Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

I znów Bank BPH

I znów Bank BPH
13 sty 2011 - 20:05:21
To co oni wyprawiają to jest chore.Wziąłem u nich tzw kredyt konsolidacyjny w wysokości 40000 zł. Ratki spłacałem sumiennie po 635 zł.Wlepili mi także kartę kredytową na limit 3800zł wszystko było ok to chwili kiedy moja żona zachorowała.Prawdę mówiąc kapitał już spłaciłem bo kredyt wraz z odsetkami wynosił ok 70ooozł a ja spłaciłem już ok 40000zł.Zacząłem płacić ratki nieregularnie,ponieważ leki oraz życie przy 1590 zł wypłaty stawało się coraz cięższe.Zacząłem z BPH negocjować. Najpierw prosiłem o wakacje kredytowe.później o rozłożenie mi na większą ilość rat dokumentując kartami z pobytu szpitalnego mojej żony / aż 5 razy była w szpitalu/ zawsze dostawałem odpowiedz negatywną że bank nie przychylił się do pana prośby.Zacząłem pisać do dyrektorów departamentów windykacji restrukturyzacji z tym samym rezultatem- negatywnym. W końcu przestałem płacić bo nie starczało mi na życie .Wypowiedzieli mi umowę w pażdzierniku.Do tej chwili cisza.Nie wiem co dalej będzie. Mam chorą żonę 4 dzieci w tym jedno niepełnosprawne upośledzone w stopniu umiarkowanym ale dla banku liczą się tylko marmurowe podłogi meble z machoniowca oraz wczasy z pływającymi kieliszkami po basenie
Re: I znów Bank BPH
13 sty 2011 - 20:12:03
co dalej,pytasz
ano
dostana bte bo bardzo szybko polecą do sądu
to wyjątkowe bydlaki
potem klauzula i komornik
negocjuj z nimi dalej masz tu na forum w organizacyjnych wzór ugody
a w miedzy czasie zabezpieczaj majątek przed komornikiem bo bedziesz go miał jak 2x2
bph to ..........wpisz sobie co chcesz
Re: I znów Bank BPH
13 sty 2011 - 20:41:11
Wzór ugody jest tu [www.sklepowicz.pl]

Czeka Cię ciężka przeprawa, ale wszystko jest możliwe, więc zawsze jakaś szansa jest. Opisz swoją sytuację w dwóch egzemplarzach i prześlij do nas na adres RUCHU SPOŁECZNEGO POSZKODOWANYCH, wszystko masz podane tutaj:

[www.sklepowicz.pl]

Napisz skąd jesteś, być może jest ktoś w pobliżu to pokieruje Cię jak dalej postępować, lub dzwoń do Sklepowicza 695577491. Aby skutecznie działać, musimy się zjednoczyć i potrzebujemy naszych historii bo inaczej nie jesteśmy wiarygodni.

Na dzisiaj masz zadanie, napisać pismo o ugodę do banku według podanego wzoru, w dwóch egzemplarzach, jeden wysyłasz listem poleconym priorytetowym za potwierdzeniem odbioru a do drugiego dopinasz potwierdzenie nadania i trzymasz jak relikwię. Powodzenia.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: I znów Bank BPH
31 sty 2011 - 23:48:31
Dziska ma racje,ze BPH,to wyjatkowe bydlaki... dzisiaj dostalam od nich pismo-
(nie poleconym)-ze w zwiazku z nieregularnymi wplatami ( a jak w dzisiejszych
czasach splacac regularnie?!) wzywaja mnie do informacji o moich zobowiazaniach
kredytowych i o moich dochodch.Cyt;"niedotrzymanie warunkow umowy lub utrata
zdolnosci kredytowej moze skutkowac wszczeciem procesu wypowiedzenia umowy.prowadzi
on do rozwiazania umowy kredytowej i obowiazku splacenia calej kwoty kredytu.
Nie wywiazanie sie z tej powinnosci moze spowodowac wystawienie bte i przekazanie
sprawy na droge postepowania sadowego."
Chodzi o karte kredytowa- sami podnosili mi limit,nie sprawdzajac zdolnosci,a teraz
po kilku latach nagle chca badac moja zdolnosc.Jak im napisze o swoich zobowiazaniach-to nie bede miala zdolnosci.A wtedy moga mi wypowiedziec umowe....
Co za s..ny..!!!Ja nie prosilam ich o podnoszenie limitu..staram sie wplacac tyle
co moge..a im ciagle malo. a przez tyle lat obciazali mnie dwiema oplatami-karnymi
odsetkami i nieterminowa splata. a to klauzula zabroniona...co mam im napisac?
Moze ktos mi cos doradzi?
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 00:05:17
Z bankami jest tak, że pożyczają Ci parasol jak świeci słońce a jak zaczyna padać deszcz to każą Ci go oddać. Absurd za absurdem i my musimy znaleźć na to lekarstwo bo to choroba śmiertelna.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 00:06:49
Jestem tak wkurzona,ze jestesmy bezsilni wobec takiego dranstwa...bankom wolno
wszystko i musisz sie podporzadkowac im - co ci kaza,musisz zrobic, co wymagaja-
musisz zaplacic. A od nich nic nie mozna wymagac- ani tego,by nie stosowali klauzul
zabronionych (teraz zamiast "oplata za nieterminowa splate"pisza 'oplata windyka-
cyjna"- dla mnie to samo- wyciaganie od nas kasy),ubezpieczyli mnie od utraty
pracy,chociaz jestem na emeryturze..Ale bankom wolno wszystko - a ja musze byc
potulna jak baranek,bo sie wkurza i poleca po bte.! Karte u nich mam od prawie
4 lat- a teraz raptem sprawdzaja moja zdolnosc!? Co,nie wiedza jak jest w kraju?!
To nie zdolnosc kredytowa jest winna,tylko cala sytuacja w kraju-te podwyzki,
wzrost kosztow utrzymania itd.! Ale banki tego nie cha wiedziec! oni maja orez
w rekach,do udupienia biednego czlowieka - coz to dla nich wystawic bte?!
Musialam sie 'wygadac",bo po prostu tylko to mi zostalo...A wiem,ze na tym forum
potraficie to zrozumiec...
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 08:37:01
Morski47,To banki sa winne tej katastrofy że nastąpił kryzys,to teraz niech sie tak nie panoszą,bo i na nich przyjdzie koniec.A o innych kredytach to niech sobie zajrza do bik,bo ich nie powinno to opchodzić co gdzie i ile masz kredytów.
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 08:46:16
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Morski47,To banki sa winne tej katastrofy że
> nastąpił kryzys,to teraz niech sie tak nie
> panoszą,bo i na nich przyjdzie koniec.A o innych
> kredytach to niech sobie zajrza do bik,bo ich nie
> powinno to opchodzić co gdzie i ile masz kredytów.


Koniec na banki nie przyjdzie(tego jestem pewien!) - mogą co najwyżej zmienić kolor(jak kameleon) - a w razie problemów z ich wypłacalnością nasz ukochany rząd wpompuje kasę aby nadal dryfowały, czyli tak czy siak sięgną do Twojej kieszeni która i tak jest dostatecznie drenowana:(
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 09:06:21
Typku dobre pocieszenie,.Ona nie tylko dostatecznie jest drenowana ale i dziurawa.Ale nadziei nikt Nam nie odbierze.
Re: I znów Bank BPH
01 lut 2011 - 09:14:23
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Typku dobre pocieszenie,.Ona nie tylko
> dostatecznie jest drenowana ale i dziurawa.Ale
> nadziei nikt Nam nie odbierze.

Fakt:)
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 05:09:56
dokładnie potwierdzam to co pisała Morski - też otrzymałem takie pismo o groźbie wypowiedzenia umowy - i o przesłaniu informacji o dochodach - z tym że teraz wpłaty regularne, przedtem były opóźnienia poniżej 30 dni, a od kilku m-cy zaprzestałem wypłat z kart bph i ge-mb.a tak swoją drogą ależ to wyjątkowe wredy - przecież to zarząd kreuje wizerunek banku ,ge-mb ponadto kupił tylko reszte udziałów dawnego bph razem z nazwą i próbuje jechać na wizerunku polskiego banku. tylko czekam na wypowiedzenie przy terminowych wpłatach, zwiększającym się stanie na koncie bez wypłat - alle bedzie raban
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 07:51:55
@ odys-
takze nie uzywam karty-ba,nawet ja przecielam,by nie kusilo.sumujac to wszystko,co
im wplacalam-to 1/3 zadluzenia bylaby uregulowana-ale niestety,wplaty,ktore robilam
na karte-przede wszystkim chyba szly na te ich rozne kary..(bo widze,jaki jest
dostep do gotowki).Mam juz to 'wyprostowane",ale szlag mnie trafia,ile bank zgarnal
ode mnie kasy za te 'nieterminowe wplaty".Nie bede im wysylac zadnych informacji-
maja to,co trzeba i wystarczy.Teraz skupie sie na pisaniu pisma do nich - o tym
moim ubezpieczeniu i o pobieraniu oplat(tzw.klauzul niedozwolonych).Kiedys czytalam,
ze bank powinien anulowac pobierane oplaty(niezgodne) -a to,co sobie juz wzial,powinien dodac do splacanych rat.Przez np.dwa lata pobierania tych oplat
-kiedys bylo 40zl- x 24 m-ce- to uzbiera sie niezla sumka.
Milego dnia wszystkim zycze.
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 08:29:34
@Morski47,napisz jakie opłaty nie powinien bank zabierać.w MBanku mam opóżnienia.
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 19:16:56
@ ewiska-
z tego co wyczytalam w necie na temat klauzul zabronionych- bank nie ma prawa
"podwojnie" karac tzn. nie moze pobierac odsetek karnych i oplat za nieterminowa
splate. Np.bank pobiera ci odsetki ustawowe, odsetki karne i oplate za nieterminowa
splate. Wedlug UOKiK bank moze "ukarac " cie tylko jedna oplata- odsetki ustawowe
-to zgodnie z umowa,a kara-to odsetki karne.Juz nie moze pobierac innej- np.za
nieterminowa splate.Musisz przeczytac swoja umowe- bo np.odsetki karne bank(moze
nie kazdy)nalicza wtedy,gdy opoznienie jest co najmniej przez dwa okresy.
ale kazdy bank ma swoje regulaminy-nie wiem,jak jest w mbanku.
Kiedys w karcie AIG naliczalo 50zl za opoznienia w splacie- teraz tego nie ma,bo
chyba zastosowali sie do tego,ze UOKiK tego zabronil.Nie ma tez takich kar w
City(karta),a BPH zmienilo tylko nazwe- zamiast nieterminowa splata,maja oplaty
windykacyjne,no i dalej podwojnie pobieraja....i odsetki karne i oplaty windykacyjne.To z mojego "podworka"- moze ktos ma tez inne doswiadczenia.pozdrawiam.
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 21:00:05
Dzięki,czyli 30zł,ja im tego nie wpa.Wpłacę tylko minimalną oraz odsetki karne i to wszystko a inne opłaty odlicze.mam jedną minimalna wplecy,teraz wpłacę,ale odliczę sobie te zbędne opłaty.
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 22:28:17
@ kochana ewisko-
nie jestem pewna,czy jak wplacisz,to bank sam sobie nie odliczy tego najpierw na
te 'swoje kary"- bo jak odliczy,to bedziesz miala niepelna minimalna.
Musisz sprawdzic- co bank kaze ci wplacac- czy to sa odsetki karne i oplaty za
nieterminowe wplaty.Jesli masz tak napisane na wyciagu,to trzeba do banku napisac,ze
pobieranie "podwojnej" kary nalezy do tzw.klauzul zabronionych( w necie poszukaj
ktore banki UOKiK ukaral za to-wtedy bedziesz tez wiedziala,czy te oplaty,ktorym
bank cie obciaza sa zgodne,czy tez nie).
Wlasnie problem polega na tym,ze jesli sami nie "wytkniemy" tego bankowi- to bank
bedzie sobie naliczal te podwojne kary. Nie wiem,jak jest w mbanku- ale z tego co
zrozumialam,masz odsetki karne i jescze jakies..(czy to sa oplaty za nieterminowe
wplaty?).Nie wiem dokladnie,wiec trudno mi sie do tego odniesc- pisze to na
doswiadcczeniu ze "swoimi"bankami.
Re: I znów Bank BPH
02 lut 2011 - 23:41:21
No Morski ma rację. To że nie wpłacisz calości odbije się na tobie - bo bank w pierwszej kolejności zabierze swój zysk - a potem zaksięguje resztę na spłatę kapitału.
Też tak miałam
Re: I znów Bank BPH
23 mar 2011 - 18:52:48
Witam wszystkich.Mam również przykre doświadczenia z tym bankiem, są nieugięci, żadnych przychylnych relacji.Dopóki płacisz jest ok, ale nie daj boże opóźnienia w spłatach to zapominają że mogłeś być dobrym klientem. Opiszę Wam pokrótce moją sytuację,która się zmieniła w lipcu 2010 roku, jak to bywa w życiu, mąż stracił pracę jest chory.I nie od razu było źle spłacałam kredyty z oszczędności, jednocześnie nie mając zaległości informowałam banki że może zaistnieć sytuacja że będę miała kłopoty ze spłatą.Chciałam mieć czas na załatwienie coś z nimi, dojście do porozumienia, restrukturyzacja i tak dalej.Jeden bank tj.Deutsche Bank obniżył mi ratę o 50 zł i dał prolongatę na 3 miesiące (co nie wiele zmieniło w mojej sytuacji, ale jednak).W BPH nie zmniejszyli mi raty, ale płacę przez rok czyli do sierpnia 2011 roku same odsetki, nie kapitał.No i karta kredytowa w BPH i tu się zaczynają schody, piszę, proszę o zamianę na kredyt, o zmniejszenie raty bo jest wysoka, opisuję moją sytuację,że się nie uchylam itd.itp. zawsze odpowiedzi negatywne.Kartę mam od 2001 roku i nigdy nie miałam problemu ze spłatą.Teraz wypowiedzieli mi umowę i straszą sądem i komornikiem, do maja mam spłacić całość zadłużenia.Sytuacja niewesoła bo ledwie mi na życie wystarcza,już sprzedałam wszystko co mogłam, nie wiem co mam robić.Pożyczyć nie mam gdzie, a nawet pożyczanie to bez sensu.Czy pomimo wypowiedzenia umowy mam jeszcze do nich pisać i co? Może Wy wiecie czy to ma jeszcze sens, pisanie.
Re: I znów Bank BPH
23 mar 2011 - 20:57:09
BPH na czele Czarnej Listy Bankowej
Wyjatkowa zgodnośc w tym temacie.
Nieco z tyłu Euro Bank,
Polbank
Getin
Pozdrawiam Wszystkich załatwionych na cacy przez BPH ,dawniej również GE Money
Bardzo ochoczo i mam wrażenie z dzika satysfakcja BTE -ują swoich wcześniej tak kochanych klientów.
Re: I znów Bank BPH
23 mar 2011 - 22:47:13
Bardzo proszę nie zapominajcie o Fortisie- wcale nie inni. Przy drugim kredycie dostałam dwie filiżanki ze spodeczkami i piękną kartę Glamour, bo ja dobry klient. Teraz , gdy mam problemy to piszą do mnie ciągle NIE NIE NIE.
gia
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 10:38:51
Może ktoś miał podobną sytuację .Dostałam z banku bph do podpisu aneks do umowy karty kredytowej ,kartę tą wciśnięto mi przy zakupie sprzętu na raty z banku Ge Money Bank ,4 lata temu i przy jej otrzymaniu nić nie podpisywałam.Od jakiegoś czasy spłacam tę kartę nieregularnie i bank sobie przypomniał o mnie .W aneksie tym wymieniono co bank zrobi i jak będzie karał gdy nie będę regularnie spłacać zobowiązania ,tak mię to w...ło że podarłam ten aneks .Po pewnym czasie przyszła refleksja i nie wiem czy dobrze zrobiłam ,czy powinnam odpisać im że nie podpiszę żadnego aneksu ,czy dać sobie spokój .Aneks przyszedł zwykłym listem.
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 10:50:12
Olej aneks, nie mogą zmusić Cię do podpisywania a tym bardziej nie mogą udowodnić że taki aneks otrzymałaś, zwykły list to żadne potwierdzenie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 10:59:32
@gia
Nie masz obowiązku odpowiadać na korespondencję kierowaną do Ciebie listem ekonomicznym ("zwykłym"). Korespondencja w tej formie nie jest wiążąca dla stron i nie rodzi skutków prawnych. Listy "zwykłe" wyrzucać do kosza, spuścić w WC, albo tak jak Schoppenka - zbierać dla potomnych w pudełku opisanym "Pisma śmieszne".
gia
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 11:06:17
Dzięki tracę powoli zdrowy rozsadek, zawsze podchodzę do wszystkiego z rezerwą ,ale ostatnio nerwy mi siadają a czas mię goni
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 13:41:00
i znów banczysko dzwoniło,z propozycją konsolidacji mojego kredytu konsolidacyjnego
skurczysyny dzwonią na domowy a tam nie mam opcji nagrywania
bo komornik im nic nie przelewa,wiec proponuja mi konsolidację
zapytałam czy dostane 200 tysięcy na 50 lat ?

panienka oburzona rzuciła słuchawką
Re: I znów Bank BPH
30 mar 2011 - 21:43:45
czyli Dzisiu rozumiem, że nawet mam nie proponować że chcę 250.000 na 55 lat? :) Bo akurat tyle mi by było potrzebne.

Prawdę powiedziawszy mój kontak z bankami urwał sie w styczniu - bo dostawałam tylko idiotyczne propozycje restrukturyzacji, oczywiście jak wpłace jakies kosmiczne kwoty.

teraz pewnie mam w rubryczce - brak kontaktu - trudno, z tych kontaktów i tak nic konstruktywnego nie wynikało, jak wlepia komora to przynajmniej on im po 20 złotych prześle i juz. wszystko zgodnie z prawem.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 10:45:33
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:48 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 12:46:30
Koniecznie zaskarż BTE według wzoru ze strony głównej portalu.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 13:07:19
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 15:45 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 13:35:40
Nie jest za późno. Skarż to BTE i już. Jeśli nie wiesz jak to wyślij skan dokumentów na adres ruch.spoleczny.poszkodowanych@wp.pl

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 13:56:33
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:52 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
27 kwi 2011 - 16:26:28
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:52 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
28 gru 2011 - 10:12:00
Bardzo prosze o pomoc .Mąz ma karte kredytowa z BPH od pieciu miesięcy nie spłacalismy jej regularnie, tzn wpłacałam tylko niewielkie kwoty bo nie mielismy pieniedzy .Teraz dostałam pismo że bank wypowiedział nam umowe ,do 22 lutego mamy spłacic wszystko ,czyli 15 tys. Czy mimo wypowiedzianej umowy jest jeszcze szansa na ugode z bankiem ,jeśli bede teraz płacić regularnie to bank moze nie oddac sprawy do komornika? Jestem zdruzgotana ,prosze niech ktoś mi odpisze .
Re: I znów Bank BPH
28 gru 2011 - 10:15:09
Bardzo prosze o pomoc .Mąz ma karte kredytowa z BPH od pieciu miesięcy nie spłacalismy jej regularnie, tzn wpłacałam tylko niewielkie kwoty bo nie mielismy pieniedzy .Teraz dostałam pismo że bank wypowiedział nam umowe ,do 22 lutego mamy spłacic wszystko ,czyli 15 tys. Czy mimo wypowiedzianej umowy jest jeszcze szansa na ugode z bankiem ,jeśli bede teraz płacić regularnie to bank moze nie oddac sprawy do komornika? Jestem zdruzgotana ,prosze niech ktoś mi odpisze .Czy jest szansa na negocjacje z bankiem.
Re: I znów Bank BPH
28 gru 2011 - 16:47:50
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:53 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
02 sty 2012 - 10:33:31
Takiej częstotliwości zmian w taryfie opłat i prowizji banku BPH nie ma chyba
żaden bank!
Z dniem 1.04 br.podnoszą stawki "opłat za podjęte czynności windykacyjne"-
i tak monit za list-25zł(było 16 zł)
monit telefoniczny -35zł(był chyba 25zł)
wizyta windykatora -65zł.
Dotyczy to umów zawartych przed 1.01.20101r.

Na powyższe zmiany kredytobiorca nie musi się zgadzać - co skutkuje wypowiedzeniem
umowy.
Zastanawiam się,jaka jest podstawa prawna wprowadzania tych wszystkich zmian ....
ale skoro banki na to sobie pozwalaja,widać mają taki przywilej.
Szkoda,że dłużnik nie ma żadnych....przywilejów,na które prawo pozwala.
Re: I znów Bank BPH
02 sty 2012 - 11:11:53
?.

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:49 przez camion.
Re: I znów Bank BPH
02 sty 2012 - 11:13:25
To przychodzi zwykłym listem,to tak jak by niedoszło.
Re: I znów Bank BPH
02 sty 2012 - 15:21:13
@camion -
mnie nurtuje pytanie,co jest powodem tego,że bank zmienia sobie taryfę opłat
i prowizji- w trakcie trwania umowy.
Czy robia tak,bo im sie podoba.A jeżeli sa zmiany - to jakie czynniki na to wplywają. Bo ani znaczki nie podrożały,ani uslugi telefoniczne.
Czy jest gdzieś jakiś artykuł w prawie bankowym,ktory mówi o tym,że bank ma prawo
zmieniać sobie zasady naliczania oplat.? To mnie ciekawi....
Każdy bank inaczej sobie wszystko nalicza - 'wolna amerykanka"......tego nie rozumiem.
Ps.
Taki biedny bank- musi jeszcze więcej zarobić na windykowaniu swoich dłuzników,
dlatego podniósł oplaty.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:30:34
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqbhthbyjj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować