Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych

Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
31 sty 2011 - 14:48:17
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
31 sty 2011 - 14:50:33
Będzie wiadomo ile ludzi nas popiera -porady - wzory pism,komentarze-komentarze-
Zaproście swoich znajomych ,którzy chca Nas poprzec i pomoc w dzialaniu.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
31 sty 2011 - 15:12:48
W zakładce "Przyłącz się i wesprzyj nas" na dole strony można wpisywać swoje poparcie.

Dzięki Lwica :)
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
02 lut 2011 - 08:31:53
Kochani w pisujcie sie na nasza stronę Ruchu Społecznego Poszkodowanych.Lwica,Dziękuje.Miałam to zrobić,ale jak Zwykle jesteś Wspaniała,Zdrówka.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
02 lut 2011 - 09:39:25
Schoppenko -blog sie rozwija .Jeszcze stronki: Poradylub Dobre Rady ,Zaprzyjaźnione Stowarzyszenia i Organizacje,ewentualnie Kancelarie i Aktualności .
Nie wiem tylko dlaczego Osoby piszace na Forum nie loguja się na blogu ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com
Zapraszam -Niech wiedza jaka w Nas Sila.
Schoppenko Gratuluje i TAK TRZYMAĆ
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
07 lut 2011 - 19:46:09
lwica Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]
> 99/01/ruch-spoeczny-poszkodowanych.html


Tylko dlaczego ta strona nie działa? :P
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
07 lut 2011 - 20:23:39
Strona działa jak najbardziej, nie wiem czemu nie możesz wejść, wszyscy inni wchodzą, mamy już a562 wejścia.

[ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
07 lut 2011 - 21:09:36
Oczywiście,że działa ,i jest bardzo prosta w obsłudze.Zapraszam, oraz polecam tą stronę.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 02:07:06
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 10:37:31
Już mogę się na tę stronę dostać. Nie wiem dlaczego wczoraj sukcesywnie przy próbie wejścia pojawiał się błąd strony. Ważne, że już wszystko działa.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 11:29:46
xxxxx5.Dobrze że Ci się udało,mam nadzieję ,że poparłeś nasz Ruch Społeczny Poszkodowanych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 14:02 przez ewiska.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 13:45:27
Dziękuję za powitanie. Bardzo fajnie, że są ludzie którzy zakładają takie strony i takie Stowarzyszenia.
Jedyne co mogę ze swej strony zrobić to "reklamować" tę stronę (o ile oczywiście nie ma przeciwwskazań ze strony założycieli i pomysłodawców).
Pozdrawiam serdecznie.


PS. I pomyśleć, że swego czasu myślałem o tym by zamieszkać w Bornem? :P
Wydawało mi się, że tam mieszkania "czekają"... Nic, tylko wejść i zamieszkać w tzw. pustostanie. Pewnie byłem niedoinformowany? Faktem jest, że nigdy tam nie byłem ale... skoro siedzibę ma tam to Stowarzyszenie to kto wie... Pozdrawiam.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 14:02:38
Reklamuj nas gdzie się da i jak się, byle skutecznie :)

Niemniej jednak nie widzę Cię na stronie ruchu. Zaloguj się, wpisz swoje poparcie w zakładce "Przyłącz się i wesprzyj nas" oraz wciśnij przycisk "obserwuj" po prawej stronie na stronie głównej.

A do Bornego zapraszam jak najbardziej, prześliczne miasteczko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 14:05 przez schoppenka.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 14:25:37
OK. Ważne jest by jak największa liczba stron www była "zarażona" informacją o takim Stowarzyszeniu... Trzeba pomyśleć o tym by np. do e-maila dodać info o tej stronie, o tym forum... Zresztą zaprzyjaźnionych forum znam wiele więc tam ta informacja zapewne wkrótce również się ukaże.

A o wyprawie do Borne myślę już od dawna... Zawsze mnie fascynowało to bardzo zresztą tajemnicze miejsce i miejsce wręcz owiane legendami... Miejsce, którego nie tak dawno nie było na żadnej oficjalnej mapie... Teraz będzie po prostu wyjątkowa okazja by "to" cudo natury obejrzeć z bliska...
Pozdrawiam.
Re: Zapraszam na blog Ruchu Spolecznego poszkopdowanych
08 lut 2011 - 20:44:25
xxxxx5 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Teraz będzie po prostu
> wyjątkowa okazja by "to" cudo natury obejrzeć z
> bliska...
szczególnie poligon,,,mmmmm miodzio,zwłaszcza na rajdy terenowo-przeprawowe
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:24:47
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfef4y
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować