Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

wypowiedzenie kredytu

wypowiedzenie kredytu
16 paź 2008 - 13:47:15
Witam, cieszę się, że znalazłam ten portal. Proszę o odpowiedź co zrobić w sytuacji wypowiedzenia kredytu, ogromnych odsetek i terminu spłaty 7 dni. Od czego zacząć?
Re: wypowiedzenie kredytu
21 kwi 2009 - 13:20:43
Ja również jestem bardzo zainteresowana odpowiedzią. Mam podobną sytuację, nie wiem co robić...
Re: wypowiedzenie kredytu
21 kwi 2009 - 16:36:04
Nie można oczekiwać na odpowiedź na tak BARDZO ogólnie postawione pytanie.
Każda sprawa jest diametralnie inna.
Jaki kredyt konsumpcyjny , gospodarczy , inwestycyjny itd..
Okres na jaki go udzielono - PRZEDAWNIENIE art.118 kc... itd
Każdego z nich obowiązują odmienne reguły prawne..
Proszę w/w o bardziej precyzyjne pytanie... polecam kontakt z prezesem Sklepowiczem 695 577 491..
Re: wypowiedzenie kredytu
13 sty 2010 - 17:54:29
Kilka dni temu byłam załamana- ale na szczęście trafiłam na ten portal i to,o czym
czytałam dało mi siłę do "walki" o swoją godność.Telefony ponaglające z Getin banku
zdołowały mnie totalnie(kilkanaście dni opóżnienia w spłacie raty),straszenie wypo-
wiedzeniem umowy itd.Rano,wieczór - jeden wielki stres!!!Obojętnie,gdzie bym była,
co robiła-dzwonią bez przerwy.Dzisiaj zadzwoniłam do Getin banku i to ja ich
sponiewierałam-uświadomiłam,że nasze życie,to n ie tylko kredyty- a bank powinien
starać się być bardziej "elastyczny" w rozmowach z dłużnikami.To nie my jesteśmy
winni,że mamy problem ze spłatą- to nasze Państwo funduje nam "taki komfort" zycia,
poprze wzrost kosztów utrzymania.Pani z banku wysłuchała moich uwag i powiedziała
mi,że takie mają zalecenia-by dzwonić do dłużników.Pytam więc-to po co są te
"wstawki" o restrukturyzacji,o zawieszeniu spłat?A wypowiedzenie może nastąpić,gdy
brak jest 2 pełnych rat(tak mam w umowie).Więc póki co,wpłacam tyle,co mogę,aby
bank widział moją dobrą wolę- i tego samego oczekuje od banku!Jesteśmy ludżmi-
a nie "śmieciem".Najgorzej jest bać się!Oni potrafią nastraszyć,że żyć sie nie chce.
Re: wypowiedzenie kredytu
13 kwi 2010 - 19:51:43
OWSZEM ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ BO JESTEM W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI A POZATYM PO KILKU TELEFONACH Z BANKU ANALIZOWALAM UMOWĘ I STWIERDZILAM ŻE ONI SĄ SZKOLENI DO TEGO ABY ZASTRASZYĆ KLIENTA ŻEBY NAWET STANĄŁ NA GLOWIE I WYTRZASNĄŁPIENIĄZE Z NIKĄD NA SPŁATĘ DLUGU JA,TAK SAMO PRZEŻYŁAM STRES PRZED KILKU DNIAMI.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować