Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Videxus sa

Videxus sa
23 mar 2011 - 11:13:46
Zwracam się z prośbą o pomoc w gorącej sprawie .
Otrzymałem dziś rano za potwierdzeniem odbioru Przedprocesowe Wezwanie do Zapłaty do firmy Videxus sa.
Mam należność wobec banku Handlowego 1743 zł ta należność dług powstał w 2000-10-05
Naliczono mi odsetki w kwocie 10446 zł do dnia 03 09 2010. Wszystko mam to zapłacić do dnia 04 04 2011. Niem takich pieniędzy.Co mam robić.Bardzo proszę o pomoc.
Re: Videxus sa
23 mar 2011 - 11:41:58
Nie kontaktować się z nimi w żadnym wypadku aby nie uznać długu. Dług jeśli nawet istnieje, jest już dawno przedawniony. Długi bankowe przedawniają się po upływie 3 lat od chwili wymagalności długu. Trzeba poczekać aż Vindexus skieruje sprawę do sądu o nakaz zapłaty i wówczas oprotestować ten nakaz podnosząc zarzut przedawnienia. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, pomożemy. W żadnym razie nie pisz ani nie dzwoń do nich i nie mów o przedawnieniu bo uznasz długi i będziesz musiał zapłacić. Zapoznaj się z procedurami postępowania z firmami windykacyjnymi na stronie : [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Videxus sa
23 mar 2011 - 11:59:33
Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Marek1324
Re: Videxus sa
23 mar 2011 - 13:25:12
marek1324 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
> Pozdrawiam
> Marek1324


A ja odeślę jeszcze tutaj: [www.sklepowicz.pl]
Re: Videxus sa
21 cze 2011 - 16:03:15
Witam serdecznie.
bardzo proszę o pomoc w sprawie firmy Videxus sa dziś otrzymałem nakaz zapłaty sprawa dotyczy poniżej z kim mam się skontaktować :
Pozdrawiam i proszę o maila lub telefon 793 29 30 14



Videxus sa
Autor: marek1324 (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2011 - 11:13:46

Zwracam się z prośbą o pomoc w gorącej sprawie .
Otrzymałem dziś rano za potwierdzeniem odbioru Przedprocesowe Wezwanie do Zapłaty do firmy Videxus sa.
Mam należność wobec banku Handlowego 1743 zł ta należność dług powstał w 2000-10-05
Naliczono mi odsetki w kwocie 10446 zł do dnia 03 09 2010. Wszystko mam to zapłacić do dnia 04 04 2011. Niem takich pieniędzy.Co mam robić.Bardzo proszę o pomoc.

Opcje: Odpowiedz•Odpowiedz z cytatem•Śledź ten wątek•Raportuj wiadomość•Zmień wiadomość
Re: Videxus sa
Autor: schoppenka (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2011 - 11:41:58

Nie kontaktować się z nimi w żadnym wypadku aby nie uznać długu. Dług jeśli nawet istnieje, jest już dawno przedawniony. Długi bankowe przedawniają się po upływie 3 lat od chwili wymagalności długu. Trzeba poczekać aż Vindexus skieruje sprawę do sądu o nakaz zapłaty i wówczas oprotestować ten nakaz podnosząc zarzut przedawnienia. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, pomożemy. W żadnym razie nie pisz ani nie dzwoń do nich i nie mów o przedawnieniu bo uznasz długi i będziesz musiał zapłacić. Zapoznaj się z procedurami postępowania z firmami windykacyjnymi na stronie : [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Videxus sa
21 cze 2011 - 16:11:49
marek1324 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam serdecznie.
> bardzo proszę o pomoc w sprawie firmy Videxus sa
> dziś otrzymałem nakaz zapłaty sprawa dotyczy
> poniżej z kim mam się skontaktować :
> Pozdrawiam i proszę o maila lub telefon 793 29 30
> 14
>

Zrób skany pozwu i wszystkich załączników wraz z nakazem i wysyłaj na ten adres staniszkis@tlen.pl
podając datę odbioru pisma z poczty.
Re: Videxus sa
21 cze 2011 - 16:16:29
Serdecznie dziękuję za odpowiedź do jutra wyśle skany dokumentów otrzymanych z sądu.
Pozdrawiam
Marek1324
tel. 793 29 30 14
Re: Videxus sa
21 cze 2011 - 17:18:10
tu się numerów telefonów nie podaje- bezpieczeństwo- bo nie tylko Ci, co pomagają to czytają, ale te hieny bankowe, windykatorzy itp też to czytają. Ani imion, ani nazwisk...
Re: Videxus sa
26 cze 2011 - 11:17:50
@ marek1324
Zaglądasz na pocztę?
W związku z tym, iż kilka rzeczy mi nie pasuje, mam dwa pytania - czekam na Twój odzew!
Re: Videxus sa
26 cze 2011 - 18:47:40
Typeczku drogi pamiętasz o mnie??
Re: Videxus sa
26 cze 2011 - 20:28:13
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Typeczku drogi pamiętasz o mnie??

Pamiętam - jak w sprawie L to jak pisałem Daj sobie spokój (Skup się na czymś innym, najlepiej będzie jak skonsultujesz to o czym pisałem z Panem Romanem)- wybacz, ale nie wyrabiam na zakrętach:)
Miałem dwie dosyć trudne sprawy, gdzie gnały mnie terminy na obecną chwilę pozostały łatwiejsze - jak się opędzę to odezwę się:)
Pozdrawiam
Re: Videxus sa
14 lip 2011 - 22:46:41
Napisałam na forum pytanie- domyślałam się o co chodzi, ale chciałam się upewnic

Otrzymałam telefon z odpowiedzią na moje pytanie, od samego Pana Romana, który wyjaśnił mi, że mój dług z DEUTSCHE BANK został sprzedany FIRMIE GPM VINDEXUS - za co Panu Romanowi bardzo dziękuję !

Ponieważ nie mogłam pojechac na umówione spotkanie, do POZNANIA poprosiłam Flame, żeby mi napisała skargę do Sądu - zrobiła to bardzo chętnie
Kochanie, masz złotą rączkę --W Y G R A Ł A M!!!!!!

Ciesze się bardzo, ale jeszcze bardziej z reakcji NAJUKOCHAŃSZEJ Schoppenki
a wiecie dlaczego ?

Zadzwoniłam do niej, żeby się upewnic - Boże, jak ona się ucieszyła, jakby na loterii wygrała, aż miałam łzy w oczach- zrozumiałam jak bardzo oddanA jest temu co robi ...

SKARBIE KOCHANY i Flame i Inni - jesteście niesamowici - CUDOWNI - Wielki Szacunek dla Was - Wasza praca nie idzie na marne i z tego najbardziej się cieszę z Waszej satysfakcji-

-oczywiście to wszystko zawdzięczamy naszemu Panu PREZESOWI, który jest WIELKI / owacje na stojąco /

POZDRAWIAM ! BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH
Re: Videxus sa
07 sty 2013 - 23:50:37
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Napisałam na forum pytanie- domyślałam się o co
> chodzi, ale chciałam się upewnic
>
> Otrzymałam telefon z odpowiedzią na moje pytanie,
> od samego Pana Romana, który wyjaśnił mi, że mój
> dług z DEUTSCHE BANK został sprzedany FIRMIE GPM
> VINDEXUS - za co Panu Romanowi bardzo dziękuję !
>
> Ponieważ nie mogłam pojechac na umówione
> spotkanie, do POZNANIA poprosiłam Flame, żeby mi
> napisała skargę do Sądu - zrobiła to bardzo
> chętnie
> Kochanie, masz złotą rączkę --W Y G R A Ł A
> M!!!!!!
>
> Ciesze się bardzo, ale jeszcze bardziej z reakcji
> NAJUKOCHAŃSZEJ Schoppenki
> a wiecie dlaczego ?
>
> Zadzwoniłam do niej, żeby się upewnic - Boże, jak
> ona się ucieszyła, jakby na loterii wygrała, aż
> miałam łzy w oczach- zrozumiałam jak bardzo oddanA
> jest temu co robi ...
>
> SKARBIE KOCHANY i Flame i Inni - jesteście
> niesamowici - CUDOWNI - Wielki Szacunek dla Was -
> Wasza praca nie idzie na marne i z tego
> najbardziej się cieszę z Waszej satysfakcji-
>
> -oczywiście to wszystko zawdzięczamy naszemu Panu
> PREZESOWI, który jest WIELKI / owacje na stojąco
> /
>
> POZDRAWIAM ! BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH

Dalej będziesz łgać w żywe oczy, subtelna i modna babo z W.? :)
Re: Videxus sa
08 sty 2013 - 21:26:31
Re: Videxus sa
Autor: flame (IP zapamiętane)
Data: 18 lip 2011 - 12:31:15

Ela, tak podejrzewałam. To nie koniec sprawy. Twojego męża należy przygotować do rozprawy. Da radę :) Dlaczego wątpisz w jego możliwości? Po co rozpoczęłaś walkę skoro tak łatwo zamierzasz się poddać?

PISMO BYŁO ŹLE NAPISANE.....

FLAME NAPISAŁA JAKO SKARGĘ A POWINIEN BYĆ SPRZECIW - ale nie mam jej tego za złe chciała dobrze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 21:33 przez ela2408.
Re: Videxus sa
08 sty 2013 - 22:19:05
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Re: Videxus sa
> Autor: flame (IP zapamiętane)
> Data: 18 lip 2011 - 12:31:15
>
> Ela, tak podejrzewałam. To nie koniec sprawy.
> Twojego męża należy przygotować do rozprawy. Da
> radę :) Dlaczego wątpisz w jego możliwości? Po co
> rozpoczęłaś walkę skoro tak łatwo zamierzasz się
> poddać?
>
> PISMO BYŁO ŹLE NAPISANE.....
>
> FLAME NAPISAŁA JAKO SKARGĘ A POWINIEN BYĆ SPRZECIW
> - ale nie mam jej tego za złe chciała dobrze

@ela2408

Dlaczego w tak perfidny sposób manipulujesz i okłamujesz wszystkich forumowiczów pomawiasz dopisując to tego postu i to jeszcze z dużej litery cały wątek jest tutaj :[www.sklepowicz.pl] ,schoppenka dalej Ciebie nakręca a ty taka stara a głupia ,wstyd zeby kobieta 70-paro letnia zachowywała sie jak przedszkolak.
Re: Videxus sa
09 sty 2013 - 04:47:46
z ciebie kasandra, jak ze mnie ksiądz

po co wpisujesz wciąż jakiś urojony wiek, myślisz, że to na mnie robi jakieś wrażenie, albo kogoś to interesuje ?

jestem po osiemdziesiątce i nie długo będę miała dziewięćdziesiątkę i należy mi się szacunek

powiem ci jako psycholog - masz obsesję na punkcie swojego podeszłego wieku i wszyscy dla ciebie, to stare dziady, albo stare baby,

ubliżasz wszystkim,

bo miałeś trudne dzieciństwo, nie przekazano ci żadnych wartości
a później w dorosłym życiu, praca windykatora bardzo źle wpłynęła na twoją psychikę - mogłeś kształtować swoją osobowość ale nie miałeś odpowiednich wzorców ani ochoty
i to jest cała prawda - podłość nie bierze się z niczego, musi być jakieś podłoże

piszę po raz któryś, że nic mnie nie łączy ze schopenką ani z NZ , MAM SWÓJ ROZUM I NIKT NIE MUSI MI DYKTOWAĆ CO MAM ROBIĆ

to forum tez mnie nie interesuje, napisałam tu, bo nie miałam innego wyjścia, żeby po raz któryś upomnieć się o swoje dokumenty, o które proszę prawie dwa lata

w ubiegłym roku 2012 też tu napisałam i również zostałam obrzucona obelgami - później wszystkie posty były usunięte - tylko z pamięci nikt tego nie usunie

dokumenty są mi potrzebne, bo chciałam przed pójściem do szpitala oddać w ręce syna a on w ręce prawnika, bo mnie zabrakło już sił i ty też się do tego przyczyniłeś i boje się, że moje serce nie wytrzyma żadnej operacji - nerwy zrobiły swoje

piszę o tym wszystkim już ostatni raz i nawet nie prowokuj mnie, bo i tak nie przeczytam - lekarz mi kategorycznie zabronił

musiałam mu powiedzieć prawdę, co wpłynęło na pogorszenie mojego zdrowia, nawet czytał niektóre wątki - powiedział, żeby się tym w ogóle nie przejmować, bo pisało to bardzo chore psychicznie zwierze...

to wszystko co chciałam na koniec napisać
a dokumentami zajmie się mój adwokat
Re: Videxus sa
09 sty 2013 - 09:12:09
1. Ależ nikt nie twierdzi, że jesteś po 80-tce (chyba, że z wyglądu, to jak najbardziej). Natomiast ty w tym roku kończysz 73 lata (ur. 24 sierpnia 1940 roku);
2. wyjść miałaś 3, wybrałaś 4 - pod wpływem skompromitowanej do reszty oszołomki;
3. nieudolnie knujesz i pomawiasz, co nie licuje z podeszłym wiekiem;
4. co do jednego jesteśmy zgodni - stan twojego zdrowia pogorszył się zatrważająco;
5. rozumiem, że ta sama kancelaria, z którą współpracuje oszołomka z Bornego Sulinowa.
To skończ pitolić bez sensu, i zrób coś wreszcie, a nie dreptaj w miejscu, co czynisz już 4 lata.Miłego dnia...:)
Re: Videxus sa
09 sty 2013 - 18:57:33
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> PISMO BYŁO ŹLE NAPISANE.....
> FLAME NAPISAŁA JAKO SKARGĘ A POWINIEN BYĆ SPRZECIW
> - ale nie mam jej tego za złe chciała dobrze

Nie skarga a SPRZECIW od nakazu zapłaty wydanego w trybie EPU - czyli przez tzw. e-sąd! W poście zacytowałaś nawet uzasadnienie orzeczenia.

O czym ty babo bredzisz?!


ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> fLAME Słoneczko, nie denerwuj mnie - co Ci się kochanie nie podoba,
> bo mnie się podoba ale zaraz Ci napiszę :
> Sąd postanawia
> I. stwierdzic skuteczne wniesienie sprzeciwu
> i utratę mocy nakazu zapłaty w całości;
> II.przekazac rozpoznanie sprawy do Sąd Rejonowy w ....
> Uzasadnienie: Wdniu 06/05/2011 roku powód złożył do Sądu Rejonowego Lublin-
> Zachód w Lublinie pozew w elektronicznym postępowaniu upominawczym (...)
> Pozwany w dniu 08/06/2011 roku skutecznie złożył sprzeciw, co zgodnie a art.
> 505 [36]$ 1 k.p.c. spowodowało utratę przez nakaz zapłaty mocy w całości i
> skutkuje przekazaniem sprawy do rozpoznania sądowi właściwości ogólnej
> pozwanego

Wstyd! Nawet nie znasz dalszego ciągu. Twój mąż nie został wezwany do stawiennictwa na rozprawie. Powtórzył tylko i uzupełnił SPRZECIW o stosowne zarzuty oraz twierdzenia i wniósł go na urzędowym formularzu. Przypuszczam, że sprawa zakończyła się wygraną, ponieważ jednym z podnoszonych zarzutów było przedawnienie.

To był drugi i ostatni przypadek, w którym osobiście kontaktowałam się z twoim mężem i rozmawiałam z nim telefonicznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 19:21 przez flame.
Re: Videxus sa
12 sty 2013 - 19:12:13
Dopiero teraz to przeczytałam i stwierdziłam, ze albo masz taka wybujałą fantazje albo sklerozę
mój mąż nigdy do ciebie nie dzwonił, ja też nie dzwoniłam, bo miałaś zastrzeżony numer
- oczywiście na samym początku naszej znajomości ty zadzwoniłaś ze dwa razy do mnie.... przeważnie rozmawiałyśmy na gg albo pisałyśmy maile
- zresztą mąż ze względu na swoja odpowiedzialną pracę, która pochłaniała go bez reszty, nie zajmował się tymi sprawami, to było na mojej głowie - on przychodził bardzo późno z pracy i nigdy do ciebie ani do moich znajomych nie dzwonił / tym bardziej, ze miałaś nr zastrzeżony /a gdybyś ty zadzwoniła nie odebrałby telefonu od nieznajomej osoby...
może to mało istotne, ale lubię prawdę i nie cierpię, gdy ktoś mi coś wmawia, dlatego o tym napisałam
Re: Videxus sa
12 sty 2013 - 19:25:41
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> może to mało istotne, ale lubię prawdę (...)

To widać po twoim zdjęciu na fejsie, jak lubisz "prawdę":)
Jesteś żałosna, babciu.
Re: Videxus sa
12 sty 2013 - 22:03:08
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dopiero teraz to przeczytałam i stwierdziłam, ze
> albo masz taka wybujałą fantazje albo sklerozę
> mój mąż nigdy do ciebie nie dzwonił, ja też nie
> dzwoniłam, bo miałaś zastrzeżony numer

Nigdy nie posługiwałam się zastrzeżonym numerem tel i do dziś nic się nie zmieniło. Nie dzwoniłaś do mnie, bo nie było cię stać na opłacenie karty (abonamentu?), tak jak i telefonu stacjonarnego. Przynajmniej tak opowiadałaś. Mój nr tel podałam ci dwukrotnie - w mailach. Nie miałam żadnych powodów, żeby go ukrywać.

> - zresztą mąż ze względu na swoja odpowiedzialną
> pracę, która pochłaniała go bez reszty, nie
> zajmował się tymi sprawami, to było na mojej
> głowie - on przychodził bardzo późno z pracy i
> nigdy do ciebie ani do moich znajomych nie dzwonił
> / tym bardziej, ze miałaś nr zastrzeżony /a gdybyś
> ty zadzwoniła nie odebrałby telefonu od nieznajomej osoby...

W trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, twój mąż rzucił pracę (naprawiał samochód w warsztacie kolegi) i pobiegł do domu, żeby wydrukować, podpisać i nadać na poczcie pismo procesowe, ponieważ w tym dniu mijał ostateczny termin wniesienia sprzeciwu. Spieszył się. Wszystko działo się późnym wieczorem, a do zamknięcia urzędu pocztowego pozostało niewiele czasu. Był zdziwiony i lekko zirytowany. Wiedział, że jesteś w domu i martwił się tym, że nie odbierasz telefonu.

Elżbieto R. - łżesz jak potłuczona!

Nr tel twojego męża otrzymałam od ciebie. Prosiłaś, żebym nie zostawiała go samego z "tymi" problemami (czytaj: długami), gdyby "coś złego ci się stało". Z tego numeru nie dzwonił do nikogo, ponieważ odbierał tylko rozmowy przychodzące - w tym czasie, oboje nie mieliście środków na doładowanie kart telefonicznych. Był tym faktem zażenowany i przepraszał.

Przypomnieć ci treść maili w tej sprawie?
Re: Videxus sa
14 lip 2011 - 22:51:29
Eluś - po jakim czasie ten rewelacyjny bank sprzedał Twój dług - ja tez tam mam i własnie upływa czas wypowiedzenia umowy.
Pewnie tez znajdę się w tej samej sytuacji i jeśli pozwolisz chętnie skorzystałabym z wzoru skargi - skuteczna i wypróbowana :) - o ile nie jest zbyt osobista :)
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 00:46:02
Oczywiści kochanie, że Ci dam wzór tak jak mi flame napisała, ale jeszcze Ci nie potrzebny - nim sprzedali dług i otrzymałam z tej firmy pismo upłynęło kilka miesięcy - firma też wysłała pismo żebym płaciła jej ale ja się nie kontaktowałam z nimi, bo to by świadczyło, że zaakceptowałam sprzedaż - dopiero napisałam skargę, jak mi ta firma przysłała przedsądowy nakaz zapłaty, albo pisała skargę do Sądu w Lublinie - ja napisałam skargę do naszego Sądu, tak mi kazała flame a nasz Sąd przesłał z powrotem do Lublina - i to w szybkim tempie poszło....
Na razie nie martw się,
Pozdrawiam Cię cieplutko :)
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 14:05:17
Barbar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Eluś - po jakim czasie ten rewelacyjny bank
> sprzedał Twój dług - ja tez tam mam i własnie
> upływa czas wypowiedzenia umowy.
> Pewnie tez znajdę się w tej samej sytuacji i jeśli
> pozwolisz chętnie skorzystałabym z wzoru skargi -
> skuteczna i wypróbowana :) - o ile nie jest zbyt osobista :)

Ostrzegam! Proszę nie korzystać z cudzych pism procesowych. Czasem jedno zdanie decyduje o wygranej lub przegranej. Każda sprawa jest inna! Nie ryzykujcie - stajecie p/o wyjątkowo cwanemu przeciwnikowi! Po otrzymaniu korespondencji z sądu NATYCHMIAST wysyłacie skan pisma do Schoppenki.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 14:25:00
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Barbar Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Eluś - po jakim czasie ten rewelacyjny bank
> > sprzedał Twój dług - ja tez tam mam i własnie
> > upływa czas wypowiedzenia umowy.
> > Pewnie tez znajdę się w tej samej sytuacji i
> jeśli
> > pozwolisz chętnie skorzystałabym z wzoru skargi
> -
> > skuteczna i wypróbowana :) - o ile nie jest zbyt
> osobista :)
>
> Ostrzegam! Proszę nie korzystać z cudzych pism
> procesowych. Czasem jedno zdanie decyduje o
> wygranej lub przegranej. Każda sprawa jest inna!
> Nie ryzykujcie - stajecie p/o wyjątkowo cwanemu
> przeciwnikowi! Po otrzymaniu korespondencji z sądu
> NATYCHMIAST wysyłacie skan pisma do Schoppenki.


Dokładnie - Słoneczko:)

Niby z pozoru sprawy są podobne, i ci, co tak myślą są w błędzie.
Sprawa podobna, ale przeciwnik inaczej przytacza twierdzenia itp., zatem inaczej do każdej sprawy należy się odnieść. To nie jest wznowienie postępowania, bo akt prawny okazał się nie konstytucyjny - pamiętajcie o tym. Tak tylko możecie sobie zaszkodzić.



Ela napisała, czy napisała Flame a Ela wysłała?:))))
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 06:25:26
Ela2408-bardzo a bardzo sie cieszę z Twojego Sukcesu.Flame,gratuluję.A nie mówiłam,że ''Będzie lepiej-aby nie gorzej''.Pozdrawiam Was Serdecznie.Tak trzymać.Aby do przodu,nie dać się tym hienom!!!!:)
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 10:12:42
@ela2408-Eluniu cieszę się bardzo Twoją radością.Ukłony i szacunek dla Flame za wysmarowane pismo.Ten sukces otwiera drogę innym,to jasny przekaz.
Nie wolno wątpić i załamywać się.
Na pohybel hienom.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 11:24:38
Ela każda sprawa wygrana cieszy tak jak by to była własna sprawa:)))

Gratuluję dla Słoneczka za wspaniałą robotę, no i Tobie, że współpracowałaś ze Słoneczkiem.
Fakt, że wzmianka o skardze mnie troszeczkę dziwi. Może wynika to z tego, że nie znam szczegółów sprawy.
Nie taki diabeł straszny jak go malują:)
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 12:23:17
dzięki ela - będę trzymać rękę na pulsie. Powiedz mi taką rzecz - z firmami windykacyjnymi nie wchodzę w dyskusję - tego sie już na tym forum nauczyłam. Ale jeśli np. bank wysyła mi poleconym pismem przedegzekucyjne pismo to mogę mu odpowiedzieć ,że egzekucja to i tak niepotrzebne koszty bo mój majateczek skromniutki a pensja na granicy mozliwości pobrania.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 12:43:04
Na takie pismo możesz odpowiedzieć wnioskiem o ponowną ugodę z zaznaczeniem i opisem Twojej sytuacji finansowej.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 13:49:39
@ela2408
Zeskanuj i wyślij do mnie pismo, które dostałaś z sądu. Należy zachować max czujności. Coś mi tu nie pasuje.

@Typencjusz :))))))
Ela napisała, że skarga, a to był sprzeciw :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-15 14:38 przez flame.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 14:21:18
Cofam posta. Jakieś głupotki mi wychodzą.
Jestem zdenerwowana, bo hieny chcą "ketlinga" wyrzucić z mieszkania. A lokal w epicentrum miasta i ogólnie atrakcyjny. Żyję w kraju rządzonym przez oszołomów :( A Polska taka przecież piękna :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-15 14:42 przez flame.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 15:28:22
Flamuniu bardzo się cieszę,że pomyślnie skończyła się sprawa kierowana przez Ciebie,GRATULUJĘ słoneczko sukcesu.Myślę,że takich spraw powinno być coraz więcej,to cieszy i motywuje do działania.
Re: Videxus sa
15 lip 2011 - 19:39:17
fLAME Słoneczko, nie denerwuj mnie - co Ci się kochanie nie podoba, bo mnie się podoba ale zaraz Ci napiszę :

Sąd postanawia

I. stwierdzic skuteczne wniesienie sprzeciwu i utratę mocy nakazu zapłaty w całości;

II.przekazac rozpoznanie sprawy do Sąd Rejonowy w ....

Uzasadnienie Wdniu 06/05/2011 roku powód złożył do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie pozew w elektronicznym postępowaniu upominawczym, w następstwie czego wydano pozwanemu w dniu 17/05/2011 roku nakaz zapłaty ( SKUTECZNIE DORĘCZONY POZWANEMU W DNIU 25/05/2011r. ).
Pozwany w dniu 08/06/2011 roku skutecznie złożył sprzeciw, co zgodnie a art. 505 [36]$ 1 k.p.c. spowodowało utratę przez nakaz zapłaty mocy w całości i skutkuje przekazaniem sprawy do rozpoznania sądowi właściwości ogólnej pozwanego
Z tych powodów orzeczono jak na wstępie.

I. Na postanowienie- w punkcie drugim- przysługuje środek zaskarżenia w postaci zażalenia ( w przypadku wydania postanowienia przez sędziego ) wnoszonego w terminie 7 dni doręczenia postanowienia za pośrednictwem Sądu Rejonowego Lublin- Zachód w Lublinie Vi Wydziału Cywilnego do Sądu Okręgowego w Lublinie/ skargi na orzeczenie referendarza sądowego wnoszonej w terminie 7 dni od dnia doręczenia postanowienia do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie VI Wydział u Cywilnego.

dalej nie piszę bo to nic ważnego
zaczynam się denerwowac ----Flame, wysłałam Schoppence kopie Tobie też mam wysłac ?
Re: Videxus sa
18 lip 2011 - 03:36:30
kochani czekam na odpowiedz co dalej, czy mam wygraną sprawę czy dopiero będzie sprawa i wyrok sądu
wszystko powyżej napisałam co było w postanowieniu
proszę
, bo się denerwuję
Re: Videxus sa
18 lip 2011 - 09:29:21
Ewa, Twoje pismo dotyczy wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty. Po naszemu znaczy to tyle, że utracił moc tytuł wykonawczy, czyli że komornik nie może prowadzić egzekucji na podstawie tego tytułu. Natomiast sprawa sądowa i rozpatrzenie Twoich zarzutów odbędzie się w innym sądzie (podejrzewam że w sądzie właściwym miejscowo do Twojego miejsca zamieszkania), czyli że teraz musisz się obronić przed twierdzeniami firmy windykacyjnej stosownymi przepisami. Dopiero po tej sprawie, oczywiście jak wygrasz, firma windykacyjna będzie mogła pocałować Cię w duży palec u nogi :)

Napisz jaka to firma, będzie łatwiej podpowiedzieć czym sie bronić i jak postępować.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Videxus sa
18 lip 2011 - 12:19:37
dzięki schoppenko, nie potrzebnie się cieszyłam, bo przegram - na dodatek to mąż będzie się bronił a on się tym nie interesuje
martwi się, ale tylko tyle a reszta na mojej głowie, no pismo też zaniesie do sądu, czy na pocztę - znając go to wszystko schrzani...
nie mamy już siły na walkę....dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Re: Videxus sa
18 lip 2011 - 12:31:15
Ela, tak podejrzewałam. To nie koniec sprawy. Twojego męża należy przygotować do rozprawy. Da radę :) Dlaczego wątpisz w jego możliwości? Po co rozpoczęłaś walkę skoro tak łatwo zamierzasz się poddać?
Re: Videxus sa
08 sie 2011 - 09:20:56
Mam rozprawę w spr. nakazu zapłaty w trybie upominawczym.
Na jakie pułapki powinnam zwrócić uwagę aby się nie pogrążyć?
Będzie to moje pierwsze doświadczenie w tego typu sprawie, więc nie bardzo wiem czego oczekiwać.
Bedę wdzięczna za dobre rady.
Pozdrawiam
Re: Videxus sa
08 sie 2011 - 15:16:50
Właśnie odebrałam nakaz zapłaty ze sądu w Lublinie.
Czy sprzeciw powinnem napisać wg wzoru (TK) czy inaczej?
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 11:07:10
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfe3fr4gg
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować