Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame

Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
06 lis 2010 - 16:51:37
Flame dawno nie zaglądała na forum ,
BARDZO JEJ BRAKUJE....
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 11:29:28
Dzisia opłakuje śmierć mamy, a ja zabezpieczałam ostatnie dni i ostatnią ziemską drogę mojej ukochanej babci. Bardzo będę za Babisią tęsknić :( Odeszła mądra, wrażliwa, serdeczna, życzliwa ludziom i zwierzaczkom kobieta z niesamowitym poczuciem humoru i "gołębim sercem". Zawsze jest zbyt wcześnie i nie w porę na umieranie. Nawet jak ma się ponad 85 lat. Pozostały jednak cudowne wspomnienia :)
I tego się trzymam.

Poza tym, praca nad petycją i spotkania w związku z tym tematem są bardzo czasochłonne. Nie mogę ich odwlekać i przekładać w nieskończoność. Trzeba ten wątek zamknąć definitywnie. Zaglądam na forum i jeśli trzeba dzielę się z Wami tym, co wiem.

Dzięki Lwico za życzliwość :) Pozdrawiam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 13:18 przez flame.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 12:59:38
FLAME,przyjmij na swoje ręce najszczersze kondolencje zejścia z tego świata UKOCHANEJ BABISI.BO BABCIA-TO BARDZO CENNY DAR.POZDRAWIAM!!!
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 13:58:29
Dziękuję Ewciu :) Współczujący przyjaciele to piękny dar, który wzmacnia nas w trudnych i smutnych chwilach. Pozdrawiam :)
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 14:04:37
I ode mnie wyrazy wspólczucia
brzmi to banalnie
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 14:42:03
Flame przyjmij najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia z powodu śmierci babuni.

Trzymaj się słoneczko.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 17:12:23
Dziękuję wszystkim :) Cudownie, że są na świecie wrażliwe i serdeczne osoby. Jak dobrze, że potrafimy w trudnych momentach, choć "na odległość", pocieszać innych życzliwymi słowami. Tego coraz bardziej brakuje w zagonionym, zachłannym, bezwzględnym i powierzchownym świecie.
Dzisia, szczere współczucie nigdy nie jest banalne! Doceniam je tym bardziej, że i Tobie nie jest teraz łatwo :(
Ircia, dziękuję...Smutno mi bardzo, ale wiem, że Babiś już nie cierpi. Pozdrawiam Cię kochanie.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 18:52:41
Flame, wysyłam do Ciebie moc pozytywnych myśli.

Ja właśnie z synkiem koczuje w szpitalu, więc nie mogę czynnie uczestniczyć w forumowym życiu, ale myślami jestem przy Was, kochani.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 20:30:51
Flame jakie to wielkie szczęście mieć tak długo Babunię i być otoczoną taką wspaniałą miłością. Mam tak wielki szacunek do starszych ludzi i do ich mądrości życiowej. Uchyliłabym im wszystkim nieba aby mieli szczęśliwą i godną starość.
Twoja Babcia jest wśród swoich i odpoczywa w otoczeniu Aniołów, słuchając pięknej niebiańskiej muzyki. Niech odpoczywa w pokoju.
Przesyłam dobre myśli i ocieram Twoją łzę.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 20:42:11
Schoppenko przesyłam Wam świartełko miłości i dobre myśli.
Jak możemy Tobie w jakiś sposób pomóc to napisz.
Serdecznie pozdrawiam
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
08 lis 2010 - 22:59:00
kochana flame i ja dołączam z wyrazami współczucia -ostatnio wiele przeszłaś nie dawno ciocia teraz babunia -bardzo się wzruszyłam bo to takie bolesne...
flame Ty skarbie odziedziczyłaś te najpiękniejsze cechy charakteru -mówisz o wspaniałej babusi a przecież Ty mówisz o sobie o swoim gołębim sercu o życzliwości o humorku ...to cała Ty a mądrości życiowej mimo młodego wieku masz wiele........
Przytulam Cię
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
09 lis 2010 - 02:09:51
Droga Flame - dopiero teraz przeczytałem Twój post - najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci ukochanej Babuni. Niech spoczywa w pokoju. Amen. Cześć Jej Pamięci [']['][']['][']['][']

Flame - musisz się trzymać, przytulam Cię mocno...

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 02:10 przez Gustlik.
Re: Czy Ktoś wie co się dzieje z Flame
09 lis 2010 - 13:31:57
KOCHANI :)

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TĘ MOC SERDECZNOŚCI - "dobre słowo lub grosz dane w potrzebie złotem wrócą do Ciebie" :) Cieszę się, że jesteście! :)

Schoppenko, mam nadzieję, że z synkiem wszystko w porządku? Jeśli potrzebujesz pomocy - koniecznie pisz! W razie kłopotów postaramy się pomóc.

Pozdrawiam Was i posyłam tysiąc buziali :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować