Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

HYDEPARK

HYDEPARK
25 lis 2010 - 13:31:03
2 miliony kary za nadużycia dla banku:
[gielda.onet.pl]
Re: HYDEPARK
25 lis 2010 - 13:35:19
O i jaka dobra wiadomość w ten smutny dzień. Zaraz mi humor poprawiło :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: HYDEPARK
25 lis 2010 - 13:38:31
Pozwoliłem sobie na założenie nowego wątku na forum bo niew iedziałem gdzie to info podczepić.
Miałbym może propozycje do administratora forum aby ten wątek zrobić jako przyklejony by do opisywania spraw różnych wynikających z bieżących sytuacji, ciekawych informacji itp nie było konieczności zakładania nowych wątków. o ile pomysł ten niezbyt spodoba się adminowi i użytkownikom to po prostu i ten wątek zniknie w niebycie czasu w cyberprzestrzeni.
Re: HYDEPARK
25 lis 2010 - 13:44:49
prawie nic nowego nie trzeba by tworzyć - wystarczyło by UOKiK tak właśnie natychmiast reagował na każdą nieprawidłowość.
a swoją drogą ja do UOKiK wysyłam gratulacje za tą decyzję z jednoczesnym wskazaniem innych nieprawidłowości znanych mi z własnej autopsji. może inni forumowicze też się dołączą, może coś wspólnie również stworzyć, moze ktoś ma inne, lepsze pomysły?
Re: HYDEPARK
25 lis 2010 - 13:53:19
Odys, opublikuj treść tego, co chcesz wysłać. Każdy z nas może to skopiować i wysłać. Chociażby mailem. Pozdrówka :)

P.S. To forum nie jest admnistrowane.


Re: PROŚBA DO ADMINA :) Autor: Operator (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2010 - 14:04:55

Szanowni Państwo ! Forum zostało tak zaprojektowane abyście mogli sami definiować wątki itd. Tak jak powstała PROŚBA DO ADMINA możecie tworzyć inne Was interesujące zagadnienia. Admin nie ingeruje w kształt i treści FORUM. Musicie tylko zadbać aby wpisujący się byli zdyscyplinowani i pilnowali tematów. Pozdrawiam. Admin.
Re: HYDEPARK
25 lis 2010 - 14:33:24
I.
sądzę że każdy od siebie mógłby coś napisać ja wieczorem wdrąże się w temat UOKiK ,sposób składania skarg, formę kontaktu, strukturę organizacyjną i jutro jak będę bogatszy o tą wiedzę coś napiszę.
II.
To nasze forum stało się skarbnicą wiedzy, gdzie wielu tak wielu pomogło dzieląc się swoim doświadczeniem i poradami. wszystko to przy okazji tej dużej ilości informacji i nowopowstających wątków ma jeden minus - coraz większe rozrzucenie tematów i informacji i coraz trudniej jest znaleźć poszukiwanych informacji. Tutaj miałbym taką kolejną propozycję - na forum "Banki" zamieszczać kolejne konkretne banki i tam pod jednym wątkiem pisać wszystko co dotyczy danego banku.

(i znów drogi adminie przydała by się forma przyklejony - nie jako próba ingerencji lecz uporządkowania organizacyjnego - forum błyskawicznie rozrasta się o nowe wątki i ewoluje , niedługo będzie tego coraz więcej).

Moim skromnym zdaniem mogło to by pomóc zebrać w całość wszystkie niecne praktyki danego banku jak i sposoby obrony przed nimi, a może i z czasem byłyby sygnały reakcji na nasze sygnały i krytykę - działając w pojedynkę czy też poruszając poszczególne tematy w pojedyńczych wątkach tyle możemy zaszkodzić co pchła dla słonia, ale gdy pod jednym wątkiem narośnie poruszanych spraw nawet na x-dziesiąt stron to już nie będzie nie można tego nie zauważyć, a może i media wtedy zauważą mając skondensowany materiał, może do UOKiK coś na tacy podamy a może i konkurencyjny bank z tego coś wyciągnie z korzyścią dla nas. - przecież jak będzie coraz więcej skoncentrowanych informacji o praktykach banków to nam będzie coraz łatwiej, a o ile się nie mylę to przecież o to nam chodzi.Przecież zbiór takich informacji to może przestać być biadoleniem pojedyńczego kredytobiorcy co dostał kredyt i nie chce go spłacać a może stać się "sygnałem społecznym" używając tego górnolotno-medialnego określenia

III
w wątku "apel" schoppenka rzuciła arcyciekawy pomysł z opracowawanymi "najpotrzebniejszymi materiałami w postaci wzorów np. ugód, pism procesowych i innych potrzebnych informacji, łącznie z ABC postępowania z windykatorami." - na początek też by się przydał taki stały przyklejony wątek.
zdróvka życzę

- zamiast mówić nie spróbujmy się nad tym zastanowić- może warto, a może inny pomysł abyśmy byli bardziej widoczni, skuteczni, mniej jako indywidualne przypadki a bardziej jako ogólny problem z bankami i z tym co robią z nami klientami i jak podstępnie z nami postępują.

adminie - może mała ewolucja?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 12:12 przez odys.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować