Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Propozycja współpracy

Propozycja współpracy
27 paź 2010 - 17:30:04
Witam,
Szanowni Państwo,
Zwracam się z propozycją współpracy na zasadzie umowy agencyjnej lub zlecenia dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

Współpraca polegałaby na informowaniu Państwa znajomych o mojej działalności (szczegółowy opis prowadzonych spraw na stronie www.doradca.jgora.pl). Ze swojej strony gwarantuje profesjonalizm (ukończona aplikacja sądowa, zatrudnienie w sądach jako asystent sędziego, następnie 2 lata asesury) oraz konkurencyjne stawki za 1 roboczogodzinę pracy czyli 50 zł netto. Prowadzę sprawy z całej Polski, a dokumenty przyjmuje w formie zeskanowanej.

Każdy kto poleci mnie innej osobie, mając podpisaną ze mną umowę agencyjną lub zlecenie otrzyma prowizję w wysokości 10% kwoty netto od faktur, które wystawiam poleconym osobom.

Odnośnie informacji o windykacji na mojej stronie jest to wyłącznie windykacja sądowa (sprawy z tytułu zaległości w obrocie gospodarczym itp.), gdyż prowadząc jednoosobowo działalność, nie zajmuje się naruszaniem dóbr osobistych dłużników poprzez telefonowanie do nich czy też odwiedziny w ich miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam
Tomasz Mandecki
Doradca prawny
Kancelaria Prawnicza "Doradca"
ul. Braniborska 5/4
53-680 Wrocław
NIP 914-146-70-29
kancelaria.doradca@poczta.fm
[www.doradca.jgora.pl]
Re: Propozycja współpracy
13 gru 2010 - 22:38:40
Mam tysiące znajomych w internecie, w tym wielu na portalach społecznościowych. Jeżeli mogłabym pomóc, to bardzo chętnie Proszę o informację na mój email jeden z trzech gabela56@gmail.com
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować