Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

problem z bankiem

problem z bankiem
15 lip 2011 - 17:28:57
witam mam trudną sytuacje o mam zajęcie komornicze w banku handlowy ,gzie posiadam jeszcze karte kredytową ,pozyczke systematycznie splaczlam przez 3lata ,pózniej problemy ,wplaczłam niejszą kwote ,ludzie zwindykacji jaż nie chcą ze mną rozmawiać itak mnie dali do komornika ,otóz jaż splaciłam kredytu ponad 10000tys zl i jescze mam spłacic 10000tys plus koszta komornicze ,innym bankom wplacałam mniejsze kwoty ,100zl i one to respektował ,tam mialam zaplacic 450zl ,,wplacilam 300zl bo tyle mialam ,nie wiem jak mamwyjśc ztej sytuacji ,teraz mi wejda wszystkie banki na pensje komornik nie chce ugody ,bank tez ,dostaje wyplaty670zl ,mam dwoje dzieci na utrzymaniu ,w tym 2letnie ,komornikz pencj zabiera mi 1250zl co miesiac ,w tym miesiacu nie zapłace żadnemu bankowi powiem szczerzePanowie zdzialu smieją się --co myślała że nie oddamy pani do komornika ,tojedyny chamski bank ,gdyby nie to zajęcie komornicze ,dałabym sobie rady z wplatami ,jak banki sie będa dzielic moją pensją ,mam mam 5 wypowiedzianych umów w egzekucji
Re: problem z bankiem
15 lip 2011 - 23:28:00
ela126 przeczytaj sobie ten watek [www.sklepowicz.pl] ,znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania .Następnym razem nie zakładaj nowego wątku tylko użyj opcji "szukaj" i upewnij się czy interesujący Cię temat nie był już wcześniej poruszany bo inaczej tworzy się na forum nie potrzebny bałagan.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-15 23:28 przez Jola.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować