Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Mieszkania socjalne

EB
Mieszkania socjalne
23 wrz 2011 - 19:04:56
Spółdzielnia mieszkaniowa wytoczyła mi sprawę o eksmisję (zadłużenie czynszowe 10500zł)- dzieki adwokatowi w wyroku mam zasądzone tzw. mieszkanie socjalne.
Czy ktoś wie jak to działa i czy do czasu otrzymania mieszkania muszę płacic spółdzielni cały czynsz czy tylko w wysokości czynszu mieszkania socjalnego a resztę dopłaca urzad miasta. Spółdzielnia ciągle mnie gnębi sprawami sądowymi i komornikiem o zaległy czynsz. Za chwilę przyjdzie mi oknem wyjść z domu i będzie koniec.
Re: Mieszkania socjalne
28 wrz 2011 - 23:46:05
Za nieszkanie jak sie mieszka wypada płacic i tak jest na całym swiecie.Mysle,ze skoro sad zasadził mieszkanie socjalne to spółdzielnia do czasu jego otrzymania powinna wstrzymac sie z eksmisja. Płac tyle ile mozesz aby nie powiekszac długu a zmniejszac go.
Re: Mieszkania socjalne
29 wrz 2011 - 12:15:19
@EB

Dlaczego radca, do którego się zgłosiłaś, nie dążył do ugody z wierzycielem?! Skromne dochody nie pozwolą Ci spłacić zadłużenia? Korzystałaś, albo korzystasz z pomocy MOPS/GOPS? Nakaz eksmisji obejmuje wszystkie osoby zameldowane w lokalu?

Spółdzielnia zwróci się do Ciebie o dobrowolne opuszczenie mieszkania, a jak tego nie zrobisz - skierują wniosek do komornika, ale najpierw powinni uzyskać przydział lokalu socjalnego z UM/UG.
Re: Mieszkania socjalne
01 paź 2011 - 09:23:05
Skandal! 130 mieszkań dla posłów! Za darmo!

[wiadomosci.wp.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować