Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!

ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
29 lis 2011 - 13:58:03
No własnie rzecz w tym ze moj maz wystawil tylko 2 rachunki 1999 i 2001 r , potem najprawdopodobniej dzialalnosc zostala zawieszona w US, musze to sprawdzic , w ciagu tych kilku lat byl wielokrotnie zarejstrowany w urzedzie pracy ,nie pracowal nie mial dochodow teraz z reszta tez nie ma . Ja takze oficjalnie nie mam dochodow , mieszkanie jest ADM .Sprawa trafi do sadu moze uda sie to umorzyc , podsuncie jakas linie obrony w tej sytuacji.Kurcze mam jakiegos zyciowego pecha od paru lat nie moge wyjsc z dolka w zeszlym roku corka powaznie zachorowała , ledwo udalo sie ja uratowac i tak jest calkowicie niezdolna do pracy, cale zycie mnie cos kopie w dupe sory...pozdrawiam pomozcie jak cos wam przychodzi do glowy .
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
29 lis 2011 - 14:37:56
Podsyłam jeszcze raz linka
[www.zlikwidujzus.com]
to jest wątek, założony przez prawnika, jest tam jego numer komórkowy.
Znajdz wszystkie dokumenty, jaki jest stan w US, czy zawieszał w ZUS, czy po prostu zapomniał.Wtedy pracownicy ZUS sami udzielali porad, że zawieszać można, choć w przepisach tego nie było.
Teraz można wyrejestrować z EDG, ale upierać się, że ma być zaznaczona data zakończenia działalności ta właściwa, czyli sprzed wielu lat.
Nie dajcie sobie wpisać daty dzisiejszej.Masz mało czasu i niewiele wiadomości, więc może wykorzystaj ten numer tel.do prawnika. Specjalizuje się w tej dziedzinie, to nie bedziesz szukać metodą prób i błędów(kosztownych)
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
29 lis 2011 - 15:03:57
dzieki sprobuje pogadac z tym prawnikiem, zobaczymy co z tego wyjdzie a w zus nie wyrejstrowl bo nie zarejstrowal a w urzedzie miejskim wyrejstrowali na jego prosbe przy zakladaniu innej dzialalnosci w 2010 takze z tym juz lipa pozdrawiam
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
29 lis 2011 - 16:36:24
Jak się nie zarejestrował to niech sie liczy z grzywna do 5 tys zł. ZUS go wezwie do zarejestrowania sie,sam zrobi odpowiednie papiery i wszystkie druki za cały okres.
No ja tak miałam. Tego sie nie uniknie.
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
01 gru 2011 - 12:36:57
Weż zaglądnij na forum prawnicze e-prawnik.pl, tam jest sporo takich problemów więc może znajdzie sie odpowiedź na twój problem.
Poza tym prowadza usługi pomocy prawnej przez internet. Tutaj podaje linka do porady internetowej, przeczytaj i jak coś to skorzystaj.

[e-prawnik.pl]
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
08 sty 2012 - 18:30:35
Witam serdecznie oraz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012.prezesowi Roman Sklepowicz i całemu zespołowi;dużo pomyślności,zdrowia, wytrwałości i wygranej w sprawach w Forum w portalu www.sklepowicz.pl Droga Schoppenko mam serdeczną prośbę do Ciebie ..wiem że ta sprawa podlega porady fachowej...lecz nie wiem do kogo się odwołać...Prośbę kieruję do Ciebie może mogłabyś mi doradzić do kogo powinno być zrobione odwolanie...A proszę Ciebie w imieniu mojej serdecznej przyjaciółki z Poznania, która ma syna ciężko chorego... Przesyłam treść pisma .W dniu 30 czerwca 2008r.Pan Grzegorz Sanocki wystąpił na swoją rzecz o
ustalenie prawa do zasilku pielegnacyjnego z tytułu
niepełnosprawnosci.Decyzją z dnia28 pażdzirnika 2008 r.nr.PCS
|||29895/81820-6347/08 Prezydent Miasta Poznania przyznał Panu Grzegorzowi
Sanockiemu prawo do zasilku pielęgnacyjnego z tytułu niepełnosprawnosci
na okres 1 czerwca 2008r.do 31 pazdziernika
2011r.29pazdziernika2008r.wniosek o ustalenie prawa do zasiłku
pielęgnacyjnego na rzecz Grzegorza Sanockiego złożyła jego matka Pani
Elżbieta SanockaPrezydent Miasta Poznania decyzją z dnia4 listopada 2008
r.PSĆ|||29895/81820-25312/08 przyznał Panu Grzegorzowi Sanockiemu prawo
do zasiłku pielegnacyjnego z tytułu niepełnosprawnoscina okres od 1
pażdziernka 2011r.Decyzja z dnia 12 kwietnia
2011r.nr.SKO-PS/SR-404-M/1095/10 Samorządowe Kolegjum Odwoławcze w
Poznaniu stwierdziło nieważnoć decyzjii Prezydenta Miasta Poznania z
dnia 4 listopada 2008r.nr.PCS|||29895/81820-25312/08ze skutkiem prawnym.W
ocenie organu wyższego stopnia stan prawny i faktyczny sprawy w pelni
uzasadnił zgodnie z art.156 1 punkt 3 kodeksu postępowania
administracyjnego.Co można w tej sprawie zrobić ...Serdeczne dziękuje...i pozdrawiam
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
08 sty 2012 - 22:00:48
@/.

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:45 przez camion.
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
03 lut 2012 - 04:21:06
Może będę miała szczęście i ktoś mi coś podpowie co mogę zrobić...
Dwa lata temu komornik ściągał mężowi za zaległe składki w ZUS - było tego niewiele ponad dwa tysiące / jakieś niedopatrzenie/ i wpisał się do księgi wieczystej....
Dług został spłacony w 2010 roku - przez przypadek dowiedziałam się od komornika, że
wpis dalej jest w księdze - poszłam do ZUS-u wyjaśnić - pani kazała zgłosić się za kilka dni, bo ona musi to sprawdzić....okazało się że jesteśmy im dłużni 9 zł ale to niczego nie zmieni, bo tylko na prośbę męża mogą wypisać się z księgi - jedynie mąż albo spadkobierca i nic nie da się zrobić, bo mąż nie zmartwychwstanie a spadkobiercy nie ma , bo spadek został odrzucony.....gdybyśmy wiedzieli, ze trzeba samemu tego dopilnować, ale nie jestem prawnikiem i nie muszę się znać na chorym prawie i co ja mam z tym zrobić ? może ktoś mi podpowie, będę bardzo wdzięczna a w ogóle to mam mnóstwo nie wyjaśnionych sytuacji, na które nie znam odpowiedzi.
ona
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
03 lut 2012 - 09:08:32
do ela2408
wejdz na forum strony niedajmysię
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
03 lut 2012 - 16:26:01
Chodzi o hipotekę? Są dwie możliwości. Wykreślenia może dokonać tez wierzyciel. Może uda się przekonać Zus, że jeśli zwrócisz im koszty wniosku (100 zł) to w tej specyficznej sytuacji dokonają wykreślenia.

Jeśli nie, pozostaje czekać na zakończenie postępowania spadkowego. Jeśli nawet wszyscy odrzucą spadek to nieruchomość stanie się własnością SP i wtedy będzie można działać.
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
03 lut 2012 - 17:17:31
Kinga dziękuję za podpowiedź, ale nie rozumiem, czyją własnością stanie się nieruchomość SP co to znaczy ? połowa nieruchomości jest moja - odrzuciliśmy spadek męża czyli połowę nieruchomości, dług był jego i dawno spłacony, to jakim prawem ten wpis istnieje i zajmuje moją część nieruchomości....ja nie byłam ich dłużniczką, działalność była na niego...
Dzięki, będę z nimi rozmawiała może się uda
Re: ZUS szukam prawnika ktory pomoze !!!!
03 lut 2012 - 17:55:46
SP - Skarb Państwa

Dlaczego wpis został dokonany, nie wiem. Dlaczego nie został wykreślony? Pewnie dlatego, że wykreślenia dokonuje ten kto ma interes prawny w dokonaniu tej czynności czyli właściciel nieruchomości. Inicjatywa wierzyciela zdarza się tu rzadko.

Z przeoczenia wprowadziłam w błąd - przepisy się zmieniły, choć tu znaczenie jest niewielkie. Kiedyś dziedziczył Skarb Państwa, teraz gmina.

Przepraszam za zamieszanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 17:57 przez kinga.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:06:30
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqh54jj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować