Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Problem z Bocianem

Problem z Bocianem
25 lis 2011 - 13:00:01
Witam!!! Mam pytanie co mam zrobić z firmą Bocian pisałem 2 listy jeden o spłatę pożyczki na konto a drugi o ugodę.Na żadne z tych pism nie ma odpowiedzi/ żadnej/.W tej chwili płace na konto Bociana.Zaznaczam ze Pan który przychodził po wymianie zdań z moją siostrą obraził się i nie przychodzi.Co mam dalej robić.Proszę o porade.Czy spłacając bede musiał zapłacic za obsługę w domu? I jak sie z nim mam porozumieć.
Re: Problem z Bocianem
25 lis 2011 - 15:46:59
przeczytaj dobrze specyfikacje kredytu bo moze sie okazac,ze masz juz spłacony,pan jak nie przychodzi to ma powód a drugiej obsługi płacic nie musisz,i jak jestes winien kapitał to na konto przelej. Sam sobie oblicz ile muszisz oddac,masz naisane w umowie
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 11:05:26
Nie bardzo rozumiem ich specyfikacji teraz jak analizuje umowe to nie rozumiem wielu rzeczy z pomocą siostry okazuje sie ze karta spłat kredytu ma inny nr a umowa inny w skrucie kredyt wziety 22 06 2011
kwota do wypłaty 1300.-
-w tym kwota zasilania na karte 1100.-/faktyczna wypłata pożyczki/
-pozyczka 1515.15
ubezpieczenie-143.-
-opłata przygotowawcz-72.15
Całkowity koszt pożyczki 335.64
Obsługa w domu 811.64 spłata w 44 tygodniach razem 2447.28
Według mnie to brokuje tu jakis pieniedzy ktore nie sa wykazane w ich specyfikacji raty po 55.62 co tydzien Jesem bardzo chory nie rozumiałem wielu rzeczy jak przychodził pośrednik jak siostra zaczeła z nimi dyskusje wycifali sie i nie przychodzą Prosze o pomoc i dobrą porade jak mam dalej postąpic zaznaczam ze nie odpisali mi na zaden z dwoch pism do tej firmy Płace na ich konto ile moge ale nie wiem co dalej jak postępować.Dziekuje za odpowiedz ale prosze o wiecej informacji jakie z tego mogą byc skutki prawne
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 13:38:17
Kazda specyfikcja ma to do siebie,ze musza być w niej wyliczone koszta całkowite, czyli kwota brutto musi sie zgadzc z suma kwot specyfikacji.
1515.15-143=1372.15-72.15=1300 i tyle dostałes na reke

Na umowi pod spodem masz chyba w paragrafie 4-Warunki udzielania pozyczki

-wysokość udzielonej pozyczki - 1515.15
-opłata przygotowawcza - 72.15
-roczna stopa % - nie wiem jaka masz
kwota do wypłaty-1300

i zostaje nie uwzglednione 143 / ubezpieczenie/ i chyba o nim masz w pkt wyzej,ze zostało pobrane przy wypłacie i się zgadza.
Jesli chodzi o obsługe tj,ze pozyczkobiorca może sie zgdzic-moze a nie musi-aby po kase do niego przychodzono do domu. Oni tego nie mówia ale te pozyczki masz prawo spłacac na ich konto tylko,ze wtedy ci jej przedstawiciel nie da bo chce zarobic.

Reasumujac ,skoro spłaciłea ich wg specyfikacji i przedstawiciel się nie zgłosił to wsio jest ok bo ty płacisz wg wysokosci udzielonej pzyczki a ona wynosiła 1515.15 zł. Suktków prawnych nie powinno byc skoro ją spłaciłes,no poprostu agent nie zarobił i tyle,nie gadaj z nimi bo nie ma sensu.
Jesli chodzi o harmonogram spłat, czyli tę karte gdzie sie podpisuje ich agent to podlicz wpłacone kwoty i powinienes otrzymac kwotę brutto pomniejszona o ubezpieczenie / bo ono z gory brane i masz to w umowie/ czyli po zsumowaniu powinienes miec 1372,15.
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 14:05:33
No to troszke nie tak bo dostałem od przedstawiciela karte która mnie upoważniała do pobrania w pkobp/ tam maja konto/ i wypłacono mi 11oo.- nie 1300.- oprocentowanie roczne to 120.49 zł czyli 18%
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 15:20:29
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:29 przez camion.
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 16:45:19
Tak masz rację ale tak jest jak człowiek sie zacisnie potem juz tylko gorzej.Nie wiem jak z komornikiem czy moze bez sądu wejśc na emeryturę.Bo spłacam na konto ale napewno są tam jakieś ukryte kruczki zeby z 1100 zł zapłacić bedzie trza 5000 tys
Re: Problem z Bocianem
26 lis 2011 - 18:03:00
komornik musi miec tytuł wykonawczy aby ci na emeryture wejsc
tu masz strone o bocianie i poczytaj co podpisałes
[www.bocianpozyczki.pl]

Tez nie wiem skad te 200 zł niby jest, pewno masz to w umowie, no zadzwon i sie spytaj poprostu
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:15:07
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aq
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować