Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..

sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
04 lis 2011 - 08:58:00
Chcę sprzedac mieszkanie, a są zameldowane w nim dorosłe dzieci, które w nim nie mieszkają. Czy mogę? To jest mieszkanie w bloku.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 09:28 przez elli.
Re: sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
04 lis 2011 - 11:05:16
@ elli-

zameldowanie nie świadczy o tytule prawnym do mieszkania.Zależy na kogo jest tytuł
prawny-jeśli ty jesteś właścicielem,to sama mozesz decydować.Dzieci można wymeldować.Ty,jako właściciel jesteś do tego uprawniona.
Re: sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
04 lis 2011 - 11:43:25
@ elli-
jesli ty masz tytuł prawny(czyli jestes właścicielem mieszkania)- to nie ma
żadnych przeszkód,byś to mieszkanie sprzedała.Chyba,że w tytule prawnym
mieszkania też sa ujęte inne osoby(dzieci,mąż itd).Nie ma znaczenia,czy mieszkanie jest w bloku,czy to jest dom- ważne jest,kto jest jego właścicielem.
Zameldowanie nie niesie skutków prawnych co do istoty bycia właścicielem.
Chyba ci wyjaśniłam,to co trzeba.Jak masz jeszcze jakies pytania - pytaj.
Re: sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
04 lis 2011 - 12:04:22
@elli

Jeśli jesteś właścicielką mieszkania (o ile nie ma i nie było współwłaściciela), to możesz wystąpić z wnioskiem o wymeldowanie dzieci decyzją administracyjną, pod warunkiem, że uzasadnisz, iż dzieci przebywają poza miejscem zameldowania, a aktualny meldunek jest fikcyjny.

Jeśli dzieci wyrażą zgodę, mogą się wymeldować dobrowolnie.

Jeśli np. jesteś wdową, a mąż był współwłaścicielem, to sytuacja się komplikuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 15:26 przez flame.
B-S
Re: sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
07 lis 2011 - 11:50:34
flamee Kochana,,zrobiłas bardzo dobrze !! Nie wolno w imie naszej miłosci pozwolić męczyć sie i cierpieć tym których kochamy i były nam wierne,oddane,przyjacielskie i lepsze od ludzi bo nie zdradziły nas bez względu na to czy jestesmy ładne czy nie,,bogate czy nie,,młode czy stare,mądre czy "głupie"!!. Kochały nas bo po prostu jestesmy.
Schopenka powiedziała mi o Twojej stracie,,sama to przezywałam kilka razy i wiem co czujesz ale wiem ze one wszystkie nie pokazują swojego bólu aby nie zostac odtrącone ze stada. Taką mają naturę,,,cierpią w ciszy. Ja w tą niedzielę tez pożegnałam sie dla odmiany z moja ukochaną persiczką. Miała 14 lat i zadnego ratunku a musiała cierpieć bo zwężała bardzo oczy. Kochana to nas boli,,,one juz nie cierpią i to jest najwazniejsze.
Pozdrawiam serdecznie.
Beata
Re: sprzedaz mieszkania, a zameldowane w nim dorosle dzieci.. pomozcie..
08 lis 2011 - 09:35:22
@B-S
Dziękuję za współczucie i piękne, mądre słowa.
Brakuje mi jej. Tęsknię. Jestem smutna, ale wiem, że to tylko chwilowe pożegnanie. Wszyscy (Twoja persiczka również) spotkamy się ponownie za Tęczowym Mostem...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 10:25 przez flame.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:18:39
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aq43t56y7y
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować