Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

licytacja domu a służebność

licytacja domu a służebność
10 sie 2011 - 23:07:15
mam pytanie..dziś dowiedziałam się , że bank ma kupca na mój dom ( pewnie jakaś fima zarabia albo osoba fizyczna na tym ) ja nie che go sprzedawać chce godnie płacić raty i w nim sie zestarzeć - frank oszalał..a bank nie wyraził zgodę na ugodę
czy mogę wpisać w hipotekę służebność na nieruchomość kiedy dom nie jest oddany do użytku aby uratować się przed jego licytacją ??
gia
Re: licytacja domu a służebność
11 sie 2011 - 07:58:42
Na rynku nieruchomości pojawili się spekulanci którzy będa wychodzić niedługo z giełdy,szukają nieruchomości które będą się nadawały do szybkiego upłynnienia gdy skończy się panika na rynkach finansowych.Szykuje sie olbrzymia inflacja i takich wiadomości będzie więcej,stracą jak zwykle ci najsłabsi którzy mają nóz na garde.
Re: licytacja domu a służebność
11 sie 2011 - 09:44:44
kasia70 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mam pytanie..dziś dowiedziałam się , że bank ma
> kupca na mój dom ( pewnie jakaś fima zarabia albo
> osoba fizyczna na tym ) ja nie che go sprzedawać
> chce godnie płacić raty i w nim sie zestarzeć -
> frank oszalał..a bank nie wyraził zgodę na ugodę

A wczoraj dziadzio Pietraszkiewicz pitolił w TV, żeby nie panikować, bo banki wyrażają zgodę na ugodę, szanują klientów, rozumieją ich trudną sytuację i jak zwykle wciskał kity. To wyjątkowo zakłamany drań!

> czy mogę wpisać w hipotekę służebność na
> nieruchomość kiedy dom nie jest oddany do użytku
> aby uratować się przed jego licytacją ??

Kasia, nie kombinuj tylko skontaktuj się z p. Romanem. O pewnych sprawach nie możemy pisać na forum. Służebność to nie jest dobre rozwiązanie.
Re: licytacja domu a służebność
11 sie 2011 - 10:48:50
"A wczoraj dziadzio Pietraszkiewicz pitolił w TV, żeby nie panikować, bo banki wyrażają zgodę na ugodę, szanują klientów, rozumieją ich trudną sytuację i jak zwykle wciskał kity. To wyjątkowo zakłamany drań!"

W czerwcu br. napisałam pismo do p. Pietraszkiewicza, powołując się na jego poprzednie wystąpienie w TV, gdzie twierdził podobnie, tzn. "banki wyrażają zgodę na ugodę, szanują klientów, rozumieją, ich trudna sytuację". Opisałam sytuację - wypowiedziany kredyt hipoteczny, utrata pracy, kilkanaście próśb o ugodę, wszystkie nieskuteczne, potem - egzekucja komornicza do mieszkania, wycena nieruchomości, itp.

Otrzymałam odpowiedź ze ZBP, podpisał ktoś inny: "W związku z Pani listem pragnę Panią poinformować, że ZBP jest izba gospodarczą polskich banków i dlatego nie ma uprawnień do podejmowania interwencji w bankach w związku z problemami, z jakimi mają do czynienia ich klienci. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których wobec klientów podjęte już zostało działanie komornicze. Rozumiejąc poważne trudności, z jakimi Pani ma teraz do czynienia, proponuję zwrócić się do Miejskiego Rzecznika konsumentów, w celu uzyskania od niego pomocy w rozmowach z bankiem, służących znalezieniu rozwiązania trapiących Panią problemów. Pomoc udzielana przez Rzecznika jest nieodpłatna".

Dzięki za zrozumienie, Prezesie Pietraszkiewicz; zrozumienie o jakim Pan wciąż mówi w TV...... Grunt, to publicznie mówić co innego, a postępować też zupełnie inaczej.
Re: licytacja domu a służebność
11 sie 2011 - 12:58:39
grazynagrazyna1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dzięki za zrozumienie, Prezesie Pietraszkiewicz;
> zrozumienie o jakim Pan wciąż mówi w TV......
> Grunt, to publicznie mówić co innego, a postępować też zupełnie inaczej.

Grażynko, "dziadunio" to kanalia. Płacą, więc mówi to, co mu każą. Od lat plecie w kółko to samo. Sprzedał się systemowi, biedy nie zazna, a problemy kredytobiorców guzik go obchodzą. Urzędy, nadzory, komisje, administracje, które mają za zadanie służyć społeczeństwu, są bezużyteczne! Ich prezesi i kadra kierownicza uprawianiem bezczelnej spychologii "wypracowują" sobie niemałe wynagrodzenia. Niech działają jak należy, albo przestańmy ich utrzymywać!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 13:26 przez flame.
Re: licytacja domu a służebność
11 sie 2011 - 10:17:51
Rozbawił mnie tym,ale on tak jakby sie zapultał(zająknął) pan Pietraszkiewicz.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:32:26
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqefeg55
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować