Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

TVN 24 "Czarno na białym"

TVN 24 "Czarno na białym"
10 maj 2011 - 14:06:21
Dzisiaj wieczorem 20.20 program "Czarno na białym" z udziałem Pana Romana i poszkodowanej na TVN 24. Serdecznie zapraszam.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
10 maj 2011 - 20:55:48
Nie dali Pana Romana-świnie po prostu :( Boją się prawdę pokazać bo są finansowani kredytami bankowymi.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
gia
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
10 maj 2011 - 21:34:54
schoppenko jak napisałaś że pan Roman będzie na TVN to chciałam się spytać czy stacji nie pomyliłaś.Nie oglądam tej stacji ,same kłamstwa i jad.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
10 maj 2011 - 21:37:08
Schoppenko -a tak na ten program czekałam ,obejrzałam jeszcze Rozmowy Rymanowskiego. Myślałam,że przy okazji rozmowy o przejściu Arłukowicza i zrobieniu go pelnomocnikiem w kancelarii premiera do spraw wykluczenia społecznego,pojawi sie nasz prezes.
Mam nadzieje,że Arłukowicz nie będzie tylko marionetką i wabikiem dla pozyskania głosów wyborców.
W głębi duszy jednak myśle,że będzie.
Pozdrawiam zawiedzionych i rozczarowanych programem Czarno na Białym.
Pan Sekielski stracił w moich oczach.Zabrakło odwagi ,albo był zewnętrzny prikaz od sponsora programu.
Pozostaje mi tylko się domyślać.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
10 maj 2011 - 22:52:49
masz rację Lwiczko, też tak uważam i domyślam się....jestem rozczarowana i bardzo mi żal Pana Romana - jak zwykle boją się prawdy i mądrych ludzi...

a w ogóle po co dają takie programy ? po to żeby kłamac i ośmieszac nas ...

pokazali jakiegoś maniaka, który chce miec taką kurtkę jak Doda i pewnie ubierac się jak ona i bierze kredyty --

jestem wściekła !

szkoda że nas nie zaprosili, poznali by prawdę
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 09:54:28
Tez bardzo czekałam na wystąpienie pana Romana, ale wewnętrzne przeczucie podpowiadało, że Go "nie dopuszczą". I się nie pomyliłam. Wyrok TK z 15/03 i zalew sądów pozwami o wznowienie to i tak za duzo dla nich. Rosnąca świadomość prawna dłużników (i społeczeństwa wogóle) to bardzo niewygodna sprawa. Pan Roman i wszelkie ruchy naszego typu to dla bankowych mafioso zagrożenie, jak nie przymierzając ruch solidarnościowy lat 80" dla elit prl. Ten ma władzę, kto ma media.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 10:04:40
Kocia Mama,trafnie to określiłaś-"Kto ma władzę,to i ma pod soba media.A co do Arłukowicza,ten kto zmienia partię,a w szczególności z lewicy(socjalista) na liberalizm(kapitalizm),jest niekompetetną osóbka,ja mu nie wierze.Na fb,poprosiłam go aby wspierał Nasz RSP i pomógł,urżnął głupola.Podał do swojego kumpla telefon,który milczał.Wysłałam mu wiadomość,nie odpowiedział do tej pory.Dla mnie On jest juz jako Poseł Spalony,Kluzik-Roztowska,także nieodpowiedzialna.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 13:28:47
Prywatne stacje TV żyją (i to dobrze żyją) z reklam. Banczkowe "wstawki" są nagminnie emitowane w ciągu dnia. To jest GRUBA KASIORKA! Nie ma frajera, który by z niej zrezygnował.

Jak zwykle temat potraktowany płytko, powierzchownie i pod dyktando bankierczyków. Wcale mnie to nie zdziwiło. Reportaż do dupy. Nieobiektywny. Tendencyjny. Pomysł z pokazaniem zmanierowanego zakupoholika miał umniejszyć wagę problemu. Żenada.

Nie po raz pierwszy walnęłam kapciem w monitor w trakcie wypowiedzi Barbricha. Skąd ten facio wziął dane o tzw. "złych" kredytach? Wg niego stanowią one znikomy odsetek wszystkich udzielonych pożyczek, więc on nie widzi żadnego problemu! WSZYSTKO JEST CACY! Banczki rozgrzeszone, a klienci sami są sobie winni. Identyczna nawijka od lat! Gość zwiesił się na maksa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-11 13:58 przez flame.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 13:32:06
Macie świętą rację. Zaczęli się bać- że stajemy się świadomi, tego, co możemy. Idzie ku lepszemu dla nas- małymi kroczkami, ale idzie. I oni to wiedzą. A że tacy jak my- to niewygoda dla Państwa- bo tak wszyscy siedzieli cicho, żyli nieświadomie,robili to, co chciały banki się temu, co robiły banki, windykacje, komornicy, ile samobójstw ludzie przez długi popełnili. Teraz to się troszeczkę zmienia- większa świadomość, większe nagłośnienie. A Pan Roman da radę- musimy działać, aby było nas coraz więcej świadomych. To forum to taka instytucja prawno, wsparcio pomagająca. Tu nikt nikogo nie poniża. Strach jest- ogromny, ale prawa też mamy. Oni wiedzą, sami są zakredytowani- a jakby tak Pan Sekielski nagle zaczął zarabiać o połowę mniej- to, co? Też już nie byłoby tak różowo i może inaczej spojrzałby na to, kogo zaprasza....
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 13:54:28
@aggi,własnie,jakby Sekielski albo Kasia Cichopek,niech stracą połowe dochodów,to z czego będą spłacać kredyt hipoteczny,przecież nie będzie ich stać na tak duża ratę-17 tys.zł.Wtedy by się przekonali.Ja to czułam,że TVN,gdyby nawet wystąpił Nasz Pan Roman,to oni by nie pozwolili mu za duzo mówić.Ich stację najbardziej utrzymuje Bank Millennium.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 15:13:58
Ewiska- właśnie- banki mają w kieszeni ludzi znanych , lubianych, polityków. Ale to my oglądając ich zapewniamy im takie dochody. Pan Bóg nie rychliwy, ale podobno sprawiedliwy.
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 16:14:32
Straszne-dlaczego boją się publicznie powiedzieć prawdę o ludziach,którzy mają problemy ze spłatą kredytów.Przecież nikt nie uchyla sie od spłaty chce tylko dojść z bankiem do porozumienia.Każdy chce tyle i tylko aż tyle.Pana Romana najpierw nachodzą,nagrywają a potem robią zupełnie co innego.Żenada.
gia
Re: TVN 24 "Czarno na białym"
11 maj 2011 - 17:00:34
Aby zrozumieć dlaczego coś dzieje się niezrozumiałego ,trzeba poznać tego przyczynę.[tiny.pl]
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:54:55
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfer454545
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować