Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!

Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
15 mar 2013 - 18:25:10
Witam, mam problem mam dług w banku BGŻ, jest to 1820 zł, BGŻ skierował sprawę do kancelari prawnej Raven, ta z kolei napisała do mnie ostateczne wezwanie do zapłaty wysłane z tygodniowym terminem płatności tj do 29.11.2012, od razu po otrzymaniu w/w pisma zadzwoniłam do Ravena z prośba o rozłożenie długu na raty.(od tej pory wpłacam co miesiąc pieniądze wpłaciłam juz 500 zł) Skoro miałam tygodniowy termin to nie wiem czemu juz 27,11,2012 skierowali sprawe do EPU w Lublinie, napisałam sprzeciw od nakazu zapłaty i dostałam pismo z Epu o utracie mocy nakazu i skierowaniu sprawy do Sądu Rejonowego. Wczoraj dostałam pismo z Sądu Rejonowego i druk do wypełnienia z kwotą , która nie uwzględnia moich wpłat, (żądaja ode mnie jeszcze 600 zł za koszty adwokackie), tu jest problem na prawnika mnie nie stać, nie wiem jak wypełnic ten druk ,bardzo proszę o pomoc.Czy mam jakiekolwiek szanse na to aby Sąd przychylił się do mojej prośby o rozłożenie zadłuzenia na raty, n ie kwestionuje tego że mam dług,chcę go spłacic ale po prostu nie stać mnie na spłate w całości , boje się że po wszystkim komornik zajmie mi wypłatę pomocy!!!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-17 19:48 przez WrednaBaba.
Re: Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
18 mar 2013 - 12:14:59
ile czasu minęło od utraty mocy nakazu z e-sądu do otrzymania informacji z Sadu Rejonowego?
Re: Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
19 mar 2013 - 10:25:24
utrata mocy nakazu nastąpiła 21,12,2013 a pismo z Sądu Rejonowego 12,03,2013
Re: Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
19 mar 2013 - 13:53:22
może zadzwoń do rejonowego i podpytaj o pomoc w kwestii wypełnienia formularza, po drugie możesz wnioskować o zwolnienie z kosztów (jest tu na tym forum wątek juusty), jeżeli masz potwierdzenia wpłat powinnaś je załączyć.
Re: Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
19 mar 2013 - 13:57:57
Aha i tak chciałam zapytać utrata mocy nakazu była w grudniu czy w styczniu (dziwną date wpisałaś) Pytam z czystej ciekawości bo czeka mnie taka sama droga jak Twoja.
Re: Zaczęłam walkę i nie wiem co dalej robić. Pomocy!
20 mar 2013 - 11:08:04
Sorki , utrata nakazu jest z datą 21.12.2012
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować