Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Dwie egzekucje

Dwie egzekucje
27 kwi 2011 - 13:02:31
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:56 przez camion.
Re: Dwie egzekucje
27 kwi 2011 - 13:36:50
Zbieg egzekucji wystąpi samoistnie. Nie ma takiej fizycznej możliwości aby dwóch lub więcej komorników prowadziło egzekucje z majątku jednego dłużnika.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Dwie egzekucje
27 kwi 2011 - 13:54:46
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:57 przez camion.
Re: Dwie egzekucje
05 lip 2011 - 18:31:16
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 23:58 przez camion.
Re: Dwie egzekucje
29 sie 2011 - 13:49:11
Dzień dobry,jestem tu nowa i z problemami,jak Wy wszyscy.Proszę Was,co dalej robić.Przegraliśmy sprawę w sądzie i jesteśmy virtus finanse,winni 29000tys.Dzwonią do nas,bardzo mili,że chcą się dogadać bez komornika,ale sumę,chcą w pięciu ratach.Powiedziałam,że nie jesteśmy w stanie,takich kwot wpłacać.Po jakimś czasie,ponownie telefon,że rozłożą na 9rat,ale pierwsza rata to 5tysięcy.Mieliśmy,to przemyśleć i skontaktować się z nimi.Zadzwoniłam,powiedziałam,że realnie i na pewno,możemy wpłacić 1500zł,po 15-tym września.Absolutnie,nie do przyjęcia,i podadzą sprawę,do komornika,a to dodatkowe koszta,zaproponował 3000tys do końca sierpnia,i 2000tys po 15 września.Od paru dni nie myślę o niczym innym,tylko skąd wziąć te pieniądze.Nawet dzwoniłam wczoraj do providenta,ale nie należy się mi tyle.Jesteśmy w stanie spłacać co miesiąc po 1500zł,ale nic więcej.Mamy już dwóch komorników,normalni ludzie,poszli na ugodę,ale mamy wpłacać regularnie,konta nam nie zajeli.A teraz następny komornik:(zajmie konto i już nie będziemy mogli,wpłacać regularne raty.Proszę poradzcie,co robić,ja już nie wiem.Mąż pracuje za granicą.przyjeżdża na wekendy,a ja cały tydzień sama,nie mam komu się pożalić,mężowi nie chcę i tak ma dużo problemów na głowie,a mi nie raz różne pomysły przychodzą do głowy:(
Re: Dwie egzekucje
28 kwi 2011 - 19:14:15
własnie dostałam,ze przejał ten co pierwszy wystapił i mi kase zabiera,no kłócili sie o mnie rok az
Re: Dwie egzekucje
28 kwi 2011 - 19:33:04
Komornicy nie kłócą się o nikogo. Sprawy zbiegu egzekucji są okreslone prawem, które musza respektować.
Re: Dwie egzekucje
28 kwi 2011 - 20:29:11
wiem,tak sobie zazartowłam tylko bo nardzo odległe daty sa
Re: Dwie egzekucje
29 sie 2011 - 14:04:19
Witaj Zocha 66,zadzwoń do P.Romka-telefon 695 577 491,tylko nie zwlekaj.Pozdrawiam i głowa do góry.
Re: Dwie egzekucje
29 sie 2011 - 14:05:50
Jeśli macie już komornika to czym się martwisz ? Jak tacy mądrzy to niech próbują szczęścia. Komornik to co zabierze podzieli po równo na wszystkich wierzycieli i niech sie bujają. Co do konta w banku to natychmiast zlikwidować i po kłopocie. Wpłacać można bez konta bankowego. Jeśli ulegniecie firmie, to marny Wasz los bo takich ludzi będą gnoić do końca życia.

Najlepiej będzie jak zadzwonisz do mnie na numer 792 804 900

Uszy do góry.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 09:15:28
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfg4fgh
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować