Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Wyrazy wspólczucia

Wyrazy wspólczucia
11 kwi 2010 - 00:01:57
Choć Polska mnie skrzywdziła, choć sponiewierała, to na wiadomość o śmierci tych wszystkich ludzi, z którymi się zgadzałem lub nie, płaczę do tej chwili.

Paweł Bańka
Re: Wyrazy wspólczucia
11 kwi 2010 - 01:24:48
Panie Pawle , tak wiele o Pana TRAGEDII czytamy.

Dzięki za te słowa. Tylko ludzie doświadczeni przez "los" potrafią zrozumieć tragedię innych ludzi.

Pan Sklepowicz - na blogu tej strony - napisał jedno zdanie , ale tak jak Pan doświadczony przez system bankowy , potrafił zapomnieć o swojej krzywdzie.
Re: Wyrazy wspólczucia
11 kwi 2010 - 11:56:33
W tak podniosłej chwili pragnę złożyć HOŁD również Tragicznie Zmarłym ofiarom systemu bankowego (prawnego).
Osobiście dane mi było poznać 3 takie Osoby z czego 1 ofiarę udało się uratować dzięki czujności (miłości) bliskich i znajomych.

Osoby te również służyły Polsce - na rzecz dobra wspólnego Naszej Ojczyzny.

Będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej myśli swojej i ze wszystkich sił swoich. Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Najlepiej oddaje to przykazanie "kochaj bliźniego swego jak siebie samego". Tylko wtedy, kiedy człowiek kocha siebie i jest dobry dla siebie będzie umiał tak samo być dobry dla innych. Człowiek, który wie, co to znaczy szukać swojego dobra będzie zdolny szukać dobra dla innych, a tym samym szukać dobra wspólnego.

POKÓJ ICH DUSZOM [*] [*]
Re: Wyrazy wspólczucia
11 kwi 2010 - 16:14:40
MIMO ZE TEZ JESTEM POKRZYWDZONY PRZEZ SYSTEM BANKOWY LACZE ODCZUWAM WIELKI ZAL NIECH ODPOCZYWAJA W POKOJU
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować