Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

ludzie wykluczeni

ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 11:23:36
[wiadomosci.onet.pl]
Jeszcze nie wypalony i z chęcią do działania polityk - warto również zwrócić jego uwagę na problem "zakredytowanych"
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 11:43:53
@odys
Mydlenie oczu w pięknym stylu, ale dla mnie ta decyzja jest kolejną próbą podpierania walącego się mostu. Szkoda, że Tusk nie zauważył problemu kilka lat wcześniej, a ocknął się dopiero w roku wyborczym...Dobrze, że w ogóle raczył go dostrzec.

"Arłukowicz ministrem od <<wykluczonych>>? Poseł ma się zająć organizacją relacji między "administracją rządową a ludźmi, którzy czują się w Polsce wykluczeni".

Mnie nie interesuje "organizacja relacji", tylko skuteczne rozwiązywanie nabrzmiałych, wrzodziejących problemów! W nosie mam relacje!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 12:10 przez flame.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 11:59:19
zgadzam się z flame że szykują kiełbaski wyborcze , ale na tej fali na pewno może to być jedna z dróg do nagłośnienia sprawy - ja bym tematu jak i człowieka nie przekreślał, spróbuję znaleźć namiar i bynajmniej sprawę zasygnalizować.
znalazłem to:
Biuro Poselskie Bartosz Arłukowicz ul. Podgórna 62 m. U1
70-205 Szczecin
woj. zachodniopomorskie tel. (91) 483-22-12



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 12:36 przez odys.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 12:13:42
@odys
Absolutnie nie skreślam działań posła Arłukowicza. Szanuję go, chociaż nie raz się z nim nie zgadzam. Czas pokaże, czy poseł-jeszcze nie minister będzie chętny do podjęcia rozmów z RSP i innymi ruchami/stowarzyszeniami?
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 12:06:12
Poniższą informację otrzymałam w korespondencji na FB.

To taka dygresja na kanwie rozważań o powołaniu Ministra "Wykluczonych".

Panu Krystianowi i jego bliskim już nikt nie pomoże :( Jest za późno!!!

Od: Tomasz Sokolewicz 10 maja o 00:59

" Krystian Konik, pracownik COIG. Założyciel "Solidarnosci" w Centralnym Ośrodku Informatyki Górnictwa i Energetyki 5 września 1980r. Obrońca KWK "Wujek" w grudniu 1981r. Trzech pracowników, po upadku strajku okupacyjnego w COIG, przeniosło się na Kopalnie "Wujek", by czynnie wspierać górników. W stanie wojennym aresztowany i internowany. Członek "Solidarności Walczącej", współpracował z ukrywającym się po pacyfikacji Kopalni "Wujek", Lesławem Frączkiem. Został przywrócony do pracy w 1990r., gdzie pracował do 2009r.

Zwolniony z pracy w wieku 58 lat, nie mógł znaleźć pracy. Opiekował się ciężko chorą żoną. Był bez środków do życia.

Popełnił samobójstwo 3 maja 2011r."


Przyjmij go Panie do siebie i przytul z miłością ... Wieczny odpoczynek ... [*]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 14:22 przez flame.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 13:24:57
Pan Minister od spraw niepotrzebnych i zbędnych, taki chwyt marketingowy przed wyborami. Nam nie potrzeba pośrednika w kontaktach z administracją, nam potrzeba kogoś z jajami do konkretnych działań a nie zamiatania sprawy pod dywan i gadania o niczym.

Pożyjemy, zobaczymy co z tego nowego Ministra wyrośnie.

Krystian Konik-szkoda człowieka, wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 13:29:48
Cenie p.Arlukowicza za jego kulture i takt - ( a malo jest takich poslow).
Boje sie tylko,czy premier nie "rzucil go na pozarcie".....W dzisiejszych czasach
zmierzyc sie z problemem ludzi "wykluczonych",to jest naprawde wyzwanie.
Ciekawa jestem,dlaczego dotychczas nikt z obecnie rzadzacych nic praktycznie w tym
kierunku nie robil..
No i nie wiadomo,jaka "sile przebicia" bedzie mial p.Arlukowicz,by przeciwstawiac sie zlu i krzywdzie ludzkiej.....trudna to rola.
Do takiej roli potrzebny jest czlowiek "czysty" i "otwarty" na ludzkie problemy.
Mam nadzieje,ze takim jest p.Arlukowicz.
Zapewne ze strony premiera jest to "zabieg" taktyczny....w razie niepowodzen-
mozna wine zrzucic na tego,komu sie nie powiedzie.
Wazne jest,ze ktos mysli o tych wszystkich "wykluczonych",a jest ich przeciez w naszym kraju tysiace.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 17:55:26
nie chce powiedziec,,a nie mówiłam,,
róznej masci ,,ministrowie od biedaków,,beda chcieli zdobyc głosy kosztem upodlenia upodlonych

ja dostałam pismo z banku tej treści,,

szanowna pani,5 maja upłynął okres 180 dni od zgonu pani matki ,pani .........,w związku z powyzszym prosimy o stawienie sie w placówce banku,w celu podpisania harmonogramu spłat zadłuzenia zmarłej,nie podjęcie zadnego kontaktu z bankiem bedzie skutkowało nadaniem bte i skierowaniem sprawy na droge sądowa co spowoduje wyzsze koszty egzekucji komorniczej,,



cha cha cha cha......usmiałam sie do łez,poczekam na bte,sprawe sądową a potem? potem pokaze mojego asa
gia
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 19:22:41
Nie więżę żadnemu politykowi i choćby Pan Arłukowicz był w porządku to dla mnie podejrzane jest że odchodzi do PO.Czy to nie on był w komisji hazardowej ,a może jestem przewrażliwiona.
gia
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 19:26:31
dziśka współczuję ci z powodu śmierci mamy.Żeby napisać to w taki sposób to jaką trzeba być mendą.
gia
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 20:10:07
Nie wiem czy płakać czy śmiać się. [tiny.pl]
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 21:41:38
Napisałam jako wykluczona ,bez prądu ,bez ciepłego żarcia bo mam kuchenkę elektryczną i pożyczonego laptopa żeby nie oszaleć -do premiera i prezydenta .Dostałam odpowiedż zupełnie z innej strony
Urząd Regulacji Energetyki

Rzecznik Odbiorców Paliw i Energii
ul. Chłodna 64
00-872 Warszawa


Departament Skarg, Wniosków i Obsługi Rady do Spraw Uchodźców przekazuje
według właściwości wystąpienie .....z dnia 4 maja 2011 r., w części dotyczące braku dostaw energii elektrycznej - z uprzejmą prośbą o stosowne rozpatrzenie.
zał. 1

Radca Prezesa Rady Ministrów
Adam Sęsoła

Mam śmiać się czy płakać ?
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 21:53:17
teresa - nie rozumiem - o co tobie chodzi - my wszystcy płacimy za prad, gaz , ogrzewanie , jesteś uchodźcą?masz podejście roszczeniowe wobec wszystkiego?mamy za Ciebie płacić za prąd?
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 22:05:09
Ludzie ja nie chce od was nic oprócz wsparcia duchowego.Nie jestem uchodżca na litość Boską ,urodzilam sie w tym kraju,tu wychowałam troje dzieci ,to to pismo traktuje mnie jak uchodzcę . To jest chore . ŻLE MNIE ROZUMIECIE !
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 22:11:49
Jest mi cholernie przykro że traktujecie mnie jak rządzacy !
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 22:14:59
tereso - przepraszam, było coś" Departament Skarg, Wniosków i Obsługi Rady do Spraw Uchodźców", stąd może mylne wnioski, przykro mi bardzo za mylną interpretację
jak można Tobie pomóc,? bynajmniej ja spróbuję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 22:17 przez odys.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 22:36:57
Popłakałam sobie i troche mi lżej .Przyjmuje przeprosiny . Pragne wyjaśnić że to odpowiedz jaka dostalam na moja skarge do rządu . Sama nie wiem co mam o tym myślec .To zakrawa na niesmaczny żart.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 22:42:14
tereso - :))
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 23:02:15
Chcesz mi pomóc ?
...wzywa do uiszczenia opłaty od pozwu w kwocie 564 ; rozumiem że sa to koszta sądowe ,jak się odwołać od tych kosztów ?
Nie mogę myślec logicznie
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 23:32:04
CHCIAŁAM TROCHĘ POCZYTAC I ZNALAZŁAM TEN WĄTEK, KOCHANI JAK MOŻECIE WIERZYC, ŻE KTOŚ SIĘ ZAJMIE TAKIMI LUDŹMI,MOŻE I TAK, ALE CHYBA PO TO, ŻEBY ICH WYKOŃCZYC...

naobiecują przed wyborami nic więcej -dla mnie Arlukowicz nie jest taki wspaniały, choc by dlatego, że jest czerwony a ja jestem uczulona na ten kolor

a druga sprawa nie cierpię takich ludzi jak chorągiewka, gdzie wiatr zawieje -
jesteś w tej partii, to bądź jej wierny i lojalny a oni sobie przechodzą raz tu raz tam
- a jak wpadnie pod skrzydełka premiera, będzie kwakał tak jak on = zobaczycie, że naobiecują i na tym się skończy - oni nas uważają za idiotów
już dośc mamy obiecanek - nie wierzę im!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 23:47 przez ela2408.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 23:17:46
O zwolnieniu od kosztów sądowych stanowi referendarz sądowy. Jeśli nie zwolnił Cię z tej opłaty to na uzasadnieniu decyzji powinno być pouczenie o możliwości odwołania od postanowienia. Zażalenie na postanowienie referendarza sądowego zazwyczaj wnosi się w terminie 14 dni od chwili odebrania tego postanowienia.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 23:30:08
Witaj schoppenka ! Znów zawracam głowę To jest pozew o długi przedawnione ,przyszło mi dzis zamiast wyroku : wezwanie do uiszczenia brakującej częsci opłaty od pozwu w kwocie ..oraz do usunięcia braków formalnych pozwu......mam 7 dni na to.
Re: ludzie wykluczeni
10 maj 2011 - 23:38:25
teresa53, co za pozew o długi przedawnione, chyba raczej skarga na zapadłe wyroki ? Napisz konkretnie o co chodzi bez kropek bo jak mam pomóc jak nie wiem o co biega. Jak nie chcesz na forum to pisz na mejla.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
gia
Re: ludzie wykluczeni
11 maj 2011 - 09:03:08
zaczeło się od jednostek teraz w rachubę wchodzą całe osiedla a jutro pewnie całe miasta. [tiny.pl] [tiny.pl]
Re: ludzie wykluczeni
11 maj 2011 - 10:08:10
@Gia,ja mam takie same przypuszczenia,jeśli chodzi o komisje hazardowa,i to nie tylko Ty.
Re: ludzie wykluczeni
11 maj 2011 - 16:54:17
Skoro juz się o tym zaczyna mówic i przygotowywac specjalnego ministra od tych spraw tzn,ze ci ludzie dopiero beda- a skad? No wchodzi nowa ustawa o licytacjach co pół roku dłuzników banków. Tu nie chodzi o minimalne zasoby socjalne jak w tej chwili bo to nie sa ludzie wykluczeni ale o żadne. I to nam szykuje rzad własnie
gia
Re: ludzie wykluczeni
13 maj 2011 - 13:46:43
Na własnej skórze wiemy czyim kosztem to się odbywa.Zysk netto sektora bankowego w I kw. 2011 r. wyniósł 3,76 mld zł[tiny.pl]
gia
Re: ludzie wykluczeni
13 maj 2011 - 14:04:39
A to dla tych co się łudzą ze nowy minister Arłukowicz będzie lekiem na ich problemy. [tiny.pl]
Re: ludzie wykluczeni
14 cze 2011 - 11:50:36
Do dziś Bartosz Arłukowicz nie odpowiedział mi na trzy interwencyjne sprawy, które przekazałam do jego biura poselskiego w Szczecinie.
Facet nie miał przyszłości w SLD, a PO boi się tego, co on wie w sprawie afery hazardowej. Sprzedali mu polityczne życie w zamian za to, że będzie trzymał gębę na kłódkę. Taki z niego "Minister ds. Wykluczonych" jak ze mnie Lady Gaga he he ...
Re: ludzie wykluczeni
13 maj 2011 - 14:17:53
[forsal.pl]

i tu jest sedno sprawy
Re: ludzie wykluczeni
13 maj 2011 - 17:55:50
Trafna ocena red.Wróblewskiego- nowy minister- nowa kasa na jego etat.
No cóż- przecież ko kasa z budżetu państwa,a nie prywatna....Dobrze wydawac nie swoje..
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 10:07:19
Polecam:

[www.stachurska.eu]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 11:26:48
Schoppenka, dziękuję:) Może uszczegółowię:

- nasze podwórko wymaga naprawy, czyli: My nie Niemcy - [www.stachurska.eu]
- Bariery twarde jak beton - [www.stachurska.eu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 11:30 przez Teresa Stachurska.
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 12:28:56
Warto zapytać premiera- czyja to wina,że są ludzie wykluczeni? Problem jest wielki-
skoro do tego powołuje się ministra. Czy ten sprawi jakiś cud i wszyscy wykluczeni
na powrót staną się "normalnym ' społeczeństwem? Jak zamierzają pomóc wykluczonym?
Czy ludzie na własne życzenie stali się wykluczonymi?
Przeciez do tego nie jest potrzebny minister,wystarczy prowadzić inną politykę rządu
i mieć na względzie całe społeczeństwo- by ludzie żyli godnie.
Nawiązując do art.p.T.Stachurskiej(Bariery twarde jak beton)- jestem w szoku,czytając o tym. Jeśli w dzisiejszych realiach można przeżyć za "głodową"
pensję - i jeszcze mieć na inne potrzeby(np.kulturalne)- to chyba ktoś ma na myśli
inny kraj,niż nasz. To nawet za komuny nie było takiej propagandy,jak teraz.
To polityka rządu doprowadziła do tego,że tak wiele ludzi uważa się za wykluczonych-
i to nie rząd,a ludzie wykluczeni ponoszą konsekwencje swego wykluczenia.
Tak dalej nie da sie żyć w tym kraju....
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 14:27:27
Schopenko zajrzyj na priv. emaila.
buziaczki
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 14:49:48
Jadę w poniedziałek do Arłukowicza, może nie pomoże ale na pewno nie zaszkodzi. Jadę sprawdzić czy jego nominacja na ministra wykluczonych to kiełbasa wyborcza czy może rzeczywiście będzie się chciał wykazać ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 14:50:11
To może coś z drugiej strony medalu: Bogatemu więcej brakuje - [www.stachurska.eu]
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 15:36:45
Schoppenko-iskierko,cieszę sie bardzo,że pojedziesz do nowego pełnomocnika.
Przedstaw proszę nasze problemy jak najlepiej potrafisz.
Może ten pan pomimo braku środków na konkretne działania, tj odpowiedniej kasy,
chociaż przybliży premierowi( oddalonemu od nas o lata świetlne) problemy ludzi ukredytowanych.
Pozdrawiam serdecznie i będę czekać na Twoją relację z rozmowy z panem Arłukowiczem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 15:38 przez lwica.
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 15:59:31
co do postulatów Pani Jakubowskiej to ja bym jeszcze dopisał opodatkowanie banków (tak jak to było w zamierzeniach Rządu), ale przede wszystkim podwyższenie płacy minimalnej do wysokości min. 3000 zł - dla przykładu: w państwach zachodnich przy takich samych lub porównywalnych kosztach utrzymania i cenach rynkowych min płaca wynosi bagatela 1000 Euro.
Re: ludzie wykluczeni
17 maj 2011 - 17:27:46
@ Morski47, @ holter,

Państwa wypowiedzi wkleiłam do komentarzy pod wpisami jakich tyczyły. Na kuchnia stachurska, aby pisać komentarze logowanie nie jest tymczasem wymagane :)
Re: ludzie wykluczeni
18 maj 2011 - 00:42:42
Jak się podoba: W sprawie wędki - [www.stachurska.eu] ?
Re: ludzie wykluczeni
18 maj 2011 - 10:10:41
Też bym chciała taką wędkę- aby ktoś mi ją dał. Pewnie każdy z nas, jak dostałby drugą szansę od losu, to wiedziałby, co robić...
Re: ludzie wykluczeni
18 maj 2011 - 13:25:55
Podałam dalej - [www.stachurska.eu]
Re: ludzie wykluczeni
18 maj 2011 - 14:47:11
Święte słowa- prawnicy, doradcy bankowi to są raczej do bani- rady ich możemy wsadzić sobie w .... Zdarzają się wyjątki- mamy świetne przykłady, ale jest ich jak na lekarstwo. Dobrze że tu trafiły- już będzie dobrze. Banki dawały i będą dawały chore kredyty- sami jesteśmy tego przykładem. Raty przekraczają pensje o prawie 4000 tys zł. Ja nie pracuje, mamy dziecko... Banki wiedziały a i tak dawały- a my jak tonący chwytaliśmy się jak tonący brzytwy- aby się ratować, spłacać wszystko. Cóż- wiemy, że dzięki tym pieniądzom nasze dziecko może normalnie funkcjonować w domu- remonty, pomoc komuś, a póżniej branie, aby spłacać- błędne koło. Teraz mają nas gdzieś- tak jak każdego w podobnej sytuacji. Szkoda, że nie ma czegoś takiego, jak współodpowiedzialność... wiedzieli ile czego, a i tak dawali
Re: ludzie wykluczeni
18 maj 2011 - 19:29:07
Tak się zastanawiałam nad tym- czy to nasze Państwo nie poszło na "łatwiznę"-
i zamiast zapewnić obywatelowi możliwość godnego życia(praca,godne zarobki,
dostępna służba zdrowia) - pozwoliło na rozwój sektora bankowego,(dając mu wiele
przywilejów)- by obywatel korzystał z ich usług i nie narzekał,ze nie ma
kasy na przeżycie. Bo wiadomo,że gdy brak kasy na leczenie,na remonty,czy tez
na potrzebne sprzęty agd,albo na naukę dzieci- chcąc nie chcąc korzystamy z
propozycji banków.
Gdybyśmy mieli pensje,z których można coś zaoszczędzić,gdybyśmy mieli pensje,ktore
pozwalały normalnie żyć - zbyteczny byłby tak bardzo rozbudowany sektor bankowy.
Zamiast dobrych pensji i miejsc pracy - Państwo zafundowało nam sektor bankowy.
Każdy ma wyjście - albo zdechnąć z głodu,albo pójść [po kredyt. I tak od prawie
kilku lat Polacy (1/3 narodu) musi żyć na kredyt- ale teraz ten kredyt trudno
spłacać.... bo kolejne rządy wprowadzają swoje różne "innowacje" wprawie,w ustawach-
rosną koszty utrzymania,pensje takie same jak 4 lata temu....no i juz nie da rady
sięgać po kredyt,bo jeszcze poprzednie nie spłacone. Co to za życie?!
Re: ludzie wykluczeni
14 cze 2011 - 15:35:14
@ flame- polityka,to najbardziej 'brudna' gra.....przetasowania, zamiany,obiecanki-
wszystko po to,by partia rządząca zwiększyła swą siłę- wkrótce przecież wybory.
Jedni na drugich "plują" a potem wymieniają uściski,dają stanowiska...wszystko po to,by nie spaść ze stołka.Jakoś nikt nie mówi o działaniach nowego ministra- bo
nie ma on narzędzia prawnego,ani kasy,by mógł rozwiązywać problemy ludzi wykluczonych.Dostał "stołek",bo inaczej nie zasiliłby szeregów PO.
Polityka jest chyba gorsza od mafii-albo taka sama.
Jestem pełna pesymizmu ,jeśli chodzi o Ministra d/s wykluczonych.
Ale lud widzi,że rząd chce coś zrobić dla tych ludzi- o to przecież chodzi......
Dla "picu' można zrobic wszystko- niech się ludziska cieszą.
Re: ludzie wykluczeni
14 cze 2011 - 15:59:52
Niestety to prawda- jak tylko dorwą się do koryta, to o wszystkim zapominają. Albo wychodzą z założenia- żeby nie tykać gówna, bo śmierdzi... Prawda- smutna, ale jest. Bo na dobrą sprawę, musieliby przyznać nam rację, że banki są tak samo winne, jak nie bardziej, że znaleźliśmy się w takich sytuacjach. Przecież mają BIK- wszystko jak na tacy- a i tak dawali. Czuję się jak ktoś trędowaty- bo już nie daliśmy rady spłącać- bo wpadliśmy w bagno- ale żaden z banków nie powiedział stop. Znacie to przecież,żeby się ratować kolejny kredyt na spłątę rat i takie błędne koło- teraz to wiem... jest już za późno. Ale politycy nie wezmą się za to, bo sami są w kieszeniach banków, są sponsorowani- tylko my, szara strefa łapiemy się czczym obietnicom- że coś zrobią. I co? Mafia jest lepsza,bo każdy wie, co robią, kogo przekupują, lub co mogą zrobić.
Re: ludzie wykluczeni
15 cze 2011 - 06:43:54
Polecam Pańśtwu: W Warszawie widać co i jak - [www.stachurska.eu] oraz: Wynagrodzenia, głupcze - [www.stachurska.eu] .
Re: ludzie wykluczeni
15 cze 2011 - 07:29:12
Flame,na facebooku,jak tylko sie zarejestrowałam,zwróciłam sie do niego o wsparcie dla Nas,a on totalnie olał,.Flame,i Aggi napisałyście cała prawdę o tym chłopczyku.Teraz doszła jeszcze Joasia Rostrowska i pewnie dojdzie pan Kalisz.Oni wszyscy maja nas gdzieś i sa warci siebie.Ale My się Takim Politykom i Baneczkom nie poddamy.Bedziemy Walczyć jak Lwice.
gia
Re: ludzie wykluczeni
16 cze 2011 - 14:40:08
Już wiadomo jakimi sprawami będzie zajmował się poseł Arłukowicz. [tiny.pl]
Re: ludzie wykluczeni
16 cze 2011 - 14:59:43
gia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Już wiadomo jakimi sprawami będzie zajmował się
> poseł Arłukowicz. [tiny.pl]


Kochani wasze problemy dla tak wysokiego urzędu jaki piastuje minister Arłukowicz są zbyt przyziemne aby ten urząd się nimi zajmował.
Nadto pomyślcie aby oni mogli kupować przynoszące znaczne korzyści papiery dłużne ktoś musi tych dłużników produkować a następny ktoś od tych dłużników musi odebrać ostatnią kromkę bo uznał że i tyle to dla tego dłużnika jest zbyt wiele, czyli za dobrze mu się wiedzie. Aby zapewnić sobie konkretne zyski z lokaty w papiery dłużne należy stworzyć ku temu odpowiednie warunki poprzez odpowiednie ustawy jak Art. 505[32]. § 1. K.p.c..


Wysyłając LIST OTWARTY DO MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI Przy okazji pozwoliłem sobie załączyć przypomnienie w sprawie tego artykułu z K.p.c . Zadając pytanie czy prowadzenie egzekucji na podstawie wyroków wydanych bez dowodów jest zgodne z Konstytucją RP? Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-16 15:14 przez typ niepokorny.
Re: ludzie wykluczeni
16 cze 2011 - 19:07:55
gia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Już wiadomo jakimi sprawami będzie zajmował się
> poseł Arłukowicz. [tiny.pl]


A najlepszy jest ten komentarz pod tym artykułem o planach Arłukowicza
9: Leo z IP: 89.79.50.* (2011-06-16 17:58)

Już widzę, jak w każdy, np. pierwszy czwartek miesiąca Wykluczeni odkładają kije do grzebania w śmietnikach, przebierają się w smokingi i idą uczestniczyć w "spektaklach teatralnych oraz wstępują do instytucji kultury za symboliczną złotówkę".
Arłukowicz, Arłukowicz, i kto tu jest idiotą?
gia
Re: ludzie wykluczeni
16 cze 2011 - 16:37:36
Niedługo będzie przecinał wstęgi oczywiście przy kamerach bo przecież trzeba będzie wszem i wobec udowodnić jak bardzo potrzebne jest jego stanowisko a przecież od dawna są powołane instytucje które zajmują się tym problemem .Ale jak nie ma pieniędzy to może wykręcić się na drugą stronę i tak nikomu nie pomorze.Jak on chce aktywizować emerytów lub rencistów oni sami potrafią się jeszcze lepiej zorganizować jak mają odpowiednie środki .Nie mam już słów na to qwno nam wciskane ,dla mnie to jeszcze jeden klikacz od głosowania ,ale cóż jak to pisał pan Sklepowicz koryto najważniejsze.
gia
Re: ludzie wykluczeni
17 cze 2011 - 08:37:37
Wielka ucieczka czy ratuj się kto może [tiny.pl]
Re: ludzie wykluczeni
17 cze 2011 - 10:04:46
[wiadomosci.wp.pl]

żenujące - a po cichu trochę liczyłem na niego, złudzeń sie pozbyłem
gia
Re: ludzie wykluczeni
17 cze 2011 - 10:56:54
Umiesz liczyć licz na siebie ,powiedzenie stare ale na czasie.Nie dość że sami mamy problemy to jeszcze przyjdzie nam do Grecji dołożyć .Jeśli w budżecie będą pieniądze na ratowanie żyjącej ponad stan Grecji to niech znajdą się również pieniądze na ratowanie Polskiego kredytobiorce. [tiny.pl]
gia
Re: ludzie wykluczeni
24 cze 2011 - 14:36:49
Doczekaliśmy się jakimi ludzmi nazywa się ludzi wykluczonych [wiadomosci.wp.pl] .Nie ma nikt odwagi przeciwstawić się zubożaniu społeczeństwa i banksterskim praktykom ,ręce po nasze pieniądze to jest komu wyciągać .Jak ja was wszystkich nierobów.......
Re: ludzie wykluczeni
24 cze 2011 - 16:00:01
Gia- pozostawiam to bez komentarza, bo szkoda moich palcy na to idioctwo
Re: ludzie wykluczeni
24 cze 2011 - 17:13:10
POLECAM NA YOU TUBIE FILMIK POD TYTUŁEM SUKCES
zobaczcie jak banki manipulują społeczenstwem,wrecz całym swiatem
byłam w szoku
Re: ludzie wykluczeni
24 cze 2011 - 20:12:42
Odniosę się do pomysłów p.Arłukowicza- skomentuję to jednym zdaniem: albo on buja
w obłokach,albo nie wie,jaka jest polska rzeczywistość.
Nawet te 6 osób,które zatrudnia(za nasze pieniądze)- nie da rady sprostać temu
wszystkiemu,co dzieje się z polskim społeczeństwem(tym wykluczonym).
Ma "milion pomysłów"- ale nie do zrealizowania.
Kiedyś,kilka lat po wojnie było biednie,ale w szkołach była pielęgniarka, lekarz
stomatolog, każda szkoła miała gabinet lekarski - Państwo przykładało wagę do stanu
zdrowia dzieci,bo słynne było hasło "Dzieci-przyszłoscią narodu".
Może p.Arłukowicz spowoduje,że wrócą te zwyczaje - co zresztą zapowiada(że w szkole
ma być pielęgniarka). Może jest cudotwórcą...?
Dla mnie ten nowy "twór" to jest zbyteczny wydatek dla naszego państwa.
Tym bardziej,że zamierza on zajmować się sprawami,które są mało istotne- w porównaniu do tych naprawdę ważnych. Boleję nad tym, co stało się z moją Ojczyzną
i naszym społeczeństwem.....
gia
Re: ludzie wykluczeni
24 cze 2011 - 20:45:59
Banki doprowadziły do upadłości wielu kredytobiorców ,Grecja jest na skraju krachu finansowego,czy ich nowe instrumenty finansowe doprowadzą do tego że ludzie którzy za długo żyją będą musieli z zycia zrezygnować.A przodują w tym najwięksi manipulatorzy finansowi. [www.prisonplanet.pl]
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:54:51
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfverrjj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować