Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: prośba o pomoc

prośba o pomoc
28 kwi 2010 - 18:19:21
mam problem. 3 lata temu ktoś skradł mi dowód osobisty. nie zgłaszałem tego ponieważ znalazłem go kilka dni później przed domem. po około dwóch latach życia w niewiedzy ktoś podszył się za moją osobę i LEGALNIE PRACOWAŁ na umowę na czas nieokreślony. to jest najmniejszy problem. kiedy policja się dowiedziała o całym zamieszaniu postanowiła złapać oszusta. Gdy on się dowiedział o tym zamieszaniu to wziął w banku WBK zachodni w zabrzu 3 kredyty na około 70 tysięcy. ja dowiedziałem się o tym w styczniu tego roku i nie mogę mieć legalnej pracy bo mam komornika. policyjny grafolog stwierdził że faktycznie podpisy moje są sfałszowane i potwierdził ze to nie ja otwarłem konto w banku. bank mi napisał w odpowiedzi że wie o tym ze kto inny otworzył te konto ale ja mogłem wziąć te kredyty. co mam zrobić aby się pozbyć komornika ??
prosze o pomc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niesmialy5@op.pl
Re: prośba o pomoc
23 maj 2010 - 20:24:01
miałam podobny przypadek,ktos wział kredyt na teściową
gdy nieświadomi niczego po roku od smierci dostalismy wezwanie do spłaty 60 tysięcy zbaranieliśmy
szybko zlozylismy doniesienie do prokuratury
grafolog stwierdzil,ze podpis teściowej był sfałszowany
byliśmy przesłuchiwani
bank sie poddał,bo wiedział,ze kto inny wziął kredyt.
zloz doniesienie na postepowanie banku
niech prokurator działa

trzymaj sie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować