Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: justica

justica
13 lip 2011 - 23:35:37
Witajcie!!!
To natepny kwiatek do kolekcji,najpierw dobieraja sie do zastrzzonych telefonow a teraz do prywqatnych komputerow.Czy Was to tez spotkalo?


Intrum Justitia Sp. z o.o.
02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 41
Budynek Saturn, VIII piętro
NIP: 521-28-85-709
REGON: 01-30-81-563
www.intrum.pl
Kapitał zakładowy: 1.100.000 zł
KRS 0000108357
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy









Warszawa 13-07-2011

Nr sprawy: xxxxxxxxxxxxxx

Tel. kontaktowy: 022 576 60 10




xxxxxxxxxxxxxxx







PROSIMY O PILNY KONTAKT
















Szanowna Pani,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt z firmą Intrum Justitia Sp. Z o.o. pod numerem telefonu 022 576 60 10 podając w rozmowie numer sprawy wskazany w ramce powyżej.

W przypadku braku możliwości kontaktu z Pani strony prosimy o podanie swojego numeru kontaktowego pod adresem mailowym: kontakt@intrum.pl podając w tytule numer sprawy.
Postaramy się zadzwonić najszybciej jak to możliwe.

Sprawa pilna!




godz. pracy:
pn - pt.: 7.00 - 21.00
sob. : 8.00 - 20.00






























Treść tej wiadomości zawiera informacje przeznaczone tylko dla adresata.
Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, bądź otrzymali ją przez pomyłkę,
prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie.








--------------------------------------------------------------------------------
Re: justica
14 lip 2011 - 09:40:34
@anna57
Miałam do czynienia z tą wściekłą firmą.Korespondencja od nich przychodziła zawsze w czerwonych kopertach.Wydzwaniali do mnie w ciągu dnia i w godzinach póżno wieczornych,gdy nie odbierałam tel.no bo zawsze nr.był zastrzerzony zaczęli wydzwaniać do sąsiadów.Mówiłam wszystkim aby odpowiadali,że daleko ode mnie mieszkają i nie będą pędzić do mnie z wiadomościami.Póżniej otrzymywałam smsy straszące o wizycie u mnie windykatorów terenowych.Przeważnie w soboty po godzinie 16.Jakoś żaden się nie pojawił.Było to trzy lata temu.Działali na zlecenie Getin Bank.Olałam ich i nie wiem co się stało,ale przestali mnie atakować.Getin sam wystąpił do Sądu.Więc czytaj dokładnie na forum jak postępować z firmami windykacyjnymi.Nie wolno podejmować Zadnych kontaktów z tą firmą.
Re: justica
14 lip 2011 - 10:06:30
Windykator terenowy czekał pod drzwiami mieszkania w soboty od godz. 7.00. Dwonił jak oszalały i zostawiał wizytówki.
Zebrałam to do kupy z innymi karteluszkami, pismami, które zastraszały mnie, złożyłam doniesienie w prokuraturze. I tyle. Nie rozmawia się z osobnikami, których się nie zapraszało na kawkę do domu, ani też nie wyraziło woli korespondencji na niskim poziomie z nieznajomymi.
Re: justica
14 lip 2011 - 17:06:02
Dziewczyny,dobrze odrobiłyście pracę.domową.Tak trzymać.Pozdrawiam!!!!
Re: justica
14 lip 2011 - 20:24:12
Musze powiedziec ze ten horror znam,zmienialam z 5x telefon,pisma,wsciekle dzwonienia i spokoj mialam do teraz,skad maja poczte elektroniczna znaja ja tylko znajomi.Sluchajcie teraz dzieki wam wiem co robic ale to zalaczylam jako nastepny Kwiatuszek do kolekcji,pism mam dokladnie 2 worki.A to co niby chca to z 2002 roku i zeby bylo smieszniej to ja mam rachunki.No coz to niejeden moj klopot ale na poczatku drogi nie wiedzialam co robic.Jestescie wszyscy wspaniali
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować