Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

zajęcie komornicze

zajęcie komornicze
20 maj 2010 - 10:44:11
pilne czy mozna zapisać mieszkanie na 11 letniego syna wraz z księgą wieczystą bo komornik pomału się skrada
Re: zajęcie komornicze
20 maj 2010 - 13:21:22
Trzeba pamiętać o takiej ważnej rzeczy jak skarga Pauliańska, która daje wierzycielowi żądanie uznania danej czynności prawnej (w tym przypadku przepisania mieszkania) za bezskuteczną w stosunku do wierzyciela, którego sytuacja pogorszyła się wskutek tej czynności. Tak po naszemu chodzi o to że nie można "uratować" majątku z pokrzywdzeniem wierzyciela jeśli wierzyciel już "puka do drzwi".

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: zajęcie komornicze
15 cze 2010 - 13:23:51
znalażłam cos takiego
moze sie to komus przyda

niewielka ale zawsze pociecha

[www.licytacje.info.pl]
Re: zajęcie komornicze
15 cze 2010 - 19:17:03
Dziśka...co ty firmę windykacyjną reklamujesz!!!! Wykasuj ten wpis!!! NATYCHMIAST!!!
Re: zajęcie komornicze
15 cze 2010 - 19:58:27
antywindykator Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziśka...co ty firmę windykacyjną reklamujesz!!!!
> Wykasuj ten wpis!!! NATYCHMIAST!!!


ABSOLUTNIE NIE!

bardziej mi chodziło o to ,ze jest tam napisane,ze komornicy często rezygnuja z egzekucji gdy widza iz klijent jest niewypłacalny

ups....jesli tak jest to niech moderator wykasuje...nie chciałam nikogo urazic ani obrazic

sama jestem pod sciana i szukam pomocy

a tu jakas iskierka,ze moze jednak zrezygnuja z licytacji mojego,,nic,,

przepraszam
Re: zajęcie komornicze
15 cze 2010 - 22:00:54
Witajcie,
jestem nowa na tym forum, startuję z wysokiego pułapu - kilkaset tysięcy złotych, poręczonych zresztą.Na razie czytam - jesteście skarbnicą wiedzy.Dużo też dowiedziałam się z linka podanego przez Dziśkę (ja też będę windykowana z nieruchomości)
Re: zajęcie komornicze
14 wrz 2010 - 12:27:19
Witam
Jestem dziennikarka tygodnika "Wprost". Przygotowuje tekst dotyczący zadłużenia Polaków i tego, że z różnych przyczyn wpadają w spiralę długów.
Poszukuje osób, które musiały zmierzyć się z takim problemem. Za namową Pana Sklepowicza postanowiłam poszukać pomocy na forum.
Zainteresował mnie Pani wpis na forum i postanowiłam się odezwać.
Zatem chciałam zapytać czy zgodziłaby się Pani opowiedzieć mi swoją historię.
W razie potrzeby gwarantuje pełną anonimowość.
Pozdrawiam
Marlena Mistrzak
Tygodnik "Wprost"
0 698 771 243
Re: zajęcie komornicze
14 wrz 2010 - 13:03:02
jesli pyta pani mnie ,to nie mam nic do ukrycia
opowiem Pani ze szczegółami swoja historię a pewnie nie tylko ja

znajdzie tu Pani historie nie tylko na artykuł ale na cała powieść
Re: zajęcie komornicze
16 paź 2010 - 01:24:12
mam zadłużenie 10 tys czy komornik może zlicytować mi dom skoro zajął mi pensje i regularnie co miesiąc strąca ponad 1600zł,ale ostatnio stwierdził ze nie jest banikiem i chce zlicytować mój dom.czy może to zrobić?
Re: zajęcie komornicze
16 paź 2010 - 02:12:03
Pewnie ktoś z rodzinki komora ma chętkę na zakup Twojego domu za pół ceny. Dzwoń do Pana Romana - SZYBKO !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: zajęcie komornicze
30 paź 2010 - 01:57:56
witam mam dom ,który jest obciążony kredytem hipotecznym a dług z kredytów gotówkowych i kredytu hipotecznego przerasta wartość hipoteki ,kredyt hipoteczny spłacam dobrze czy komornik może zlicytować dom nadmieniam ze z licytacji domu komornik nie spłaci żadnego długu ani hipoteki , ani z kredytów gotówkowych ,zatem aby uchronić dom przed licytacją czy warto przepisywać notarialnie dom na córkę w zamian za dożywocie taki notarialny wpis kosztuje 7 tyś.
Re: zajęcie komornicze
30 paź 2010 - 14:06:23
zawsze warto
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować