Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

długi spadkowe

zz
długi spadkowe
22 lip 2011 - 13:03:20
Gustliku,mogłabym napisać na Twój pryw.adres,sprawa dotyczy długów po moim zmarłym Ojcu,bardzo zależy mi na Twojej opinii,pozdrawiam,Zuzanna.
Re: długi spadkowe
22 lip 2011 - 13:35:08
Zuzanna jak myślisz, czy trzeba było zakładać nowy watek?
Istnieją wątki o długach spadkowych i jak napiszesz tam, to Gustlik przeczyta.
Takie niepotrzebne działania zaśmiecają forum i ludzie, którzy nie posługują się sprawnie komputerem ,mają ogromne trudności w odszukaniu interesujacych ich tematów. W końcu rezygnują.
Re: długi spadkowe
22 lip 2011 - 23:30:56
@ Zuzanna

Pisz śmiało, pomogę na tyle, na ile potrafię - mój e-mail rrog@orange.pl . Nie damy się tym złodziejom.

Pozdrawiam

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: długi spadkowe
30 lip 2011 - 19:56:27
Gustliku, mam do Ciebie prośbę.

Zmarł mąż mojej znajomej, który pozostawił testament ustanawiając ją jedyną spadkobierczynią. W sprawie o stwierdzenie nabycia spadku, Sąd najpierw wysłał odpisy testamentu do dwóch synów zmarłego celem ustosunkowania się do niego, a dopiero potem wyznaczył rozprawę, na której otworzył i odczytał testament. Czy takie działanie Sądu jest prawidłowe?
Re: długi spadkowe
05 sie 2011 - 00:32:56
@ Grazynagrazyna1

Grażynko, nie wydaje mi się, żeby to było prawidłowe, ponieważ to Twoja znajoma ma dziedziczyć, a nie synowie. Choć z tego, co sie orientuję, pozostali członkowie rodziny mogą próbować obalić testament, jeżeli mają zastrzeżenia. Niemniej jednak proponuję kontakt z Panem Romanem - tel. 695577491 lub 500848247 albo ze Schoppenką - Ruch Społeczny Poszkodowanych - tel. 792804900, bo ja prawnikiem nie jestem i nie chcę Cię niechcący wprowadzić w błąd.

Ja w miarę dobrze znam się na długach spadkowych, bo przerabiałem to na własnej skórze i przez to znam sposoby na uniknięcie spłacania tych długów, dlatego doradzam osobom zagrożonym długami spadkowymi. Natomiast na testamentach znam się mniej, dlatego polecam kontakt z fachowcami.

Pozdrawiam

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować