Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

padaczka, leczenie wiele lat przez psychiatrów a kredyty

padaczka, leczenie wiele lat przez psychiatrów a kredyty
06 cze 2010 - 00:09:52
Witam serdecznnie !
Bardzo proszę Was wszystkich o pomoc !
Od 30 lat choruje na padaczkę urazową, Od 25 lat jestem leczony jednocześnie w poradni psychiatrycznej z powodu zaburzeń osobowości związanych z urazem głowy i padaczką,oraz od 20 lat w poradni neurologicznej, mam też zaświadczenie stwierdzające charakteropatie padaczkową.
wiele lat przyjmuje leki psychotropowe, od których jestem juz uzależniony,Posiadałem drugą grupę inwalidztwa z uwagą że wymagam okresowo pomocy osoby drugiej, obecnie posiadam III grupę z tego tytułu.
Mam już wyrok sądu dotyczącego jednego banku, czeka jeszcze 5 banków na wyrok, Czy istnieje mozliwość wykazania że biorąc kredyty nie posiadałem pełnej świadomości ???? Jest postanowienie nadania komornika, czy i jak nalezy wnieśc do sądu wniosek że nie posiadałem pełnej świadomości ???? Prosze o pilną odpowiedź - pomoc GG : 23503280
Wojtek

Wojtek



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-06 09:19 przez Panda.
Re: padaczka, leczenie wiele lat przez psychiatrów a kredyty
08 cze 2010 - 22:25:47
Drogi kolego Wojtku ...

Możesz uchylić się od skutków podpisanej umowy kredytowej..podnosząc fakt działania w błędzie..masz na to 12 miesięcy od czasu podpisania umowy.
Musisz udowodnić , że twoja choroba uniemożliwiała rozumienie czynności przez Ciebie wykonywanych.
Musisz wnieść do sądu pozew o unieważnienie podpisanej przez Ciebie umowy.. TAK WŁAŚNIE NAZYWA SIĘ POZEW.. POZEW O UNIEWAŻNIENIE UMOWY KREDYTOWEJ..

Musisz się jednak liczyć z faktem , że druga strona procesowa będzie udawadniała niemożliwość stwierdzenia " gołym okiem " , że klient banku jest osobą niesprawną..

Jak sobie nieporadzisz to zadzwoń do Sklepowicza 500 848 247.. on Ci podyktuje taki pozew..
NOS DO GÓRY !!!!


Wyrok jednak feruje Sąd.. On rozstrzygnie spór..
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować