Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Profi Credit -komornik --dziękuje

Profi Credit -komornik
03 lip 2010 - 22:34:26
Witam,miałam pożyczkę w Profi Credit i mam komornika -mam wielki problem bo żądają dużej kwoty to jest ponad 60% z emerytury oprócz tego ruchomości, wierzytelności,rachunku bankowego-współpraca z nimi była nie do przyjęcia pożyczka 3500 do spłaty ponad 9 tyś i cały czas manipulacja i szantaż wypowiedziana umowa i za chwilę ugoda z większą kwotą i ratami z 250 na 370 zł,później żądał 1000zł wpłaty o mniejszej nie było mowy a nie bylismy w stanie na taka wpłatę no i jeszcze inne machlojki nawet dane do sądu nie są zgodne z prawdą --mam czas do czwartku na odwołanie bo mieliśmy czas tylko siedem dni :)mogła bym długo pisać na ich temat np.o ich chamskim zachowaniu o umowie itp.nie wiem co mam robic jestem umówiona na poniedzialek z komornikiem chcę sie z nim dogadać a wydaje mi się ze powinnam pójśc do prawnika i muszę zdecydowac sie do poniedziałku,dlatego mam prośbę o jakąś podpowiedź a może znajdzie sie jakiś ekspert w tej dziedzinie będę bardzo wdzięczna :))
Re: Profi Credit -komornik
03 lip 2010 - 23:09:06
Z emerytuty można zabrać 25 %...

Zadzwoń jutro do p.Sklepowicza...Przeczytał twój wpis..
500 848 247....695 577 491..
Nos do góry...
Re: Profi Credit -komornik --dziękuje
04 lip 2010 - 17:58:02
Słowacki bardzo dziękuje za szybką odpowiedź i umożliwienie mi kontaktu z Panem redaktorem nawet w snach nie marzyłam o takim spotkaniu i bardzo się wzruszyłam byłam bezradna --masz piękny nick uwielbiam Juliusza Slowackiego a Ty może masz od Słowacji--jeszcze raz dziękuje a Panu redaktorowi osobiście podziękuje przez telefon:)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować