Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Witamy Pana "Masę" :)

Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 16:39:58
Oj, nie mogliśmy się Pana doczekać. Tyle wartościowych porad i wskazówek otrzymaliśmy od Pana na tym forum, że ho ho ... mam nadzieję, że u Pana wszystko w porządku? Martwiliśmy się...
Re: Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 17:02:00
Oj bez przesady to czy były wartościowe powinno się okazać w zderzeniu z rzeczywistością a ta wiemy, jaka jest naszej RP.
Musiałaś mnie uprzedzić, planowałem obszerne powitanie forumowiczów nie zapominając o oponentach dotychczasowych jak i przyszłych (mam tu na myśli Pana z kancelarii prawnej RAVEN).

Ja również nie mogłem doczekać się powrotu ;-)

Zatem - Serdeczne uściski dla wszystkich i każdemu z osobna ;-)
Re: Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 17:25:52
Witam równie serdecznie jak i pozostali forumowiecze !!! Tęskno i Smutno jest bez Pana na tym formu..

Tym serdeczniejsze W I T A M Y !!!POZDRAWIAMY !!! PROSZĘ NAS JUŻ NIE OPUSZCZAĆ !!!
Re: Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 17:32:03
Słowacki Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> !!! PROSZĘ NAS JUŻ NIE OPUSZCZAĆ !!!

Siła wyższa – jestem bezradny w tej kwestii.

Pozdrawiam ;-)

I Dziękuje - Dziękuję - Dziękuję za PAMIĘĆ !!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 17:36 przez masa.
Re: Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 19:21:01
i ja się witam
i witam Pana

nowa jestem ale licze ze i mnie Pan nie zostawi bez pomocy

nie miałam przyjemnosci Pana poznac ale nic straconego

witam sie serdecznie
Re: Witamy Pana "Masę" :)
19 lip 2010 - 21:56:01
Witam Pana Masę.Bardzo się niepokoiłam ale w głębi serca czułam, że niebawem Pan się pojawi.
Pozdrawiam serdecznie
Re: Witamy Pana "Masę" :)
21 lip 2010 - 10:19:49
Witam!!
Ja również serdecznie witam i pozdrawiam.
Re: Witamy Pana "Masę" :)
21 lip 2010 - 10:29:16
Ja również dołączam się do tych wszystkich ciepłych słów napisanych przez moich przedmówców.Pozdrawiam serdecznie.
Re: Witamy Pana "Masę" :)
23 lip 2010 - 07:20:30
WITAM!!! Dziwny ten Kraj tacy ludzie jak m.in.PAN MASA, PAN ROMAN,PAN SŁOWACKI ratują życie ludziom za zwykłe DZIĘKUJĘ i wdzięczność. Natomiast "ludzie" wybierani,
a więc zobligowani do czynienia dobra, biorący za to olbrzymie pieniądze ZABIJAJĄ tworząc głupie prawa.
Pozdrawiam - nie zadłużony.
Re: Witamy Pana "Masę" :)
23 lip 2010 - 12:55:52
często to dziękuje jest okupione takim cierpieniem i łzami,ze jest warte tyle co najwększe pieniądze

nie jestem pewna ale ja tak odczuwam ...gdy zdarzy mi sie komus pomóc i widze w jego oczach spokój,ulgę i radosc to dziekuję juz mi nie jest potrzebne,mam poczucie bycia potrzebnej komuś za zwykle dziekuję własnie


obys nigdy nie był zadłuzony
Re: Witamy Pana "Masę" :)
15 sie 2010 - 09:32:37
Ja również dołaczam się pomimo,że się nie znamy.WITAM SERDECZNIE CIEBIE MASO.
Re: Witamy Pana "Masę" :)
15 sie 2010 - 20:08:20
Również Witam Pana Serdecznie -jestem tu od niedawna -otrzymałam tu tyle wsparcia i ciepłych słów od ludzi o złotym sercu i skoro Pan jest wśród takich ludzi to też jest Wspaniałym Człowiekiem a ja jestem szczęściarą że TAKICH LUDZI spotkałam i myślę że to nagroda za wszystkie cierpienia ...
dziękuje że jest Pan z nami:)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować