Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: WINDYKACJA

WINDYKACJA
23 lis 2011 - 12:57:07
NA TEMAT WINDYKACJI POWIEM TYLE NIE ROZMAWIAC Z NIMI I NIGDY ICH NIEWPUSZCZAC DO DOMU oNI PATRZA CO MASZ W DOMU I PRZEKAZUJA INFORMACJE KOMORNIKOM cZY JEST COS CENNEGO W DOMU I MAJA PROWIZJE ZE SPOTKANIA Z TOBA mNIE CAŁY CZAS NACHODZILI AZ SE DALI SPOKUJ wCZEŚNIE PRZEZ ROK dZWONILI DOMNIE WYZYWALI I KŁAMALI nEKALI MNIE PO5 RAZY DZIENNIE TELEFONAMI jAK BYM NIE KUPIŁ NOWEJ KARTY STARTOWEJ Z NOWYM NUMEREM TO BYM SKACZYŁ W DOMU WARIATÓW kI8EDYS ODEBRAŁEM TELEFON IPANI POWIEDZIAŁA ŻEBYM W TYM MIESIĄCU WPŁACIŁ TYLKO 100 ZŁ wPŁACIŁEM dZWONI NA NASTĘPNY DZIEN PODZIĘKOWAŁA IPOWEDZIAŁA ZE MAM WPŁACIC NASTĘPNE 100 ZŁ BO TO BYŁA RATA TYGODNIOWA sZKODA SŁOW

giwerka
Re: WINDYKACJA
24 lis 2011 - 21:51:12
Proszę Ciebie zadzwoń do p. Romka ... 500 848 247
Re: WINDYKACJA
29 gru 2011 - 22:37:26
Wyciąg z oficjalnej strony internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: www.uokik.gov.pl :

1.Firma windykacyjna nie jest policją, prokuraturą, sądem, czy komornikiem.

2.Windykator nie ma bowiem prawa wchodzenia do domu dłużnika.

3.Windykator nie może również straszyć zadłużonego .

4.Nie może on również rozmawiać o problemach zadłużonego z osobami trzecimi, np. sąsiadami, przełożonymi w pracy.

5.W wypadku naruszenia przez windykację norm prawa, powinniśmy niezwłocznie zawiadomić policję lub bezpośrednio prokuraturę składając doniesienie o możliwości popełnienienia przestępstwa. Niezależnie możemy złożyć też reklamację w samej firmie windykacyjnej, żądając zaprzestania bezprawnych praktyk oraz złożyć doniesienie o takich poczynaniach do Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji. Dłużnik może również oświadczyć windykatorowi, że kwestionuje dług i nie ma zamiaru go spłacać, dopóki nie zostanie potwierdzony prawomocnym wyrokiem sądowym i nie życzy sobie negocjacji, ani też jakichkolwiek kontaktów z firmą windykacyjną. Nie ma potrzeby uzasadnienia windykatorowi swojego stanowiska.



Kodeks Karny:

1.Wymuszanie zwrotu należności (art. 191 Kodeksu karnego)

2.Naruszanie miru domowego w wypadku ich najść w miejscu zamieszkania (art. 193 Kodeksu karnego)
Re: WINDYKACJA
04 sty 2012 - 08:38:56
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:49 przez camion.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:08:17
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqvgbegbvhhh
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować