Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Kondolencje

Kondolencje
04 gru 2011 - 20:02:32
Elu2408 Wyrazy współczucia i kondolencje dla Ciebie i Twojej Rodziny z powodu smierci męża.
Niech Aniołowie utulą Cię w rozpaczy.
Re: Kondolencje
04 gru 2011 - 20:20:22
@ ela2408-

ja również składam Ci wyrazy współczucia z powodu śmierci tak bliskiej
Ci osoby....trzymaj się Elu.
Re: Kondolencje
04 gru 2011 - 21:58:19
Eluniu serdeczne wyrazy współczucia. W takiej chwili żadne słowa nie ukoją serca samotnego . Ty masz nas - bardzo wielu oddanych Ci przyjaciół. Jesteśmy z Tobą !
Re: Kondolencje
05 gru 2011 - 07:08:05
Elżunia,jestem z Tobą.Wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny z powodu śmierci męża.
Re: Kondolencje
06 gru 2011 - 09:49:44
Eluniu, przyjmij szczere wyrazy współczucia, jestem przy Tobie myślą i sercem, trzymaj się kochana!
Re: Kondolencje
08 gru 2011 - 20:24:08
Elu łączę się z Twoim bólem.
Re: Kondolencje
09 gru 2011 - 00:38:37
Dziękuję bardzo ! Jesteście kochani !
Nie wiem czy istnieje jeszcze większy ból, od tego, gdy ktoś bliski odchodzi.... nie ma takiego słowa, którym można go określić......Nawet milcząc słyszę swój krzyk a rozpacz wdziera się nawet w głąb duszy....Życie przestało mieć sens, kolory straciły barwy, nawet słońce jest szare...

Pozostała rozpacz, smutek i tęsknota.....teraz wiem, że wszystkie nieporozumienia, czy sprzeczki, to były stracone chwile i nie powinny mieć miejsca ....

Proszę kochajcie się, nie traćcie ani chwili, bo życie jest takie krótkie a samotność - jest nie do zniesienia.....

Nigdy nie zapomnę, jak dzień przed śmiercią tuliłam się do niego i całowałam - był taki cieplutki i milutki- nie wiem czy słyszał jak szeptałam mu do ucha, że go tak bardzo kocham i przepraszałam, że sprawiałam mu czasami przykrość.

Podobno czas leczy rany, ale takie rany nigdy się nie goją..

Pozostałam samotna z ogromem długów, nie poradzę sobie -- dobrze, że drzewa są mi przychylne a szczególnie jedno, które sobie upatrzyłam...

Jeszcze raz bardzo dziękuję, a szczególnie dziękuję Pani Słowacki.Jesteście WSPANIALI ! Kocham Was !
Proszę, kochajcie i wybaczajcie.....


Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego

Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stad odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać
kochamy wciąż za mało i stale za późno

Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

ks. Jan Twardowski



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-09 00:52 przez ela2408.
Re: Kondolencje
09 gru 2011 - 07:04:53
Elu,wiem co teraz przeżywasz,sama to przeżywałam 30 lat temu.I wiem i rozumię Ciebie bardzo dobrze.Ja do dziś nie zapomniałam tej tragedi,mam ja nieraz przed oczami.Ale my musimy dla innych żyć,funkcjonować.Ludzie potrzebuja Ciebie.Ja potrzebuję Ciebie.Musimy sie wzajemnie wspierać.Tak to prawda także,że musimy się spieszyć kochać ludzi,bo ludzie zbyt szybko odchodzą a my za mało chyba kochamy.Pozdrawiam i przesyłam buziaczki.:)
Re: Kondolencje
09 gru 2011 - 16:11:28
Kochana Elu drzewa są po to aby cieszyć nas swoim pieknem, siłą, zabierać zanieczyszczenia z atmosfery i ładować nasze akumulatory gdy się do nich przytulamy. A więc przytul się do wybranego drzewa a ono oczyści Twoje organy ze smutku, choroby... i napełni każdy Twój organ oraz duszę niesamowitą energią. To da Tobie siłę na dalszą drogę. Jesteś wartościowym człowiekiem i masz jeszcze wiele do zrobienia na tym padole.Jestem z Tobą całym sercem i rozumiem Twoje rozterki. Przytulam Cię najcieplej jak tylko potrafię.
Pisz na maila. Bedę Cię wspierać i ocierać Twoje łzy.
Re: Kondolencje
09 gru 2011 - 23:55:35
Elu ja równiez składam Ci serdeczne wyrazy współczucia. Trzymaj sie cieplutko, musisz być dzielna. Pozdrawiam serdecznie.
Zapalę znicze, choć wirtualne, ale zapalę. ['][']['][']['].
Niech łaskawy Pan świeci nad duszą Twojego Męża. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Na wieki wieków. Amen.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:14:05
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfvewfgg
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować