Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Jestem załamana:(

Jestem załamana:(
29 maj 2012 - 19:58:21
Jestem samotną 55 letnią rencistką po zawale.Dodatkowo osiągałam zarobki ze strony internetowej, która od roku już nie istnieje bo nieuczciwy pozycjoner załatwił ją na cacy i nikt już nie chce się podjąć jej pozycjonowania.Chciałam sobie polepszyć byt i postanowiłam otworzyć prywatną firmę, na którą zaciągnęłam kredyty.Niestety klapa z prywatki, a kredyt z odsetkami trzeba spłacać.Sprzedałam wszystko co mogłam i część kredytu spłaciłam ale jeszcze tego sporo zostało i najgorsze jest to,że nie mam jak go spłacić, bo została mi tylko renta. Nie mam swojego mieszkania.Mieszkam w wynajętym mieszkaniu. Nie mam dosłownie nic i nie wiem jak żyć dalej, jak spłacać długi i czym płacić za wynajem mieszkania jak mi siądzie komornik na rentę.
Wielu ludziom biedniejszym od siebie pomogłam, choć sama zawsze liczyłam się z groszem ale nie było źle, bo byłam zaradną osobą.Teraz po zawale wpadłam w depresję, nie mam siły już żyć, a co gorsze nie mam pomosłu na wyjście z tragicznej sytuacji.Proszę pomóżcie mi, bo sama już przestałam rozsądnie mysleć.Poradźcie co zrobić??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 21:40 przez ana2-012.
Re: Jestem załamana:(
31 maj 2012 - 19:42:15
No ie wiem ile masz renty, poczytaj te porade

[porady.legeo.pl]

a tak odtracaja 25 % od brutta.
A w jakim miescie mieszkasz? Komornik musi miec z sadu klauzulę , potem wysyła zajęcie do zus i dopiero wtedy zaczynaja ci odtracac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 18:31 przez sansimila.
Re: Jestem załamana:(
11 cze 2012 - 18:10:11
Re: Jestem załamana:(
11 cze 2012 - 19:06:37
Po jakiemu pan pisze? Pan nie być Polak?
Re: Jestem załamana:(
11 cze 2012 - 19:08:00
Re: Jestem załamana:(
12 lip 2012 - 19:27:07
Prosze o pomoc jakiś czas temu nabrałam dużo kredytów , których nie jestem w stanie spłacać no i dlatego komornik zajoł mi emeryturę mało tego dostałam wezwanie na Policję na przesłuchanie co mam im powiedzieć czy mnie zamkną och żeby tak położyć się spać i nie wstać .
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować