Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Witam, jestem nowa

Witam, jestem nowa
30 lip 2012 - 13:02:00
o zrozpaczona, znerwicowana do granic ludzkiej wytrzymałości. Mam kilka kredytów, jeden wypowiedziany własnie biegnie termin 30 dni, zamierzam napisać odwołanie i ponowną prośbę o restrukturyzacje (pierwsza odpowiedz negatywna).
Dzisiaj zadzwonił do mnie pan z Citi że mnie informuje, że wystąpią do US o dane mojego pracodawcy żeby komornik zajął mi wynagordzenie. Z citi otrzymywałam wezwania do zapłaty, na moje pisma nie odpowiedzieli, a na infolnii poinformowano mnie że moge sobie pisać ile chcę.
Pytanie mam takie, czy citi może wystawić BTE bez wcześniejszego wypowiedzenia umowy? Czy komornik poinfomuje mnie że zajmuje wynagrodzenie już po jego zajęciu czy przed?
Kurde czemu banki nie chcą ugody, straciłam prace, chce zacząć spłacać ale od końca sierpnia (jak wpłynie mi wynagrodzenie) i mniejsze raty, czemu banki po prostu maja mnie w dupie. Każdy może stracić prace i mieć chwilowe problemy.
Czy pracując na umowe zlecenie (jedyny dochód, umowa zawarta na 3 miesiące) komornik zajmie mi całą pensję?
Bardzo Was proszę o wsparcie, nie śpię, nie jem, wczoraj przez moją nieuwagę straciłabym dziecko, nie daję rady.
Długi mam na poziome 40 tys pln.
Pozdrawiam,Magda
kjt
Re: Witam, jestem nowa
31 lip 2012 - 13:33:45
IMO powinnas pomyśleć o zabezpieczeniu się na taką ewentualność. Dotychczasowa praktyka wskazuje, że BTE bank wystawia po wypowiedzeniu umowy, czyli nie robiąc nic masz jakieś 2 - 3 miesiące czasu. Występować do US o dane pracodawcy to sobie mogą.:) Natomiast komornik będzie wzywał o złożenie wyjaśnień, ale to kolejne 2-3 miesiące. Jaki z tego wniosek? Masz ostatni dzwonek, aby zacząć działać!
Re: Witam, jestem nowa
31 lip 2012 - 14:40:49
Poza pisaniem odwołań i prośby o restrukturyzacje zadłużenia co powinnam robić jeszcze?
konto? Chcę aby mama była właścicielem, niczego nie mam, darowiznę połowy domu wycofałam (siostra przepisała mi swoją połowe). Co jeszcze?
Re: Witam, jestem nowa
05 wrz 2012 - 23:48:08
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować