Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Profi Credit to złodzieje - proszę o szybką pomoc

Profi Credit to złodzieje - proszę o szybką pomoc
20 sie 2010 - 20:04:35
mogę śmiało to powiedzieć i nie życzę nikomu aby miał z nimi coś wspólnego -lepiej umrzeć niż wziąć u nich pożyczkę -swoimi manipulacjami doprowadzą do tego że nie jest się w stanie spłacać- są wyzwiska i groźby że wszystko będzie ich łącznie z mieszkaniem i dotrzymują słowa-właśnie otrzymałam pismo od komornika o wszczęciu egzekucji wraz z wezwaniem do zapłaty naleznosci w nim wymienionych oraz odpis wniosku skierowanego do Wydziału Ksieg Wieczystych w celu dokonania wpisu do Księgi Wieczystej prowadzonej dla tej nieruchomosci.Należność wymienioną należy wpłacić na konto komornika lub w kancelarii Jednocześnie zawiadamiam że na podstawie artykułu
931&1 kpc zajęta w ten sposób nieruchomość pozostawia sie w zarządzie dłużnika.Z związku z powyższym zarząd tej nieruchomości będzie odbywał się w oparciu o art.931-941 kpc.Pouczam także. że w przypadku uzasadnionych podejrzeń iż dłużnik niewłaściwie sprawuje zarząd nad powierzoną mu nieruchomością,wierzyciel może wystąpić do Wydziału Cywilnego właściwego Sądu z wnioskiem o zmianę zarządcy trj nieruchomości.Wniosek taki może być złożony w kazdym stadium obecnego postępowania egzekucyjnego.
I to wszystko za pożyczkę w kwocie 3500 zł bardzo proszę o wytłumaczenie mi o co tu chodzi--komornik mial zabierać mężowi 25% emerytury,ponieważ ZUS wpakował się jako pierwszy oni muszą czekać i są niecierpliwi pewnie stąd to pismo.Nie mamy już sił do walki boje się o nasze zdrowie i o myśli te najgorsze -proszę nam pomóc
Ja spróbuję jeszcze wieczorem zadzwonić do Pana Romana Dziękuję i pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-21 01:51 przez ela2408.
Re: Profi Credit to złodzieje - proszę o szybką pomoc
21 sie 2010 - 01:49:08
Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji z nieruchomości
i wezwanie do zapłaty długu

w obec powyższego wzywam dłużnika na podstawie art.923 kpc do zapłaty całej w/w należności wraz z kosztami egzekucyjnego w terminie 14 dni od daty otrzymania niniejszego wezwania pod rygorem przystąpienia do opisu i oszacowania nieruchomości


błagam o pomoc
Re: Profi Credit to złodzieje - proszę o szybką pomoc
21 sie 2010 - 10:46:51
Zadzwoń do pana Romana, On Cię pokieruje co masz dalej robić. Ja nie wiem dlaczego jeszcze nie zadzwoniłaś ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Profi Credit to złodzieje - proszę o szybką pomoc
21 sie 2010 - 10:55:29
dzięki schoppenka nie zadzwoniłam bo nie mam telefonu dopiero w poniedziałek włączą
w piątek zapłaciłam wieczór:)
Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować