Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: PROŚBA DO ADMINA :)

PROŚBA DO ADMINA :)
23 sie 2010 - 12:58:17
Ilość postów na forach rozrosła się na tyle, że osoby, które zawitają po raz pierwszy nie wiedzą, gdzie szukać informacji i nie czytają wszystkich wpisów, co z kolei powoduje powielanie tematów i wątków.
Zapewne administrator/-rzy pracują społecznie i kosztem prywatnego czasu (a utrzymanie serwera też niemało kosztuje), ale może udałoby się uporządkować forum tematycznie i rozszerzyć grupy o:
1. Prośba o pomoc.
2. Windykacja.
3. Podziękowania i wygrane sprawy w sądach.
4. Długi spadkowe.
6. Komornik.

Podaję tylko przykładowe grupy. Uporządkowanie tematów ułatwiłoby komunikację na forum. Co na to Admin? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-23 13:13 przez flame.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
23 sie 2010 - 13:35:31
Jestem za. Forum w tej formie stało się zupełnie nie czytelne. Odpowiedzi wkleja się po kilkanaście razy te same a odszukanie przydatnej informacji nawet dla "weterana" forum stało się "drogą przez mękę". Zupełnie zaśmiecony został wątek Rejestr Nieuczciwych Banków, nie spełnia już tej roli jak pierwotnie mu przyświecała, są tam posty zupełnie nie w temacie. Jeśli jest taka możliwość aby to jakoś uporządkować to bardzo proszę.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
23 sie 2010 - 20:33:51
Też jestem za!!! Od jakiegoś czasu myślałem nad tym samym, ale nie miałem odwagi zaproponować. Proponuje również swoją pomoc w prowadzeniu jakiegoś działu.
Ja zaproponowałbym , też możliwość prowadzenia własnych BLOGÓW, przez aktywnych forumowiczów. Wiem , że to wszystko kosztuje, więc jutro dokonam wpłatę w kwocie 100 zł.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
24 sie 2010 - 12:52:26
Paweł Bańka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> > Proponuje również swoją pomoc w prowadzeniu
> jakiegoś działu.

Ja również chętnie deklaruję swoją pomoc.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
24 sie 2010 - 14:04:55
Szanowni Państwo ! Forum zostało tak zaprojektowane abyście mogli sami definiować wątki itd. Tak jak powstała PROŚBA DO ADMINA możecie tworzyć inne Was interesujące zagadnienia. Admin nie ingeruje w kształt i treści FORUM. Musicie tylko zadbać aby wpisujący się byli zdyscyplinowani i pilnowali tematów. Pozdrawiam. Admin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 14:38 przez Operator.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
27 sie 2010 - 22:23:25
Proponuję przed wpisem zapoznać się z forum i jego działami, ponieważ w tej chwili jest ogromny bałagan. W kazdym dziale takie same wpisy jakby ludzie nie umieli czytać. Rozumiem, że kazdy szukajacy pomocy często myśli, że jak wszędzie napisze to samo to ktoś przeczyta. Kto chce przeczytać to przeczyta więc wystarczy wpisać jeden raz w odpowiednim dziale i wszystko bedzie jasne i czytelne.Przez taki bałagan mozna przeoczyć ważną sprawę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 22:24 przez tecza.
Re: PROŚBA DO ADMINA :)
24 sie 2010 - 10:09:35
I ja też,dołączam.Forum było by przejrzyste i czytelne.flame masz całkowitą rację.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować