Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

ODPRAWA EMERYTALNA

ODPRAWA EMERYTALNA
23 sie 2010 - 23:24:50
Jaka jest podstawa prawna tego, że odprawa emerytalna nie podlega egzekucji?

Grażyna
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
23 sie 2010 - 23:52:11
Chociażby , z takiej wykładni ,że odprawa nie jest uposażeniem !! Komornik zajmuje uposażenie...Odprawa jest wieloskładnikowa..Np... z odszkodowaniem za szkodliwe warunki pracy.. Odszodowanie nie jest składnikiem zajęcia komorniczego.. Odszkodowanie nie jest składnikiem zeznania podatkowego PIT...
Odszkodowanie nie jest składnikiem podatku dochodowego..WSZYSTKO ZALEŻY OD KSIĘGOWEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
27 sie 2010 - 22:40:30
Podaj swojego mejla to napiszę Ci jak mnie się udało uratować odprawę.Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 22:42 przez Jola.
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
28 sie 2010 - 13:25:19
Witaj Jolu

Dzięki serdeczne

mój mail grazynagrazyna1@o2.pl

Pozdrawiam Cię serdecznie

To powinno być tutaj Grażynko,nowy wątek nie był potrzebny zresztą napisałam Ci to w mejlu.Myślę,że oprócz mnie znajdzie się jeszcze ktoś na tym forum kto posłuży Ci swoją dobrą radą i pomocą.Na pewno nie pozostaniesz pozostawiona sama sobie.Przekonasz się jak wiele jest tu wspaniałych osób które wzajemnie się wspierają.Ja sama tego też doświadczyłam dlatego przy okazji wszystkim bardzo dziękuję i pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-28 13:26 przez Jola.
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 07:38:40
Witam pani Jolu czy ja też mogłabym liczyc na radę jak uratowac odprawę ?
mój mejl : kowalska06@interia.pl
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 10:32:51
Aniu sprawdź czy podałaś prawidłowego mejla bo mnie wyskakuje,że nie jest prawidłowy i w związku z tym nie mogłam do Ciebie napisać.Pozdrawiam
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 10:37:05
Może spróbuj napisac na ten adres 9kamilr9@interia.pl bardzo proszę o to bo chcą mi prawie wszystko zabrac i nie wiem co mam robic jeśli nie da się na ten to na 9kamilr9@wp.pl bo coś szawnkuje tu interia nie wiem dlaczego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-31 10:50 przez Anna06.
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 14:30:10
Księgowa razem z dyrektorem mojego zakładu pracy uradzili po konsultacji z radcą prawnym mimo przedstawienia tezy i artykułów na temat odprawy że nie jest ona wynagrodzeniem że odbiją mi z mojej odprawy prawie wszystko i dostane 900 zł czy jest jakaś możliwośc żeby dostac moje pieniądze ? czek zostanie wypisany już jutro bardzo proszę o pomoc proszę pisac na e mail 9kamilr9@interia.pl
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 14:44:05
skoro nie jest wynagrodzeniem to z jakiej paki ma to dostac komornik?

komornik moze zając wynagrodzenie

niech wypłaca ci zywa gotówke do reki

nie czekaj dzwoń do Pana Romana

500 484247
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
31 sie 2010 - 16:53:21
Ja właśnie wiem że nie powinno się zabierac ale powiedzieli że kodeks cywilny mówi że zabiera się odprawę i oni nie chcą kary dostac to jest dla mnie chorę bo Pan Roman już dawno mówił że nie podlega odprawa zajęciom komorniczym
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
01 wrz 2010 - 15:45:01
witam!!!! ja równiez potrzebuję pomocy Pani Jolu!!! BŁAGAM!!!! zostałam zwolniona z pracy, mam komornika z tytułu niespłaconych kredytów, mam dostać odprawę i chciałabym ja uratować, by mieć coś na życie przez najbliższe miesiace,pozdrawiam, dziękuję
Re: ODPRAWA EMERYTALNA
02 wrz 2010 - 16:36:07
I stało się z mojej odprawy księgowa zabrała prawie wszystko zostało mi 900 zł bo zabrała 50% i jescze odbiła raty pożyczki zakładowej których nie odtrącała od 2 miesięcy zasłaniając się tym iż w kodeksie cywilnym nakazują potrącac i jakiś radca prawny im to potwierdził , a Pan Sklepowicz mówił że to nie podlega zabraniu co zrobic żeby odzyskac te pieniądze są mi bardzo potrzebne mam chorych rodziców którym muszę pomóc i rachunki do opłacenia proszę o pomoc o pisanie na e mail kowalska06@interia.pl lub 9kamilr9@interia.pl
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować