Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

do kjt

do kjt
10 gru 2012 - 11:54:40
To jest moje ostatnie ostrzeżenie, jak nie podejdziesz do tego poważnie, będziesz miał ogromne kłopoty...oddaj mi moje dokumenty, które trzymasz półtora roku... dokumenty potrzebuje w tym tygodniu- bo inaczej sprawa trafi do prokuratora o rozporządzanie moimi danymi i współpraca z oszustami wiesz dobrze czym to grozi, więc radzę się dobrze zastanowić...
kjt
Re: do kjt
10 gru 2012 - 13:48:44
Co, znowu cię schoppenka podpuściła? Oświadczam wobec tego publicznie, że od czasu wywalenia Schoppenki i typa niepokornego ze znajomych nie mam do czynienia z innymi oszustami. Innym też radzę to samo - odseparować się od Schoppenki, to nikt was nie oszuka i nie wyłudzi pieniędzy.I niby kiedy to ja miałem dostać twoje dokumenty, klaunie brodaty? Buahahahahhahhahha...:)
Re: do kjt
10 gru 2012 - 20:39:56
ostrzegłam cię. Nie udawaj głupiego, bo ja mam świadka i ty dobrze wiesz że nie byłam sama u ciebie - mąż nie zje to nie poświadczy, ale była z nami jeszcze jedna osoba - nikt mnie nie buntuje, po prostu rozmawiałam z prawnikiem - jeśli nie będę miała tych dokumentów / umowy zawarcia pożyczki / stracę mieszkanie, pomoże mi prawnik ale muszę mieć dokumenty...jestem bardzo chora idę na poważna operację i chcę to załatwić, żeby w razie czego nie narobić dzieciom kłopotu i tak przeżyły wiele - śmierć ojca,,,,więc jeśli masz jeszcze coś z człowieka to mi je oddasz, tak jak obiecywałeś wiele, wiele razy i nie ubliżaj mi, bo to się źle dla ciebie skończy - myślę, że zrozumiałeś nawet w stanie upojenia - jak nie to zmuszona będę postąpić tak jak napisałam po wyżej
kjt
Re: do kjt
10 gru 2012 - 22:06:15
Masz ała, biedna kobieto. Jedno, co o tobie wiem, to to, że juz dzieciom, a konkretnie synowi, narobiłaś tyle problemów,że najgorszy wróg bylby bardziej wyrozumiały. Ty w ogóle masz czelność grozić? Powoływać się na moralność? TY? Nawet nie jestes śmieszna, nuuuuuuuuudziara z ciebie. Może bys lepiej opowiedziała jakis dowcip? Np. o babie, która ma komplet pism do sądu, ale nie wysyła, bo jej szkoda pieniedzy na znaczek? Albo o podrabianiu podpisu dziecka? No, wal śmiało...:)))
Re: do kjt
10 gru 2012 - 23:47:50
Chory " człowieku " z chorą wyobraźnią o czym ty piszesz ? o jakim podrabianiu podpisu ? wiesz, że za te oszczerstwa staniesz przed sądem ? już mój syn o to się postara....musiałabym być tobą, żeby własnemu dziecku wyrządzić jakąkolwiek krzywdę - ani jemu ani nikomu- odpowiesz mi za to i za przetrzymywanie umowy kredytowej ze wszystkimi dokumentami, z którymi rzekomo miałeś się zapoznać i pomóc mi za co ci zapłaciłam. Dałam ci jeszcze jedna szansę, bo taka moja natura, że mam litość nad chorymi a szczególnie psychicznie - możesz mnie oczerniać, ubliżać i tak nikt w to nie uwierzy, tak, że ulżyj sobie jeśli ci to sprawia przyjemność....tylko jednego nie rozumiem, dla czego się wypierasz i dlaczego nie chcesz mi wysłać to co do mnie należy, przecież wystarczy włożyć do dużej koperty, bo to jest sporo tego, cała teczka, ale to żaden problem zapakować i wysłać - adres jest w dokumentach...więc dlaczego robisz z tego aferę i wielki problem - co mam o tym myśleć ? chcę wnieść sprawę do sądu ale nie mogę udokumentować, bo ty masz moją umowę - sprawę mam wygraną, ale dzięki tobie za trzy tyś zabiorą mi mieszkanie, bo to oszuści...dlatego moje dzieci ci tego nie darują a szczególnie syn....spotkamy się w sadzie mam dość dowodów przeciwko tobie- masz czas do soboty, bo w sobotę wraca moje dziecko i sprawę bierze w swoje ręce.
kjt
Re: do kjt
11 gru 2012 - 15:02:26
Podrobiłaś podpis swojego syna, głupia babo, i dlatego bałaś sie wysłać pismo do sądu. Inormowałaś o tym Schoppenkę, która jako najlepszy dowcip opowiadała o tym każdemu, kto chciał i nie chciał słuchać. Na tym forum mało kto nie wie o twojej "akcji", więc piszę otwarcie. Liczyłaś, że bedzie koniec świata? I co niby ty mi zapłaciłaś i kiedy? Kpisz, czy świadomie kontynujesz linię schopenki i typa niepokornego, którzy ze skubania dłuzników zrobili sobie sposób na życie, i pomawiali o własne zachowanie innych na tym forum? Przypominam, bo pewnie juz zapomniałaś, że w jednej sprawie (z 10) wygrałaś tylko dlatego, że flame telefonowała do twojego męża, i on złozył pismo w sądzie w ostatniej chwili, bo ty to miałaś w tłustej dupie. Reszte pism wsadziłaś na dno szafy, bo co sie będziesz starać, prawda? A może mam ci jeszcze sygnatury przypomnieć? Lepiej było siedzieć na forach i pitolić o ptaszkach etc. Nawet jak twój mąż umierał, pisałas takie grafomańskie bzdury na fb, że wstyd.
Masz czas do czwartku przeproszeni mnie na tym forum. A jak nie, to pamietaj, że znam twój adres, i odpowiesz karnie. Może wreszcie ktos cie wyprostuje...
Re: do kjt
11 gru 2012 - 17:11:37
Ty kanalio alkohol zniszczył ci szare komórki i pamięć zupełnie cię zawodzi....wiesz jak będą wyglądały moje przeprosiny ? wkleję wszystkie twoje wpisy jako dowód na twoje kłamstwa, nawet to jak proponowałeś mi zarobek, naganiając biednych zadłużonych ludzi z forum a ty się ze mną podzielisz kasą - zemdliło mnie jak to przeczytałam i przez grzeczność nic ci nie odpisałam, bo zrozumiałam kim naprawdę jesteś....masz chorą fantazję jakieś urojenia, jak mogła flame dzwonić do mojego męża ciekawe skąd miała numer telefonu....sam sobie przeczysz, że niby nie byliśmy u ciebie w Gliwicach, to skąd wiesz, ze mam tłustą d...ę, tylko ciekawe jak przy wadze pięćdziesiąt pięć kg można mieć coś tłustego, pewnie wzrok tez ci szwankuje, ale to nie ważne...
Najważniejsze to to, żebyś odczepił się od śp. mojego męża, od mojego bólu i żałoby, bo to już przekracza wszelkie granice człowieczeństwa...
skąd masz mój adres skoro twierdzisz, że nie byłam u ciebie i nie masz moich dokumentów - widzisz jak się zaplątałeś !
a to, ze mi grozisz , ze znasz mój adres zgłoszę na policji, bo po tobie można się wszystkiego spodziewać prawniku za dychę - napisałeś mi pisma w ostatniej chwili i sąd odrzucił, bo były źle napisane- poprawiła mi znajoma z forum, która cię zna z tej najgorszej strony...zaraz to wszystko powklejam, wszystkie twoje rozmowy te o dokumentach i inne- sam się o to prosiłeś......
kjt
Re: do kjt
11 gru 2012 - 20:17:03
ela, wklej. czekam. Tak, masz rację - stara, brzydka baba bez wykształcenia, która nigdy w zyciu nie ruszyła paluchem, to jest wymarzona partnerka do interesów - chyba, że dla typa niepokornego, bo to taki sam świr. I równie atrakcyjny...:)) I nie opowiadaj, że ważysz 55 kg. Chyba, że ostatnio wpadłaś pod pociag i została z ciebie góra powyżej pępka. :) A dokumenty, i owszem, widziałem,nawet je mam w kompie, bo przysłałaś ich skany. Tak samo, jak robią to inni. I nie świruj, babciu, bo skończysz jak typ niepokorny - w wariatkowie.
PS. Numer do twojego męża, który w odróżnieniu od ciebie był normalny, nie tylko flame miała, ja też. Bo ty robiłaś długi, a on chciał je spłacać. Tylko on sie kontaktował, ty miałaś to w dupie. A teraz schoppenka ci kasę obiecała, że znowu plujesz? A pluj,zaplujesz sie tak samo, jak ona. Ale pamiętaj - nie fałszuj więcej podpisów, pisz najwyżej o słoneczku i skowronkach na fejsie...:))
Re: do kjt
11 gru 2012 - 21:15:08
DOKUMENTY NIE W KOMPIE, TYLKO W JASNEJ DOŚĆ GRUBEJ TECZCE, PODPISANE PROFII CREDIT...takie chcę do zwrotu

Nie mieszaj w te swoje brudy osób trzecich, typa niepokornego, schoppenkę i nikogo...

pisz sobie o mnie co chcesz, to tylko o tobie źle świadczy o twoim chamstwie

a jeśli chodzi o wykształcenie to ja jestem dumna ze swojego a ty, panie WINDYKATORZE ?

dzisiaj już trochę późno ale na jutro będziesz miał gotowe to wszystko co do mnie pisałeś, nie denerwuj się, ja dotrzymuję słowa

a jeśli ktoś jest ciekawy mojej brzydoty zapraszam na fb, oprócz pana " mecenasa ", bo jego wyrzuciłam ze znajomych
kjt
Re: do kjt
11 gru 2012 - 21:34:23
Ela, kłamczucho, na fb masz zdjęcie z polowy lat 1950-tych, kiedy mnie jeszcze na świecie nie było. A na razie, specjalistko od podrabiania podpisów swoich najbliższych, zamilcz. I weź się ogarnij, idą święta, a ty żyjesz w syfie - nawet brody nie wydepilujesz, a przez okna to nawet słońca nie widać. Niedługo będą ciebie mylić z Marksem - to chyba twój rocznik, jak dobrze pamiętam?
I wklejaj, smiało, chetnie sie dowiem, o czym pisałem z babą starszą od mojej babki. :)))))))
Re: do kjt
11 gru 2012 - 22:41:42
Już dawno wyrzuciłam cię z fb skąd możesz wiedzieć co zmieniłam...pisz sobie co chcesz....powiem ci tylko tyle I ZAPAMIĘTAJ TO :

ŻE W NIC INNEGO NIE WIERZY SIĘ TAK MOCNO, JAK W TO, CO NIEZNANE I NIEZBADANE

JESTEŚ PODŁYM CZŁOWIEKIEM I MYŚLĘ, ŻE TOBIE DO SZCZĘŚCIA WIDOCZNIE POTRZEBA TYLKO NIESZCZĘŚCIA INNYCH

A PAN BÓG DAŁ WSZYSTKIM ROZUM, ALE TOBIE ZAPOMNIAŁ DOŁĄCZYĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI
kjt
Re: do kjt
11 gru 2012 - 23:02:33
Co ty pitolisz, stara idiotko? Wypierdzieliłem cie ze znajomych wtedy, jak zamiast siedzieć przy umierającym mężu pisałaś o kwiatkach i słoneczku, zupełnie jak świr. I nie tylko ja tak uczyniłem. A co do podłości - dlaczego wpierdoliłaś syna w długi, które przejadłaś? Wytłumacz się, stary podły i zakłamany świrze. Co do rozumu jedno jest pewne - myslisz tylko w kategoriach napełnienia swojego brzucha, a innych, w tym najblizszych, miałaś w dupie. Dlatego twój dłuzej nie wytrzymal. I nie zapominaj, że na dokumentach jest twój PESEL, babuleńko. Oczerniałaś w postach każdego, bo tylko jedno potrafisz - plotkować. I nie obwiniaj o swoja durnowatość innych. Brałaś kredyt nie dlatego, że nie masz co jeść, ale dlatego, że przyzwyczaiłaś sie do beztroskiego zycia. EOT, idiotko.
Re: do kjt
11 gru 2012 - 23:48:04
@Elka
Skoro nie możesz wytrzymać i dałaś się nakręcić do kolejnej prowokacji, to oczekuję że osobiście stawisz się po odbiór dokumentów. Informuje, że są one w moim posiadaniu, chociaż nie wiem do czego potrzebne ci są kserokopie wyroków, które uprawomocniły się w latach 2007-2011. Przestań pieprzyć, że znalazłaś prawnika który wzruszy prawomocne wyroki. Nie wierzę w to, że szukałaś jakiekolwiek pomocy, skoro w ubiegłym roku nie chciało ci się ruszyć tyłka i skontaktować z kancelarią prawną współpracującą z biurem posła w twojej miejscowości. Zobaczymy, czy starczy ci odwagi, żeby powtórzyć osobiście w rozmowie ze mną wszystkie kłamstwa, którymi tak bezmyślnie posługujesz się na forum.

P.S. Nie ośmieszaj się, że złożysz zawiadomienie do prokuratury, skoro udzieliłaś stosownego pełnomocnictwa do posługiwania się twoimi dokumentami. Nie boję się spotkania z tobą, a tym bardziej z twoim synem. Nie strasz mnie, oszołomko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 18:10 przez flame.
Re: do kjt
12 gru 2012 - 00:37:41
Czy wy jesteście normalni ? o czym ty piszesz, miałaś jakiś sen ? jakie pełnomocnictwo jaka kancelaria prawna ? ja nie potrzebuje żadnych ksero kopi, ja nie mam długów ani problemów z bankami , tylko z Profii Crediti dałam kjt do zapoznania się oryginał umowy i innych dokumentów związanych z Profii, za parę dni miał mi je odesłać, przez półtora roku upominam się o nie i zawsze były to tylko obiecanki a ostatnio spotykam się z nieludzkim traktowaniem jak się upomnę o swoją własność....mam prawnika który podjął się i powalczy z nimi- wszystko jest na dobrej drodze, bo była spisana druga umowa, której ja nie podpisałam i to nie moja pożyczka, ale muszę to udokumentować a dokumenty nie chcecie mi oddać - chyba wyrażam się jasno....lepiej mnie nie prowokujcie , bo napiszę o waszej propozycji a to już nie będzie takie śmieszne w świetle prawa i nie wmawiajcie mi rzeczy, sytuacji, które nie miały miejsca....ja nie przyjadę do was bo nie mam czym, i nie nadaje się do podróży ani do denerwowania się....jestem bardzo chora i w styczniu idę na poważną operację...proszę mi to wysłać pocztą a jak nie macie na znaczek to ja zapłacę przy odbiorze- czy to takie trudne ?co wyście zrobili z tymi dokumentami ?już wszystko przychodzi mi do głowy....jak mogłam być taka nierozsądna i powierzyć sprawę mie odpowiedzialnemu człowiekowi....czekam do soboty
kjt
Re: do kjt
12 gru 2012 - 10:07:23
Stara idiotko, masz szczęście, że nie ujawniam materiałów otrzymanych od ludzi w przeciwieństwie do schoppenki, bo bys była skompromitowana do końca życia. Wysłałaś do mnie w sumie 9 prawomocnych nakazów zapłaty dotyczących 9 pobranych przez ciebie kredytów w różnych bankach. Profi Credit był ostatni. To razem 10. Wiesz, ile to jest? Tyle, ile normalny człowiek ma palców u rąk. I niby kiedy ty sie upominałaś o zwrot czegokolwiek ode mnie? Masz wszelkie dane, aby nawiazać kontakt - oba numery telefoniczne plus e-mail, ale nigdy nawet nie próbowałaś. Tyle, że tobie nie chodzi o zwrot jakis wymyślonych dokumentów, ale o plucie na forum. Flame ci napisała, więc ode mnie sie odpierdol. Rozumiesz po ludzku? Bo widocznie innego języka nie jestes w stanie pojąć.
PS. Przypominam, że schoppenka pod koniec tamtego roku w ten sam sposób próbowała załatwić Flame za pomocą niejakiej Agnieszki R. Tyle, że od tego czasu już wszyscy zdążyli zauważyc, co to za ziółko z Bornego Sulinowa jest.
Re: do kjt
12 gru 2012 - 13:24:39
ela 2408
Dobrze "rozpracowałem"to towarzystwo: flame,kjt,oszukanego przez Schoppenkę i resztę wycofując się z forum do czasu usunięcia ich przez Administratora,którego cierpliwość podziwiam,na oczywiste fakty odpowiadają agresją,chamstwem i dezinformacją jak "wytrawni"windykatorzy,których początek końca już nastąpił po wprowadzeniu art.190a kk!
Re: do kjt
12 gru 2012 - 18:05:44
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ela 2408
> Dobrze "rozpracowałem"to towarzystwo:
> flame,kjt,oszukanego przez Schoppenkę i resztę
> wycofując się z forum do czasu usunięcia ich
> przez Administratora,którego cierpliwość
> podziwiam,na oczywiste fakty odpowiadają
> agresją,chamstwem i dezinformacją jak
> "wytrawni"windykatorzy,których początek końca już
> nastąpił po wprowadzeniu art.190a kk!

Niestety, PUDŁO leśny dziadku!

Gdzie obiecane sygnatury prawomocnych wyroków p-ko firmom windykacyjnym z dyspozycji art. 190a kk?!

Nadal będziesz wprowadzał w błąd użytkowników tego forum i dawał im próżne nadzieje?

To trzeba mieć tupet!
A do tego wielce wykształconą żonkę, "prze-zdolne" dzieci i tytuł szlach-ciura!

Kogo rozpracowałeś idioto? Działaj dalej i pamiętaj, że za pomówienia głoszone w sferze publicznej, a taką sferę stanowi forum, odpowiada się karnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 18:12 przez flame.
Re: do kjt
13 gru 2012 - 08:03:00
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ela 2408
> > Dobrze "rozpracowałem"to towarzystwo:
> > flame,kjt,oszukanego przez Schoppenkę i resztę
> > wycofując się z forum do czasu usunięcia ich
> > przez Administratora,którego cierpliwość
> > podziwiam,na oczywiste fakty odpowiadają
> > agresją,chamstwem i dezinformacją jak
> > "wytrawni"windykatorzy,których początek końca
> już
> > nastąpił po wprowadzeniu art.190a kk!
>
> Niestety, PUDŁO leśny dziadku!
>
> Gdzie obiecane sygnatury prawomocnych wyroków p-ko
> firmom windykacyjnym z dyspozycji art. 190a kk?!
>
> Nadal będziesz wprowadzał w błąd użytkowników tego
> forum i dawał im próżne nadzieje?
>
> To trzeba mieć tupet!
> A do tego wielce wykształconą żonkę, "prze-zdolne"
> dzieci i tytuł szlach-ciura!
>
> Kogo rozpracowałeś idioto? Działaj dalej i
> pamiętaj, że za pomówienia głoszone w sferze
> publicznej, a taką sferę stanowi forum, odpowiada
> się karnie.
Podaję po raz kolejny sygnatury wygranych spraw z firmami windykacyjnymi:XV Ca 1287/10/SO w Poznaniu/,XIX Cupr 490/07/SR w Poznaniu/,VII Nc 1233/12/SR w Poznaniu/,IC 404/12/SR Warszawa Praga-Pólnoc/,VI Nc-e 865364/12/SR Lublin-Zachód- na etapie uchylenia nakazu zapłaty w całości,błędne dane pozwanego,przedawnienie 5-7 lat,bez odzewu od ponad pół roku-Luksemburg/,I Cupr 35/11/SR Bielsk Podlaski/.Ta ostatnia sprawa została wznowiona po 7 latach nękania przez firmę Best w wyniku czego TFI Copericus zrezygnował z ich usług i zmienił pełnomocnika.Nadzieję można stracić zadając się z wami co przedstawiła ela 2408 i dzięki jej działaniom mam nadzieję znikniecie raz na zawsze z tego forum. A jeżeli chodzi o pomówienia i ubliżanie ludziom to wy niczego innego tu nie robicie bo niczego innego robić nie potraficie!
kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 12:36:05
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
> Podaję po raz kolejny sygnatury wygranych spraw z
> firmami windykacyjnymi:XV Ca 1287/10/SO w
> Poznaniu/,XIX Cupr 490/07/SR w Poznaniu/,VII Nc
> 1233/12/SR w Poznaniu/,IC 404/12/SR Warszawa
> Praga-Pólnoc/,VI Nc-e 865364/12/SR Lublin-Zachód-
> na etapie uchylenia nakazu zapłaty w
> całości,błędne dane pozwanego,przedawnienie 5-7
> lat,bez odzewu od ponad pół roku-Luksemburg/,I
> Cupr 35/11/SR Bielsk Podlaski/.Ta ostatnia sprawa
> została wznowiona po 7 latach nękania przez firmę
> Best w wyniku czego TFI Copericus zrezygnował z
> ich usług i zmienił pełnomocnika.Nadzieję można
> stracić zadając się z wami co przedstawiła ela
> 2408 i dzięki jej działaniom mam nadzieję
> znikniecie raz na zawsze z tego forum. A jeżeli
> chodzi o pomówienia i ubliżanie ludziom to wy
> niczego innego tu nie robicie bo niczego innego
> robić nie potraficie!

Ośle, pokaż wygrana sprawę, ale tak wygraną, żeby cie nie mogli dalej nekać. A ty, stary kretynie, cieszysz sie, że wycofali pozew i wpisali do KRD. Trzeba byc wyjątkowym kretynem, co najmniej takim, jak typ niepokorny, żeby zwykły manewr procesowy uznawać za swoje zwycięstwo. Włodek, pajacu, ty nie masz 4 fakultetów, ale tylko 4 klasy. Choć nawet w to wątpię - moja córka w połowie szkoły podstawowej była mądrzejsza od ciebie.
Re: do kjt
13 gru 2012 - 17:13:46
null=flame=kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 19:41:02
@Włodek

Po raz kolejny zapytam: Co ma piernik do wiatraka?

Oczekuję na podanie sygnatur PRAWOMOCNYCH WYROKÓW P-O FIRMOM WINDYKACYJNYM W ZWIĄZKU Z ART. 190A KK.

Wykształciuch z czterema fakultetami ma problem ze zrozumieniem treści pytania?
kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 19:59:01
Ela, ty powinnas brac połowę tego, co zażywasz, albo zmienić dilera.... :)))
Re: do kjt
13 gru 2012 - 19:56:25
Panie Włodku, nikt nie wierzy w jego kłamstwa, które są celem uniknięcia odpowiedzialności...
Dwie rzeczy są nieskończone Wszechświat i głupota, z którą nie da się walczyć, to
przykrywka arogancji

dlaczego są tak podli ludzie? wykorzystują uczucia innych, jak sami nie chcieliby być potraktowani jak przedmiot....brak szacunku, to upodlenie drugiego człowieka...

ciekawa jestem czy Kjt po stanie upojenia, wracając do trzeźwości ma poczucie winy, wstydu, że znowu było następne zło, chęci upodlenia drugiego człowieka....

to jest choroba, brak samokontroli, biedni są tacy ludzie, bo sami się upadlają

dla nas jest to nikczemne zachowanie, ale dla nich to jest normalne - a może to jest ucieczka przed problemami, strach, niepewność ?

tak łatwo zranić czyjeś uczucia, nie zastanawiając się, że takie upodlenie może zmienić czyjeś życie...zniszczenie psychiki drugiej osoby może doprowadzić nawet do śmierci

zastanów się nad swoim postępowaniem - podobno wierzysz w reinkarnacje, więc uważaj, bo w następnych wcieleniach, będziesz tylko marnym robakiem ....

kjt, to dla ciebie trochę psychologii, którą nauczyli mnie w " szkole podstawowej"
Re: do kjt
13 gru 2012 - 21:04:34
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ... Po jej faktach powinieneś schować sie w "mysiej dziurze"i
> przestać "kłapać dziobem"nt.prawa o którym nie
> masz zielonego pojęcia albo celowo dezinformujesz forumowiczów!

Na razie dziadku, to ty robisz głupa z forumowiczów i mielisz ozorem bez ładu i składu. Schowałeś się w mysiej dziurze po ostatnich kompromitacjach, a teraz wylazłeś, bo jest pożywka.

Dajesz dłużnikom fałszywe, niczym niepodparte nadzieje na to, że prokuratura podejmie działanie w związku ze złożeniem zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez firmę windykacyjną z art. 190a kk.

Prokuratura dysponuje szymelem odmowy wszczęcia postępowania w takich sprawach. Gotowiec już od dawna krąży po kraju. O czym ty nie możesz wiedzieć, bo takiego zawiadomienia nawet nie złożyłeś.

Bajdurzenie uprawiaj wśród najbliższych. Przynajmniej wnuki będą miały z tego pożytek. Dziadzio będzie im opowiadał bajki na dobranoc.
Re: do kjt
13 gru 2012 - 22:00:27
A co firma windykacyjna może zrobić dłużnikowi jak nie ma sądowego tytułu wykonawczego?Próbujecie wmówić dłużnikom,że coś mogą,wpisywać do rejestrów "masońskich"BIG i KRD i dzwonić czy wysyłać "makulaturę".Gdyby ela 2408 nie zadała się z wami to dzisiaj najwyżej Kruk,Ultimo,Eos itp.wypisywali by jej różne bzdury bez żadnych konsekwencji prawnych.Przetrzymaliście jej dokumentację aby uniemożliwić jakiekolwiek działania w terminie.Jedna z osób,której pomogłem skorzystała z takich osób jak wy,którzy przetrzymali dokumentację pobierając wcześniej stosowną "gratyfikację"nie składając sprzeciwu w terminie!.Udało mi się przywrócić termin nie znając dokumentacji!Udało się również doprowadzić do uchylenia nakazu zapłaty i doprowadzić do umorzenia postępowania!Korespondencją od firm windykacyjnych pali teraz ochoczo w piecu!
kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 22:22:27
jesteś idiotą, włodek. Ela zgłosiła się z 10 nakazami zapłaty prawomocnymi od 3 do 5 lat. A co do gratyfikacji, to nie myl mnie z schoppenką czy typem niepokornym. Oni faktycznie pobierali kasę, i to sporą. Masz jeszcze jakieś uwagi, stary durniu?
Re: do kjt
12 gru 2012 - 13:45:36
Nie potrafię zniżyć się do twojego poziomu, bo też bym ci naubliżała , język rynsztokowy nie był i nie jest w mojej rodzinie używany i radzę ci , przestań mi ubliżać....
ja nic od ciebie nie chcę, tylko swoje dokumenty , które są mi niezbędne, i które miałeś mi odesłać za kilka dni jak się z nimi zapoznasz,
powiedziałeś, że masz na nich haka i można ich zaskarżyć, dlatego miałeś je przejrzeć i przeglądasz już ponad półtora roku
ale gdy napiszę na ten temat dostajesz furii i zastanawiam się dlaczego ? nie pisz mi o innych jakichś Agnieszkach, bo mnie to nie interesuje, ani o swoich innych awanturach ...

Nie strasz mnie, ze coś tam masz na mnie kompromitującego, bo się nie boje, mam czyste sumienie, po prostu mąż był jednym z tysiąca dłużników, nie ze swojej winy i nic więcej - a za oszczerstwa pomówienia też są sądy i kary...

nie podstawiaj mi flame, bo ona mnie nie interesuje i nie jest mi potrzebna ze swoimi urojeniami a może już szare komórki tak nie pracują i mylą się wam osoby...

żadnej pomocy od was nie potrzebuję, bo nie mam długów oprócz Profii a do tego potrzebna mi tylko umowa, żeby się z tym uporać, ale ty twardo przeczysz, ze jej nie masz i przychodzą mi różne myśli do głowy

koniecznie chcesz żebym ci wkleiła nasze rozmowy ? już kiedyś to zrobiłam bo tez była taka sama sytuacja o te same dokumenty, więc jak chcesz to cię zdemaskuję i nie ja tylko ty będziesz skompromitowany

nie chciałam mieć z tobą nic wspólnego, ale nie miałam wyjścia - innego kontaktu z tobą nie mam, więc napisałam grzecznie na forum....
czeka mnie poważna operacja, chcę to zdążyć załatwić, bo gdyby się coś nie udało, moje dzieci ci tego nie darują, odpowiesz przed sądem....

piszę po polsku i przejrzyście a ty dalej nie wiesz o co chodzi, albo udajesz głupka, boś to wykorzystał do swoich potrzeb...więc decyduj się, czy mam te rozmowy tu wkleić, które udowadniają, że masz moją umowę już półtora roku a ja cię w tych rozmowach proszę o przysłanie mi i jeszcze inne rozmowy, ale nie chciałabym być w twojej skórze - chyba wyrażam się jasno !

Jeszcze jedno, wydaje mi się, że już i tak za dużo tu napisałeś o moich osobistych sprawach, to też wezmę pod uwagę - to też jest publiczne wykorzystywanie moich danych, nawet gdyby były urojone, jednakowo za to odpowiesz - mam to wszystko skopiowane
Re: do kjt
12 gru 2012 - 18:24:22
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nie podstawiaj mi flame, bo ona mnie nie
> interesuje i nie jest mi potrzebna ze swoimi urojeniami

A szkoda, bo kilka kwestii wymaga wyjaśnienia.

Przypuszczałam, że nie stawisz się osobiście po odbiór kserokopii dokumentów, wobec tego czekam na wizytę twojego syna.

> żadnej pomocy od was nie potrzebuję, bo nie mam długów oprócz Profii

Nie kłam. Dziewięć prawomocnych nakazów zapłaty jakiś magik wyciągnął z kapelusza?
kjt
Re: do kjt
12 gru 2012 - 18:58:57
Oczywiście, że baba z brodą łże jak bura suka. Zadłuzała sie, bo przywykła do zycia na wysokim poziomie, a mężowi interes nie wyszedł. Pamiętam, że radziłem jej, żeby chociaż poszukała w sąsiedztwie pracy jako pomoc przy dziecku albo chorym. Gdzie tam. Wolała siedzieć i gapić sie w telewizor albo wypisywac grafomańskie wierszyki o słoneczku i kwiatuszkach. I szukac kolejnych kredytów, bo nie ma to jak kasa bez ruszenia chocby palcem. Dopiero profi ją przycisnął, bo to brutalna firma, a ela spłaciła chyba tylko jedna ratę z pozyczki. szkoda gadać, flame. Faktycznie, jak syn się wdał w męża, to dobrze by sie spotkać, bo eli odbiło jak widac juz całkiem. Chyba nawet bardziej, niz włodkowi?
Re: do kjt
12 gru 2012 - 19:53:49
Wiesz flame co ci doradzę - jeśli czytasz to co nie jest do ciebie napisane, to przeczytaj to po trzeźwemu, może coś z tego zrozumiesz

pomieszało się wam w tych chorych główkach i źle kojarzycie - pomieszały się wam osoby, kto, co, kiedy, albo wszystkim wciskacie swoje chore urojenia...
jeden raz mi pomogłaś jak bank sprzedał męża kredyt i nic po za tym

nie interesują mnie jakieś wymyślone ksero kopie i ty też mnie nie interesujesz
ja chcę umowę i wszystkie dokumenty związane z tą umową w Profii i to oryginały, bo taką umowę zostawiłam kjt bodajże w maju 2011 roku w jakimś barze spotkaliśmy się na rozmowę - ja, mąż i syn, który był tylko na chwilkę ale był w to wszystko wtajemniczony - nawet dziwił się, że zostawiliśmy dokumenty, po prostu nie miał do tego człowieka zaufania i miał rację !

flame jeszcze raz ci piszę, że nie mam żadnych długów i nigdy nie brałam kredytu, nawet gdybym chciała to nie mogłam , bo nie miałam żadnych świadczeń i nie wciskaj mi kitu ty ani kjt....

sama napisałaś takie zdanie Panu Włodkowi: cytuję :

"Kogo rozpracowałeś idioto? Działaj dalej i pamiętaj, że za pomówienia głoszone w sferze publicznej, a taką sferę stanowi forum, odpowiada się karnie ".

więc trzymaj się tego ty i ten twój kjt, dobrze wam radzę
pozostały tylko dwa dni - taki macie termin - za przetrzymywanie cudzych dokumentów i wykorzystanie danych publicznie i Bóg wie co jeszcze....na to też jest paragraf

wiem, ze zżera cię zazdrość i ciekawość, co do mojego zadłużenia, ale nie dowiesz się, gdybyś była inteligentna zrozumiałabyś
Re: do kjt
12 gru 2012 - 23:03:41
@ kjt - po prostu odeślij kobicinie te dokumenty,może nie ciągnij tego dalej, proszę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 23:41 przez odys.
kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 00:29:41
Trzeba by je miało najpierw mieć... A ela po prostu jest kolejną odsłoną ataku naciągaczki z Bornego Sulinowa. Owszem, ma problem, ale to jest problem z chorą głową. I faktycznie trzeba by pogadać z jej synem. Może zdecyduje sie oddać matkę do zakładu?
Re: do kjt
13 gru 2012 - 01:59:15
Witaj !
proszę Cię prześlij mi dokumenty z Profii Credit

23:44
Jurek Txxxxxxx
Witaj. OK.

23:44
Elżbieta xxxxxx
podać Ci adres ?

23:44
Jurek Txxxxxx
Przypomnij, choć penie jest na dokumentach.

Jurek Txxxxxxx
Ela, sorka, pamietam, ale mam za dużo spraw na głowie. Wracam około 21. Nie wiedziałem, jaki to syf. Myślałem, że tylko mnie dotyczy...

Elżbieta xxxxxx
ja muszę to mieć , bo oni chcą mnie żywcem zeżreć,coś muszę z tym zrobić

00:21
Jurek Txxxxxx
NO TO MOŻE ZACZNIJMY DZIAŁAC?

Jurek Txxxxxx
No. To walczmy.

00:30
Elżbieta xxxxxxx
nie powinniśmy dopuścić do takiej sytuacji
za długo czekaliśmy

00:31
Jurek Trxxxxxxx
Nie ma za długo. Bo czas daje wiedzę. I odporność.

00:32
Elżbieta Rxxxxxx
ale to wszystko za daleko zaszło

00:33
Jurek Txxxxx
Ela, jutro patrzymy, co jest z Tobą. Możesz zadzwonic koło 12?


jak za mało to dodam więcej, nazwisko też mogę wpisać to znaczy wkleić, to zależy od ciebie
kjt
Re: do kjt
13 gru 2012 - 12:29:58
Braffo, ela.. Masz więcej takich rrewellacyjnych informacji? a może zamieścisz rozmowę z panem prezydentem? Zupełnie tak samo wiarygodnie.Nie kompromituj sie juz bardziej, idiotko. Już tu przed tobą schoppenka zamieszczała za pomocą typa niepokornego inne rewelacje na mój temat - to przynajmniej zamieściła skan, co prawda dotyczący gościa starszego ode mnie o trzy lata, ale dla takich idiotek, jak ty, informacja była rzetelna. I Bogu dziekuję za to, bo przynajmniej rozmaite kretynki ode mnie sie odczepiły i zakończyły sie maile o ptaszkach, słoneczku i próbach samobójczych. Miłego dnia...:)
Re: do kjt
13 gru 2012 - 20:05:52
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> flame jeszcze raz ci piszę, że nie mam żadnych
> długów i nigdy nie brałam kredytu, nawet gdybym
> chciała to nie mogłam , bo nie miałam żadnych
> świadczeń i nie wciskaj mi kitu ty ani kjt....

I poręczycielem też nie byłaś?

> pozostały tylko dwa dni - taki macie termin - za
> przetrzymywanie cudzych dokumentów i wykorzystanie
> danych publicznie i Bóg wie co jeszcze....na to
> też jest paragraf

Oczekuję, że nie plujesz nadaremno i dotrzymasz słowa. Składaj zawiadomienie. Szybciutko. I równie szybciutko przypomnij sobie, kto w ub. roku zainicjował jatkę, obrażał mnie i bezpodstawnie nazywał oszustką. I nie strasz paragrafami, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Nie dziwię się, że w swojej naiwności i infantylizmie dałaś się zwerbować sekcie NZ jako przysłowiowe mięsko armatnie. Zachowujesz się jak kaczka nadziana śrutem. Nie wykluczone, że wkrótce dasz im się całkowicie wypatroszyć.

> wiem, ze zżera cię zazdrość i ciekawość, co do
> mojego zadłużenia, ale nie dowiesz się, gdybyś
> była inteligentna zrozumiałabyś

Nie pochlebiaj sobie. Mam ciekawsze zajęcia niż snucie domysłów o twoich problemach i dociekanie wysokości twojego zadłużenia.

Czego mogę zazdrościć zaplutej jadem nienawiści mocno starszej pani?

P.S.
Kserokopie dokumentów przekażę osobiście twojemu synowi, albo w odpowiedzi na pisemne wezwanie twojego pełnomocnika.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 20:17 przez flame.
Re: do kjt
13 gru 2012 - 20:39:07
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dlaczego są tak podli ludzie? wykorzystują uczucia
> innych, jak sami nie chcieliby być potraktowani
> jak przedmiot....brak szacunku, to upodlenie
> drugiego człowieka...

Nie rób z siebie ofiary ... Nikt tak doskonale nie upodlił cię jak ty sama.

Jak bardzo dbasz o swoje sprawy?
- Ano tak bardzo, że po 1,5 roku przypomniałaś sobie o dokumentach.

I nie snuj na forum psychologicznych farmazonów, wywodów o sprawiedliwości, uczciwości i nikczemnych zachowaniach. Osoba, która sama nie jest uczciwa, ma kłopoty osobiste, rodzinne i osobowościowe nie będzie bawiła się w terapeutę cudzym kosztem. I to w oparciu o "wiedzę" czerpaną z drugiej ręki.
Re: do kjt
13 gru 2012 - 23:14:37
flame, dlaczego wtykasz nos w nie swoje sprawy, już ci pisałam że te ksero kopie mnie nie interesują, bo one istnieją w twojej chorej wyobraźni jak cała reszta...

odczep się ode mnie i od mojego syna - módl się, żeby on do was osobiście nie przyjechał
on zajmie się tą sprawą od strony prawnej i nie chciałabym być w waszej skórze, bo prawdopodobnie w jakiś sposób wykorzystaliście te dokumenty, skoro tak komplikujecie sprawę
zresztą ja nie zostawiłam tobie tylko od siedmiu boleści prawnikowi- windykatorowi, któremu zaufałam a on to wykorzystał

nie po półtora roku sobie przypomniałam, tylko przez ten cały czas upominam się o swoja własność, ale wydaje mi się, ze to czymś śmierdzi, tylko zastanawiam się czym
to umowa na mojego męża, który nie żyje a ja tylko złożyłam swój podpis,mogliście nawiązać kontakt z Profii i zmienić umowę - to jedyny oryginał a ja nie mam nawet ksero kopi, ale wszystko się wkrótce wyjaśni, chyba, że ruszy was sumienie i dokumenty będą mi dostarczone

zastanawiam się też nad tobą flame - kim ty jesteś, nie ma w tobie nic z
kobiecości- twój wulgarny język to potwierdza
Re: do kjt
14 gru 2012 - 20:07:01
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> flame, dlaczego wtykasz nos w nie swoje sprawy,
> już ci pisałam że te ksero kopie mnie nie
> interesują, bo one istnieją w twojej chorej
> wyobraźni jak cała reszta...

Nakaz zapłaty + dowody (w tym umowa kredytowa) - te dokumenty przesłał sąd i te, nie inne, przekazałaś kjt. Wszystkie to odpisy, czyli kopie.

> odczep się ode mnie i od mojego syna - módl się,
> żeby on do was osobiście nie przyjechał
> on zajmie się tą sprawą od strony prawnej i nie
> chciałabym być w waszej skórze, bo prawdopodobnie
> w jakiś sposób wykorzystaliście te dokumenty,
> skoro tak komplikujecie sprawę

Czekam. Mam nadzieję, że charakterologicznie syn jest choć trochę podobny do ojca. Zgroza jeśli wdał się w mamusię.

Pogróżki radzę wsadzić głęboko pod moherowy beret.

Dziwne, tobie wolno bezkarnie obrażać, pomawiać i upadlać innych, ale jeśli ktoś postępuje podobnie wobec ciebie, to czujesz się urażona...
Jesteś hipokrytką?

> zastanawiam się też nad tobą flame - kim ty
> jesteś, nie ma w tobie nic z
> kobiecości- twój wulgarny język to potwierdza

Co jarmarczna osiedlowa przekupa i baba z niedepilowaną brodą może wiedzieć o kobiecości?
Re: do kjt
14 gru 2012 - 22:13:53
miałam już więcej nie pisać ale może trafię między jednym a drugim upojeniem i wreszcie zrozumiesz - nie wtrącaj się do tego, bo nie tobie zostawiłam, tylko kjt - teczkę papierową jasną z gumką podpisaną Profii Credit z oryginalną umową kredytową i innymi papierami związanymi z tą umową - piszę to już setny raz ale jak nie dotarło to napiszę jeszcze sto razy...

Ja nie jestem osiedlową przekupą, bo pochodzę że szlacheckiego rodu, dobrze wychowaną - przekazano mi najcenniejsze wartości i choć nie noszę moherowego beretu mam wiele szacunku dla tych ludzi

to ty ze swoim wulgaryzmem jesteś nie tylko osiedlową, ale i na forum przekupą, plotkarą, nawet wiesz do kogo jest podobny mój syn, choć w ogóle go nie widziałaś, tak samo nigdy nie widziałaś mnie


pierwszy raz słyszę, ze kobieta ma brodę, widocznie ty ją masz
i sądzisz według siebie...
Proszę zostaw mnie w spokoju i moją rodzinę i nie mieszaj się w nie swoje sprawy

takim jestem potworem z brodą a jak spotkaliśmy się z " mecenasem ", to mało mu oczy nie wyszły na wierzch, tak się patrzył - to było żenujące , bo szczególnie interesował go jeden punkt-nawet mąż to zauważył

gdybym była nietaktowna, to też mogłabym opisać jego wygląd , ale ma lusterko i może się przejrzeć, chyba, że nie może spojrzeć sobie w twarz

nie pisz już na mój temat i nie prowokuj, bo nie chcę tu więcej pisać, szkoda mi mojego cennego czasu, wolę poczytać książkę, poczytać poezję, lub namalować jakiś obraz



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-15 04:54 przez ela2408.
kjt
Re: do kjt
15 gru 2012 - 11:45:31
I wreszcie ela powiedziała prawdę. Faktycznie, mało mi oczy nie wyszły z orbit na jej widok, ale ze zdumienia. Wcześniej znałem ją tylko ze zdjęcia na fejsie. Okazało się, że zdjęcie zrobiła 5 lat przed moim urodzeniem. I faktycznie nie depiluje brody do tego stopnia, że w pierwszej chwili wziąłem ją za jej męża. No cóż, natura ma swoje prawa - 30 lat temu, jak ela przechodziła klimakterium, terapia hormonalna jeszcze nie była u nas znana...
PS. Żeby nie było wątpliwości - na umowie kredytowej widnieje jej PESEL. Zaczyna się od 37...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-15 12:01 przez kjt.
Re: do kjt
17 gru 2012 - 18:27:38
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja nie jestem osiedlową przekupą, bo pochodzę że
> szlacheckiego rodu, dobrze wychowaną - przekazano
> mi najcenniejsze wartości ...

Jesteś. Im bardziej zaprzeczasz, tym bardziej jesteś.
Szlacheckie pochodzenie nie gwarantuje dobrego wychowania.

> to ty ze swoim wulgaryzmem jesteś nie tylko
> osiedlową, ale i na forum przekupą, plotkarą,
> nawet wiesz do kogo jest podobny mój syn, choć w
> ogóle go nie widziałaś, tak samo nigdy nie widziałaś mnie

Rozumiesz, co znaczy podobieństwo charakterologiczne i czym różni się od wyglądu fizycznego? Mam nadzieję, że twój syn jest zaradnym człowiekiem, tak jak twój mąż. To byłaby szansa na rozsądne załatwienie problemu.

> Proszę zostaw mnie w spokoju i moją rodzinę i nie
> mieszaj się w nie swoje sprawy

To jest moja sprawa, ponieważ dokumenty znajdują się u mnie.

> nie pisz już na mój temat i nie prowokuj, bo nie
> chcę tu więcej pisać, szkoda mi mojego cennego
> czasu, wolę poczytać książkę, poczytać poezję, lub
> namalować jakiś obraz

Nie ja sprowokowałam jatkę na forum, w przeciwieństwie do osoby "dobrze wychowanej i hodującej cenne wartości oraz szlacheckie pochodzenie".

Im ktoś ma mniejsze poczucie własnej wartości, tym częściej musi trąbić i przekonywać otoczenie, że jest kimś wyjątkowym.

Ucieczka w świat iluzji nie rozwiąże twoich problemów. Nie pozuj na efemeryczną artystkę. Pozerstwo nie chroni przed śmiesznością i kiczem.
Re: do kjt
14 gru 2012 - 00:38:19
@ela2408
Kobieto czy ty dobrze si ę czujesz piszesz o jakiś papierach ,wypisujesz głupooty pomawiasz, straszysz jesteś po prostu babskiem i to oślinionych więcej jak niemowlak ,nie masz innego miejsca pomawiać bierz dupskoo i jedź po te niby papiery a nie jęczysz jak po stosunku z 10-latkiem,ile zapłaciła Ci Schoppenka żebyś szkalowała dalej kjt czy flame obudziłaś się po półtorarocznych letargu szukając dokumentów ,idą święta idź do fryzjera ,na fitness an nie szukaj zadymy i prowokacji,
kjt
Re: do kjt
14 gru 2012 - 00:56:41
@ela: o jedno się teraz módl - żebym nie założył ci sprawy, bo do końca życia bedziesz w wariatkowie. A z synem, którego wrobiłaś w odpowiedzialność za długi, fałszując jego podpis, chetnie sie spotkam, bo niby czemu ma odpowiadac za matkę- pazerną wariatkę?
Re: do kjt
14 gru 2012 - 04:09:25
hahahahaa, ale się uśmiałam - a ty módl się o zdrowie, bo o rozum to już za późno

nie douczony jesteś windykatorze, bo podrobienie podpisu, to przestępstwo i za to się siedzi....ciekawa jestem jak z tego wyszłam

ale ty za publiczne pomówienie, za kradzież dokumentów , za publiczne ubliżanie - posiedzisz sobie....

odczep się od mojej rodziny, nie mieszaj mojego dziecka w swoje brudy...

a sprawę załóż jutro od samego rana - hahaha

więcej już nie będę pisała, skontaktowałam się z prawdziwym prawnikiem i z policją na wszelki wypadek- znasz mój adres i groziłeś mi -mam wszystko skopiowane
kjt
Re: do kjt
14 gru 2012 - 07:46:49
Ma ktoś watpliwości, że ela ma świra? Na tym forum jest kilka osób, które o podrobieniu przez nia podpisu wiedzą. Od samej eli. Ja wiem od schoppenki.
Re: do kjt
14 gru 2012 - 11:04:40
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @ela: o jedno się teraz módl - żebym nie założył
> ci sprawy, bo do końca życia bedziesz w
> wariatkowie. A z synem, którego wrobiłaś w
> odpowiedzialność za długi, fałszując jego podpis,
> chetnie sie spotkam, bo niby czemu ma odpowiadac
> za matkę- pazerną wariatkę?


nie strasz już jej tym podpisem w każdym poście, zostało to gdzieś wykorzystane ? z tego co piszesz to nie więc wszyscy święci mogą ją cmoknąć


zresztą już dawno wszyscy mieli siedzieć z schopenką na czele, już wiele miesięcy temu prokurator czytał pw i e-maile z waszego forum i co ? chyba wyjechał na długie wakacje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 11:06 przez Robertxxxx.
kjt
Re: do kjt
14 gru 2012 - 18:52:32
Zapytaj schoppenki, ile ją to już kosztuje. I dlaczego kazdy prawnik ucieka od niej, gdzie pieprz rośnie. A co do podpisu - baba z brodą usiłuje robić tu za arbitra elegancji, a najbrudniejsza szmata na dnie wychodka w domu publicznym jest czystsza od niej.
PS. Nikt nigdy nie obiecywał, że schoppenka pójdzie siedzieć. Tylko, ze trafi na śmietnik. I to juz jest praktycznie zrealizowane.
Re: do kjt
15 gru 2012 - 13:06:06
kjt - jakie to wszystko ma znaczenie? Bijecie pianę od kilku dni ku ogólnej uciesze znudzonej gawiedzi. Uszczypliwością waszym i ripostom końca nie widać. A sprawa prosta jak budowa cepa - wyślij, że te dokumenty i będzie wilk syty i owca cała.
Święta idą, bądź św. Mikołajem;-)

PS jak nie masz na opłatę listu podaj konto - pomożemy!
kjt
Re: do kjt
15 gru 2012 - 13:26:55
Nie wyślę. Ma przyjechać SYN. Bo mam w sobie na tyle przyzwoitości, że nie patrzę obojętnie, jak stara głupia baba z pazerności topi całą rodzinę. To jest kwestia dziedziczenia długów, i nie tylko wobec PC, ale i 7 banków. A także ZUS-u i fiskusa. Ela zaprzepaściła wszystkie możliwe terminy, i to mając już przygotowane pisma do wysyłki. Dzięki temu, że flame zadzwoniła do jej męża w ostatniej chwili zostało wysłane pismo procesowe, które uwolniło ją od długu 4 razy większego, niż ten w PC.
PS. A co do wyroku PC - zapadł w lutym 2010 roku. Ela zamiast złożyć nawet najbardziej nieudolny sprzeciw (analogiczna sprawa, rozpoczęta w marcu 2010 roku, jeszcze nie wyszła z sądu rejonowego w BB! a potem jest jeszcze sąd okręgowy) zamknęła się w domu i dopiero w lipcu 2011 roku ruszyła tyłek. Za dwa dni miała na mailu komplet pism - nie wysłała ani jednego. A co do gawiedzi to mam ją gleboko... Tylko dla ciebie forum jest miejscem życia i przechwałek, jak czyni to np. psychol włodek. Ja nie potrzebuję się dowartościowywać w necie, bo w przeciwieństwie do ciebie i eli realizuję się w realu.
Re: do kjt
15 gru 2012 - 13:42:15
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>Tylko dla ciebie forum jest miejscem życia i przechwałek, jak czyni to np. psychol
włodek. Ja nie potrzebuję się dowartościowywać w necie, bo w przeciwieństwie do ciebie i eli realizuję się w realu.<

kjt - nie atakuj na oślep ślepakami ;-))
Pewnie masz swoje racje i swoje zasady, ja również - uśmiechu i dystansu życzę.
Re: do kjt
15 gru 2012 - 17:30:23
Ci co tu czytają, nie nazwę Was gawiedzią, bo szanuję ludzi normalnych a nie normalnym współczuję, to biedni chorzy ludzie...

Przysięgam na wszystko, że ta osoba, która przekroczyła granice człowieczeństwa, wszystko sobie wymyśliła i łże cały czas -jego umysł pewnie jest gdzieś daleko i mylą mu się osoby i fakty....

Jeszcze raz powtarzam nie mam żadnych długów oprócz Profii, którego umowa jest na śp. mojego męża a ja tylko podpisałam i nic więcej ale to oszuści i wszystkich przed nimi ostrzegam

przez upór tej osoby kjt, mogę stracić mieszkanie, bo niczym nie udowodnię, że są w umowie nieścisłości i kłamstwa tak samo jak w postach kjt

odwoływałam się do sądu rejonowego i wszystko było na dobrej drodze, ale oni zaskarżyli Sąd Rejonowy do Sądu Okręgowego i ktoś im w tym pomógł, bo tez są w odpowiedzi nieścisłości nie zgodne z prawdą i oni wygrali a moją skargę Śąd Okręgowy odrzucił, bo nie mogłam się bronić nie mając umowy i w tym tkwi cały problem
oni nawet nie chcą te 25% z mojej rodzinnej renty, oni chcą za trzy tysiące pożyczki mieszkanie, bo tak mi się odgrażał ich windykator, gdyż nie chciałam podpisać drugiej umowy, którą po wypowiedzeniu pierwszej spisał nową na większą sumę i dużo wyższe raty, ale niestety mój mąż podpisał nawet nie wiedząc co podpisuje...
on przyjeżdżał kilka razy do domu a ja go wpuszczałam, bo bałam się, ze będzie się darł na klatce...podtykał mi jakieś papiery do podpisania a ja się nie zgodziłam i wtedy odgrażał się, że gorzko tego pożałuje, ,ze on juz ma tyle mieszkań i moje też będzie jego i to cała historia dramatu
pożyczka jakby policzył to prawie była spłacona a jeszcze była ubezpieczona, przy trzech tyś. na dwa tysiące..
raty były spłacane przez bank, bo takie były ich wymogi i bank pomimo, że miał zlecenie nie wysłał raty a pieniądze przeznaczył na swoje cele, bo tam mieliśmy konto ale oni nie raczyli nawet nas powiadomić i ku naszemu zdziwieniu otrzymaliśmy telefon z Profii, że dwie raty są nie zapłacone i otrzymaliśmy wypowiedzenie umowy i w tym samym dniu przyjechał spisać nową na takich warunkach jak pisałam powyżej

napisałam to dla wiadomości czytelników jako przestroga i zaprzeczenie temu wszystkiemu o co mnie oskarża kjt i flame

a jeszcze do kjt jeśli chodzi o ZUS, zostało nie dopłacone 7 zł i nikt nie może tego wpłacić tylko mąż osobiście

przestań wypisywać te bzdury, bo ja piszę poważnie, że mam prawnika i on się tobą zajmie zgodnie z prawem

do operacji muszę być silna psychicznie i fizycznie, żeby przeżyć, więc uważaj, bo za to też odpowiesz - namiastko człowieka
kjt
Re: do kjt
15 gru 2012 - 19:09:13
Kłamiesz. Jesteś podpisana na umowie jako współkredytobiorca. Poza tym PC dochodzi od ciebie na podstawie weksla, podpisanego przez was oboje. Mam zamieścić skany, żeby pokazać tym, którzy jeszcze mogą wierzyć w twoje bajdurzenie, jak było naprawdę?
Obudziłaś się po półtorej roku od uprawomocnienia się nakazu zapłaty o sygnaturze X Nc 2253/10.
Niech ci Pan Bóg wybaczy, bo ja mam cię w dupie.
PS. Prawnika to ty masz pewnie tego samego, co to prowadzi Biuro Pisania "Magister" w Białej Podlaskiej i tu sie nawet w czerwcu reklamował.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-15 19:11 przez kjt.
Re: do kjt
15 gru 2012 - 22:20:15
Przecież ja się nie wypieram co do Profii, ale żadnego weksla nie podpisałam, tylko umowę tą pierwszą a w co jeszcze mnie wrobili to nie wiem - umowy nie dało się przeczytać, bo napisana maczkiem

Napisałam ci, że ponad półtora roku temu byliśmy z tym u ciebie a ty nawet tego nie tknąłeś przez ten cały czas - wkleiłam rozmowy na czacie z tobą, tylko nie potrzebnie zaiksowałam twoje nazwisko, ale mogę jeszcze raz z nazwiskiem, przeczytaj jak mi obiecujesz , że mi wyślesz, kilkakrotnie cię o to prosiłam

nie mam takiego pisma o sygnaturze X Nc2253/10, chyba, że to dotyczy Profii, no to ty je masz

a niby dlaczego miała bym kłamać ? co by mi to dało ?

pozostałe kredyty były na męża, więc już ich nie ma

Prawnika mam z prawdziwego zdarzenia w rodzinie, w końcu przełamałam się i wtajemniczyłam go w swoje kłopoty- to bardzo mądry i porządny człowiek ukończył aplikację sędziowską- z początku nie chciałam wtajemniczać rodziny, ale byłam zmuszona i teraz żałuje, że nie zrobiłam tego od razu

a co do modlitwy, to ty módl się za moją krzywdę i tych wszystkich , których upodliłeś
a najbardziej za mojego męża, który w grobie się przewraca, bo to wszystko dotyczy mnie i Jego,
bardzo mnie kochał i martwił się przed śmiercią o mnie tak bardzo, że jak nigdy nie płakał tak wtedy zalewał się łzami, tak jakby przeczuł, ze mnie opuści- tak bardzo go kochałam i dalej kocham,jak nikogo na świecie,
dlatego nie pozwolę żebyś oczerniał mnie, bo to go bardzo boli...Prześlij mi to o co cię proszę i zostaw nas w spokoju.....

To jak się zachowujecie ty i flame , to takie prostackie i chamskie - tak tylko postępuje osoba, która zamiast serca ma kamień

Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje przez mroki tego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy...czyż nie lepiej być takim małym światełkiem ?
kjt
Re: do kjt
15 gru 2012 - 22:34:22
Posłuchaj, idiotko. Skan nakazu opiewa na was oboje. A ty, owszem byłaś półtorej roku temu u mnie, ale półtorej roku PO otrzymaniu nakazu zapłaty. Jesteś wyłącznie winna swojej sytuacji, bo zamiast robić cokolwiek, siedziałaś w domu przy kompie i pisałaś pierdoły na fejsie. A teraz, jako członkini sekty nadzieja zadluzonych oczerniasz mnie i flame, stara podła plotkaro.
Plec dalej, a doczekasz się skanów w sieci, kłamczucho.
Dlatego mówie ci w jezyku, jaki rozumiesz i uzywasz na codzień, tylko w necie usiłując zrobić z siebie kogoś innego.
Ode mnie sie odpierdol.
Flame ci napisała, co masz robić.
Re: do kjt
16 gru 2012 - 08:12:15
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Posłuchaj, idiotko. Skan nakazu opiewa na was
> oboje. A ty, owszem byłaś półtorej roku temu u
> mnie, ale półtorej roku PO otrzymaniu nakazu
> zapłaty. Jesteś wyłącznie winna swojej sytuacji,
> bo zamiast robić cokolwiek, siedziałaś w domu przy
> kompie i pisałaś pierdoły na fejsie. A teraz, jako
> członkini sekty nadzieja zadluzonych oczerniasz
> mnie i flame, stara podła plotkaro.
> Plec dalej, a doczekasz się skanów w sieci,
> kłamczucho.
> Dlatego mówie ci w jezyku, jaki rozumiesz i
> uzywasz na codzień, tylko w necie usiłując zrobić
> z siebie kogoś innego.
> Ode mnie sie odpierdol.
> Flame ci napisała, co masz robić.
"Mniej niż zero" to dla was zbyt łagodne określenie-wynocha z tego forum,które firmuje wspaniały człowiek Pan mgr inż.Roman Sklepowicz
kjt
Re: do kjt
16 gru 2012 - 10:16:40
Włodek, gdyby na tym forum nie grasował taki kretyn, jak ty, który do spółki z niepokornym (brak ukończonej podstawówki, podejrzenie, że i ty także) wprowadza ludzi w błąd, to wierz mi, że nawet bym tu nie zaglądał. Ale ty, trollu windykacyjny, świadomie oszukujesz ludzi i robisz wszystko, żeby przegrywali w sądach. Tak, że prędzej zdechniesz z nienawiści, niz sie doczekasz, żeby to forum na powrót miało byc opanowane przez schizofrenika, naciagaczke MOPS i jawnego idiotę, jakim jesteś.
Re: do kjt
17 gru 2012 - 18:52:12
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> przez upór tej osoby kjt, mogę stracić mieszkanie,
> bo niczym nie udowodnię, że są w umowie
> nieścisłości i kłamstwa tak samo jak w postach kjt

Mieszkanie możesz stracić z powodu własnej bezczynności i innych nieuregulowanych zobowiązań.

> odwoływałam się do sądu rejonowego i wszystko było
> na dobrej drodze, ale oni zaskarżyli Sąd Rejonowy
> do Sądu Okręgowego i ktoś im w tym pomógł, bo tez
> są w odpowiedzi nieścisłości nie zgodne z prawdą i
> oni wygrali a moją skargę Śąd Okręgowy odrzucił,
> bo nie mogłam się bronić nie mając umowy

Nieudolnie kłamiesz. Nie odwoływałaś się. Wyrok jest prawomocny od 2010 r. Poza tym umowa powinna być złożona w aktach sprawy. Powód (PC) musi przed sądem udokumentować istnienie zobowiązania. Zawsze przedkłada pisemną umowę lub weksel. W przeciwnym razie sąd oddala powództwo, bo niby na jakiej podstawie ma orzec nakaz zapłaty? - Na podstawie ustnego oświadczenia?

Ponadto, zawsze można wystąpić do powoda o wydanie duplikatu umowy.

Nie szukaj winnych problemów wśród osób trzecich. Tylko twoje niedbalstwo i głupota spowodowały, że sprawa nadal wisi jako niezałatwiona. Miałaś przygotowane pisma procesowe, które mogły zainicjować i utorować drogę do wniesienia powództwa p-egzekucyjnego, czego oczywiście nie zrobiłaś.
Re: do kjt
18 gru 2012 - 19:06:34
szum Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> kjt - jakie to wszystko ma znaczenie? Bijecie
> pianę od kilku dni ku ogólnej uciesze znudzonej
> gawiedzi. Uszczypliwością waszym i ripostom końca
> nie widać. A sprawa prosta jak budowa cepa -
> wyślij, że te dokumenty i będzie wilk syty i owca
> cała.
> Święta idą, bądź św. Mikołajem;-)
> PS jak nie masz na opłatę listu podaj konto -
> pomożemy!

Szum vel schoppenka, albo inna szumowina powiązana z sektą NZ ...

Piszesz w imieniu innych osób/ogółu?

Zamierzasz zorganizować na ten cel kolejną nielegalną zbiórkę publiczną?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 14:48 przez flame.
Re: do kjt
17 gru 2012 - 19:11:50
No to jeszcze bardziej wkopałeś się, bo dokumenty przekazałam tobie i chcę je od ciebie i wydaje mi się,ze prawnik będzie żądał je od ciebie - jakim prawem przekazałeś innej osobie , ja tobie zaufałam, choć bardzo tego załuje a nie jakiejś tam flame, której nawet nie znam nazwiska....chcesz mną manipulować i myślisz, ze ci się uda ?-
to wszystko jest bardzo podejrzane

znowu mnie straszysz PESELEM ? A wiesz CZYM TO GROZI ? już wcześniej jakiś tam zacząłeś wpisywać, pewnie swój - przestań mnie szantażować, bo mnie to nie wzrusza, tylko sobie szkodzisz - wciąż dolewasz oliwy do ognia

powiedz tej swojej flame, że o podobieństwie syna pisaliście wcześniej
a jak was zżera ciekawość to chłopak jest bardzo przystojny i męski - charakter ma mój i jest podobny do mnie różni się wzrostem, bo ma 183 cm - no to chyba zaspokoiłam twoją ciekawość flame
kjt
Re: do kjt
17 gru 2012 - 19:20:47
Ela, tak jak ty w pasie?
I czym to grozi, stara prukwo? I jakie zaufanie? Latałaś z tymi dokumentami do RS, rok potem do mnie, i dwa lata za późno, by coś zmienić.
Powiedział ci RS, powiedziałem ci ja.
Ale ty jesteś uparta jak każdy dureń. A PESEL opublikuję po to, by każdy wiedział, że kłamiesz, co do swojego wieku.
To się nazywa dowód prawdy, babciu.:)
Re: do kjt
17 gru 2012 - 19:25:39
Widać, że babcia Ela mocno zakręcona przez sektę NZ. Wciąż ten sam sposób atakowania i argumentacji - udostępnianie danych osobowych i ataki ad personam. Zdaje się, że nie tylko swarliwe babsko z W. dostało kociokwiku, ale i typ n. nieźle świruje.
Re: do kjt
18 gru 2012 - 13:53:53
Poniższe info wklejam dla tych, którzy bajdurzenie Włodka uważają za szczyt wiedzy prawnej i doświadczenia w starciach z firmami windykacyjnymi:

W br. ukazała się ciekawa praca - Edyta Dębska: Prywatyzacja wrażliwych informacji gospodarczych drogą do naruszenia ustawowej ochrony cywilnej dłużnika [w:] J. Matuszewski [red. nauk.] Krytyka Prawa. Niezależne studia nad prawem. Tom IV. Prywatyzacja władzy publicznej, publicyzacja sfery prywatnej; Warszawa 2012.

A tu fragment rozważań w/w autorki:

"U.u.i.g. w obecnym stanie prawnym umożliwia wierzycielom dokonanie wpisu do BIG zobowiązań, co do których dłużnikowi przysługuje prawo podniesienia zarzutu przedawnienia. Zarzut ten jednak może być podniesiony wyłącznie w sytuacji kiedy wierzyciel wniesie pozew do sądu przeciwko dłużnikowi. Na gruncie obowiązującej u.u.i.g. zobowiązany nie ma żadnych instrumentów, aby w analogiczny sposób obronić się przed wpisem do BIG. Takiej ochrony u.u.i.g. nie uwzględnia ani na etapie wpisu (art. 14 i 15 u.u.i.g) ani na etapie przechowywania, ujawniania, aktualizacji i usuwania informacji gospodarczych (Rozdział 4 u.u.i.g.).

Należy mieć na uwadze, że wpisanie do BIG na gruncie powyżej przedstawionych argumentów może przyczynić się do poważnych problemów finansowych przedsiębiorców ubiegających się o kredyt inwestycyjny czy też kontrakt. W związku z powyższym, ostrożniej należy podchodzić do zobowiązań podlegających wpisowi oraz przenieść ciężar odpowiedzialności na wierzyciela w przypadku przedłużania przez niego stanu niepewności w związku z nie wykonywaniem jego prawa do domagania się wykonania zobowiązania w rozsądnym czasie.

Taki wpis jest de facto sankcją.

Obecnie przedsiębiorcy i konsumenci mogą czuć się zagrożeni nawet w sytuacji, gdy w przeszłości uregulowali swoje zobowiązania, ale nie przechowują już potwierdzeń zapłaty. Regulacje te w konsekwencji wymuszają na przedsiębiorcach i konsumentach obowiązek przechowywania potwierdzeń zapłaty przez nieokreślony czas. Taki stan prawny rodzi niepewność i w dużej mierze stoi w opozycji do głównego celu jakiemu ma przyświecać tj. ochronie obrotu gospodarczego. Należy uznać, że ta ochrona osłabiona została także poprzez dopuszczenie ex tunc stosowania tej ustawy do zobowiązań powstałych i przedawnionych przed jej wejściem w życie. To osłabienie jest tym silniejsze, że skutki prawne ex tunc są jednoznacznie niekorzystne dla tych dłużników, którzy zostali nimi objęci.

To ważna uwaga, bowiem retroakcja w pewnych okolicznościach jest dopuszczalna, ale tylko wówczas, kiedy nie pogarsza sytuacji prawnej obywateli.

W innych okolicznościach może stanowić działanie naruszające konstytucyjną zasadę demokratycznego państwa prawnego wyrażoną w art. 2 Konstytucji. Jak wskazuje Trybunał Konstytucyjny moc wsteczna może być nadana przepisowi prawnemu w zupełnie wyjątkowych sytuacjach (Wyrok z 30 marca 1999 roku, K 5/98).

Ad vocem, u.u.i.g. dała firmom windykacyjnym nowe narzędzia do egzekwowania należności od dłużników, którzy nie posiadają już dokumentów potwierdzających zapłatę pomimo, ze zobowiązanie stało się wymagalne ponad 20 lat temu.

Można zatem stwierdzić, że stan prawny w tym zakresie jest sprzeczny z duchem ustawy i Konstytucją. Celem poprawy tej sytuacji (postulat de lege lata) należałoby przyjąć następujące rozwiązania:

Po pierwsze, wprowadzić odpowiednie regulacje mające na celu ochronę dłużników przed wpisem zobowiązań przeterminowanych do BIG. Istotne jest bowiem zachowanie tutaj konstrukcji instytucji przedawnienia zgodnie z brzmieniem art. 117 §1 k.c. Projekt powinien uwzględniać brak obowiązku wierzyciela do badania czy zachodzą przesłanki do takiego uprawnienia zobowiązanego w przypadku, gdy zarzut ten nie zostanie podniesiony. Ponadto wierzyciel nie powinien być zobowiązany do tego, aby informować dłużnika o przysługującym mu uprawnieniu.

Po drugie, w projekcie nowelizacji ustawy zapewnia się dłużnikom prawo do podnoszenia zarzutu przedawnienia na dwóch etapach:

a) przed wpisem tj. w ramach odpowiedzi na pismo wierzyciela stanowiące ostrzeżenie o wpisie do BIG,
b) po wpisie 8 tj. w ramach zgłoszenia do BIG o usunięcie wpisu z rejestru.

Ad. a. Wierzyciel ma obowiązek ostrzec dłużnika o zamiarze przekazania danych do BIG. Proponowane zmiany stanowią, iż na tym etapie dłużnikowi przysługuje uprawnienie do podniesienia zarzutu przedawnienia w odpowiedzi na pismo zawierające ostrzeżenie w terminie 14 dni od jego otrzymania. Skuteczne podniesienie zarzutu przedawnienia uniemożliwia dokonanie wpisu do BIG. W razie nie uznania zarzutu przez wierzyciela, może on dokonać wpisu jeżeli spełni dodatkowy warunek tj. wykaże stosowne dowody, potwierdzające bezspornie, że do przedawnienia w aspekcie danego zobowiązania nie doszło. (art. 1 projektu z załącznika nr 1)

Ad b. W ramach przepisów przejściowych należy uregulować sytuację prawną dłużników, którzy zostali wpisani do BIG do dnia wejścia w życie nowelizacji. Wszystkim tym, którzy skutecznie mogliby podnieść zarzut przedawnienia należy umożliwić usunięcie wpisu z rejestru. (art. 2 projektu z załącznika nr 1).

Nasza propozycja dla odważnych. Jeżeli wpisano Was do BIG, a spełnione są wszystkie przesłanki dla skutecznego podniesienia zarzutu przedawnienia, to proponujemy skierować sprawę na drogę postępowania sądowego przeciwko wierzycielowi. W pozwie należy uzasadnić niekonstytucyjność i powołać się wprost na Konstytucję."

P.S.
Od siebie dodałabym jeszcze naruszenie:
1. Podstawowego aspektu moralnego prawa, wyrażonego w paremii "Ius est ars boni et aequi" (łac. Prawo jest sztuką stosowania tego, co dobre i słuszne).
2. Art. 31 pkt. 2 Konstytucji RP, który stanowi, że:
"Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje."
- Skoro w postępowaniu przed sądem możesz podnieść zarzut przedawnienia i uchylić się od przymusowego zaspokojenia roszczeń wierzyciela (komornik), to dlaczego istnieje ustawa, która zmusza dłużnika do zapłaty przedawnionego zobowiązania z innego powodu (np. wpisu do KRD)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 17:56 przez flame.
Re: do kjt
19 gru 2012 - 20:05:35
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> powiedz mi co ciebie obchodzą moje przez ciebie urojone długi ?
> nie możesz tego przeżyć, że ich nie mam ?- to
> zapamiętaj raz na zawsze, ze ich nie mam, o prócz Profii

Wydaje ci się, że nie mam nic innego do roboty, jak tylko ekscytować się twoimi zobowiązaniami i ściskać zadek z zazdrości. Kobieto, raz jeszcze powtórzę: nie mam ci czego zazdrościć! Myślisz, że cały świat kręci się tylko wokół twojego pępka?

> piszesz, że ja piszczę o swoją krzywdę a tą
> krzywdę wy żeście mi wyrządzili trzymając moje
> dokumenty i nie wiadomo z jakiego powodu nie
> chcecie mi oddać - a tylko o to prosiłam - a nie o jakieś skany

Dokumenty otrzymasz. Mogę przekazać je twojemu synowi lub pełnomocnikowi za pokwitowaniem odbioru, łącznie ze specyfikacją zawartości, żebyś w przyszłości nie uroiła sobie, że zawartość teczki została naruszona i jakieś bliżej nieokreślone dokumenty nadal znajdują się u mnie. Zapraszam na spotkanie.

> prowokujcie mnie dalej, to napiszę o wszystkim,
> jak mi proponowaliście konflikt z prawem i wiele
> innych brudnych niemoralnych propozycji a ja się
> na to nie zgodziłam i to jest główna przyczyna, że chcecie mnie zgnoić,

Niemoralne propozycje? Nie wierzę, żeby ktokolwiek ośmielił się zaproponować ci wykonanie tańca go-go ...

> na waszym miejscu siedziałabym cicho i szybko
> wysłała dokumenty razem z przeprosinami
> więc przemyślcie to, czy warto to dalej ciądnąć

Myślisz, że uciszą mnie twoje kłamstwa, pomówienia i zjadliwe uwagi? Jesteś wyjątkowo bezczelną snobką, która z jednej strony kreuje się na romantyczną, wrażliwą "artystkę", a z drugiej potrafi zachowywać się jak prostacka jarmarczna przekupa. Nie widzę powodu, dla którego miałabym cię przepraszać. Nie ja sprowokowałam forumową awanturę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 20:08 przez flame.
Re: do kjt
21 gru 2012 - 11:30:54
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zostaniecie po to aby z tego forum robić "rynsztok"
> Impotentami umysłowymi okazaliście się
> pokazując jak zajęliście się sprawą eli
> 2408-kompletna ignorancja.Mam nadzieję,że
> Administrator z Nowym Rokiem "oczyści"z was to
> forum i przywróci jego właściwe przeznaczenie
> czego życzę sobie i innym forumowiczom!

Mam nadzieję, że rynsztokowe przepychanki sprowokowane przez dłużniczkę, która z jednej strony chełpi się swoją bezczynnością, a z drugiej skarży na brak środków do życia, będą skutecznym ostrzeżeniem dla tych, którzy mogliby zlekceważyć powagę sytuacji. Zaniechanie wniesienia odwołania w terminie lub celowe nie odbieranie korespondencji rejestrowanej może skutkować poważnymi konsekwencjami. Nieprzemyślane decyzje mogą doprowadzić dłużnika i jego najbliższych do ruiny finansowej i psychicznej, do utraty zdrowia lub wykluczenia społecznego.

Ci, którzy chcieliby skorzystać z powództwa p/egzekucyjnego, muszą mieć świadomość, że w/w środka odwoławczego nie można traktować jak trzeciej instancji. Można je wnosić na każdym etapie postępowania egz., pod warunkiem, że nastąpiło konkretne zdarzenie prawne. Trafiają do nas sprawy, w których znachorzy prawni wnosili w/w powództwa ad hoc a teraz dziwią się, że sądy nagminnie je odrzucają. Nieznajomość prawa próbują usprawiedliwiać spiskiem polskiego wymiaru niesprawiedliwości. Akurat w tym przypadku, o spisku nie ma mowy.

Dla rzekomo poszkodowanej Elżbiety R. zrobiliśmy tyle, ile można było zrobić. Zresztą, sama przyznała się do rezygnacji. Nie zamierzam podważać i analizować przyczyn jej decyzji, jednak szczytem chamstwa jest zgłaszanie pretensji w sprawach, w których dłużnik nie dochował należytej staranności. A jeszcze większym chamstwem jest próba przerzucenia ciężaru odpowiedzialności za swoją sytuację (brak środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb bytowych) na osoby trzecie i szukanie w ten sposób usprawiedliwienia dla własnej bierności.

Radzę zapamiętać wszystkim, którzy będą musieli skonfrontować się z polskim wymiarem nie-sprawiedliwości, że w postępowaniu cywilnym NIEMOŻLIWE JEST WZRUSZENIE PRAWOMOCNEGO WYROKU.

Prawomocny nakaz zapłaty, to w większości przypadków przysłowiowy gwóźdź do trumny dłużnika. Proszę nie liczyć na to, że w ostatecznym, przysługującym dłużnikowi środku zaskarżenia (powództwo p/egzekucyjne) będzie można skutecznie podnieść wszystkie zarzuty i twierdzenia, których rozpatrzenie przysługiwałoby w sprzeciwie/zarzutach od nakazu zapłaty.

Prekluzja dowodowa: Pozwany w piśmie zawierającym zarzuty powołuje wszelkie twierdzenia co do przedmiotu sporu i okoliczności faktycznych objętych sporem oraz dowody na ich poparcie pod rygorem ich pominięcia w toku dalszego postępowania. Przedmiotem badania Sądu są twierdzenia i zarzuty wskazane w pozwie i zarzutach. Rygor ten nie obowiązuje, gdy strona wykaże, że nie mogła z nich (twierdzeń i dowodów) skorzystać wcześniej lub gdy potrzeba ich powołania wynikła później (tzn. po wniesieniu pozwu lub zarzutów).

A teraz wołodja podaj wielokrotnie obiecywaną sygnaturę prawomocnego wyroku p-o firmie windykacyjnej wydanego na podst. art. 190a KK. Pokaż, że nie jesteś ignorantem i nie "bijesz piany", tylko chcesz pomóc poszkodowanym.

P.S.
1. Musisz przyznać, że masz niemały udział w robieniu z tego forum rynsztoka.
2. W przeciwieństwie do ciebie, nikogo z tego forum nie wyrzucam, ale życzę forumowiczom, żeby opisywane przykłady były dla nich ostrzeżeniem i żeby wyciągnęli z nich stosowne wnioski.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 14:06 przez flame.
kjt
Re: do kjt
21 gru 2012 - 12:09:58
Nie tak dawno na tym forum ofensywę prowadził schizofrenik "typ niepokorny", który wegetuje na najniższej krajowej rencie 599 zł i nie płaci na dzieci. Dlatego wyłudzał kasę udając prawnika, choc nie ma nawet 7 klas szkoły podstawowej. Skurwysyn to jest okreslenie pieszczotliwe w stosunku do niego. Teraz objawiła się stara wariatka z brodą i włodek, którego rady w szybkim tempie doprowadzić mogą dłuznika do utraty resztek majatku. Zastanawiam się, włodek, komu ty naprawdę służysz? Bo z jednej strony po twoich postach widać, że jesteś zwykłym niewykształconym kretynem, który na forum próbuje podbić swoje ego. Z drugiej strony nie wierzę, żeby ktoś zgrywał aż takiego durnia za darmo. Włodek - jesteś durniem od urodzenia czy bierzesz kasę za bycie sobą na forum?
Re: do kjt
21 gru 2012 - 13:18:00
Re: Prawda o eli2408
Autor: ela2408 (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2012 - 23:14:40

TY KANALIO WBIŁEŚ SOBIE JESZCZE JEDEN GWÓŹDŹ DO TRUMNY!!!!!!!!

Czy nie obowiązuje cię tajemnica zawodowa ?

podałeś wszystkie moje dane - miejscowość i nawet nr księgi wieczystej

jak myślisz, czy ktoś ci na tym forum zaufa - każdy będzie się bał, że tak samo postąpisz z nim

już wcześniej pisałam, ze nawet jako windykator nie masz żadnej
wiedzy

mieszkanie jest obciążone hipoteką przez pięć lat, bo było wykupione od gminy za 10 % to jest za 15 tyś a 108 tyś to jest kaucja, bonifikata gminy przez pięć lat tak będzie i przez ten czas nie wolno mi go sprzedać ani nic z nim zrobić, chyba że zwrócę gminie to 108 tyś, tak jest w akcie notarialnym poz. IV

ZUS Był szybko spłacony w dwóch ratach- pozostało 7 zł niedopłaty o czym nikt nas nie powiadomił i może to zapłacić tylko mąż wstając z grobu albo spadkobierca, którego nie ma

NIE MAM ŻADNYCH DŁUGÓW , bo odrzuciłam spadek - ja i cała rodzina - mój syn tak postanowił....on ma swoje mieszkanie czteropokojowe - pomaga mi finansowo i pod każdym względem , bo nasza rodzina jest normalna kochamy się i wspieramy, więc jaką krzywdę wyrządziłam rodzinie ?

a jeśli chodzi o Profii, to oni działali w szybkim tempie w jednym dniu wypowiedziana umowa i w tym samym dniu spisana nowa na dużo większą kwotę i raty dwa razy większe
cały czas byłam w kontakcie z RS, ON PISAŁ MI SKARGĘ NA CZYNNOŚĆ komornika i na rzeczoznawce i nie pisz bzdur wyssanych z palca bo nikt z nimi nie wygrał mają wszędzie swoich ludzi - teraz trochę się wystraszyli i ucichli

zaraz wkleję ludzi , którzy piszą o nich - po jednej nie zapłaconej racie oddają do komornika albo tak zrobią, ze nie jesteś się w stanie zapłacić, tak jak postąpili z nami

a jeszcze jedno - nie znam typa niepokornego nigdy z nim nie pisałam a schoppenkę nigdy nie prosiłam o pomoc i w ogóle nie piszę na forum NZ nawet nie czytałam żadnego postu

widzisz windykatorze ile kłamstw tu zamieściłeś....nie chciałabym być w twojej skórze bydlaku
kjt
Re: do kjt
21 gru 2012 - 13:19:37
Ignor, krowo.
Re: do kjt
21 gru 2012 - 14:36:12
@ela2408

Wklejaniem nienawistnych postów niczego nie ugrasz. Nie zamkniesz wątku, nie rozwiążesz problemów i nie znajdziesz usprawiedliwienia dla swojej bierności.

Ile razy zamieścisz kłamstwa, insynuacje i pomówienia, tyle razy przypomnę ci, że jesteś kanalią i pretensjonalnym, zgorzkniałym babskiem.

Nie zawsze musi być miło, bo nie da się mieć ze wszystkimi pozytywnych relacji, dlatego: odkurz ozdoby na choinkę, zajmij się lepieniem pierogów i uszek, nastaw barszcz (jeszcze zdąży się ukisić), zmiel mak, namocz susz z grzybów i przestań odreagowywać frustracje na forum. Będziesz zdrowsza.
Re: do kjt
23 gru 2012 - 22:31:52
@ kjt -
Tobie również życzę spokojnych świąt i wspaniałej wieczerzy wigilijnej wśród
przyjaznych ci osób(zapewne są takie).
kjt
Re: do kjt
17 gru 2012 - 07:58:19
Ty cierpisz na psychozę pieniaczą, czy też masz starczą demencję, idioto? Nie zamieściłeś nic z tego, co zapowiadałes, poza paroma wymyślonymi sygnaturami. I broń Boże, przed pomocą takiego oszołoma. Już typ niepokorny wsadził na tym forum sporo osób na minę, "pomagając" tak, jak ty to usiłujesz zrobić. Idź na forum nadziejazadluzonych, tam się zbieraja wszyscy idioci, więc co tu jeszcze robisz? A co do eli - mam nadzieję, że jej syn dotrze, bo z nia rozmowa jest rownie skuteczna, jak z tobą. Po prostu oboje macie dziury w mózgu.
Re: do kjt
18 gru 2012 - 19:58:09
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pokazałem forumowiczom jak skutecznie można
> walczyć z firmami windykacyjnymi popierając to
> dowodami i jak można "sparaliżować "ich
> działalność i jak zaatakować ich pełnomocników aby
> więcej nie odważyli się przeciwko mnie czy
> osobom,którym pomagam bezinteresownie i
> skutecznie!wystapić.

Iście ułańska fantazja, tylko szabelki brak. Niczego konkretnego nie pokazałeś. No, może poza przypomnieniem o możliwości powołania przed sądem zarzutu przedawnienia.

> W obronie niejakiego
> S.Bobowskiego wystąpiłeś jak "lew ryczący"chociaż
> nie był to "myk"jak twierdzisz a kompromitacja

Nikt nie bronił Bobowskiego. Za to wskazywaliśmy na jego przebiegłość, cwaniactwo i informowaliśmy o sposobach, jakie stosuje by uchronić się przed uzyskaniem orzeczenia obdarzonego przymiotem "res iudicata".

> Mam nadzieję,że ela 2408 dobierze się wam do
> "tyłków"jak twierdzi i znikniecie z tego forum raz na zawsze

Na razie to wierzyciele dobierają się do tyłka eli. A ta zamiast skupiać się na obronie i prostowaniu problemów, piszczy na forum o swojej rzekomej krzywdzie, obraża, prowokuje sprzeczki i żongluje oszczerstwami. Mam nadzieję, że takie zachowanie nie doprowadzi jej do tego, że zniknie z tego forum raz na zawsze.

> i przestaniecie wspierać
> "zarazę"windykacyjną z kapitałem zachodnim oraz
> przeszkadzać w jej rozmontowywaniu!

Zdaje się, że zarazę windykacyjną z kapitałem zachodnim wspiera i przeszkadza w jej rozmontowywaniu niejaki włodek ;) Jeśli trolle windykacyjne czytają jego posty to nabierają pewności, że dłużnicy to nieszkodliwy przeciwnik, bo ... są naiwni, niedouczeni i tylko potrafią się pienić.
Re: do kjt
18 gru 2012 - 23:18:42
Czy możecie zostawić mnie w spokoju ? musicie w każdym wpisie szargać moje imię

powiedz mi co ciebie obchodzą moje przez ciebie urojone długi ?
nie możesz tego przeżyć, że ich nie mam ?- to zapamiętaj raz na zawsze, ze ich nie mam, o prócz Profii

piszesz, że ja piszczę o swoją krzywdę a tą krzywdę wy żeście mi wyrządzili trzymając moje dokumenty i nie wiadomo z jakiego powodu nie chcecie mi oddać - a tylko o to prosiłam - a nie o jakieś skany

jeśli chodzi o obrazę, że niby ja was obrażam, żongluje oszczerstwami, to jak nazwać wasze oszczerstwa, chyba nie ma takiego określenia, nawet w języku rynsztokowym
wklej te wszystkie obraźliwe słowa a ja wkleję wasze, choć właściwie mam to głęboko gdzieś...
znam swoją wartość i to jest dla mnie najważniejsze

dotknęłam wasz najczulszy punkt upominając się o to co do mnie należy, tylko dlaczego najczulszy ? -i to jest zagadka do rozwiązania dla prokuratora

prowokujcie mnie dalej, to napiszę o wszystkim, jak mi proponowaliście konflikt z prawem i wiele innych brudnych niemoralnych propozycji a ja się na to nie zgodziłam i to jest główna przyczyna, że chcecie mnie zgnoić,

na waszym miejscu siedziałabym cicho i szybko wysłała dokumenty razem z przeprosinami
więc przemyślcie to, czy warto to dalej ciądnąć
kjt
Re: do kjt
18 gru 2012 - 23:42:46
Na twoim miejscu poszedłbym do weterynarza. :))))
kjt
Re: do kjt
17 gru 2012 - 12:17:28
Idioto, nie zauwazyłeś jeszcze, że na tym forum pisza ludzie, którzy mają problemy, a twojego pienia i twoich pierdół nikt nie chce oglądać? Idź, pisz na nadzieizadluzonych, tam jest miejsce dla psycholi. I zamiast straszyć weź dupe w troki i donieś, że jestes starym zakłamanym osłem. Smiało, włodzimierzu, po wsp w Opolu, masz wszak pochodzenie szlacheckie, tak samo jak ela, a na dodatek twojemu ojcu komuna zlikwidowała von przed nazwiskiem. A więc ja ci teraz mówię: won...:))
Re: do kjt
17 gru 2012 - 16:32:19
Włodku, dziękuję Ci, że stajesz w mojej obronie - podziwiam Twoją rozwagę i opanowanie a mówiąc szczerze święty by nie wytrzymał

kjt polecam ci dobrego psychologa a najlepiej psychiatrę, bo choroba posunęła się za daleko
tak jak wcześniej pisałam przez swoje postępowanie, uciekasz przed własnymi problemami, strachem, niepewnością

przede wszystkim musisz pozbyć się obsesji np. wieku - wszyscy to zauważyli, że w każdym poście używasz słowa " stary, stara ", albo piszesz, że ktoś jest starszy od ciebie a w ogóle to nie jest związane z tematem i nikogo to nie interesuje - to właśnie jest obsesja a przyczyną jest niepogodzenie z własnym starzeniem się kompleksami z tym związanymi

Musiałeś przejść " pranie mózgu " - jest to szereg zabiegów stosowanych w celu zmiany przekonań, uczuć postaw....

kiedyś czytałam taki artykuł jak wypowiadał się początkujący windykator jak wygląda takie szkolenie - jak traktować dłużnika, wszystkie " chwyty" dozwolone a język rynsztokowy, wszystko niezgodne z prawem i w każdej chwili wyprze się jak dłużnik nie ma światków.....takie pranie mózgu pozostawia trwały ślad

Ty tak postępujesz, bombardujesz każdego, kto ma cokolwiek do powiedzenia - ubliżasz, poniżasz, wciąż wracasz do jakiegoś poniżającego doświadczenia i poddajesz stałej krytyce - tak jak np. temat schoppenki, czy typka niepokornego...

takie uporczywe nękanie, zastraszanie, upadlanie, ośmieszanie - to terror psychiczny ale wystarczy to zgłosić do prokuratury, czy wziąć dobrego prawnika, żebyś ty mógł sobie posiedzieć w odosobnieniu , tylko pamiętaj o szczoteczce do zębów

publicznie straszysz mnie, że doczekam się skanów w sieci, wpiszesz mój pesel /którego nie masz /znasz mój adres i grozisz mi, ubliżasz, porównując do szmaty klozetowej w burdelu i wiele innych porównań ....zapewniam cię, że za to wszystko odpowiesz
kjt
Re: do kjt
17 gru 2012 - 18:29:42
Ela, ponoć mam twoje dokumenty, na których powinien być twój PESEL. Widzisz, głupia babo, jak sie wkopujesz? Ty nawet kłamać nie potrafisz.
kjt
Re: do kjt
18 gru 2012 - 11:51:17
No proszę. Juz na szkoleniach...:)) dziadzio, a nie przyszło ci do główki, że to może ja szkoliłem? Jednym z moich najlepszych uczniów był niepokorny, ale ciii, on teraz działa jako desant. My tu udajemy, że sie kłócimy, a tak naprawde pracujemy razem. Pogadaj z nim, twoje posty świadczą najlepiej, że sie przydasz. Na razie pomagasz nam w robocie wrabiając ludzi za darmo, ale czemu masz dłużej być pozytecznym idiotą? Śmiało...:))
A na powaznie. Nawet gazeta wyborcza wreszcie napisała, jak jest:
[biznes.onet.pl]
Tylko dziadzio włodek uważa, że jest inaczej.
I non stop wygrywa.... Buahahahhhahahahahhahahhahhaha:)))
kjt
Re: do kjt
18 gru 2012 - 12:27:24
Ty możesz sobie twierdzić, jak spotkasz schizofrenika z białej podlaskiej albo panią, która wyłudza zasiłki. Ostatecznie możesz jeszcze pogadać z elą - to sa ludzie, którzy cię traktują poważnie. A prawda jest taka, że firmy windykacyjne maja oręż, a taki pokurcz jak ty nawołuje ludzi, żeby siedzieli cicho. Jestes zwykłym ciemnym kutasem, włodek, na którego nawet nie warto splunąć. komu pomogłeś, łachudro?
Śmiało. Na tym forum pojawia się kilka osób, które coś mi zawdzięczają, jeszcze więcej flame. A komu ty pomogłeś? Tak jak niepiśmienny z Białej Podlaskiej, po którym teraz sprzątamy? Weź tabletkę, coś na prostatę, i nie pitol więcej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 12:35 przez kjt.
Re: do kjt
18 gru 2012 - 13:51:26
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja po raz kolejny twierdzę,że KRD,BIG traktuję
> "ciepłomoczowo".Zagrożeniem realnym są tylko
> prawomocne tytuły wykonawcze i egzekucje
> komornicze.Te wpisy to nieudolne,żałosne próby
> odzyskania przedawnionych długów.Są to podrygi
> "zranionych głuszców"na pustyni.Nie masz się z
> czego cieszyć kjt-nie masz ani" wróbla" w garści
> ani "kanarka"na dachu!Trzeba edukować forumowiczów
> aby nie reagowali na działania firm
> windykacyjnych!To doprowadzi do ich "paraliżu"!

Sądzisz podług czubka własnego nosa, EGOISTO :)
Na dodatek niezdrowo ekscytujesz się tym, że mimo przedawnionych zobowiązań zostałeś wpisany do KRD i dostałeś smartfona za złotówkę. Jesteś żenującym pajacem.
kjt
Re: do kjt
18 gru 2012 - 18:30:20
A nie mówiłem, że włodek to idiota? W zasadzie każdy, kto wziął kredyt z banku, dostaje oferty następnych, bo trafił do bazy danych. Znam człowieka, który zalega na pnad 250.000 zł i co rusz trafia do niego reklama nowego kredytu. Tyle, że jak pójdzie do banku, to go odprawiają z kwitkiem. Idź, wołodia, i spróbuj coś załatwić, a wtedy zrozumiesz, o czym piszemy i z czym walczymy. Twoje rady zachowaj np. dla żółwi na Galapagos...:)
Re: do kjt
18 gru 2012 - 19:17:40
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @flame
> Właśnie otrzymałem info od kontakt@intrum.pl
> podpisany przez niejaką Martę Krajzę następującej
> treści:" Pana zobowiazanie pomimo przedawnienia
> przekształciło się w tzw.zobowiazanie naturalne i
> może być dochodzone do momentu podniesienia
> zarzutu przedawnienia przed sądem oraz może być
> wpisane do BIG co uniemożliwi zawieranie Panu
> umów..."pitu,pitu mój dziedzicu","srali muchy
> bedzie wiosna będzie lepiej trawka rosła"-tak
> tylko można to skomentować!.Niemal codziennie
> dostaję oferty z banków,od operatorów
> cyfrowych,komórkowych i innych ale nic juz nie
> potrzebuję bo wszystko mam.Gdyby inni poszli moim
> śladem to windykatorzy poszli by w siną dal ale
> nie za kochasiem tylko za kubłem ze śmieciami aby
> coś z niego "wartościowego" odzyskać!
> P.S. Otrzymałem 2 smartfony za 1 zł.!

To, że ty już niczego nie potrzebujesz, nie oznacza, że inni myślą tak samo i mają potrzeby tożsame z twoimi.

Faktem niezaprzeczalnym jest to, że ustawa została zmieniona pod dyktando lobby hien windykacyjnych i jest niekorzystna dla konsumentów oraz narusza konstytucyjne prawa obywateli RP.
kjt
Re: do kjt
19 gru 2012 - 23:03:37
Brawo, oto gwiazdor forum nadziejazadluzonych, po 4 fakultetach, szlachcic, a wyraża sie jak tępy niepokorny. Braffo! :)))))
Re: do kjt
20 gru 2012 - 18:02:02
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Brawo, oto gwiazdor forum nadziejazadluzonych, po
> 4 fakultetach, szlachcic, a wyraża sie jak tępy
> niepokorny. Braffo! :)))))

Nie przesadzaj, jaki gwiazdor? - Stary, ośliniony pierdafon, któremu już "nie staje". Zamiast siedzieć na sesjach terapeutycznych w gabinecie seksuologa, dowartościowuje się na forum.
Re: do kjt
20 gru 2012 - 23:02:20
Typa niepokornego też nie znasz, prawda? Buahahahhhahahahhahhahhahhha:)
Re: do kjt
20 gru 2012 - 23:28:40
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kjt=kit,flame=flama spadajcie na drzewo!

Musze cię rozczarować prymitywny żigolaku ;) Zostanę tutaj, chociażby po to, żeby kompromitować takich impotentów umysłowych (i nie tylko) jak ty.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować