Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Nakaz zapłaty z eSądu

Nakaz zapłaty z eSądu
17 lut 2013 - 22:12:17
Otrzymałam nakaz zapłaty z eSądu za niespłacony kredyt w całosci.Bank sprzedał moj dług Intrum.Nie wiem jak dalej postępowac,bo wczoraj dostałam smsa od Intrum,ze mimo wyrokuistnieje mozliwosc porozumienia.Bardzo prosze o pomoc. .
dusia
Re: Nakaz zapłaty z eSądu
18 lut 2013 - 18:28:56
dusia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Otrzymałam nakaz zapłaty z eSądu za niespłacony
> kredyt w całosci.Bank sprzedał moj dług Intrum.Nie
> wiem jak dalej postępowac,bo wczoraj dostałam smsa
> od Intrum,ze mimo wyrokuistnieje mozliwosc
> porozumienia.Bardzo prosze o pomoc.

Nie znam szczegółów i okoliczności sprawy, ale ostatnio praktyka "intrumowców" polega na tym, że jeśli nie uda im się "złapać" pozwanego na wadliwym doręczeniu korespondencji sądowej i jeśli pozwany zaczyna się bronić, to w sprawach, w których istnieje spore prawdopodobieństwo przegranej (powoda=intrum), proponują ugodę/porozumienie.
Re: Nakaz zapłaty z eSądu
27 lut 2013 - 10:29:58
Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. Jesteśmy Kancelarią, której przewodzi motto SZYBKO, DOKŁADNIE I SKUTECZNIE. W Kancelarii pracują specjaliści, którzy są niezastąpieni w bieżącej obsłudze prawnej. Kancelarii świadczy za pośrednictwem pracowników terenowych, windykatorów, profesjonalnych pełnomocników, zaufanych komorników bardzo szeroki wachlarz usług windykacyjnych. Świadczymy również usługi dla osób fizycznych w sprawach niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Ceny usług kancelarii są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Kontakt: Kancelaria Prawna Rafał Kufieta Adres: Ul. Wita Stwosza 28/104, 50 - 149 Wrocław tel : 535120605
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować