Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: pierdzielic wszystko

pierdzielic wszystko
23 mar 2013 - 08:52:39
wiecie co? mam dosyc wiecznego wyczekiwania na listonosza czy bedzie list z banku. mam dosyc wyczekiwania pism od komornika,dzwoniących telefonow i nie wiadomo kto dzwoni,,,,,,,, co ma byc to i tak sie stanie, ja nieposiadam jakiegokolwiek majatku a od zony i dzieci niech sie odpierdola bo pozabijam.bralem kredyty sam bez niczyjej wiedzy i zgody, nie mialem zdolnosci ale bankowe niunie tak zakrecily ze kredyt byl,im kurwa za dupe sie wziasc, bo to one oszukiwaly ja mowilem prawde gdzie pracuje i ile zarabiam.Plan mialy wyrobic????? czlowiek jest taki ze jak jest dobra robota i niezly zarobek to nie mysli (bynajmiej ja) co bedzie za miesiac. ale co uzylem to uzylem z kredytow. zwiedzilem sporo swiata zylem jak pan i pojezdzilem niezla fura. Fakt auto sprzedalem, troche splacilem a teraz??????? teraz z dnia na dzien.......... aby dzieci glodne nie chodzily....................
Re: pierdzielic wszystko
23 mar 2013 - 09:10:37
I tak sobie pomyslalem ze dopuki place alimenty to pierwsze co w pismach od komornika jest napisane ze nie mam pracy ,dzialalnosci it, no i mam obowiazek alimentacyjny,alimenty byly u komornika ale poprosilem byla o wycofanie i place przekazem, a co bedzie jak niedlugo sie skoncza> dziecko skonczy 18 lat i pojdzie do pracy?? czy obecna zona moze wniesc do sadu o alimenty mimo ze mieszkamy i zyjemy razem bez rozwodu itd???
kjt
Re: pierdzielic wszystko
23 mar 2013 - 09:42:29
Może. Alimenty w tej chwili są płacone tak długo, póki sąd nie zmieni wyroku. A o to może wystąpić strona. Poza tym korzystaj z tego, że jesteś jeszcze w Unii....
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować