Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt

Wezwanie dla usera o nicku kjt
05 lip 2013 - 13:23:34
W związku z udowodnionym działaniem usera kjt pod kilkoma nickami/małgosiakgb,Irena Sz.,admin.forum,oszukany przez schoppenkę/wzywam do usunięcia obrazajacych mnie wpisów ukrytych pod tymi nickami po rygorem wniesienia skargi do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.Zawód prawniczy jest zawodem zaufania publicznego i podlega podobnie jak np.zawód nauczyciela odpowiedzialności dyscyplinarnej za uchybienie jego godnosci.Powyższe dotyczy również usera o nicku flame.Wyznaczam termin 7 dni.Żądam przeproszenia w oddzielnym poście.O dane powyzszych userów poproszę kingę,którą będę chciał powołać na świadka



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 19:34 przez W?odek.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
05 lip 2013 - 14:15:57
Napisz, włodek, anonim. To jedno, co robisz z dużą wprawą.
PS. Jaką teraz firmę windykacyjną zaproponujesz userom? :))))
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
05 lip 2013 - 21:22:46
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Napisz, włodek, anonim. To jedno, co robisz z dużą
> wprawą.
> PS. Jaką teraz firmę windykacyjną zaproponujesz
> userom? :))))

Włączyłem budzik za tydzień w piątek podejmuję działania.Nigdy nie pisałem żadnych anonimów,jeżeli mam cos do kogos to wystepuję otwarcie.Twoje wątpliwości może rozwiać Dominik Banaś lub Z-ca Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP we Wrocławiu Anita Woroniecka,która wydała postanowienie w związku moją skargą złożoną na D.Banasia.Zastanów się czy warto ryzykować.Zadzwoń a się przekonasz!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
08 lip 2013 - 19:34:08
@kjt=małgosiakgb=Irena Sz.=admin.forum=oszukany przez schoppenkę,@ flame
Budzik cały czas "chodzi"przypominam,że w piątek rozpoczynam procedurę skargową.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 09:56:32
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @kjt=małgosiakgb=Irena Sz.=admin.forum=oszukany
> przez schoppenkę,@ flame
> Budzik cały czas "chodzi"przypominam,że w piątek
> rozpoczynam procedurę skargową.
Pozostały jeszcze 2 dni!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 22:18:42
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @kjt=małgosiakgb=Irena Sz.=admin.forum=oszukany
> przez schoppenkę,@ flame
> Budzik cały czas "chodzi"przypominam,że w piątek
> rozpoczynam procedurę skargową.

Normalnie, strach się bać psychola.
W piątek zły początek. Radzę rozpocząć w ... niedzielę lub poniedziałek.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
11 lip 2013 - 08:02:45
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > @kjt=małgosiakgb=Irena Sz.=admin.forum=oszukany
> > przez schoppenkę,@ flame
> > Budzik cały czas "chodzi"przypominam,że w
> piątek
> > rozpoczynam procedurę skargową.
>
> Normalnie, strach się bać psychola.
> W piątek zły początek. Radzę rozpocząć w ...
> niedzielę lub poniedziałek.
Nic nie potraficie więcej tylko obrażać ludzi."Zapracowani"prawnicy występują pod kilkoma nickami na forum aby obrażać ludzi-to jest typowa schizofrenia."Gardłowałaś",że nowa ustawa jest nic nie warta a tu proszę nie można dochodzić przed e-sądem przedawnionych długów,a firmy windykacyjne tylko takie zakupiły!"Naganiałaś"również ludzi do wnoszenia skarg o wznowienie postępowania w związku Wyrokiem TK a żadna skarga nie została rozpatrzona pozytywnie.Tych co do tego namówiłem mają do mnie teraz słuszne pretensje.Być może D.Banaś też uważał,że jak twierdzisz jestem "psycholem"lub żartuję a jak było przekonał się na własnej skórze.Przekonacie się i wy!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
11 lip 2013 - 23:09:40
Najpierw, leśna dziadyga powinna sprawdzić, co pisała w postach np. latem ub roku, w jaki sposób pluła, obrażała, atakowała i prowokowała awantury.

Pieniactwo nie upoważnia do dochodzenia wyimaginowanych krzywd. Prowokator "dostaje po łapach", a w postępowaniu np. o ochronę dóbr osobistych wniosek wniesiony przez prowokującego pozostanie "wolny".

Po raz kolejny Wołodja zrobi z siebie pajaca, czego serdecznie mu życzę.

P.S.
Usuwanie commentów jest bezcelowe, ponieważ zabezpieczyliśmy screeny.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 10:59:17
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W związku z udowodnionym działaniem usera kjt pod
> kilkoma nickami/małgosiakgb,Irena
> Sz.,admin.forum,oszukany przez schoppenkę/wzywam
> do usunięcia obrazajacych mnie wpisów ukrytych pod
> tymi nickami po rygorem wniesienia skargi do
> Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.Zawód
> prawniczy jest zawodem zaufania publicznego i
> podlega podobnie jak np.zawód nauczyciela
> odpowiedzialności dyscyplinarnej za uchybienie
> jego godnosci.Powyższe dotyczy również usera o
> nicku flame.Wyznaczam termin 7 dni.Żądam
> przeproszenia w oddzielnym poście.O dane
> powyzszych userów poproszę kingę,którą będę chciał
> powołać na świadka
Włodek ,proszę wytłumacz mi jak to jest z użytkownikiem forum Kingą,czy jest administratorem forum i ma dane osobowe o innych userach i może je rozpowszechniać?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 12:52:13
babra Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Włodek ,proszę wytłumacz mi jak to jest z
> użytkownikiem forum Kingą,czy jest administratorem
> forum i ma dane osobowe o innych userach i może je
> rozpowszechniać?

Skoro użytkownik babra ma jakiś problem z użytkownikiem kinga to użytkownik kinga wyjaśnia co następuje:
1. jeśli użytkownik kinga posiada jakieś dane osobowe innych użytkowników to źródłem tych informacji nie jest fakt administrowania tym forum;
2. użytkownik kinga wie kiedy, komu i w jakich warunkach może (powinna) je rozpowszechnić;
3. zakres danych osobowych posiadanych przez użytkownika kinga jest inny niż zakres danych posiadanych przed administratora tego forum.

Jeżeli użytkownik babra jest jeszcze czegoś ciekawa (nie ciekawska, skądże :)) to użytkownik kinga chętnie odpowie na pytania.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 13:37:23
kinga Napisał(a):

> Skoro użytkownik babra ma jakiś problem z
> użytkownikiem kinga to użytkownik kinga wyjaśnia
> co następuje:
> 1. jeśli użytkownik kinga posiada jakieś dane
> osobowe innych użytkowników to źródłem tych
> informacji nie jest fakt administrowania tym
> forum;
> 2. użytkownik kinga wie kiedy, komu i w jakich
> warunkach może (powinna) je rozpowszechnić;
> 3. zakres danych osobowych posiadanych przez
> użytkownika kinga jest inny niż zakres danych
> posiadanych przed administratora tego forum.
>
> Jeżeli użytkownik babra jest jeszcze czegoś
> ciekawa (nie ciekawska, skądże :)) to użytkownik
> kinga chętnie odpowie na pytania.

Dziękuję kinga za wyjaśnienie,problemu z Tobą nigdy nie miałam i absolutnie nie chciałam ciebie zdenerwować,sorry,ale przyznam,że trafiłaś i trafiony zatopiony, użytkownik babra ma bardzo dużą ciekawość ,skoro piszą o tym na forum :))) jak mogą "przeciekać "dane osobowe userów forum ?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 13:45:27
Aby ustalić kto może być potencjalnym źródłem przecieku trzeba wiedzieć jakie dane osobowe przeciekły. Tak jak napisałam: inny zakres danych osobowych mogę posiadać ja, inny administrator tego forum.

A mamy taką sytuację, czy teoretyzujemy?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 14:07:34
kinga Napisał(a):
> Aby ustalić kto może być potencjalnym źródłem
> przecieku trzeba wiedzieć jakie dane osobowe
> przeciekły. Tak jak napisałam: inny zakres danych
> osobowych mogę posiadać ja, inny administrator
> tego forum.
>
> A mamy taką sytuację, czy teoretyzujemy?

OK. pass. I tak więcej się nie dowiem.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
10 lip 2013 - 20:42:13
@kinga tak trzymać!Jesteś super.Wreszcie zapanowała kultura na tym forum i być może udało wyelimiować niepowtarzalne chamstwo.Pozdrawiam serdecznie.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
11 lip 2013 - 09:02:44
Włodek jesteś naiwny ,że udało się wyeliminować zachowanie userów,które Tobie nie odpowiada i zapanuje kultura.
Na moje pytanie nie odpowiedziałeś,bo jesteś zielony w temacie przekazywania danych userów.
Spasowałam w temacie danych userów,po odpowiedzi kingi,bo przekazywanie danych nie jest takie łatwe i Twoja radość ,że otrzymasz dane ,może być przedwczesna.

Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @kinga tak trzymać!Jesteś super.Wreszcie
> zapanowała kultura na tym forum i być może udało
> wyelimiować niepowtarzalne chamstwo.Pozdrawiam
> serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 11:54 przez babra.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
11 lip 2013 - 19:09:07
babra Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek jesteś naiwny ,że udało się wyeliminować
> zachowanie userów,które Tobie nie odpowiada i
> zapanuje kultura.
> Na moje pytanie nie odpowiedziałeś,bo jesteś
> zielony w temacie przekazywania danych userów.
> Spasowałam w temacie danych userów,po odpowiedzi
> kingi,bo przekazywanie danych nie jest takie łatwe
> i Twoja radość ,że otrzymasz dane ,może być
> przedwczesna.
Kinga chyba dała wyraźnie do zrozumienia,że posiada dane kjt i flame,których nie pozyskała na tym forum i udostępni je wtedy kiedy będzie uważała to zastosowne i temu komu będzie uważała za właściwe.Mam nadzieję,że babra to nie jest kolejne schizofreniczne wcielenie kjt!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
11 lip 2013 - 19:54:16
Władek,widzę po Twojej odpowiedzi,że nie podobają się Tobie moje posty,sorry,nie panikuj i nie denerwuj się ,nie jestem kjt ,ale chciałabm wiedzieć o prawie to co wie kjt i flame.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 08:03:39
babra Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Władek,widzę po Twojej odpowiedzi,że nie podobają
> się Tobie moje posty,sorry,nie panikuj i nie
> denerwuj się ,nie jestem kjt ,ale chciałabm
> wiedzieć o prawie to co wie kjt i flame.
Cieszę się ogromnie,że nie jesteś kolejnym schizofrenicznym wcieleniem kjt.Fascynuje Cię wiedza prawnicza flame i kjt,ale w czym? Może nt.nowej ustawy,która uniemożliwia dochodzenie przed e-sądem przedawnionych długów i ewidentnie chroni obywateli przed złodziejami a została przez nich zdeprecjonowana?
A może akcja o pisanie skarg w związku z Wyrokiem TK,która okazała się kompletną "klapą"?Jak się ma czas na obrażanie ludzi z kilku nicków to nie można mieć czasu na merytoryczne rozwiazania,których z ich strony jest jak na lekarstwo!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 10:14:52
Slow down,Włodek,powoli,jestem tu praktycznie od marca i z tego co czytam w postach,(a niestety wszystkich nie przeczytałam ,ponieważ zostały usunięte,)to Ty się kłócisz,a jak sam pisałeś Twoja wiedza prawna jest nabyta ,a nie wyuczona w szkole .Nie wiem czy Twoja nabyta wiedza prawna jest dobra ,ale gdybyś w tym kierunku miał odpowiednie dokształcenie ,to kto wie ,może zdobył byś uznanie i poklaski od kjt i flame,którzy jak narazie nie chcą uznać Twojej nabytej wiedzy.

Z postów wynika ,że praktycznie każdy kto otarł się o Sąd ma doświadczenie prawne i zmuszony jest do nabywania wiedzy prawnej,której nie uczyli nas w szkole w odpowiedni sposób ,a wiedzy prawnej w sprawach sądowych od nas wymagają jak od prawników,dlatego doceniam na forum uczciwe rady prawne ,ponieważ zostałam oszukana w mojej sprawie przez przez radców prawnych ,Urząd i wymiar sprawiedliwości.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 11:04:23
babra Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Slow down,Włodek,powoli,jestem tu praktycznie od
> marca i z tego co czytam w postach,(a niestety
> wszystkich nie przeczytałam ,ponieważ zostały
> usunięte,)to Ty się kłócisz,a jak sam pisałeś
> Twoja wiedza prawna jest nabyta ,a nie wyuczona w
> szkole .Nie wiem czy Twoja nabyta wiedza prawna
> jest dobra ,ale gdybyś w tym kierunku miał
> odpowiednie dokształcenie ,to kto wie ,może zdobył
> byś uznanie i poklaski od kjt i flame,którzy jak
> narazie nie chcą uznać Twojej nabytej wiedzy.
>

Błagam, skończcie.
Pomóc?

Obawiam się Włodek, że nie będziesz miał komu się poskarżyć. Kjt nie jest radcą prawnym, ani adwokatem. Żadnej odpowiedzialności dyscyplinarnej ponosił nie będzie.
Flame nie ma nawet wykształcenia prawniczego (co widać powyżej, wie tyle ile przekopiuje).

Możecie zamknąć ten temat?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 12:17:50
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame nie ma nawet wykształcenia prawniczego (co
> widać powyżej, wie tyle ile przekopiuje).

Odezwała się panienka z call center, która w rozmowach telefonicznych straszyła dłużników i kopiowała w postach komentarze z Lexa nie podając źródła.

Wskaż koczkodanie skąd skopiowałam powyższego posta.

Słusznie napisałam już dwa lata temu, że taka z ciebie prawniczka jak z koziej doopy trąba.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 12:28:24
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> kinga Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Flame nie ma nawet wykształcenia prawniczego
> (co
> > widać powyżej, wie tyle ile przekopiuje).
>
> Odezwała się panienka z call center, która w
> rozmowach telefonicznych straszyła dłużników i
> kopiowała w postach komentarze z Lexa nie podając
> źródła.
>
> Wskaż koczkodanie skąd skopiowałam powyższego
> posta.
>
> Słusznie napisałam już dwa lata temu, że taka z
> ciebie prawniczka jak z koziej doopy trąba.

I oto jej poziom :)
Wracamy do starej historii: flame znowu udaje, że coś o mnie wie, oczywiście zapewne ma na to dowody, ale nie pokaże :)
Za kilka miesięcy będzie przepraszać, a w kolejnym ataku szału znowu zaatakuje.

To już przerabialiśmy.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 17:58:47
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> babra Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Slow down,Włodek,powoli,jestem tu praktycznie
> od
> > marca i z tego co czytam w postach,(a niestety
> > wszystkich nie przeczytałam ,ponieważ zostały
> > usunięte,)to Ty się kłócisz,a jak sam pisałeś
> > Twoja wiedza prawna jest nabyta ,a nie wyuczona
> w
> > szkole .Nie wiem czy Twoja nabyta wiedza prawna
> > jest dobra ,ale gdybyś w tym kierunku miał
> > odpowiednie dokształcenie ,to kto wie ,może
> zdobył
> > byś uznanie i poklaski od kjt i flame,którzy
> jak
> > narazie nie chcą uznać Twojej nabytej wiedzy.
> >
>
> Błagam, skończcie.
> Pomóc?
>
> Obawiam się Włodek, że nie będziesz miał komu się
> poskarżyć. Kjt nie jest radcą prawnym, ani
> adwokatem. Żadnej odpowiedzialności dyscyplinarnej
> ponosił nie będzie.
> Flame nie ma nawet wykształcenia prawniczego (co
> widać powyżej, wie tyle ile przekopiuje).
>
> Możecie zamknąć ten temat?
Ok kinga tak myślałem,żaden z prawników,których znam nie posługuje się takim językiem jak kjt czy flame.Pan mgr inż. i mgr prawa Roman Sklepowicz bardzo mnie podbudował psychicznie jak ta zachodnia zgraja windykacyjna mnie zaatakowała.Zostałem również zaproszony przez Pana Sklepowicza i Pana Andrzeja Aumillera/ówczesnego posła Unii Pracy/na spotkanie w Sejmie RP jako jeden z pokrzywdzonych.To co tam przedstawiono to był horror!Wystąpił męzczyzna,który po upadku Banku Staropolskiego stracił cały majatek,przepłacił to jednoczesnym zawałem i wylewem.Do mównicy doprowadziła go córka.Był rolnik z okolic Jarocina,którego dyrektorka Banku PKO BP przekręciła na milion złotych.Była prawdopodobnie znienawidzona przez was schoppenka,której agencję doprowadziła do upadłosci dyrektorka banku ponieważ była konkurencją dla jej córki.Flame i kjt=małgosiakgb=Irena Sz.=oszukany przez schoopenkę proponuję abyscie zaczęli czyscić buty P./mgr inż. i mgr prawa/Romanowi Sklepowiczowi.Dziękuję kinga za informację o braku kwalifikacji prawniczych tych obmierzłych userów.Pozdrawiam serdecznie
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 10:23:34
1. Autorem pomysłu na wnoszenie skarg w związku z wyrokiem TK jak i ich treści był Roman Sklepowicz, którego leśna dziadyga (czytaj: Włodek), w kilku postach wychwalał pod niebiosa i tytułował magistrem inżynierem. Oczywiście, wykształcenie RS nie podlega dyskusji, choć i to odstawiona od cycka schoppenka próbowała podważyć, twierdząc że RS nie jest prawnikiem. Roman Sklepowicz jest prawnikiem. Widziałam dyplom ukończenia studiów, za co powinnam podziękować "tęczy".

2. Niejaka schoppenka, czyli Małgorzata R. z Bornego Sulinowa współpracowała w powyższym zakresie z autorem skarg, a nawet chwaliła się, że sama jest autorką jednego z wzorów zamieszczonych na tym portalu.

3. Z tego co mi wiadomo, schoppenka za konsultacje przy sporządzeniu skargi pobierała "drobne" opłaty, co motywowała potrzebami finansowymi Ruchu Społecznego Poszkodowanych powołanego przy Stowarzyszeniu Poszkodowanych przez System Bankowy i Prawny w Poznaniu, którego prezesem być może nadal jest Roman Sklepowicz.

4. E-sąd (elektroniczne postępowanie upominawcze - EPU) rozpoczął działalność w styczniu 2010r. W zamyśle miał być antidotum na powolne ściąganie pieniędzy za niezapłacone alimenty albo rachunki. A tak na prawdę został powołany po to, by zasilać budżet państwa.

Uiszczone w e-sądzie koszty sądowe tylko do końca sierpnia 2010 r. opiewały na kwotę ponad 15 mln 300 tys. zł. Przez ponad dwa lata działania lubelskiego e-sądu, budżet RP został zasilony niebagatelną kwotą.

5. Aktualnie (po noweli) przed e-sądem będzie można upominać się tylko o długi, które mają mniej niż trzy lata. Tak więc, nadal przed lubelskim e-sądem będzie można dochodzić zobowiązań, które przedawniają się po dwóch latach lub roku (np. z karty kredytowej lub za usługi transportowe).

6. To, że przed e-sądem nie będą rozpatrywane zobowiązania, które mają trzy i więcej lat nie oznacza, że zobowiązań tych nie będzie można dochodzić w ogóle!

Przepisy w tej materii nie zostały znowelizowane i nadal fw windykacyjne będą wnosić pozwy, ale już nie przed lubelskim e-sądem, tylko przed sądami właściwości ogólnej, czyli tzw. rejonówką (SR właściwy dla miejsca zamieszkania pozwanego).

7. Zapisy Kodeksu cywilnego, a szczególnie tytuł VI - "Przedawnienie roszczeń" nie zostały z kodeksu usunięte. Artykuły 117-125 kc nadal obowiązują i nadal dłużnik, który będzie chciał uchylić się od przymusowego zaspokojenia przedawnionego roszczenia, będzie musiał przed sądem (już nie przed e-sądem, a przed rejonówką) w odwołaniu od nakazu zapłaty podnieść zarzut przedawnienia. Jeśli temu uchybi, to sąd na pewno nie przyzna mu tego faktu "z urzędu".

Prawo nadal dopuszcza dochodzenie przedawnionej wierzytelności, a zarzut przedawnienia jest przez sąd uwzględniany wyłącznie na wniosek pozwanego, który pod rygorem utraty tego rodzaju zarzutu, powinien podnieść go w odwołaniu (sprzeciwie/zarzutach).

8. W związku z nowelą, pozew do e-sądu będzie musiał zawierać numer PESEL lub NIP dłużnika, aby można było go łatwo zidentyfikować.

Nowelizacja niewiele zmieni i w tej kwestii. Jeśli ktoś w umowie zawartej z bankiem podał konkretny adres, a później go zmienił, to skąd kredytodawca miałby wiedzieć, pod jakim aktualnie adresem mieszka kredytobiorca? W umowach bankowych, zawsze znajduje się zapis zobowiązujący kredytobiorcę do informowania banku o każdej zmianie miejsca zamieszkania. W takich okolicznościach sąd raczej nie uzna, że powód w złej wierze umieścił w pozwie nieaktualny adres dłużnika.

Tak więc, problemu dochodzenia przedawnionych roszczeń nie załatwi przymus podawania w pozwie numeru PESEL lub NIP. Problem tkwi przede wszystkim w wadliwym systemie doręczeń korespondencji urzędowej, w tym sądowej.

Już od marca br e-sąd weryfikuje zgodność danych adresowych pozwanego z bazą PESEL. W przypadku braku zgodności pozew zostaje zwrócony.

Co zmieni nowelizacja? - NIEWIELE!

Obowiązek meldunkowy nie został zniesiony, a sporo osób o tym zapomina i nie dopełnia go. W razie odwołania się pozwanego od doręczenia korespondencji sądowej pod niewłaściwy adres, sąd zarzuci mu niedochowanie należytej staranności i w takich okolicznościach bardzo trudno będzie obronić zasadność wniosku o przywrócenie terminu. Czyli jak dbasz dłużniku o swoje sprawy, tak masz.

Jeśli pozwany nie dopełnił obowiązku meldunkowego i nie zaktualizował swoich danych adresowych, to sąd uzna że nakaz zapłaty został doręczony pod właściwy adres.

9. Nowela wprowadziła również możliwość ukarania przez sąd grzywną powoda lub jego pełnomocnika za wskazanie nieprawidłowego adresu lub numeru PESEL pozwanego.

Trzeba podkreślić, że sąd w takich kwestiach nie będzie orzekał obligatoryjnie (obowiązkowo), a jedynie fakultatywnie (dowolnie). Czyli sąd BĘDZIE MÓGŁ, ale NIE BĘDZIE MUSIAŁ nakładać kary grzywny. Decyzja pozostanie wyłącznie w uznaniu Wysokiego Sądu.

10. Reasume: Wprowadzona nowela to kolejny niedopracowany bubel, który jednoznacznie nie rozwiązuje problemu dochodzenia przedawnionych zobowiązań.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 10:41 przez flame.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 14:49:59
Panienka z windykacyjnego call center, nie przedstawia żadnego poziomu. Jest taką samą hieną jak i reszta tego psychopatycznego towarzystwa.

Przerabiać to sobie możesz broszurki z serii podstawy prawa dla bankowców.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 17:13:13
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Panienka z windykacyjnego call center, nie
> przedstawia żadnego poziomu. Jest taką samą hieną
> jak i reszta tego psychopatycznego towarzystwa.
>
> Przerabiać to sobie możesz broszurki z serii
> podstawy prawa dla bankowców.

Jeśli ciebie tak to boli to może jest jakaś szansa. Wróć do szkoły, skończ średnią, może dostaniesz się na prawo. A potem może ktoś się da nabrać na te pseudonaukowe teksty i przyjmie do pracy w jakimś banku. Może skończysz leczyć swoje kompleksy na tym forum.

Trzymam kciuki :)
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 17:54:14
Oczywiście user kinga w barchanach, która napisała powyższy post, sama nie ma wykształcenia prawniczego, a jedyne doświadczenie zawodowe zdobyła jako windykator, podobno bankowy, choć prawdopodobnie chodziło o "kruka". Tak więc "kingo w barchanach" pochwal sie naprzód swoim wykształceniem, bo to, co piszesz, świadczy, że całkiem ci już odwaliło po tym, jak kolejny facet cię zostawił, panienko z call center.:)
Leczysz swoje kompleksy na tym forum, koczkodanie? :))
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 18:05:14
Kinga w stringach Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Oczywiście user kinga w barchanach, która napisała
> powyższy post, sama nie ma wykształcenia
> prawniczego, a jedyne doświadczenie zawodowe
> zdobyła jako windykator, podobno bankowy, choć
> prawdopodobnie chodziło o "kruka". Tak więc "kingo
> w barchanach" pochwal sie naprzód swoim
> wykształceniem, bo to, co piszesz, świadczy, że
> całkiem ci już odwaliło po tym, jak kolejny facet
> cię zostawił, panienko z call center.:)
> Leczysz swoje kompleksy na tym forum, koczkodanie?
> :))

Kolejne konto naszych wiarygodnych i poważnych "prawników".
Zaczyna brakować argumentów to zaczyna się szopka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 18:07 przez kinga.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 18:34:10
kinga Napisał(a):
---------------------------------------------------
>
> Kolejne konto naszych wiarygodnych i poważnych
> "prawników".
> Zaczyna brakować argumentów to zaczyna się szopka.
Daj spokój kinga nie zwracajmy już uwagi na to 'bydło',ktoś kto opluwa ludzi z kilku nicków nie może być prawnikiem!Ale bym sie ośmieszył składając skargę na dyletantów co najwyżej po zawodówce.@babra ale dałaś sie wpuścić w 'maliny'!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 20:21:38
No i jak tam, pajace windykacyjne? Kingusiu, jak z twoja maturą? Mozesz pokazać? Jak cię wyrzucili z pracy urwał sie dostęp do lexa? Po twoich postach widać, "prawniczko" do doopy:), jak nagle zdurniałaś i zaczęłaś jedynie bluzgać. To klimakterium? :)))
A ty, "wołodia", dalej cierpisz w realu na niedowartościowanie?
Patrzenie na to, jak sie wijecie, jest wyjatkowo radosne. Tak, olsztynianko, niedługo i twoje dane się pojawią. Ale spokojnie, miśki.
I tak juz nikogo nie złowicie.
Finis, oszuści.
A teraz zarządzam przerwę w czasie której "kinga" i "włodek" będa dalej pluli.
Do czasu, patafiany.:)
Zbieraj kasę, "kinga". :)))))
PS. Jest sobota wieczór, wakacje, a wy siedzicie przed komputerem. Straszna jest samotność, "kingusiu", co? :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 20:23 przez Kinga w stringach.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
12 lip 2013 - 20:40:27
Kinga w stringach Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No i jak tam, pajace windykacyjne? Kingusiu, jak z
> twoja maturą? Mozesz pokazać? Jak cię wyrzucili z
> pracy urwał sie dostęp do lexa? Po twoich postach
> widać, "prawniczko" do doopy:), jak nagle
> zdurniałaś i zaczęłaś jedynie bluzgać. To
> klimakterium? :)))
> A ty, "wołodia", dalej cierpisz w realu na
> niedowartościowanie?
> Patrzenie na to, jak sie wijecie, jest wyjatkowo
> radosne. Tak, olsztynianko, niedługo i twoje dane
> się pojawią. Ale spokojnie, miśki.
> I tak juz nikogo nie złowicie.
> Finis, oszuści.
> A teraz zarządzam przerwę w czasie której "kinga"
> i "włodek" będa dalej pluli.
> Do czasu, patafiany.:)
> Zbieraj kasę, "kinga". :)))))
> PS. Jest sobota wieczór, wakacje, a wy siedzicie
> przed komputerem. Straszna jest samotność,
> "kingusiu", co? :))

Dla trzeźwych dziś jest piątek.
Porad "prawnych" udzielasz w takim samym stanie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-12 20:52 przez kinga.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 15:58:58
Kinga w stringach Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No i jak tam, pajace windykacyjne? Kingusiu, jak z
> twoja maturą? Mozesz pokazać? Jak cię wyrzucili z
> pracy urwał sie dostęp do lexa? Po twoich postach
> widać, "prawniczko" do doopy:), jak nagle
> zdurniałaś i zaczęłaś jedynie bluzgać. To
> klimakterium? :)))
> A ty, "wołodia", dalej cierpisz w realu na
> niedowartościowanie?
> Patrzenie na to, jak sie wijecie, jest wyjatkowo
> radosne. Tak, olsztynianko, niedługo i twoje dane
> się pojawią. Ale spokojnie, miśki.
> I tak juz nikogo nie złowicie.
> Finis, oszuści.
> A teraz zarządzam przerwę w czasie której "kinga"
> i "włodek" będa dalej pluli.
> Do czasu, patafiany.:)
> Zbieraj kasę, "kinga". :)))))
> PS. Jest sobota wieczór, wakacje, a wy siedzicie
> przed komputerem. Straszna jest samotność,
> "kingusiu", co? :))
Chory kjt o nowym nicku kinga w stringach przeniósł się w czasie pisząc w piątek myślał,że jest sobota-schizofrenia wyraźnie się nasiliła!
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 18:32:48
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
> Chory kjt o nowym nicku kinga w stringach
> przeniósł się w czasie pisząc w piątek myślał,że
> jest sobota-schizofrenia wyraźnie się nasiliła!

O strefach czasowych tez nie słyszałeś, podobnie jak o prawie, "wykształcony szlachcicu" z Pindolkowa?
Jestes równie głupi, co wredny.
Pasujesz do samotnej olsztynianki.:)))
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 18:41:16
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > Chory kjt o nowym nicku kinga w stringach
> > przeniósł się w czasie pisząc w piątek
> myślał,że
> > jest sobota-schizofrenia wyraźnie się nasiliła!
>
> O strefach czasowych tez nie słyszałeś, podobnie
> jak o prawie, "wykształcony szlachcicu" z
> Pindolkowa?
> Jestes równie głupi, co wredny.
> Pasujesz do samotnej olsztynianki.:)))

Proponuję zostawić gościa w spokoju. Jako kjt siedzi z nami na czacie, a jako kinga w stringach jest gdzieś dobę stąd.
Oczywiście, każdy wpis jest najprawdziwszą prawdą :)
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
14 lip 2013 - 00:23:21
Masz cyklofrenię, olsztynianko.
Rok temu miotałaś oszczerstwa jak przekupka:
[www.sklepowicz.pl]
I to ci zostało.
Nic nie jesteś w stanie wymyślić samodzielnie.
Ale to na mnie robi takie wrażenie, jak groźby "wołodii" i jego bajdurzenie o fakultetach. Jesteś żałosna w swojej nienawiści do każdego, kto jest lepszy od ciebie.
Pewnie dlatego jestes samotna.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
14 lip 2013 - 02:29:15
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Masz cyklofrenię, olsztynianko.
> Rok temu miotałaś oszczerstwa jak przekupka:
> [www.sklepowicz.pl]
> I to ci zostało.
> Nic nie jesteś w stanie wymyślić samodzielnie.
> Ale to na mnie robi takie wrażenie, jak groźby
> "wołodii" i jego bajdurzenie o fakultetach. Jesteś
> żałosna w swojej nienawiści do każdego, kto jest
> lepszy od ciebie.
> Pewnie dlatego jestes samotna.

Kolejne pudło Jureczku. Nadal nic o mnie nie wiesz, ale (jak zawsze) udajesz mądrzejszego niż jesteś.
Kim ja już w twoich pijackich zwidach nie byłam? Kingą B, windykatorem z banku spółdzielczego, by za moment przemienić się w panienkę z call center. Teraz masz kolejną wizję, a wiarygodny jesteś dokładnie tak samo jak wtedy, gdy zapowiadałeś, że pokażesz jakiegoś maila ode mnie.

Zapomniałam zapytać czy jesteś w tej chwili chłopczykiem, czy dziewczynką i w jakiej strefie czasowej przebywasz (a może przebywacie) :)
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
21 lip 2013 - 23:14:02
Daję ci czas, Renato J., do godziny 12 w poniedziałek 22 lipca. Grzecznie pousuwasz wszystkie swoje małpie popisy zawiedzionej i niespełnionej frustratki. Jeśli tego nie uczynisz, pokażę ci twoje miejsce w szeregu, 38-letnia absolwentko III liceum ogólnokształcącego w Olsztynie, klasa c, rocznik 1993.
Koniec twojego trollowania na forum "Kingo".
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
21 lip 2013 - 23:32:14
@kinga
Wrócił kjt czy może oszukany przez schoppenkę lub Irena Sz.albo też kinga w stringach i próbuje straszyć ta jednostka skompromitowana.Nikt na tym forum nie uważa go za normalnego a tym bardziej wiarygodnego."Olej"go "totalnie"-"ciepłym moczem"!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 00:10:51
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------

Możesz sobie czekać.
Ja się nie boję, a wy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 00:15 przez kinga.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 08:50:42
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Koniec twojego trollowania na forum "Kingo".

Chwasta należy wyrwać z korzeniami.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 09:00:19
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> kjt Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Koniec twojego trollowania na forum "Kingo".
>
> Chwasta należy wyrwać z korzeniami.
"Srali muchy będzie wiosna,będzie lepiej trawka rosła"-wasz czas na tym forum już się skończył jednostki skompromitowane!
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 10:16:56
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> kinga Napisał(a):

> > Kolejne konto naszych wiarygodnych i poważnych
> > "prawników".
> > Zaczyna brakować argumentów to zaczyna się szopka.

> Daj spokój kinga nie zwracajmy już uwagi na to
> 'bydło',ktoś kto opluwa ludzi z kilku nicków nie
> może być prawnikiem!Ale bym sie ośmieszył
> składając skargę na dyletantów co najwyżej po
> zawodówce.@babra ale dałaś sie wpuścić w 'maliny'!

Włodek,to co napisałeś to nie jest w 100% prawdą,po pierwsze "bydło "nie pluje,po drugie napisałeś,że wg ciebie wykształcony prawnik nie oszukuje,tylko wykształcony dyletant po zawodówce. Zastanów się dobrze nad tym coś napisał.
Ja mam zupełnie odmienne zdanie,poparte doświadczeniem ,na temat wykształconego radcy prawnego ,który był mojm pełnomocnikiem w sprawie i oszukał mnie używając bezprawia pod przykrywką prawa ".To mój pełnomocnik wpuścił mnie w "maliny" i wpuścił mnie w "maliny"wykształcony radca prawny w Urzędzie ,a nie flame czy kjt. Czy czytałjąc flame i kjt posty na forum,można być wpuszczonym w "maliny"?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 10:41:07
babra Napisała
>
> Włodek,to co napisałeś to nie jest w 100%
> prawdą,po pierwsze "bydło "nie pluje,po drugie
> napisałeś,że wg ciebie wykształcony prawnik nie
> oszukuje,tylko wykształcony dyletant po zawodówce.
> Zastanów się dobrze nad tym coś napisał.
> Ja mam zupełnie odmienne zdanie,poparte
> doświadczeniem ,na temat wykształconego radcy
> prawnego ,który był mojm pełnomocnikiem w sprawie
> i oszukał mnie używając bezprawia pod przykrywką
> prawa ".To mój pełnomocnik wpuścił mnie w "maliny"
> i wpuścił mnie w "maliny"wykształcony radca prawny
> w Urzędzie ,a nie flame czy kjt. Czy czytałjąc
> flame i kjt posty na forum,można być wpuszczonym w
> "maliny"?
A co piszą kjt i flame?Kjt napisał pod nickiem Irena Sz.,że niby ma 19 lat i jestem jej stryjem a jednocześnie od kilku lat ma kłopoty z Ultimo czyli miała 15 lat jak zaczęły się jej kłopoty a oprócz tego niewybredne kalumnie i insynuacje wobec mojej osoby.Kjt to zero intelektualne i moralne!Żałuję tylko,że wdałem się z takim w dyskusję na temat mojego wykształcenia,pochodzenia i moich promotorów o czym jak potwierdziła kinga nie ma zielonego pojęcia/która jest w posiadaniu jego danych osobowych/.A co do prawników to wielu z nich ma mierną wiedzę co pokazałem pokonując ich co kjt próbował zakrzyczeć ale żaden z nich nie posługuje się rynsztokowym chamstwem jakim posługuje się kjt.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 11:02:39
@ Włodek

Mam pytanie: kto Ci powiedział, że ja posiadam jakiekolwiek dane osobowe?

Jeśli jakieś informacje były opublikowane na tym forum nie zamierzam udawać, że tych informacji nie widziałam.
Nie zajmuję się jednak żadnym gromadzeniem danych osobowych, bo nie jest to mi do niczego potrzebne.
Są na tym forum inne osoby zainteresowane pozyskiwaniem danych i im pozostawiam to zajęcie.
Ja nie mam czasu, ani ochoty na takie zabawy.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 11:15:25
zaglądam na to forum po powrocie z wypadu urlopowego i widzę, że "państwo szlachciaństwo" dajecie upust swojej furii.
@Kinga - widzę, że juz pomału do twojego mózgu(?) dociera, że zachowanie twoje opisują odpowiednie artykuły ustawy karnej.
W każdym razie stwierdzam tylko tyle - w zeszłym roku darowałem, w tym roku zakończę wasz proceder miotania oszczerstw i zniesławiania nawet, jeśli to forum zniknie z netu.
A teraz bawcie się dalej pamiętając jednak o tym, że każda wasza wypowiedź jest screenowana.
Miłego samotnego weekendu, Kinga.
PS. "Gazeta Olsztyńska" dalej się ukazuje?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
13 lip 2013 - 11:29:44
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> zaglądam na to forum po powrocie z wypadu
> urlopowego i widzę, że "państwo szlachciaństwo"
> dajecie upust swojej furii.
> @Kinga - widzę, że juz pomału do twojego mózgu(?)
> dociera, że zachowanie twoje opisują odpowiednie
> artykuły ustawy karnej.
> W każdym razie stwierdzam tylko tyle - w zeszłym
> roku darowałem, w tym roku zakończę wasz proceder
> miotania oszczerstw i zniesławiania nawet, jeśli
> to forum zniknie z netu.
> A teraz bawcie się dalej pamiętając jednak o tym,
> że każda wasza wypowiedź jest screenowana.
> Miłego samotnego weekendu, Kinga.
> PS. "Gazeta Olsztyńska" dalej się ukazuje?

Zaczęłabym rozmowę od pytania sprawdzającego dzisiejszy twój stan (jaki jest dzisiaj dzień tygodnia), ale po treści postu wnioskuję, że stan ten poprawie nie uległ.

Nie strasz mnie kjt, bo tylko idiota bałby się twoich gróźb.
Twój dialog z samym sobą już widzieliśmy, teraz informujesz, że "zakończysz proceder miotania oszczerstw i zniesławiania"?
Podać ci wszystkie twoje nicki pod którymi ów proceder uprawiałeś?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 09:55:17
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------

>
> Chwasta należy wyrwać z korzeniami.

Samokrytyka uzasadniona :)
Wyliczać? Opublikowanie danych osobowych (nie tylko moich), wcześniej ich niezgodne z prawem pozyskanie, a jeszcze wcześniej regularne publikowanie niezgodnych z prawdą informacji (rzekomo takich, które potraficie udowodnić).
I to w sytuacji gdy potrafię udowodnić kto korzystał z kont "oszukanego", "małgosi" itd...
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 11:20:47
Brawo. Trafiona i zatopiona maturzystka 38-letnia. Naprzod był prawnik schoppppenka bez matury, potem inny po 7 klasach, a teraz objawienie w postaci Renatki. Acha, i debil "włodek'' po 4 klasach. Ktoś jeszcze liczy, że takie nic moze komus pomóc? Za chwilę, olsztynianko, nastąpi drugi etap zwalczania chwasta. Finis...:)))
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 11:28:07
Postępowanie wobec Renaty J., ksywa "Kinga" vel "Ewa" wyjaśni ponad wszelką wątpliwość, kto był autorem anonimów wysyłanych na Flame do jej zakladu pracy a na mnie do Urzędu Skarbowego. Dowiemy się także, kto dzwonił po sąsiadach i rodzicach nas obojga. I wierz mi, Renato J. z Olsztyna, będzie teraz bolało za te cztery lata udawania prawnika. I obrażania wszystkich wokół.
Jest 11.28 na moim zegarku. A tylko ten czas ma dla mnie znaczenie.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 11:46:25
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Postępowanie wobec Renaty J., ksywa "Kinga" vel
> "Ewa" wyjaśni ponad wszelką wątpliwość, kto był
> autorem anonimów wysyłanych na Flame do jej
> zakladu pracy a na mnie do Urzędu Skarbowego.
> Dowiemy się także, kto dzwonił po sąsiadach i
> rodzicach nas obojga. I wierz mi, Renato J. z
> Olsztyna, będzie teraz bolało za te cztery lata
> udawania prawnika. I obrażania wszystkich wokół.
> Jest 11.28 na moim zegarku. A tylko ten czas ma
> dla mnie znaczenie.

Kjt, uprzedzałam, że szkoda mojego cennego czasu na potyczki z wami. Ale jeśli zaczynacie burzę to ja ją skończę.

Odpowiecie zarówno za ujawnienie danych osobowych jak i za każdą nieprawdę napisaną na tym forum. Jakoś nie mam obaw, ale flame już może kontaktować się z kolegami hakerami, a ty ze swoim "informatorem". Szykujcie dowody (które przecież posiadacie), że żądałam kasy i że jestem jakąś Kingą B.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 12:04:48
jest 12. I od teraz odbieraj wezwania. A twoje opętańcze wrzaski nie robią na nikim wrażenia,maturzystko. Burzy to ty sobie nawet nie potrafisz wyobrazić. Ale tym bardziej będzie bolało.
EOT, panienko udająca osobę wykształconą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 12:06 przez kjt.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 12:06:24
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jest 12. I od teraz odbieraj wezwania. A twoje
> opętańcze wrzaski nie robia na nikim
> wrażenia,maturzystko. Burzy to ty sobie nawet nie
> potrafisz wyobrazić.
> EOT, panienko udająca osobę wykształconą.

I kto to mówi :)
Osoba, która podobno jest Jurkiem, a pisze na forum jako Irenka lub małgosia?
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 12:07:55
Faktycznie, poziom Renaty vel "Kingi" świadczy, że po maturze nie przeczytała juz ani jednej książki. I coś takiego wodziło was za nos przez cztery lata? Niepojete.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 12:43:22
A jak ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że Renatka (ksywa "kinga") jest jedynie bezczelną i sprytną manipulatorką, to zapraszam do zapoznania się z tym:
[www.federacja-konsumentow.org.pl]
Akurat ten artykulik wysłałem ongiś schoppence, a ona pewnie go "kingusi" pokazała. Ot, i wszystko na temat "prawniczki" z Olsztyna.W każdym bądź razie pani z maturą doznała olśnienia pół roku po publikacji tego artu.
To już nawet nie jest żenada...
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:14:35
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A jak ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że
> Renatka (ksywa "kinga") jest jedynie bezczelną i
> sprytną manipulatorką, to zapraszam do zapoznania
> się z tym:
> [www.federacja-konsumentow.org.pl]?
> story=872
> Akurat ten artykulik wysłałem ongiś schoppence, a
> ona pewnie go "kingusi" pokazała. Ot, i wszystko
> na temat "prawniczki" z Olsztyna.W każdym bądź
> razie pani z maturą doznała olśnienia pół roku po
> publikacji tego artu.
> To już nawet nie jest żenada...

To jest żenada. To, że nic nie robisz poza straszeniem, grożeniem, obrażaniem pisząc pod różnymi nickami.
Straszyłeś mnie już ujawnieniem screenu mojego maila, który miał mnie rzekomo kompromitować.
Pokazałeś go? Oczywiście, że nie, choć jakiś użytkownik nauczył jak się screeny robi... Jedyne co potrafisz to klepać ozorem. Nawet teraz nie robisz nic innego.

Twoja wiarygodność Jureczku vel Małgosiu vel Irenko jest taka jak w pokazanej powyżej historii.

Czekam na wezwanie z utęsknieniem (tak samo jak na owego maila :)).

I pozostawiam cię w krainie własnych fantazji :) co już komuś pokazałeś, i co zapewne ktoś pokazał mi (PS nie nazywam się flame, więc prawa nie uczę się z artykułów w necie :)).
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:17:58
Jeszcze się, Renatko J., nie udławiłaś własna złością? Widzisz, Flame w odróżnieniu od ciebie ma wyższe wykształcenie. Więc tak po prawdzie możesz jej jedynie buty czyścić, nieuku. A na wszystko inne przyjdzie pora, nadęta stara panienko...:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 13:23 przez kjt.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:27:56
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeszcze się, Renatko J., nie udławiłaś własna
> złością? Widzisz, Flame w odróżnieniu od ciebie ma
> wyższe wykształcenie. Więc tak po prawdzie możesz
> jej jedynie buty czyścić, nieuku. A na wszystko
> przyjdzie pora, nadęta stara panienko...:)))

Zieeeew.....
Pokaz sreen maila, który obiecałeś, albo przestań klepać... Jureczku, który bywa małgosią albo irenką...
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:32:03
Starej babie nie przystoi pisać jak małolatowi, Renatko. Powiedz, sama wymyśliłaś, że będziesz udawać prawnika, czy tez przyszłaś tutaj słuzbowo?
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:39:52
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Starej babie nie przystoi pisać jak małolatowi,
> Renatko. Powiedz, sama wymyśliłaś, że będziesz
> udawać prawnika, czy tez przyszłaś tutaj słuzbowo?

I kto to mówi :)
Dojrzały (mało powiedziane) facet, któremu się czasem wydaje, że jest dziewczynką?

Szkoda mojego czasu na dyskusję z człowieczkiem, którego wiarygodność jest taka jak udowodniłam powyżej.
Czekam na "wezwanie" (cokolwiek to ma znaczyć) i życzę owocnego szykowania się do obrony :)
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 13:44:23
Oczywiście Renata vel "kinga", która przez 4 lata podawała sie za prawniczkę, jest jak najbardziej wiarygodna.:))) Chyba tylko dla "włodka".
Powtarzam pytanie, czemu łgałaś, że masz jakiekolwiek wykształcenie, skoro nawet nie masz dwuletniego kursu po maturze? To jest kalectwo, "kinga".
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 15:08:06
A jak ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że Renatka (ksywa "kinga") jest jedynie bezczelną i sprytną manipulatorką, to zapraszam do zapoznania się z tym:
[www.federacja-konsumentow.org.pl]
Akurat ten artykulik wysłałem ongiś schoppence, a ona pewnie go "kingusi" pokazała. Ot, i wszystko na temat "prawniczki" z Olsztyna.W każdym bądź razie pani z maturą doznała olśnienia pół roku po publikacji tego artu.
To już nawet nie jest żenada...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 15:09 przez kjt.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 17:01:17
@kjt daj sobie spokój "strzel sobie kupę"-nikt już tu nie zwraca na ciebie uwagi-jesteś kompletnym zerem moralnym i intelektualnym im wczesniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie!
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 17:03:32
Włodek, jestes tylko małą zasmarkaną myszą na tym forum z obesranym ogonkiem. Nie rób z siebie fuehrera prawnego, bo ani wiedzy, ani inteligencji nie posiadasz nawet w takim ograniczonym zakresie, jak oszust Renata. Do budy, stary jełopie, i nie publikuj bzdur na forum, szkodniku.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 19:45:12
Sądziłam,że obelżywe słowa,posty pełne nienawiści i wulgaryzmu już nie powrócą
na to forum- niestety,jak widać nic sie nie zmienia,gdy na forum pojawia się "kjt".
Widać tacy ludzie ,jak "kjt nie wiedzą,co to znaczy kulturalne zachowanie i
poszanowanie drugiego człowieka.No cóż,pewnie nikt nie nauczył go dobrego wychowania. Polecam zgłoszenie do programu "Surowi Rodzice"....może czegoś go tam
nauczą."Flame" też powinna tam się zgłosić.
Można zrozumieć kłótnie merytoryczne - ale wyzwiska i poniżanie bez powodu,to jest
już przesada.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 20:18:19
Morska, a znasz inny sposób na jawnych kretynów i oszustkę o nicku "kinga"? Przecież trzeba do nich mówić językiem, jaki zrozumieją.:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 20:19 przez kjt.
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 21:46:43
Nikomu nic nie udowodniono,nie można zweryfikować faktów,które ktoś podaje.
Słowo przeciwko słowu- to za mało,by stwierdzić,co jest prawdą,a co kłamstwem.
Jeśli juz chcesz kogoś zdyskredytować- to czyń to w miarę kulturalnie.
kjt
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
22 lip 2013 - 21:53:05
Ależ weryfikacja jest bardzo prosta. Zobacz, co doradza oszołom "włodek" i zajrzyj do kodeksu postępowania cywilnego. Również możesz poprosić oszołoma o nicku "kinga" o skan dyplomu. I będziesz widziała czarno na białym, z kim, a raczej z czym, masz do czynienia..
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
26 lip 2013 - 06:43:31
kjt=null
Re: Wezwanie dla usera o nicku kjt
26 lip 2013 - 11:42:27
Włodek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Spokojna twoja "rozczochrana"ja w
> przeciwieństwie
> > do ciebie i windykacyjnego psychola kjt operuję
> > faktami i dowodami.Gos zaproponowałem
> > postępowanie,które się sprawdziło w postępowaniu
> z
> > Prim Inova GmbH i D.Banasiem.Moje zarzuty
> poparł
> > zarówno SR jak i SO a Z-ca Rzecznika
> > Dyscyplinarnego OIRP upomniała D.Banasia.Podaję
> > dane,fakty i orzeczenia a wy co głupie
> twierdzenia
> > niczym nie poparte!
> A kysz z tego forum kjt i flama a kysz!

Im bardziej się napinasz przekwicie, tym większy mam ubaw :)))

Nie masz pojęcia o podstawach i konstrukcji powództwa p-egzekucyjnego, a tym bardziej wniosku o zabezpieczenie powództwa, który zgodnie z art. 736 kpc powinien zawierać wskazanie sposobu zabezpieczenia i sumy zabezpieczenia oraz uprawdopodobnienie okoliczności uzasadniających wniosek.

Skutek "porady" pieniacza będzie taki, że powództwo zostanie oddalone, a komornik zrobi swoje, o ile istnieją składniki majątku, z których można u "gos" przeprowadzić egzekucję.

Zarzuty, zawarte w uzasadnieniu można było podnosić w trakcie postępowania nakazowego, a nie po uprawomocnieniu się orzeczenia.

A gdzie konieczne obwarowania proceduralne dot. zwolnienia od kosztów?

Celowo nie podpowiedziałeś dziewczynie, że w związku z art. 102 ust. 1 ukssc do formularza urzędowego o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania powinna dołączyć odrębny wniosek o zwolnienie od kosztów wraz ze stosownym oświadczeniem?

Leśna dziadyga nie wie, że zwolnienia od kosztów sądowych może się domagać osoba fizyczna, która złoży oświadczenie, z którego wynika, że nie jest w stanie ich ponieść bez uszczerbku utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny (art. 102 ust. 1 ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych)?

Ho ho ho ... Zdaje się, że łatwowierna i nieświadoma "gos" zapłaci koszty pozwu, który i tak zostanie oddalony ...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować