Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

EOS KSI - Monika Kowalczyk

EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 16:13:47
Witam,
Właśnie wróciłem z sądu,Monisia,VPF i jej śmieszny fundusz przegrał sprawę.Czekam teraz 7 dni na uprawomocnienie się wyroku.Oczywiście wyrok wrzuce na stronkę,żeby wszyscy zobaczyli.Będę potrzebował pomocy żeby dobrać im się do dupy.

Pozdrawiam juustę za skuteczną pomoc w sporządzeniu sprzeciwu w e-sądzie,a już dzisiaj sam dałem radę.:::))).
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 16:39:58
Gratuluje,a z tego szczęścia nie zapomnij napisać w ciągu 7 dni wniosku o uzasadnienie do wyroku. Nigdy nie wiadomo do czego się przyda.

U mnie w 2009r Sąd wydał wyrok o innej sygnaturze , a uzasadnienie do wyroku o sygnaturze wyroku rok wcześniejszego ,gdybym tego nie zauważyła to wyrok z 2009r. uprawomocnił by się bez uzasadnienia.

Była to omyłka pisarska, którą Sąd sprostował.
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 16:55:15
To jeszcze nie szczęście,ale mam punk wyjcia o oskarżenie ich, o celowe wprowadzenie sądu w błąd i uzyskać od nich odszkodowanie,sędzię nawet mało interesowało przedawnienie,jak spojrzała w papiery kiedy to było,oczywiście powiedziałem na rozprawie,widziałem jej minę jak powiedziałem że firemki windykacyjne i Monisia uważają sędziów za idiotów.
Mina Sędziny Bezcenna.:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 16:56 przez robert9.
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 19:22:04
robert9 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam,
> Właśnie wróciłem z sądu,Monisia,VPF i jej śmieszny
> fundusz przegrał sprawę.Czekam teraz 7 dni na
> uprawomocnienie się wyroku.Oczywiście wyrok wrzuce
> na stronkę,żeby wszyscy zobaczyli.Będę potrzebował
> pomocy żeby dobrać im się do dupy.
>
> Pozdrawiam juustę za skuteczną pomoc w
> sporządzeniu sprzeciwu w e-sądzie,a już dzisiaj
> sam dałem radę.:::))).
Bezprawne działania EOS przedstawił Tomasz Sekielski w programie TVP1 "Po prostu"/19.03.2013/."Kasy" żadnej zadośćuczynienia raczej nie wyciągniesz.Po uzyskaniu uzasadnienia wyroku wystąp do pełnomocnika Eos o zadośćuczynienie za bezzasadne powództwo.po odmowie złóż skargę na pełnomocnika do Okręgowej Izby Radców Prawnych/wg.okręgu w którym działa pełnomocnik/.Z-ca Rzecznika Dyscyplinarnego musi wszcząć postępowanie dyscyplinarne,jeśli nawet wyda postanowienie o umorzeniu postępowania to i tak obwiniony musi się "nagimnastykować".Od postanowienia o umorzeniu' postępowania służy odwołanie do Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego.Powodzenia!
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 19:39:22
Włodek,czytaj co napisałem,,Celowe Wprowadzenie Sądu w Błąd,,i to będzie napisane w aktach,a to chyba jest ścigane z urzędu.Z tego co mi wiadomo sędzia powinien złożyć wniosek do prokuratury,ale to jeszcze ustalę.Na podstawie moich dokumentów,sąd ma bardzo dobrą podkładkę.
Ale sprawdzę to co napisałeś o Sekielskim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 19:41 przez robert9.
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 20:14:17
robert9 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek,czytaj co napisałem,,Celowe Wprowadzenie
> Sądu w Błąd,,i to będzie napisane w aktach,a to
> chyba jest ścigane z urzędu.Z tego co mi wiadomo
> sędzia powinien złożyć wniosek do prokuratury,ale
> to jeszcze ustalę.Na podstawie moich
> dokumentów,sąd ma bardzo dobrą podkładkę.
> Ale sprawdzę to co napisałeś o Sekielskim.
Za celowe wprowadzenie sądu w błąd w sprawach cywilnych dopiero teraz /od dzisiaj wniesionych/pełnomocnika będzie ukarać grzywną do 5 tys.zł.Pozwy z przedawnionymi wierzytelnościami będą przez e-sąd odrzucane.90% wierzytelności zakupionych przez firmy windykacyjne to wierzytelności przedawnione.Skargi złożyłem do OIRP na pełnomocnika Prim Inova GmbH i pełnomocnika Best i tylko taką drogą możesz im się "zrewanżować"
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
08 lip 2013 - 20:30:41
Włodek,to co ja mogę,to jedno,a to co może sędzia,to już całkiem inna sprawa.Monisia i jej śmieszne firemki popełniły oszusto,czyli oszukali Wymiar Sprawiedliwości,a przy okazji odemnie chcieli wyłudzić kasę.Ale za tydzień to tu wrzucę,to wszyscy poczytają i ocenią co można dalej z tym zrobić.
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
09 lip 2013 - 01:34:01
robert9 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Włodek,to co ja mogę,to jedno,a to co może
> sędzia,to już całkiem inna sprawa.Monisia i jej
> śmieszne firemki popełniły oszusto,czyli oszukali
> Wymiar Sprawiedliwości,a przy okazji odemnie
> chcieli wyłudzić kasę.Ale za tydzień to tu
> wrzucę,to wszyscy poczytają i ocenią co można
> dalej z tym zrobić.
to co pisze robert9 i co pisze Włodek to ja ma w tej chwili na tapecie.W 2009r mój radca pozwolił na to aby Sąd wydał sentencje wyroku na podstawie planu biegłego z innej sprawy,a w uzasadnieniu Sąd rozpatrywał uzgodnienie treści KW na podstawie umowy i dokumentów prawa własności.Radca tego nie prostował i wprowadził Sąd w błąd ,wyłudzili ode mnie pieniądze ,dwa razy płaciłam za tę samą apelacje raz wg wsp.w apelacji a drugi raz uzupełnienie opłaty apelacyjnej wSO wg wartości mieszkania jakie wykazałam w sprawie poprzedniej zamkniętej przez SR.i radca też tego nie prostował. W 2010r. pisałam wniosek do RPO o rewizje wyroku i kasacje ,i RPO napisał,że radca wprowadził modyfikacje .Mając także decyzje z SKO napisałam skarge na radce do OIRP,otrzymałam odmowne Postanowienie od Rz.D.na które to Postanowienie napisałam zażalenie i wysłałam e mailem do MS, KRRP .
5.7.2013 miała być rozprawa ,ale otrzymałam telefon z Polski od OIRP ,że był wypadek i prezes OSD nie dojechał ,dlatego poinformują mnie o innym terminie sprawy.

Robert9 ,cały sztab radców musi moją sprawe rozpatrzyć i zaopiniować kto oszukał, czy radca,czy adwokat z urzędu,który wydał opinie ,że nie ma podstaw do kasacji. Jak nie oszukał mnie radca i adwokat to oszukał mnie sędzia? a RPO w 2010r. nie pomóg mi w kasacj wyroku.

I z tym balastem jestem sama i tysiące km i nie wiem jak zabrać się za odszkodowanie ,ponieważ ci w białych kłnierzykach potrafią wmówić ,że białe to czarne i odwrotnie
i wszyscy na około albo będą milczeć ,albo będą odpwiadać tylko na to o co zapytasz.
Adwokat z urzędu dla pozwanego w mojej sprawie miał wydać opinie o kasacji i wiedział po analizie dokumentów że SO pobrał uzupełnienie wsp do apelacji,a zatem była już opłacona moja apelacja ,i przemilczał ten fakt,bo nie był o to pytany,tak pracują.
Bez zaufanego i uczciwego prawnika nie dam rady ruszyć sama odszkodowania .
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
10 lip 2013 - 13:40:54
Potrzebuję pomocy,od ok miesiąca firma EOS KSI nęka mnie telefonicznie.Nadmieniam
że nie dostałam od nich żadnego pisma.Niczego nie świadoma za pierwszym razem
potwierdziłam swoje dane adresowe i okazało się zamówiłam jakąś książkę i za nią
nie zapłaciłam.Nigdy nie dostałam wezwania do zapłaty za zakupioną książkę(nie wiem o co chodzi).Dzwonili już do mnie trzy razy jednak teraz nie potwierdzam im moich
danych.Nie wiem czy dobrze robię i proszę o pomoc co powinnam zrobić w tej sytuacji
Re: EOS KSI - Monika Kowalczyk
10 lip 2013 - 22:13:27
katarzyna.c Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Potrzebuję pomocy,od ok miesiąca firma EOS KSI
> nęka mnie telefonicznie.Nadmieniam
> że nie dostałam od nich żadnego pisma.Niczego nie
> świadoma za pierwszym razem
> potwierdziłam swoje dane adresowe i okazało się
> zamówiłam jakąś książkę i za nią
> nie zapłaciłam.Nigdy nie dostałam wezwania do
> zapłaty za zakupioną książkę(nie wiem o co
> chodzi).Dzwonili już do mnie trzy razy jednak
> teraz nie potwierdzam im moich
> danych.Nie wiem czy dobrze robię i proszę o pomoc
> co powinnam zrobić w tej sytuacji

Nie wchodzić w "dyskusję" z pracownikami EOS. Jeśli mają problemy z wierzytelnością, to niech wniosą pozew do sądu.

Zamówiona książka została dostarczona?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować