Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Niebezpieczna sekta KGB

kjt
Niebezpieczna sekta KGB
08 sie 2013 - 10:31:05
[www.newsweek.pl]
Poczytajcie. Schoppenka jest "aktywistką" w tej sekcie. A ja zajmuję się w realu również walką z sektami. Trwające od dwóch lat ataki na mnie i na flame to przejaw aktywności tej sekty, aktualnie liczącej w Polsce już prawie tyle samo osób, co społeczność Świadków Jehowy. Każdy, kto się spotkał z schoppenką wie, że potrafi ona zrobić każde świństwo, jednocześnie wzdychając do Jezusa. Ma sprany mózg, tak samo, jak sekciarz "włodek". Mechanizm wejścia do sekty jest prosty - zamiast zmienić swoje życie, zmieniają Biblię tak, żeby im pasowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-08 10:33 przez kjt.
Re: Niebezpieczna sekta KGB
08 sie 2013 - 13:21:57
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
[www.newsweek.pl]

> Poczytajcie. Schoppenka jest "aktywistką" w tej
> sekcie. A ja zajmuję się w realu również walką z
> sektami. Trwające od dwóch lat ataki na mnie i na
> flame to przejaw aktywności tej sekty, aktualnie
> liczącej w Polsce już prawie tyle samo osób, co
> społeczność Świadków Jehowy. Każdy, kto się
> spotkał z schoppenką wie, że potrafi ona zrobić
> każde świństwo, jednocześnie wzdychając do Jezusa.
> Ma sprany mózg, tak samo, jak sekciarz "włodek".
> Mechanizm wejścia do sekty jest prosty - zamiast
> zmienić swoje życie, zmieniają Biblię tak, żeby im
> pasowała.

Za pieniądze ksiądz się modli ,za pieniądze ksiądz się modli o uzdrowienie,a dalej ,jak już wiecie,moja znajoma mawiała ,za pieniądze lud się podli i każdej niedzieli szła do kościoła ,dawała na tace,wzdychała , przyjmowała księdza po kolędzie i co miesiąc w kopercie płaciła ustaloną składke
kjt
Re: Niebezpieczna sekta KGB
08 sie 2013 - 15:04:01
W KGB jest inaczej - oni uważają, że mieć pieniądze = mieć boże błogosławieństwo. Jak ktoś est biedny, a na dodatek chory, to znaczy, że żyje w grzechu i powinien się "nawrócić". Stąd pewnie bierze sie ta bezwzględność sekciary z Bornego w stosunku do ludzi zadłuzonych.
kjt
Re: Niebezpieczna sekta KGB
08 sie 2013 - 22:04:02
czy ktos normalny będzie zył w nienawiści do innego człowieka? Sch. została zdemaskowana przeze mnie w lutym zeszłego roku. Oczywiście zaczęła swoja wojne w sposób typowy - naprodukowala fałszywek, i rozesłała swoim zaufanym, wysyłając ich do walki. Walka zakończyła sie tym, że stuliła ogon i zaszyła się w Bornem, znienawidzona od sąsiadów. Ale ciagle dyszy nienawiścią - po chwilowej przerwie, bo miała od groma spraw sądowych (podrobienie dokumentów i wyłudzenia, co oznacza, że jest to po prostu zwykła kryminalistka) musi nazbierac na grzywnę, stąd wzięło sie ozywienie na forum. A ja, i jeszcze kilka osób stanowimy przeszkodę. No to znowu atak przybocznej podpaski "włodka", i świeżo utworzonego konta Libuszanin, czy jakoś tak. Efekt jest taki, że juz nikt, kto ma kłopoty, nie zajrzy na to forum, na którym od rana do nocy pojawiają sie posty psychopaty "włodka", wspomaganego starczym pieniem eli. Tak naprawdę to forum powinno jak najszybciej zaprzestac istnienia, bo to tylko i wyłącznie żenada jest. Ale tak właśnie działaja sekciarze - ich musi być na wierzchu. Zdemaskowana schoppenka przybrała imie Redaktor i dalej robi to samo - zżyna teksty prawne, których znaczenia nie rozumie, ale wie, że ci, co to czytają, są na tym samym poziomie umysłowym, co ona. A potem juz tylko umiejętne wyciaganie kasy pod pozorem pozyczki. A jak ktos zażąda zwrotu czyta sms-a, że "kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera".
Re: Niebezpieczna sekta KGB
09 sie 2013 - 10:48:15
kjt Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czy ktos normalny będzie zył w nienawiści do
> innego człowieka? Sch. została zdemaskowana przeze
> mnie w lutym zeszłego roku. Oczywiście zaczęła
> swoja wojne w sposób typowy - naprodukowala
> fałszywek, i rozesłała swoim zaufanym, wysyłając
> ich do walki. Walka zakończyła sie tym, że stuliła
> ogon i zaszyła się w Bornem, znienawidzona od
> sąsiadów. Ale ciagle dyszy nienawiścią - po
> chwilowej przerwie, bo miała od groma spraw
> sądowych (podrobienie dokumentów i wyłudzenia, co
> oznacza, że jest to po prostu zwykła
> kryminalistka) musi nazbierac na grzywnę, stąd
> wzięło sie ozywienie na forum. A ja, i jeszcze
> kilka osób stanowimy przeszkodę. No to znowu atak
> przybocznej podpaski "włodka", i świeżo
> utworzonego konta Libuszanin, czy jakoś tak. Efekt
> jest taki, że juz nikt, kto ma kłopoty, nie zajrzy
> na to forum, na którym od rana do nocy pojawiają
> sie posty psychopaty "włodka", wspomaganego
> starczym pieniem eli. Tak naprawdę to forum
> powinno jak najszybciej zaprzestac istnienia, bo
> to tylko i wyłącznie żenada jest. Ale tak właśnie
> działaja sekciarze - ich musi być na wierzchu.
> Zdemaskowana schoppenka przybrała imie Redaktor i
> dalej robi to samo - zżyna teksty prawne, których
> znaczenia nie rozumie, ale wie, że ci, co to
> czytają, są na tym samym poziomie umysłowym, co
> ona. A potem juz tylko umiejętne wyciaganie kasy
> pod pozorem pozyczki. A jak ktos zażąda zwrotu
> czyta sms-a, że "kto daje i odbiera, ten sie w
> piekle poniewiera".

Jest to bardzo nieładne tak mówić,ale jak jest potrzeba to z ang.pisze się kunt i dodaje przed "old"( sorry, w polskimu używa się tłumaczenie:stara pi..a)
a na marginesie ,każdy w swoim mieszkaniu ma co najmniej 4 kunty w jednym pokoju i jak wstawia cuś do kunta to mówi z ang.brzydko



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-09 12:47 przez babra.
kjt
Re: Niebezpieczna sekta KGB
09 sie 2013 - 20:16:54
Niestety, sch. uważa, że im więcej wyłudzi, tym bardziej jej bozia błogosławi. Dlatego tak zaciekle walczy, by móc dalej skubać naiwnych. Jak nie będzie miała kasiory, to znaczy, że jest grzesznicą. A co ona umie robić? Nic. Nawet do miotły i szmaty są od niej lepsze.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-09 20:20 przez kjt.
kjt
Re: Niebezpieczna sekta KGB
09 sie 2013 - 22:22:57
Podpaska Sch. czyli user "włodek" próbuje zagadać istotne sprawy. A te są takie: czy nadal pozwolimy na to, by bęcwały z forum NZ pisały idiotyzmy na forum bez moderacji?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować