Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: wypowiedzenie umowy.

wypowiedzenie umowy.
09 wrz 2010 - 20:27:20
Dobry wieczór. Piszę na tym forum pierwszy raz bo mam nadzieję że znajdę tu pomoc. Od pewnego czasu nie wpłacałem pełnych rat kredytów i spłat z kart kredytowych,powód? pracodawca stwierdził że jest kryzys i koniec ,obniżył pensję ,byłem poprostu zmuszony zwolnić się z poprzedniej pracy. obecnie pracuje ale przez kilka miesięcy nie miałem pracy (tylko dorywczo abym mógł utrzymać rodzinę) oraz spłacać alimenty( jestem po rozwodzie. Dziś dostałem wypowiedzenie umowy karty kredytowej z Getin Banku ,za chwile przyjdzie pewnie wypowiedzenie z citi banku. Mam jeszcze kredyt w AIG banku ,tam tez wpłacałem nieregularnie oraz ile mogłem ( 50 -100 zł.) co robić w tej sytuacji? wysyłałem pisma z prośbą o restrukturyzację do aig i innych banków ale tylko euro bank i fortis bank poszedł mi na rękę. nie wiem co mam dalej robić powoli wychodzę z tego dołka finansowego ale banków to nieinteresuje, żądają wpłaty zaległej kwoty w ciągu 30 dni, Pytanie tylko skąd wziąc takie pieniądze? co mam robić w tej sytuacji kiedy wiem żw w ciągu miesiąca nie zdołam wpłacić wymaganych kwot?co mi grozi jeśli mimo wypowiedzianych umów będę dalej wpłacał miejsze kwoty? Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc .Przecież nie powiem dzieciom że nie dostaną jeść bo muszę wpłacić wypłatę do banku. wiem że ktoś zapyta ,po co brałeś tyle? . brałem bo dobrze zarabiałem ,a w tej chwili ledwo wiążemy koniec z końcem.Proszę o jakąklwiek radę bo rozmowy z bankami nie przynoszą rezultatu
Re: wypowiedzenie umowy.
09 wrz 2010 - 21:30:47
Zacznę tak , na pewno znajdziesz tu pomoc w 100%. To spostrzeżenie, które teraz tu zamieszczę dotyczy wszystkich, również Ciebie i zapewniam nie ma tu żadnej złośliwości, tylko mam chęć wskazania możliwości przyszłym klientom banków możliwości. Możliwości zapoznania się z tym co ich czeka. Często spotykałem się z wpisami(jestem skonfliktowany z BPH) i często opisując swój problem wskazywałem swoją stronę oraz Stowarzyszenia .... Czytałem wtedy wielokrotnie jacy to my jesteśmy psychole, nabraliśmy kredytów i nie chcemy zwrócić pieniędzy, które pożyczyliśmy. Wiem, że teraz wielu z tych, którzy od lat kilku lub kilkunastu tak właśnie pisali dziś znajdują się po naszej stronie. I jest moim marzeniem, żeby się do tego przyznali.

Ja wiem, że bank BPH okrada nas od 13 lat!!!
wszystko na [www.stracilem-z-bph.pl]
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 23:13:39
Paweł Bańka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zacznę tak , na pewno znajdziesz tu pomoc w 100%.
> To spostrzeżenie, które teraz tu zamieszczę
> dotyczy wszystkich, również Ciebie i zapewniam nie
> ma tu żadnej złośliwości, tylko mam chęć wskazania
> możliwości przyszłym klientom banków możliwości.
> Możliwości zapoznania się z tym co ich czeka.
> Często spotykałem się z wpisami(jestem
> skonfliktowany z BPH) i często opisując swój
> problem wskazywałem swoją stronę oraz
> Stowarzyszenia .... Czytałem wtedy wielokrotnie
> jacy to my jesteśmy psychole, nabraliśmy kredytów
> i nie chcemy zwrócić pieniędzy, które
> pożyczyliśmy. Wiem, że teraz wielu z tych, którzy
> od lat kilku lub kilkunastu tak właśnie pisali
> dziś znajdują się po naszej stronie. I jest moim
> marzeniem, żeby się do tego przyznali.
>
> Ja wiem, że bank BPH okrada nas od 13 lat!!!
> wszystko na [www.stracilem-z-bph.pl]


Panie Pawle - czytałem Panski artykuł na Interii "Afery na zamówienie polityczne" - bardzo mądry - [interia360.pl]. Gorąco zachecam do opisania złodziejskiej machiny bankowo-windykacyjno-komorniczej tak jak ja to robię i jak robi to Pan Roman. Trzeba robić smród wokół złodziejskiego prawa bankowego i spadkowego, aby uratować niewinnych ludzi. A może ten smród wreszcie zanczie przeszkadzać rządowi i pod naciskiem opinii publicznej coś zmieinia? Im więcej ludzi będzie pisało na ten temat, tym lepiej będzie on nagłośniony, tym bardziej wiarygodny i tym większa szansa, że więcej ludzi dowie się o złodziejskich praktykach banków. Gorąco pozdrawiam.******
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 19:45:35
co mam robić?
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 19:48:24
najprościej,to negocjowac jeszcze z bankami
bardz dokladnie opisac swoją sytuacje materialna zaproponowac jakies warunki dostosowane do sytuacji i czekać na odpowiedz banku
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 19:54:47
Midlum, niestety nie istnieje zbyt dobre wyjście z tej sytuacji. Banki, co do zasady, nie negocjują jeżeli masz zaległe raty kredytu. Chcesz negocjować - spłać zaległe raty. Taka polityka banku i tutaj nic nie zmienisz. Nie istnieje żaden paragraf, który by ci pomógł, bo banki działaja w zgodzie z prawem. W obecnej sytuacji nic nie zrobisz. Nie spłacisz zaległych rat to bank naśle komornika. I o negocjacjach zapomnij. Spłacisz zaległe raty - możesz próbować negocjować, restrukturyzować, jakieś inne wygodne warunki otrzymać. Ale tylko jak spłacisz zagłe pieniądze. I na to nie ma innej rady.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:14:00
MAGER JAKIM Prawem się w trącasz,midlum2,posłuchaj co ci radzi dzisia oraz paweł , anie słuchaj pajaca -magera.PRÓBUJ DOGADYWAĆ SIĘ Z bankami,pisz i wysyłaj je za potwierdzeniem otrzymania,wten sposób będziesz miał dowód iż chciałeś spłacać a bank cię olał.POZDRAWIAM SERDECZNIE,będzie dobrze poradzisz.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:19:56
i własnie tym postem pomimo zaprzeczen,pan wszechwiedzący pokazał,gdzie pracuje i kim jest

jest to jeden z wielu chamskich,wytresowanych piesków ze sfory windykacyjnej

no coz,trzeba uwazac co sie pisze bo przeciwnik poznając nasze ruchy bedzie wiedział co zamierzamy

i tu niespodziewanka,bonamierzone domki,działki i samochody,oraz wczasy za peniądze zastraszonego dłuznika moga przejsc koło nosa

pech
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:29:33
Ewiska i Dziśka, zamknijcie w końcu swoje głupie ryje, ok? Dałem człowiekowi prawdziwą wskazówkę, ale jesteście tak głupie, że nawet tego nie widzicie. Oczywiści może sobie pisać do banku, nikt mu tego nie zabrania. Ale to kompletna strata czasu. I co z tego, że będzie miał dowód na to, że chciał się dogadać? Na co komu takie dowody są potrzebne? Pokaże to komornikowi?
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:30:47
Puki co zamknij własną paszcze))))
No chyba że zaliczasz się do ŚWIŃ)))))))))
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:32:30
Irena, i ty też dołączasz do tych idiotów? Świetnie, mamy kolejny okaz. Pokaż mi w którym miejscu to co napisałem jest nieprawdziwe, a zaraz potem udziel temu człowiekowi lepszej rady. No proszę.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:33:51
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Irena, i ty też dołączasz do tych idiotów?
> Świetnie, mamy kolejny okaz. Pokaż mi w którym
> miejscu to co napisałem jest nieprawdziwe, a zaraz
> potem udziel temu człowiekowi lepszej rady. No
> proszę.

No przecież mamy świetny okaz WIEPRZA a zowie się mager)))))))))))
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:34:48
Zbyszek, nie zauważyłeś, że Midlum ma problem? Może udzielisz jakiejś rady, co?
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:39:05
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbyszek, nie zauważyłeś, że Midlum ma problem?
> Może udzielisz jakiejś rady, co?

ja widzę że również ty masz problem u udzielam ci rady, lecz się!!!!!!!
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:43:18
Dzisu, dziewczę drogie? Spotkamy się w sądzie? Powodzenia :)

I widzicie co robicie? Człowiek zwrócił się z problemem, a wy jakieś szambo tutaj wylewacie. A ja jestem jedyną osobą (czy tego chcecie, czy nie) udzieliłem mu prawdziwej wskazówki, Być może nie takiej jakiej oczekiwał, ale jedynej istniejącej.
Myślicie, że ten człowiek jeszcze tutaj wróci? Wątpie. I pewnie jak kolejna osoba z jego otoczenia będzie chciał szukać tutaj pomocy to jej to odradzi. Możecie być z siebie dumni.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:29:59
Witam dawno mnie tu nie było ale widzę,że ten magerek dalej miesza i próbuje udowodnić swoje racje.jakim trzeba być tępym i bez honoru widząc,że wszyscy z niego kpią i ewidentnie go ignorują dając do zrozumienia,że jest INTRUZEM A ON NIE MOŻE DOMYŚLIĆ SIĘ tego.Uważam,że dziecko z przedszkola szybciej by zrozumiało aniżeli ten ptasi móżdżek, no cóż chyba nawet wiem w jaki banku jest windykatorem.
Idź chłopcze oddaj mocz bo może uciska ci berecik i dlatego nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:34:32
nie chce tego robic ale zrobie

odjebaj sie w koncu ode mnie zwyczajny chamie
nie rozumiesz wiesniaku,spierdalaj?
no to duzymi literami

ODPIERDOL SIE

swin z toba idioto skretyniały nie pasłam a ryj to ma twoja zona wiec badz łaskaw jej to powiedziec
prostaku,pustaku i debilu

skonczony kaczysto

pierdolnij se baranka albo zwal se konia jak nie masz co z,lapami zrobic

i ostrzegam
jeszcze jedna taka odzywka do mnie a spotkamy sie w sądzie
kretynska pało

paniał?

wypierdalaj z tad bo nikt cie tu nie zapraszal i nie jestes tu mile widziana,wiec zwaz na słowa

gdyby tój ojciec wiedział co zrobi to by se huja w sciane wbil,miałby na czym beret wieszac

jeszcze jeden tekst w moja strone............pierdolony chamie
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 23:23:01
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nie chce tego robic ale zrobie
>
> odjebaj sie w koncu ode mnie zwyczajny chamie
> nie rozumiesz wiesniaku,spierdalaj?
> no to duzymi literami
>
> ODPIERDOL SIE
>
> swin z toba idioto skretyniały nie pasłam a ryj to
> ma twoja zona wiec badz łaskaw jej to powiedziec
> prostaku,pustaku i debilu
>
> skonczony kaczysto
>
> pierdolnij se baranka albo zwal se konia jak nie
> masz co z,lapami zrobic
>
> i ostrzegam
> jeszcze jedna taka odzywka do mnie a spotkamy sie
> w sądzie
> kretynska pało
>
> paniał?
>
> wypierdalaj z tad bo nikt cie tu nie zapraszal i
> nie jestes tu mile widziana,wiec zwaz na słowa
>
> gdyby tój ojciec wiedział co zrobi to by se huja w
> sciane wbil,miałby na czym beret wieszac
>
> jeszcze jeden tekst w moja
> strone............pierdolony chamie
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 23:25:09
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nie chce tego robic ale zrobie
>
> odjebaj sie w koncu ode mnie zwyczajny chamie
> nie rozumiesz wiesniaku,spierdalaj?
> no to duzymi literami
>
> ODPIERDOL SIE
>
> swin z toba idioto skretyniały nie pasłam a ryj to
> ma twoja zona wiec badz łaskaw jej to powiedziec
> prostaku,pustaku i debilu
>
> skonczony kaczysto
>
> pierdolnij se baranka albo zwal se konia jak nie
> masz co z,lapami zrobic
>
> i ostrzegam
> jeszcze jedna taka odzywka do mnie a spotkamy sie
> w sądzie
> kretynska pało
>
> paniał?
>
> wypierdalaj z tad bo nikt cie tu nie zapraszal i
> nie jestes tu mile widziana,wiec zwaz na słowa
>
> gdyby tój ojciec wiedział co zrobi to by se huja w
> sciane wbil,miałby na czym beret wieszac
>
> jeszcze jeden tekst w moja
> strone............pierdolony chamie


Dzisiu - SUPER TEKST, aż mnie zgieło na pół ze śmiechu. Tylko mała poprawka: mager wygląda raczej na POsrańca, niż na kaczyste, bo to POsrańcy najbardziej okradają Polskę, to w dużym stopniu przez nich mamy takie szambo w kraju. Poza tym takie darcie ryja bez argumentów to też w stylu POsranców.******



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-12 23:26 przez Gustlik.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 23:34:46
No Gustlik, nie rób mi tego. Przecież to ty drzesz ryja bez argumentów. Ile razy mam jeszcze pisać jakieś argumenty? Już mnie ręce od tego bolą. Jesteś po prostu kretynem, który nie potrafi się przyznać do błędu. Ale jeśli chodzi ci tylko o to, żebym za każdym razem ci to wytykał to nie ma problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-12 23:50 przez mager.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 21:13:20
Jejku !!!! Ale dajecie sobie popalic !!! a to wszystko przeze mnie. Ja chce tylko aby pomógł mi ktoś co to wszystko przeszedł i wie jak rozmawiać z bankami. Dzisiaj dostałem wypowiedzenie umowy z aig banku ,citi banku i getin banku.tylko w wypowiedzeniu umowy kredytowej z Aig banku czegos nierozumiem.Otóż piszą tam że oddadzą sprawe do jakiejś firmy windykacyjnej jeżeli nie spłacę zaległości . Brak spłaty tej kwoty (1500 zł) spowoduje w wyniku urawomocnienia się wypowiedzenia wymagalność całej kwoty zadłużenia .Bank aig wypowiada z dniem 7-09-2010-umowę nr............ . A gdzie jest okres wypowiedzenia???? nie wiem co mam robić .nie mam takich pieniędzy żeby wpłacić odrazu........
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 21:59:25
Przeczytaj dokładnie umowę, ale raczej nie znajdziesz tam żadnego okresu wypowiedzenia. Banki wypowiadają umowę kredytową ot tak sobie, na hura. Proponuję napisać do wszystkich wierzycieli jednakowe pisma z propozycją restrukturyzacji długu z uwzględnieniem pozostałych wierzycieli i konkretną kwotą rat jakie jesteś w stanie wpłacać bez uszczerbku w utrzymaniu koniecznym. W piśmie tym zaproponuj również bankom że co jakiś cza, np co pół roku, jeśli Twoja sytuacja finansowa się poprawi, ponowne rozpatrzenie restrukturyzacji pod kątem zwiększenia wpłat. Opisz dokładnie sytuację w jakiej się teraz znalazłeś i wyślij wszystkie pisma do banków listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Być może coś to da, czasem się udaje.

Możesz też spróbować wziąć wszystkie papiery i udać się do Pana Romana Sklepowicza po uprzednim umówieniu się telefonicznym. To zawsze w bankach inaczej wygląda jak dzwoni w Twojej sprawie pełnomocnik ze stowarzyszenia. Powodzenia i pisz na bieżąco o postępach.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 00:27:16
Midlum, jeżeli to ma ci w czymkolwiek pomóc (nie jestem pewien, bo prawdę mówiąc sytuację masz kiepską) to termin wypowiedzenia umowy kredytu nie może być krótszy niż 30 dni (mówi o tym ustawa o kredycie konsumenckim - konkretnie art. 14 tej ustawy). Możesz tak dla zasady zwrócić bankowi na to uwagę. Zyskasz pewnie 30 dni.

Wspomniana przeze mnie ustawa nie ma zastosowania w kilku przypadkach. Oto one:
1. wówczas, gdy konsument nie jest zobowiązany do zapłaty oprocentowania lub innych kosztów związanych z udzieleniem lub spłatą kredytu konsumenckiego
2. do umów, które dotyczą kredytów w wysokości mniejszej niż 500 zł i większej niż 80 000 zł albo równowartości tej kwoty w innej walucie niż waluta polska
3. do umów dotyczących odpłatnego korzystania z rzeczy lub praw, jeżeli umowa nie przewiduje przejścia własności rzeczy lub praw na konsumenta
4. do umów w postaci odroczenia terminu płatności za świadczenie niepieniężne, którego przedmiotem jest stałe lub sukcesywne dostarczanie energii elektrycznej, ciepła, paliw gazowych, wody, odprowadzenia nieczystości, wywóz śmieci lub świadczenie innych usług, jeżeli konsument zobowiązany jest do zapłaty za spełnione świadczenie w ustalonych odstępach czasu w trakcie trwania umowy
5. do umów przewidujących limit zadłużenia pożyczek i kredytów odnawialnych w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym lub w innych rachunkach oszczędnościowych innych niż rachunki kredytowe, (do umów tych stosuje się jedynie art. 11 Ustawy, który dotyczy 10-dniowego terminu odstąpienia od umowy).

I to nie przez ciebie tak to forum wygląda, nie martw się :) To po prostu wina paru oszołomów nie mogących pogodzić się z tym, że pokazałem im parę razy, że nie mają racji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 00:31 przez mager.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 00:35:03
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jejku !!!! Ale dajecie sobie popalic !!! a to
> wszystko przeze mnie. Ja chce tylko aby pomógł mi
> ktoś co to wszystko przeszedł i wie jak rozmawiać
> z bankami. Dzisiaj dostałem wypowiedzenie umowy z
> aig banku ,citi banku i getin banku.tylko w
> wypowiedzeniu umowy kredytowej z Aig banku czegos
> nierozumiem.Otóż piszą tam że oddadzą sprawe do
> jakiejś firmy windykacyjnej jeżeli nie spłacę
> zaległości . Brak spłaty tej kwoty (1500 zł)
> spowoduje w wyniku urawomocnienia się
> wypowiedzenia wymagalność całej kwoty zadłużenia
> .Bank aig wypowiada z dniem 7-09-2010-umowę
> nr............ . A gdzie jest okres
> wypowiedzenia???? nie wiem co mam robić .nie mam
> takich pieniędzy żeby wpłacić odrazu........


Midlum - to nie my dajemy sobie popalić i nie przez Ciebie, tylko na forum wlazła magerowa menda, która wszystkich obraża i miesza. To nie jest Twoja wina. Ta menda przylazla tu z Interii360 po moim artykule "Banki zamordowały młodego człowieka... za 90 tys. zł". Przeczytaj sobie artykuł - podaję linka: [interia360.pl] i posty do artykułu, mager już tam robi z siebie idiotę. Radzę byc ostrożny co do jego rad, bo to raczej jakiś windykacyjny piesek albo kraczący KRUczek, w dodatku - jak sam przyznał - jego zona pracuje w banku, więc wiadomo, czyją stronę trzyma. Jak tego pajaca nie było na forum, to było wszystko OK, a teraz przez niego jest szambo i rynsztok. Gorąco pozdrawiam.*****



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 00:39 przez Gustlik.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 00:39:18
Midlum, sam widzisz jacy ludzie tutaj przebywają. Powstrzymam się od komentarza, oceń to sam.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 08:09:06
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dzisiaj dostałem wypowiedzenie umowy z
> aig banku ,citi banku i getin banku.tylko w
> wypowiedzeniu umowy kredytowej z Aig banku czegos
> nierozumiem.Otóż piszą tam że oddadzą sprawe do
> jakiejś firmy windykacyjnej jeżeli nie spłacę
> zaległości . Brak spłaty tej kwoty (1500 zł)
> spowoduje w wyniku urawomocnienia się
> wypowiedzenia wymagalność całej kwoty zadłużenia
> .Bank aig wypowiada z dniem 7-09-2010-umowę
> nr............ . A gdzie jest okres
> wypowiedzenia???? nie wiem co mam robić .nie mam
> takich pieniędzy żeby wpłacić odrazu........

Midlum, Twoja sytuacja wcale nie jest kiepska. Nie słuchakj magerskiego pajaca.
Schoppenka ma rację. Pisz pisma do banku o restrukturyzację i pilnie skontaktuj się z p. Romanem. Nie odkładaj tej sprawy na później. Wnioski o restrukturyzację są bardzo ważne. Wykażesz w ten sposób swoją dobrą wolę. Bank nie podejmuje negocjacji z klientem, ponieważ w umowie są zapisy o dodatkowych karach umownych, monitach itp. głupotach za nieterminowe spłaty. W ten sposób banczek zarabia (bezprawnie) sporą dodatkową kasę na jednym kredycie. UOKiK już nie raz orzekał kary w podobnych sprawach.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 08:25:45
Flame, znowu forumowe mądrości uskuteczniasz? Fajnie, tęskniłem za tobą. Tak cię bardzo boli, że przytaczam fakty? Nie pomyślałaś nigdy o tym, ze fakty są lepsze od fantazji? Nie, wiem, że nie pomyślałaś. Jak tak czytam to forum to zwykle macie tylko jedną radę dla ludzi: zadzwoń do pana Romana. Jak nic innego nie masz do powiedzenia, to pozwól, że ja czasami się odezwę. Jak widzisz, ja raczej lubię przytaczać suche fakty. I naprawdę ciężko jest się z tymi faktami nie zgodzić. Niech sobie Midlum pisze wnioski o restrukturyzację, czy o inne rzeczy jeśli tylko chce. Ale zwróć uwagę na to, ze na początku pisał, że rozmowy z bankami nie przyniosły rezultatu. Może pisać dalej, czemu nie. Ale oboje wiemy jaki będzie tego rezultat. Tylko, że ja to mówię wprost, a ty karmisz się (i innych) bajeczkami o różowej przyszłości.

"W ten sposób banczek zarabia (bezprawnie) sporą dodatkową kasę na jednym kredycie. UOKiK już nie raz orzekał kary w podobnych sprawach."
Na jakiej podstawie wnosisz, że bezprawnie? Jak najbardziej zgodnie z prawem. No chyba, że wielokrotnie pobierają opłaty za jedną czynność, wtedy oczywiście wkracza UOKiK i daje karę - jak ostatnio w przypadku Raiffeisena.
Nie mieszaj ludziom w głowach, bo potem powtarzają takie bzdury i społeczństwo potem jest tak wyedukowane fantastycznie jak tutaj na forum.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 09:51:28
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nie wiem co mam robić .nie mam
> takich pieniędzy żeby wpłacić odrazu........

Midlum, p. Roman będzie negocjował w Twoim imieniu i załatwi sprawę za Ciebie. Jest bardzo skuteczny. Nie daj się wkręcać w "porady" takich cwaniaczków jak mager. Masz zbyt wiele do stracenia. Midlum - działaj i życzę powodzenia :)
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 10:51:40
Zauważ flame, że ja nic nie radzę. Ja mówię jak wygląda sytuacja.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 18:37:30
bardzo proszę o telefon do Pana Romana Sklepowicza
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 18:41:16
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bardzo proszę o telefon do Pana Romana Sklepowicza
500848247
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 18:48:43
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bardzo proszę o telefon do Pana Romana Sklepowicza

Dorzucę jeszcze jeden - 695 577 491.
I nie bój się zadzwonić. P. Roman to bardzo serdeczny i pomocny człowiek :)
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:48:02
Jeszcze nie zrozumiałeś czy należy inaczej przemówić !
Swoje rady możesz wsadzić sobie obecnie wiesz gdzie!
Czyżbyś próbował zastraszać – pamiętaj kij ma dwa końce!!!!
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:53:01
dla ciebie Pani
powtórze po raz ent
swin z toba nie paśłam

zdziwisz sie ale spotkamy się w sądzie

moi hakerzy juz cie pieknie namierzyli
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 20:58:36
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dla ciebie Pani
> powtórze po raz ent
> swin z toba nie paśłam
>
> zdziwisz sie ale spotkamy się w sądzie
>
> moi hakerzy juz cie pieknie namierzyli


Podobno to jest dorosły(dojrzały) człowiek a zachowuje się jak niedorostek, któremu mama i tata tylko, co kupili komputer z Internetem, więc próbuje zaistnieć w świecie wirtualnym)))))))))
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 21:17:20
Witaj midlum2. Nie przejmuj się chorą dyskusją w Twoim wątku. Potrzebujesz pomocy, więc posłuchaj tych, którzy "jadą na tym samym wózku" i mają wiedzę na temat z doświadczenia a nie ze zwykłego wymądrzania się.

Do rzeczy. Próbuj negocjować ugodę. Oczywiście że banki nic nie muszą i jest to tylko ich, nazwijmy to w dużym uproszczeniu, dobra wola. Najważniejsze to nie daj się "ugotować" i nie dopuść do egzekucji komorniczej bo po prostu zasilisz nasze szeregi. Ja mam kilku wierzycieli i powiem Ci tak, z jednymi się dogadałam z innymi nie. Nie miałam najmniejszego problemu z ugodą w PeKaO S.A. (bank z żubrem) i z Lukasem, moje ugody są po prostu ludzkie i nawet w jednym przypadku negocjowałam ugodę w trakcie jej trwania po około 1,5 roku na swoją korzyść. Nie jest to oczywiście żadną regułą że dany bank poszedł ze mną na ugodę to i z Tobą pójdzie. Tak łatwo to niestety nie ma. Niemniej jednak jestem żywym przykładem że można i warto próbować. Oczywiście pozostali wierzyciele niezwykle skutecznie próbowali zabrać mi możliwość wywiązania się z ugód, ale na szczęście udało mi się, spłacam już 7 lat po niewielkie kwoty i już w przyszłym roku będę miała "z głowy" tych wierzycieli którzy okazali mi ludzką twarz.

Pisz do banku prośby o restrukturyzacje, oczywiście listy wysyłaj poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, to naprawdę może się przydać, wbrew temu co pisze tu niejaki mieszacz mager. Mnie osobiście to się jak na razie nie przydało, natomiast potwierdzenia wysłania przydały się mojej znajomej której niejako poprowadziłam sprawę w sądzie, pisząc jej pisma procesowe i tam jednym z dowodów były właśnie prośby o restrukturyzację. Sprawa sądowa zakończyła się ugodą zawartą przed sądem z bankiem i kobieta ma uratowane życie.

Życzę powodzenia, w razie kłopotów bez skrępowania dzwoń do Pana Romana Sklepowicza.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 21:58:43
Schoppenka - wlaśnie to jest istotne na tym forum....pomoc`,rady.dzielenie sie
doświadczeniami. Myślalam,że pewna osoba bedzie już ignorowana....dla swietego
spokoju. Ludzie,nie dajcie sie wiecej prowokować!!!!!!! zaczyna to byc
meczące- obrzucanie siebie nawzajem "blotem"...nie po to jest to forum!!!!
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 22:26:14
Schoppenka, nie masz wrazenia, że napisaliśmy mniej więcej to samo? Tylko ja napisałem "prosto z mostu", a ty nieco piękniejszymi słowami. Zwróć też uwagę na to, że Midlum pisał, że rozmawiał już z bankami - bez rezultatu. Tak więc pozwoliłem sobie w swojej wypowiedzi pominąć to co tak kwieciście opisałaś. Skoro już rozmawiał i nic (bo jak sam napisał najpierw musi spałcić zadłużenie) to naprawdę niewiele więcej zostało do zrobienia. Nie lubię lać wody i dawać niepotrzebną nadzieję - dlatego też piszę treściwie i konkretnie. Czyżbym się mylił?

A wtajemniczysz mnie w tę sprawę swojej koleżanki? Coż to za ugoda zawarta przed sądem? Czy nie jest przypadkiem tak, że niespłacasz rat, bank wystawia BTE i gotowe? Ugody przed sądem? Chętnie bym się zapoznał z tą sprawą. Bo twoja wypowiedz, prawdę mówiąc, brzmi trochę jakby wyrwana z kontekstu.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 22:34:52
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Schoppenka, nie masz wrazenia, że napisaliśmy
> mniej więcej to samo? Tylko ja napisałem "prosto z
> mostu", a ty nieco piękniejszymi słowami. Zwróć
> też uwagę na to, że Midlum pisał, że rozmawiał już
> z bankami - bez rezultatu. Tak więc pozwoliłem
> sobie w swojej wypowiedzi pominąć to co tak
> kwieciście opisałaś. Skoro już rozmawiał i nic (bo
> jak sam napisał najpierw musi spałcić zadłużenie)
> to naprawdę niewiele więcej zostało do zrobienia.
> Nie lubię lać wody i dawać niepotrzebną nadzieję -
> dlatego też piszę treściwie i konkretnie. Czyżbym
> się mylił?
>
> A wtajemniczysz mnie w tę sprawę swojej koleżanki?
> Coż to za ugoda zawarta przed sądem? Czy nie jest
> przypadkiem tak, że niespłacasz rat, bank wystawia
> BTE i gotowe? Ugody przed sądem? Chętnie bym się
> zapoznał z tą sprawą. Bo twoja wypowiedz, prawdę
> mówiąc, brzmi trochę jakby wyrwana z kontekstu.


Słuchaj magielku-frędzelku - jesteś tak tępy, że nie widzisz, że nikt cię tu nie traktuje poważnie. Wiec okaż trochę honoru i spieprzaj stąd do swoich kolesi z Pruszkowa albo Wołomina - tam twoje miejsce.*******
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 22:50:30
Nie nikt, tylko paru cymbałów, którym pokazałem, że nie mają racji nie traktują mnie poważnie. Co nie zmienia faktu, że udzielam całkiem trafnych informacji. A może ty masz w tej sprawie jesczcze coś więcej do powiedzenia? Chętnie posłucham. a jak nie to zastosuj się do własnych rad i spieprzaj.
******Re: wypowiedzenie umowy.******
12 wrz 2010 - 23:02:06
To ty wlazłes na to forum i zrobileś szambo z tego forum. Stary - sperma wali ci na mózg, idź się wypałuj, jak ci zona nie chce dać (nie dziwię się jej zresztą) i BUJAJ SIĘ NA DRZEWO BANANY PROSTOWAĆ, BO DO TEGO SIĘ NADAJESZ PAJACU. ŻEGNAM !Więcej z tobą nie będę dyskutował, bo nie ma z kim. Powiem ci wprost: PASZOŁ WON !!!******
Re: ******Re: wypowiedzenie umowy.******
12 wrz 2010 - 23:07:32
Jak widzisz to ty ze swoimi znajomymi robicie tutaj bagno. Jesteś już tak głupi, że nawet tego nie zauważasz? Ale wiesz, o moje życie seksualne się nie martw, twoja żona mi daje regularnie.
Re: wypowiedzenie umowy.
12 wrz 2010 - 23:17:53
Gustlik...blagam was wszystkich !!! Dajcie sobie juz spokoj z tymi "tekstami".
Nie daj sie prowokować. Nie wyczules,że 'jemu" wlaśnie o to chodzi?!
Pomyślcie o wszystkich ludziach,którzy z nadzieją wchodzą na to forum -
czytając to wszystko...Proszę - nie reagujcie już na "jego" zaczepki.!!!!!!!
*****Re: wypowiedzenie umowy.*****
13 wrz 2010 - 00:50:47
Spierdalaj debilu i żegnam.******
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 05:11:01
przykre jest to ,ze musiałam sie znizyc do takiego poziomu

nikt nie oczekuje cudownego srodka jak uniknąc kredytów i ich spłat
nikt nie oczekuje czarodziejskiej rózdzki ,która zlikwiduje nasze długi
szukalismy tu wsparcia wzajemnego.interpretacji prawa,doswiadczenia innych pozwalały nam na ocene swojej sytuacji

wchodzi tu ktos obcy,moze madry moze nie i zaczyna jazde
zaczol od oszołomówmprostaków,jełopów debili,potem juz było tylko lepiej
durne baby,ryje i inne


no coz z pewnymi osobnikami trzeba rozmawiac z ich poziomu

moze i ma racje moze nie ale wejscie mial ostre,,oszolomy,,juz niezyjacy Kaczynski nas tak nazwał.....nie jest moja dumą mój tekst powyzej ale jak widc inaczej sie nie dalo


narazie zmywam sie z tad,mam inne sprawy na głowie niz durne bezplodne i głodne kawalki


bywajcie i trzymajcie sie ciepło
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 06:57:41
Do Gustlika,Dziśki i innych .
To ma byc wasz język w dyskusji??! Jeszcze sami chwalicie się za to????!!
Im więcej wulgaryzmu - tym bardziej cenicie siebie????????!
Nie sądziłam,że można tak "nisko upasć"...Nie wiem, czy ktoś bedzie szukal pomocy,
rady i wsparcia na tym forum,gdy zobaczy "taki jezyk rynsztokowy".
Jak mozna szanowac i ufać komuś,kto operuje takim językiem?!!
I to po tym,jak niedawno zwracaliście sie do wszystkich,by modlili sie za nastepną
ofiare tego systemu(śp.p.Helenke)? Ja teraz juz nie wiem,w jakie srodowisko
trafilam.. Mysle,że "mager" osiagnąl swoj cel..udalo mu sie pokazac pewien
poziom (w dyskusji)na tym forum,a tym samym osmieszyc...wielka szkoda.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 08:49:25
Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Do Gustlika,Dziśki i innych .
> To ma byc wasz język w dyskusji??! Jeszcze sami
> chwalicie się za to????!!
> Im więcej wulgaryzmu - tym bardziej cenicie
> siebie????????!
> Nie sądziłam,że można tak "nisko upasć"...Nie
> wiem, czy ktoś bedzie szukal pomocy,
> rady i wsparcia na tym forum,gdy zobaczy "taki
> jezyk rynsztokowy".
> Jak mozna szanowac i ufać komuś,kto operuje takim
> językiem?!!
> I to po tym,jak niedawno zwracaliście sie do
> wszystkich,by modlili sie za nastepną
> ofiare tego systemu(śp.p.Helenke)? Ja teraz juz
> nie wiem,w jakie srodowisko
> trafilam.. Mysle,że "mager" osiagnąl swoj
> cel..udalo mu sie pokazac pewien
> poziom (w dyskusji)na tym forum,a tym samym
> osmieszyc...wielka szkoda.
Moim zdaniem: Nawet jak to forum będzie to już nie takie samo jak przed pojawieniem się p.magiera,już o tym pisałem,ktoś miał w tym jakiś cel jaki???
Odpowiedzi stałych forumowiczów to nasza cecha narodowa, zbyt impulsywnego reagowania na prowokację. Od wieków obok Kościoła był "Szynk"gdzie wychodzący z kościoła aniołowie robili z siebie diabłów,to w nas siedzi.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 09:21:49
WITAJ MIDLUM 2.Proszę cię bardzo zrób tak jak pisałam Ci na początku,podyktowała również Ci dzisia i schopenka i inni.Nie bierz tylko słów Magera,on przez przypadek tu zajrzał i jest nieobliczalny oraz niezrównoważonym chłopkiem.NIE CZEKAJ TYLKO JUŻ WYSYŁAJ SWOJE PROŚBY O UGODY czy O RESTRUKTURYZACJE.ŻYCZĘ CI ABY SIĘ UDAŁO.JESTEŚMY STOBĄ.POZDRAWIAM.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 14:46:17
Morski, z tym pajacem da się tylko rozmawiać z jego rynsztokowego poziomu. To on namieszał na tym forum, nie ja, ani nie Dziśka. To on mnie pierwszego obraził. Ja już przestałem z nim dyskutować, bo nie ma z kim. Pozdrawiam.*****
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 14:54:21
i mnie jest wstyd

na codzien az tak wulgarna nie jestem
ale na jedno nie pozwole nikomu,NIKOMU
na ponizanie siebie i obrazanie

do tego nie ma prawa nawet moj mąż

nie ja weszłam na forum z oszołamami,prostakami czy kretynami,o innych obelgach i inwektywac nie wspomnę

przepraszam wszystkich poza panem m........
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 15:39:12
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> i mnie jest wstyd
>
> na codzien az tak wulgarna nie jestem
> ale na jedno nie pozwole nikomu,NIKOMU
> na ponizanie siebie i obrazanie
>
> do tego nie ma prawa nawet moj mąż
>
> nie ja weszłam na forum z oszołamami,prostakami
> czy kretynami,o innych obelgach i inwektywac nie
> wspomnę
>
> przepraszam wszystkich poza panem m........

Dzisia, wcale nie czuję, że mnie w jakikolwiek sposób obraziłaś. Rzeczywistość jest brutalna. Nie mamy łatwo i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 16:13 przez flame.
Re: wypowiedzenie umowy.
14 wrz 2010 - 00:27:12
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> i mnie jest wstyd
>
> na codzien az tak wulgarna nie jestem
> ale na jedno nie pozwole nikomu,NIKOMU
> na ponizanie siebie i obrazanie
>
> do tego nie ma prawa nawet moj mąż
>
> nie ja weszłam na forum z oszołamami,prostakami
> czy kretynami,o innych obelgach i inwektywac nie
> wspomnę
>
> przepraszam wszystkich poza panem m........


Dzisiu - to mager powinien się wstydzić, a nie Ty. To mager narobił szamba na tym forum. Ty mu dołożyłaś do pieca - I BARDZO DOBRZE !!! Zasłużył sobie na to. Nie dziwię się, że Ci puściły nerwy. Twój tekst mnie rozbawił do tego stopnia, że mnie wczoraj przed kompem zgięło w pół, Ja też na co dzień wulgarny nie jestem, ale z magerem to nawet archanioł by nie wyrobił. Gorąco pozdrawiam :)))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-14 00:28 przez Gustlik.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 18:48:01
Dziśka, nie dziwi mnie, że aż tak poniosły Cię nerwy. Ale dając się prowokować Magerowi stajemy się tacy jak on.
Weszłam na forum mając nadzieję, że znajdę tu kilka odpowiedzi na dręczące mnie pytania i czytając wasze posty- znalazłam. Ale teraz nie wiem co się dzieje. Taki Magerek narobił szumu, bo taka jego rola.

PROSZĘ IGNORUJCIE MAGERA I JEGO POSTY.
MOŻE W KOŃCU SOBIE PÓJDZIE!
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 19:02:20
DZIŚKA ,jesteś bezbłędna,rozpłakałam się ze smiechu,a Gustlik dodał jeszcze,totalny szok.TAK trochę namieszał,ale nie całkowicie,bo jednak MY JESTEŚMY NADAL ZE SOBĄ ZBLIŻENII A jego tak jakby nie było.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 19:24 przez ewiska.
Re: wypowiedzenie umowy.
13 wrz 2010 - 19:06:51
Człowieku,porad mądrych i sprawdzonych,bo przetestowanych na nas i na naszych grzbietach znajdizez sporo
jak sama widzisz,znalazło sie kukułcze jajo i z lekka namieszało
ale nic to,merytoryczna strona tego forum została
Re: wypowiedzenie umowy.
15 wrz 2010 - 09:03:38
DZiśka popłakałam się ze śmiechu bezbłędna jesteś.Wiecie co? to jest wypowiedzenie umowy dla magera wsam raz pasuje do niego jak ulał.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować