Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: nalot w domu przez faceta co zbiera tzw chwilowki

nalot w domu przez faceta co zbiera tzw chwilowki
28 wrz 2010 - 17:19:37
Otoz bylam zmuszona zaciagnac taka pozyczke chwilowke w wys 500zl.Pewnie sami nieraz musieliscie z tego skorzystac.a co miesiac oddawalo sie 190zl odsetek jesli nie moglo sie splacic od razu 690zl.W tym czasie moj maz smiertelnie zachorowal,krazylam po szpitalach nawet nie chce opisywac tego horroru,nie bylo nas w miejscu zamieszkania pare miesiecy.Otoz wczoraj zjawil sie ten gosc,w moim domu ublizal szaerpal mnie kiedy usilowalam go wyprosic rzucal najgorzymi epitetami trzymal telefon przy uchu wolal jakby swoich kumpli,przychodzcie natychmiast wynosimy rzeczy bo nie chce mi zaplacic i caly czs z tel przy uchu,uwaga ona mnie wyrzuca etc.To trzeba bylo przezyc.Usilowalam go wypchnac i jednoczesnie zadzwonic na policje ale wyrwal mi telefon i jak juz prawie byl za progiem pchnal tak drzwi ze wyladowalam na scianie.Na korytarzu zeby lokatorzy slyszeli krzyczal zlodziejka i innw.Zadzwonilam na policje przyjechali spisali wszystko ale swiadkow nie bylo tylko zaraz po zajsciu weszla sasiadka i byla juz przy policji ja bylam za bardzo roztresiona a za sciana niemy ciezko chory czlowiek moj maz.Co ja mam robic,boje sie wychodzic z domu ze nasle zbojow.Pomozcie mi
Re: nalot w domu przez faceta co zbiera tzw chwilowki
28 wrz 2010 - 17:26:12
jesli masz dane tego typa ,zgłaszaj do prokuratury napad na mieszkanie i siebie
Re: nalot w domu przez faceta co zbiera tzw chwilowki
28 wrz 2010 - 18:23:55
Anna - zrób tak, jak napisała Dziśka. Jeśli masz dane osobowe tego typa - zgłaszaj w prokuraturze domniemanie popełnienia przestępstwa.

Ten cham, bez Twojej zgody nie ma prawa niczego wynieść z domu!
Nie wolno mu przekroczyć progu Twojego mieszkania!

Sądząc po tym, jak się zachował i jak bardzo Cię sponiewierał może spróbować jeszcze raz.
Numer do najbliższego komisariatu policji zapisz w swoim telefonie.

Pan Roman Sklepowicz nie odmówi Ci pomocy i udzieli wskazówek jak skutecznie złożyć doniesienie. Możesz do niego zadzwonić - tel. 695 577 491 lub 500 848 247.



Zmieniany 9 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 14:51 przez flame.
Re: nalot w domu przez faceta co zbiera tzw chwilowki
28 wrz 2010 - 19:14:19
z tego czego nauczyłam sie juz z tego forum nie mial zadnego prawa do napasci
ani na ciebie ani na mieszkanie i mienie

zgłaszaj prokuraturze napasc ,dolącz notatke policyjną
jesli masz jakies slady na ciele rób obdukcję
tylko komornik i to z nakazem sadowym ma prawo wejsc do mieszkania

nie zwlekaj to wazne

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować