Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****

*****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
30 wrz 2010 - 23:00:11
Kochani !!! Jest prosty sposób na uporczywe telefony od banczków i windykatorów. TO ZMIANA NUMERU I ZASTRZEŻENIE NOWEGO NUMERU. Mozna to zrobić nie zmieniając operatora. Wówczas nowy numer, jak będzie zastrzeżony, nie będzie dostępny w biurze numerów. I banki dzwonią, ale JAJAMI !!!

P.S. Jeszcze jedna sprawa: wyłączyć w komórkach pokazywanie numeru ID przed połączeniami z komórek, ponieważ zastrzeżenie numeru może nie wyłączać tej funkcji, tak jest np. w Orange. Jest to funkcja powodująca wyświetlanie się numeru osoby dzwoniącej u odbiorcy rozmowy. Warto o tym wiedzieć, ponieważ już telefony stacjonarne posiadają tę opcję i jak zadzwonimy do banku, to nasz numer się u nich wyświetli. ID mozna wyłączyć i włączyć w każdej chwili korzystając z ustawień w telefonie, nie trzeba dzwonić do operatora i czekać ruski rok, aż oni coś tam przestawią w centrali. Usługa jest dostępna od razu po jej włączeniu. Można więc wyłączyć pokazywanie ID przed rozmową z bankiem, a potem ponownie włączyć. Natomiast w telefonach stacjonarnych zastrzeżenie numeru powinno blokować wyświetlanie numeru u odbiorcy, ale można to łatwo sprawdzić - wystarczy zadzwonić ze stacjonarnego na własną komórkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-30 23:01 przez Gustlik.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
30 wrz 2010 - 23:02:28
Gutlik, jesteś genialny! Coż za odkrycie! Zgłoszę cię jako kandydata do nagrody Nobla!
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 01:11:22
Ja ciebie też zgłoszę - jeżeli tylko wprowadzą nagrodę Nobla w dziedzinie głupoty.*********
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 08:30:37
Kurcze, fajnie :) Dobrze wiedzieć, że w czymś jestem najlepszy :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 09:41:19
"Głupotą jest takie zaślepienie jakie reprezentuje mager. Jest tak głupi, że to
jest ciężkie do opisania. I właśnie z czymś takim trzeba walczyć. Bo stwarza zagrożenie."
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 09:45:27
Flame! Witaj o poranku! Jesteś już tak głupia, że nawet cytat potrafisz przekręcić? Fajnie, ciekawe co jeszcze nam pokażesz :) O wiem, wiem, zacznijmy od cycków! :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 10:54:36
Siedzisz krecie po drugiej stronie szkiełka i w swojej bezdennej głupocie myślisz, że jesteś zabawny? Komu ciulu chcesz zaimponować? Samemu sobie? Naiwny fajansie, zdygany pokurczu i obleśny frajerze jesteś żałosny i nadal wydaje ci się, że w sieci jesteś anonimowy he he he
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 11:04:26
"Siedzisz krecie po drugiej stronie szkiełka i w swojej bezdennej głupocie myślisz, że jesteś zabawny?"
Nie, absolutnie. Myślę, że jestem złośliwy i upierdliwy.

"wydaje ci się, że w sieci jesteś anonimowy"
Widzisz, na dwoje babka wróżyła. Wbrew temu co uważasz, jestem na tyle inteligentny, że wiem, że nie jestem anonimowy. Ale z drugiej strony dla ciebie z pewnością jestem. Chcesz mnie odnaleźć? Powodzenia :) Potrzebujesz jakiś wskazówek? Powiedz jakich, chętnie ci pomogę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 11:08 przez mager.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 11:34:45
Nie pochlebiaj sobie wypierdku. Inteligencja popiepszyła ci się z umiejętnościami intelektualnymi, ale i na tym polu nie masz czym błysnąć. Jesteś tylko sprytnym cwaniaczkiem. Nikim więcej. Niezbyt to atrakcyjny kąsek dla mnie, więc szkoda mi czasu na namierzanie takiego wymoczka. Zajął się tym ktoś inny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 12:01 przez flame.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 11:39:03
Ooo, już się tym ktoś zajął? Fajnie, poczekam na efekty. I co chcesz ze mną zrobić? Oskarżyć o ubliżanie? Zniesławienie? A może jeszcze coś innego?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 13:44:13
Dowiesz się w swoim czasie magerku.A ja telefony wyciszyłam by innych domowników nie budziły to znaczy jak ktoś śpi w dzień,na noc to ja wyłączam.Numer mi nie odpowiada nie odbieram i nie będe odbierać od pazernych ludzi.Jak będą nadal uporczywie dzwonić zgłoszę do prokuratora,by ścigał ich z urzędu.Tak Magerku czas wziąć się za takich łepków którzy nachodzą dom pracę i dzwonią po kilka razy na dzień.DOŚĆ JUŻ TEGO.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 14:10:38
No i słusznie Ewiska, to nieco rozsądniejsze od pomysłu Gustlika. Ale z tym powiadomieniem prokuratora to się troszkę zagalopowałas. O ile mi wiadomo dzwonienie do kogoś nie jest karalne :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 14:35:37
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale z tym powiadomieniem prokuratora to się troszkę zagalopowałas.
> O ile mi
> wiadomo dzwonienie do kogoś nie jest karalne :)

Stalking polega na obsesyjnym kontaktowaniu się z inną osobą wbrew jej woli. Przykładem może być uporczywe telefonowanie do kogoś albo wysyłanie mu maili, sms-ów, a nawet niechcianych prezentów.
Do tej pory w Kodeksie karnym nie było podstaw do karania tego rodzaju czynów. Teraz Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z Komisją Kodyfikacyjną Prawa Karnego przygotowało propozycję nowych regulacji w Kodeksie karnym.
Przewidują one karę pozbawienia wolności do lat 3 za uporczywe nękanie prowadzące do naruszenia prywatności lub budzące uzasadniony strach o siebie lub bliskich. Tak samo karane ma być złośliwe wykorzystywanie danych osobowych innej osoby celem narażenia jej na szkodę materialną lub osobistą. Jeśli w efekcie pokrzywdzony targnie się na własne życie, sprawcy będzie grozić kara od 2 do 12 lat więzienia.
Według badań przeprowadzonych na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości nawet co 10. Polak zetknął się osobiście ze zjawiskiem stalkingu; jego ofiarami najczęściej padają kobiety. Nękanie, m.in. za pomocą telefonów i smsów, wywołuje lęk i strach o bezpieczeństwo własne oraz najbliższych. Ofiary często zmuszane są do zmiany miejsca zamieszkania, pracy, trybu życia.

Z uwagi na fakt, że przedmiotem ochrony projektowanego przepisu jest przede wszystkim wolność człowieka, zdecydowano o umieszczeniu stosownego przepisu w rozdziale XXIII Kodeksu karnego, grupującym przestępstwa przeciwko wolności, jako art. 190a.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 15:06 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 15:12:31
Hmm, interesujące. Ciekawe jak to bedzie rozpatrywane. Kiedy to już będzie stalking, a kiedy jeszcze nie? Zobaczymy... Jak zadzwonię do kogoś po pijaku i niezrozumiale wybełkotam jakis ryk w stylu BUULEEEUUUUEEE! i ktoś się przestarszy i wywoła to u niego uczucie lęku to już będzie stalking? :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 15:46:36
Witam! Jeśli chodzi o takie telefony to ja właśnie mam taki przypadek. Jakiś cham z firemki casus finance wydzwania do mnie. Pierwszy raz zadzwoniła jakas panienka i umówiłam się na spłatę raty dziś. Od 3 dni mam kilka telefonów z tej firemki bo jak facet powiedział że nikt mu nie zabroni dzwonić. Wydzwaniają nawet na numer rodziców chociaż nigdy w żadnym banku go nie podawałam. Czemu TP nie stosuje się do ustawy o ochronie danych osobowych tylko podaje numery abonentów na prawo i lewo? Kiedy facecikowi powiedziałam że nie ma dzwonić na numer rodziców to cham mnie wyśmiał. Czy można jakoś potrząsnąć tą TP SA żeby nie podawali obcym numerów? Teraz to już za późno bo chamidła już mają co chcieli.Może ktoś poradzi jak się zachować w takiej sytuacji w przyszłości?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 15:54:35
mala_stg66 u mnie w pracy synalek P.naczelnik kredytów zainstalował jej nielegalne oprogramowanie na służbowym komputerze z wszystkimi numerami do TP SA i nie trzeba było dzwonić do telekomunikacji tylko u niej w komputerku były wszystkie numery nawet te zastrzeżone.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 22:33:33
Jola Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mala_stg66 u mnie w pracy synalek P.naczelnik
> kredytów zainstalował jej nielegalne
> oprogramowanie na służbowym komputerze z
> wszystkimi numerami do TP SA i nie trzeba było
> dzwonić do telekomunikacji tylko u niej w
> komputerku były wszystkie numery nawet te
> zastrzeżone.


Jola, pieprzysz od rzeczy. Ktoś ci jakąś bajeczkę opowiedział, a ty w to wierzysz jakbyś do przedszkola chodziła.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 16:32:54
Uzupełnienie wcześniejszego posta.
Zgodnie z powołanym jako pierwszym słownikiem - "ustawicznie dręczyć, trapić, niepokoić (czymś) kogo, dokuczać komu, nie dawać spokoju". Warto uwypuklić, że użycie tego określenia kładzie generalny nacisk na odbiór przez ofiary zachowań sprawców, nie zaś na intencje sprawcy, które przy tej konstrukcji przepisu są w istocie bez znaczenia. Wydawać by się też mogło, że użycie słowa nękanie bez dodatkowego określenia w postaci uporczywości mogłoby być wystarczające dla zobrazowania czynności wykonawczej, jednakże zamiarem projektodawców było wyraźne
wskazanie, że chodzi o zachowania nie tylko powtarzalne, różnorakie, czy wielokrotne, ale także nacechowane złą wolą.


Nieistotnym zaś będzie, czy sprawca przestępstwa z art. 190a § 1k.k.będzie działać z chęci dokuczenia pokrzywdzonemu, czy też z powodu potrzeby jego admiracji(podziw, zachwyt, uwielbienie).

Zgodnie z art. 115 §11 k.k. osobą najbliższą jest małżonek, wstępny, zstępny, rodzeństwo, powinowaty w tej samej linii lub stopniu, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu.

W ramach reakcji prawnokarnej, na zjawisko uporczywego nękania, zdecydowano o konieczności nowelizacji art. 41a § 1 k.k., regulującego przesłanki orzekania środków karnych takich jak: zakaz kontaktowania się z określonymi osobami, zakaz przebywania w określonych środowiskach, czy niedawno wprowadzony zakaz zbliżania się do określonych osób. Artykuł ten w brzmieniu dotychczasowym przewidywał jedynie taką możliwość w odniesieniu do przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności popełnionych na szkodę małoletniego oraz w przypadku skazania za przestępstwo z użyciem przemocy wobec osoby najbliższej.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 18:11:20
I właśnie oto mi chodzi Mager,to jest tak zwane dręczenie z nęcanie psychiczne.Z jednego banku codziennie po trzy razy i tak najpierw na komórę ,jak nie odbieram to na domowy.Jak tak będą upierdliwie dzwonić to zgłoszę,w końcu wiedzą,że między czasie łatwę restrukturyzację i po niedzieli będzie już wiadomo,tylko zależy na jakich warunkach,bo też sobie nie pozwolę by mnie wykorzystali.Wkońcu to ma być pod hipotekę.POZDRAWIAM.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 22:32:36
"Czemu TP nie stosuje się do ustawy o ochronie danych osobowych tylko podaje numery abonentów na prawo i lewo?"
TP SA stosuje się do ustawy o ochronie danych osobowych. Po prostu numery telefonów nie są zastrzeżonymi danymi osobowymi. Masz je w kazdej książce telefonicznej.

"Czy można jakoś potrząsnąć tą TP SA żeby nie podawali obcym numerów?"
Tak, możesz zastrzec numer. Zastrzeżonego numeru ani nie ma w książce telefonicznej, ani TP SA nikomu go nie poda.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
01 paź 2010 - 22:35:55
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I właśnie oto mi chodzi Mager,to jest tak zwane
> dręczenie z nęcanie psychiczne.Z jednego banku
> codziennie po trzy razy i tak najpierw na komórę
> ,jak nie odbieram to na domowy.Jak tak będą
> upierdliwie dzwonić to zgłoszę,w końcu wiedzą,że
> między czasie łatwę restrukturyzację i po
> niedzieli będzie już wiadomo,tylko zależy na
> jakich warunkach,bo też sobie nie pozwolę by mnie
> wykorzystali.Wkońcu to ma być pod
> hipotekę.POZDRAWIAM.

Ewa, bank tylko dzwoni żeby odzyskać swoje pieniądze. To nazywasz dręczeiem psychicznym? Ja rozumiem, że cię to stresuje, ale postaw się w roli banku. Ty byś nie dzwoniła do kogoś gdyby ci wisiał grubą kasę i by ci na tej kasie zależało? Pomyśl o takiej sytuacji: pożyczyłaś komuś kasę i teraz nie mżesz do tej osoby zadzwonić, bo ona powie, że ją dręczysz. Mądre to jest?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
02 paź 2010 - 11:07:22
Tutaj też tylko dzwonili:)))

[www.tvn24.pl]
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
02 paź 2010 - 11:36:40
Mager ja to olewam te telefony i wcale one mnie aż tak niestresują,chyba pisałam wyżej,telefon komórkowy jest wyciszony,jak widzę znajomy numer i to od przyjaciół czy rodziny po prostu odbieram,natomiast od wrogów nie i niech sobie dzwonią przez całe 24 h na dobę,natomiast domowy,również widnieją numery i jest wyciszony,tak więc baneczki niech sobie dzwonią.Ajak będą upierdliwie dzwonić mam prawo zgłosić do prokuratora i basta.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
02 paź 2010 - 21:37:00
No i to rozumiem. To znaczy to, że olewasz sobie te telefony. To całkiem rozsądne. Ale póki co do prokuratora nikogo nie zgłosisz, bo to prawo (o ile mi wiadomo) jeszcze nie obowiązuje. Ale z olewaniem to całkiem zdrowe podejście. Do tego masz prawo.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
02 paź 2010 - 23:14:44
witam, ja nie miałam takiego szczęścia bo nic nie wiedziałam na ten temat -odbierałam telefony bo czułam się winna -bardzo często grała muzyczka dośc długo nim ktoś się zgłosił-albo proszono by
mąż oddzwonił na podany numer wtedy nie wiedziałam, że to na mój koszt a zdarzało się to kilka razy dziennie - a dzisiaj odłączony mam telefon i przy okazji internet bo miałam takie rachunki że nie byłam w stanie płacic -powinni ich obciąży tymi rachunkami -nie znałam tego forum i zupełnie byłam zielona,pokorna i przerażona...
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 07:02:33
Ela, nie to żebym chciał być złośliwy, czy coś, ale jest taka bardzo prosta zależność: ty dzownisz - ty placisz, ktoś do ciebie dzwoni - ktoś płaci.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 09:32:16
Nie do końca! Lukas Bank za rozmowę z klientem nalicza opłatę w wysokości 15zł...a za 3 min. rozmowę ile w TP zapłaci- złotówkę? Bank nie może tracić-bank musi zarabiać nawet w przypadku tzw. kredytów trudnych.Pozdr
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 15:06:21
> Ale póki co do prokuratora nikogo nie zgłosisz, bo to prawo (o ile mi wiadomo)
> jeszcze nie obowiązuje.

I owszem jeszcze te przepisy nie obowiązują .
Ale sądy do kwestii stalkingu na obecną chwilę podchodzą dosyć rygorystycznie.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 16:39:29
zajaczbyszek Napisał(a):
> Ale sądy do kwestii stalkingu na obecną chwilę
> podchodzą dosyć rygorystycznie.

Rygorystycznie, czyli jak? Grożą palcem?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 17:16:24
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rygorystycznie, czyli jak? Grożą palcem?

Wszak nad wyraz jesteś rozgarnięty, i trzeba ci jeszcze tłumaczyć!
Nie koniecznie grożą palcem, też mogą dać klapsa na goły tyłek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 16:11:49
Zbyszku to mniałam na myśli,Sąd nie lubi takich mądrzyckich jak Mager i inni.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 17:42:33
No tak, trzeba tłumaczyć, bo skoro coś nie jest karalne to nie wyobrażam sobie innej kary niż pogrożenie palcem.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 18:02:01
W czerwcu na policję zgłosiła się łodzianka - pani Monika, która była nękana telefonami.
Prześladowca uruchomił specjalny program komputerowy, który sprawił, że telefon pani Moniki dzwonił prawie cały czas. Na szczęście policji udało się odnaleźć mężczyznę. Okazał się nim 48-letni obywatel Niemiec, ścigany międzynarodowym listem gończym za oszustwa i fałszerstwa dokumentów. Ukrywał się w Zielonej Górze. Sprawą zajęła się prokuratura.

Teraz sprawdzamy kilkaset kart telefonicznych, które posiadał mężczyzna, czy są na nich połączenia do pani Moniki z Łodzi. Może to potrwać kilka miesięcy - mówi Grzegorz Szklarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 18:12:12
Wiesz, myślę, że telefon dzwoniący cały czas to cos troszeczkę innego niż dwa, trzy, czy kilka telefonów dziennie z windykacji. Ale spoko, możecie zgłaszać takie sprawy, przynajmniej osoba je przyjmująca będzie miała ubaw.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 18:22:53
Banki posiada oficjalne pismo od klienta - zatem klient oczekuje oficjalnej odpowiedzi nie nachalnych telefonów z windykacji.
Zatem skoro bank zna sytuację klienta a mimo to windykacja ciągle wydzwania, więc jest to złośliwe niepokojenie, Art. 107.K.W, Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
Art. 191. § 2.K.K, Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Tyle w temacie.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 18:35 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 18:36:22
Jasne. Dlaczego zatem jeszcze ani razu nie zgłosiliście na policję telefonów z windykacji? A może zgłosiliście tylko zostaliście wyśmiani? No jak to jest?

Tyle w temacie.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 18:40:35
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jasne. Dlaczego zatem jeszcze ani razu nie
> zgłosiliście na policję telefonów z windykacji? A
> może zgłosiliście tylko zostaliście wyśmiani? No
> jak to jest?
>
> Tyle w temacie.

Nie wyśmiani zapewniam cię.
Jeżeli do ścigania nie doszło to tylko, dlatego że prokurator i nie tylko siedzą w kieszeni bankierów, i nadgorliwość odbiła by się im czkawką.
Że nie wspomnę o cichych ugodach - aby nie nagłaśniać sprawy.
A to znacznie zmienia postać rzeczy !

Co zaś, co tyczy ośmieszania się to ośmieszają się tacy prokuratorzy, którzy umarzają postępowanie naruszenia uczuć religijnych przez budowniczych krzyża z puszek po piwie.
Powodem jest niewykrycie sprawców jakby nie było kamer w tym czasie i nie można byłoby przejrzeć zapisów.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 19:53 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 19:01:26
No niesamowite! A ja jednak jestem zdania, że dlatego, że jesteś jełopem i kretynem. Policja nie ściga przestępstwa... Interesujące... :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 19:45:16
Że jesteś "jełopem" już to udowodniłeś, i nie musisz NAS w tym utwierdzać.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 19:55:49
Właśnie przed chwilą ty to pokazałeś misiu. Dostatecznie wyraźnie :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 19:58:00
( 2010-08-30 10:08)
~mager
Debilu! Debilu! Debilu! Już raz ci tłumaczyłem
to, ale pewnie nie pamiętasz, bo nie masz mózgu.

Odpowiedź.

Twój brak samooceny, samokrytyki i obiektywizmu.
Tyle osób ci mówi, że jesteś w błędzie, nie
rozumiesz co czytasz, plączesz się i sam sobie
zaprzeczasz, źle interpretujesz posty, a ty w
kółko swoje, że wszystkim (oprócz ciebie)
brakuje rozsądku.
Ale to domena przygłupów z przerośniętym ego
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:01:52
mager - Nawet liczyć nie umiesz, słoneczko. Kup sobie
patyczki przedszkolne. Może to coś pomoże,
choć wątpię.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:06:03
Nie no jasne, ja jestem debilem, a policja nie jest zainteresowana ściganiem przestępstw. Bardzo interesujące. A co na to mówi twój lekarz?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:07:54
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie no jasne, ja jestem debilem, a policja nie
> jest zainteresowana ściganiem przestępstw. Bardzo
> interesujące. A co na to mówi twój lekarz?

( 2010-08-30 10:33)
~mager
OK, widzę, że nie zrozumiałeś, więc napiszę
jasniej, tak po twojemu: spierdalaj debilu!

To jak to po twojemu spierdalaj debilu?

( 2010-08-28 00:09)
Witam z radością wielką! Widzę, że nasze
słoneczko, mager kochany, znów szaleje. I znów
pozwala sobie na chamstwo wobec kobiety. Obawiam
się, że jak i poprzednio nie doczekasz się ni
drobiny skruchy. Jak można na nia liczyc od
kogoś, kto tylko przez omyłkę nazywany jest
człowiekiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 20:10 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:11:13
Nie no, po mojemu spierdalaj debilu to spierdalaj debilu. A więc spierdalaj debilu.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:12:50
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie no, po mojemu spierdalaj debilu to spierdalaj
> debilu. A więc spierdalaj debilu.

To co jeszcze tutaj robisz?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:17:41
No jak to co? Czekam aż będziesz spierdalał.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:21:42
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No jak to co? Czekam aż będziesz spierdalał.

Nie doczekasz się!!!
Chyba że musisz udowodnić jak miało to miejsce na innych forach, że jesteś debilem.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:24:02
Hehe, chyba mylisz osoby. Póki co to ty wciaż pokazujesz jaki kretyn z ciebie :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:28:48
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Hehe, chyba mylisz osoby. Póki co to ty wciaż
> pokazujesz jaki kretyn z ciebie :)

W ocenie czy to były inne osoby zajmą się inni - istotne jest, że twórczość autora jest identyczna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 20:29 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:35:03
Nie bardzo wiem, o czym mówisz. Ale to nieważne, po prostu bełkoczesz jak zawsze.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:37:05
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie bardzo wiem, o czym mówisz. Ale to nieważne,
> po prostu bełkoczesz jak zawsze.

( 2010-08-28 00:09)
Witam z radością wielką! Widzę, że nasze
słoneczko, mager kochany, znów szaleje. I znów
pozwala sobie na chamstwo wobec kobiety. Obawiam
się, że jak i poprzednio nie doczekasz się ni
drobiny skruchy.
"Jak można na nia liczyc od
kogoś, kto tylko przez omyłkę nazywany jest
człowiekiem?"

Zatem automacie zaczynasz się powtarzać - zmień płytę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 20:53 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 20:57:48
Kolejny raz nie wiem o co ci chodzi :) Ale to już norma, jesteś tak pierdolnięty, że jak kończą ci się tematy (nie mówię "argumenty", bo tych w ogóle nie masz) to zaczynasz pieprzyć bez sensu, w ogóle bez związku z tematem. Ale to już ci kiedyś pisałem, pamietasz?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 21:03:49
A to ciekawe z tymi argumentami.
Więc jak to jest masz ochotę pomóc mi i flame w tym abyśmy zdechli?
Ale to już ci kiedyś pisałem, pamietasz?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 21:06:21
Nie Zbysiu, moja pomoc jest zbędna. Natura sama dokona selekcji i wyeliminuje niepotrzebne jednostki.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 21:10:28
I zapanuje spokój jak natura wyeliminuje magera:)
Rzeczywiście jest to budujące:)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
03 paź 2010 - 21:26:06
Pogadaj sobie, pogadaj. Tutaj czujesz się mocny, bo masz wokół siebie podobnych sobie nieudaczników np. w osobie Flame, ale w prawdziwym świecie cienkim głosem piejesz, co?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
04 paź 2010 - 17:27:38
zajaczbyszek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I zapanuje spokój jak natura wyeliminuje magera:)
> Rzeczywiście jest to budujące:)

Zbysiu - dopóki ścierwo nie rozłoży się na cacy, będzie kadzić swoim smrodem.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
04 paź 2010 - 18:44:30
Autor: flame (IP zapamiętane)
Data: 04 paź 2010 - 17:27:38

> Zbysiu - dopóki ścierwo nie rozłoży się na cacy, będzie kadzić swoim smrodem.

-----------------------------------------------------------------------
Rzuca wyzwanie a później udaje, że nie wie, o co idzie i straszy, że spotkanie z nim nie będzie miłe jakby to miało na mnie wywrzeć jakiekolwiek wrażenie:)
Bohater w porównaniu do osób starszych i kobiet oraz w ujadaniu - a tu jednak, mimo iż sam zasugerował spotkanie w realu ma obiekcje, damski bokser, od siedmiu boleści.
Celowo wziąłem wolne w pracy, aby zapoznać się z ofertą na miejsce spotkania, a tu cisza.
Może się obawia że wezmę wsparcie, nie jestem z tych jak podejmuję wyzwanie jeden na jeden to je realizuję.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-04 18:46 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
04 paź 2010 - 22:36:20
Zbysiu, nie rozśmieszaj mnie, proszę. Nie zauważasz jaki jesteś smieszny?
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 07:07:56
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbysiu, nie rozśmieszaj mnie, proszę. Nie
> zauważasz jaki jesteś smieszny?


Dla ciebie TCHÓRZU Pan Zbyszek!
Prawdo podobnie dzisiaj będę TCHÓRZU w Opacz Koloni konkretnie, w Bhat Elektrotechnika Sp.z o.o ul Aleje Jerozolimskie, pasuje ci ten układ, ponieważ widzę, że brakuje ci odwagi na wysunięcie propozycji.
Bendę wolny w godź 13 -14 podaj jakiś znak rozpoznawczy, TCHÓRZU.

Co jest TCHÓRZU przecież pragnąłeś spotkania zemną w realu, aby zobaczyć, jakim głosem pieję - a teraz strach cię paraliżuje?!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 07:48 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 08:32:08
Widzisz misiu, niestety w okolicach 13-14 jak każdy uczciwy człowiek siedzę w pracy :) Na forum fajnie się cwaniaczkuje, nie? :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 08:34:39
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widzisz misiu, niestety w okolicach 13-14 jak
> każdy uczciwy człowiek siedzę w pracy :) Na forum
> fajnie się cwaniaczkuje, nie? :)

Podaj inną godzinę specjalnie dla ciebie się dostosuję- boisz się spotkania w realu
TCHÓRZU, bo tylko na forum czujesz się mocny!
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 08:36:36
Zieeeewww... :) Kurcze, Zbysiu naprawdę chce klapsa.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 08:39:01
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zieeeewww... :) Kurcze, Zbysiu naprawdę chce
> klapsa.

No to dawaj - CZKAM, ile razy trzeba ci powtarzać i nie pisz tego czego boisz się zrobić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 08:40 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 08:41:46
zajaczbyszek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mager Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Zieeeewww... :) Kurcze, Zbysiu naprawdę chce
> > klapsa.
>
> No to dawaj - CZKAM, ile razy trzeba ci powtarzać
> i nie pisz tego czego boisz się zrobić!

I jeszcze raz, dla ciebie PAN Zbyszek!
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 09:02:52
Panie Zbyszku, cmoknij mnie pan w chubek czuja :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 09:15:20
Magier,a czemu ty zmieniasz swoje maile.Wiesz magerku wolę swoją pętle kredytową niż być wszą taką jak ty.Bo jestem pewna,że kiedyś je spłacę a ty tą wszą zawsze zostaniesz.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
05 paź 2010 - 09:42:13
Nie zmieniam. Mam trzy, których stale używam. Po prostu kazdy służy mi do czegoś innego.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 07:27:58
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Panie Zbyszku, cmoknij mnie pan w chubek czuja :)

Mam wątpliwości, że coś takowego posiadasz.
Nadto jest to możliwe tylko w realnym świecie, zatem jak masz takie życzenie to zapraszam w piątek, abym cię mógł rozpoznać wydobądź swojego czują!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 07:28 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 08:20:34
Zbyszek, naprawdę masz ochotę to zrobic? Pociagaja cię chłopcy? No wiesz?! Ty zboczeńcu! :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 08:27:47
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbyszek, naprawdę masz ochotę to zrobic? Pociagaja
> cię chłopcy? No wiesz?! Ty zboczeńcu! :)

Zwłaszcza pokroju magerowego!!!
Dawaj nie daj się prosić wszak masz na to ochotę!!!

Zapomniałeś dodać "Panie" Zbyszku, chłopczyku!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 08:30 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 08:44:01
Fajnie, że w końcu się otorzyłeś leszczu i [przyznałeś do swojej orientacji :) Tylko ciekawe co na to powiedzą twoi niezbyt tolerancujnie znajomi, np. Gustlik :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 08:52:54
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie, że w końcu się otorzyłeś leszczu i
> [przyznałeś do swojej orientacji :) Tylko ciekawe
> co na to powiedzą twoi niezbyt tolerancujnie
> znajomi, np. Gustlik :)

Jak widzę nieodparte warzenie wywarło to na tobie TCHÓRZU ukrywający się w sieci!!!
Bo tylko tam możesz czuć się mocny, ale tylko w pyskówkach!!!
Nie bój się mnie wszak jesteś bestią która całe życie biła ludzi!!!

Więc czym jest dla bestii taki leszcz jak ja, rozprawisz się z nim w ciągu sekundy i będziesz miał problem z głowy!!!

Co na to powiedzą moi znajomi – ano, że CYKOR mager boi się zemną spotkać w realu, mimo iż prezentował się tutaj na bestię, która unicestwia jemu niepokornych!!!



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 09:18 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 09:16:46
Zapewne tak właśnie by było, nie trwałoby to dłużej niż 2-3 sekundy. Ale wiesz, zawsze mam pewną kolejność: najpierw silne argumenty, dopiero potem argumenty siły. Najpierw postaram się żeby sąd się tobą zainteresował, jak to się nie uda to trzeba będzie mysleć nad innym rozwiązaniem :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 09:22:48
mager Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zapewne tak właśnie by było, nie trwałoby to
> dłużej niż 2-3 sekundy. Ale wiesz, zawsze mam
> pewną kolejność: najpierw silne argumenty, dopiero
> potem argumenty siły. Najpierw postaram się żeby
> sąd się tobą zainteresował, jak to się nie uda to
> trzeba będzie mysleć nad innym rozwiązaniem :)

2-3 sekundy:) Chłopczyku bujną masz wyobraźnię:)
A szyli siłowe straszenie nie pomogło teraz przeszedłeś do straszenia sądem!
A to ciekawe, bo ja o tym już dawno pomyślałem - odrobinę się spóźniłeś!
Zapewne sąd zainteresuje się tym ilu to ludzi pobiłeś i jakich:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 09:24 przez zajaczbyszek.
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
06 paź 2010 - 09:50:39
No pewnie by się zainteresował. Niestey problem w tym, że nie wiesz ilu i jakich. Więc niewiele masz do zaoferowania sądowi :)
Re: *****Prosty sposób na uporczywe telefony*****
04 paź 2010 - 23:09:55
Do pana magera: po pierwsze proszę nie nazywać ludzi nieudacznikami bo kiedyś pana nazwą nieudacznikiem jak się noga panu podwinie. Po drugie: każdy na tym forum zdaje sobie sprawę ze swej sytuacji, ja też. Mam długi i nie uchylam się od ich spłacenia pewnie jak wszyscy na tym forum. Jednak chcemy spłacać nasze kredyty na UCZCIWYCH! warunkach i o to chodzi wszystkim którzy tu piszą. Kiedy panienka z windykacji dzwoniła odebrałam telefon i umówiłam się na konkretny dzień spłaty w ciągu 3 dni. Niestety przez cały ten czs dzień w dzień miałam po kilka tetefonów kiedy zapłacę. Czy to nie jest złośliwe i uporczywe nękanie? Jest rzeczą jasną że bank chce odzyskać swoje pieniądze,ale powtarzam uczciwie!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować