PRIM INOVA GMBH
05 wrz 2015 - 13:18:46
Witam dostalem od komornika nakaz zaplaty wierzytelnosci jej wlascicielem jest prim inova gmbh .Wydaje mi sie iz sprawa jest juz przedawniona w 2011 roku u innego komornika sprawa ta zostala umozona co mam teraz zrobic aby bylo podobnie z gory dziekuje
Re: PRIM INOVA GMBH
10 wrz 2015 - 19:19:48
pisak512 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam dostalem od komornika nakaz zaplaty
> wierzytelnosci jej wlascicielem jest prim inova
> gmbh .Wydaje mi sie iz sprawa jest juz
> przedawniona w 2011 roku u innego komornika sprawa
> ta zostala umozona co mam teraz zrobic aby bylo
> podobnie z gory dziekuje
W ciągu 7 dni musisz do Sądu złożyć wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu i załączyć sprzeciw w 2 egzemplarzach/ na druku,który jest dostępny w kazdym sądzie lub wydrukować z internetu.We wniosku należy wskazać,że o nakazie zapłaty dowiedziałeś się od komornika /należy załączyć kserokopię zajęcia/.W sprzeciwie należy podnieść zarzut przedawnienia /art.117-118 kc/ oraz brak legitymacji procesowej powoda ponieważ nie otrzymałeś informacji o cesji.Nakaz zapłaty zostanie uchylony i sprawa zostanie przekazana do sądu właściwości ogólnej./np jeżeli mieszkasz we Wrocławiu to sprawa zostanie przekazana do Wrocławia z e-Sądu w Lublinie/.Aktualnie mam sprawę z Prim Inova GmbH w sądzie w mojej miejscowości i przeszedłem wszystkie powyższe procedury.Pod koniec września powinno być po wszystkim /przedawnienie 13 lat!/.Powodzenia! Wyłudzają przedawnione długi korzystając z nieznajomości prawa Polaków!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować