VINDEXUS pomoc
15 paź 2015 - 09:46:25
Witam
prosze o pomoc w sprawie firmy windykacyjnej Vindexus.
Kilka miesiecy temu dostałam informacje o zajeciu wynagrodzenia przez komornika z polecenia firmy Vindexus.
Po rozmowie telefonicznej z owa firma ustaliłam spłate zadłuzenia w ratach.
Nakaz zapłaty według którego działał komornik został wysłany na adres pod ktorym nie mieszkalam kilka lat wobec czego nie wiedzialam nic na temat egzekucji.
Na moja prosbe komornik wyslal mi ksero nakazu zaplaty.Wyslalam dwa pisma do firmy Vindexus aby dowiedziec sie co to za zadluzenie-nie mam pojecia za co place-ale nie dostałam odpwiedzi na zadne pismo.
Co zrobic w tej sytuacji?Płace nie wiem za jaki dług.
Proszę o poradę
Re: VINDEXUS pomoc
28 paź 2015 - 10:49:03
Szybko zwróć się do sądu,który wydał nakaz zapłaty o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu i udowodnij,że nie mieszkałaś w tym miejscu.Najlepiej załączyć kserokopię dowodu osobistego pod warunkiem,że data jego wystawienia jest wcześniejsza niż wysłany nakaz zapłaty.Napisz,że o nakazie dowiedziałaś się dopiero od komornika.Nakaz zostanie uchylony a komornik zostanie powiadomiony z urzędu.Jeżeli w dowodzie masz datę późniejszą to możesz np. podać fakturę na obecny adres ale z okresu wysłania nakazu.Otrzymasz dokumenty z sadu wraz z pozwem i będziesz mogła złożyć sprzeciw i podnieść zarzut przedawnienia art.117-118 kc. Powodzenia!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować