Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

lichwiarski dług w profi credit

lichwiarski dług w profi credit
31 sty 2016 - 19:06:52
mam tez wielki problem z profi credit zaciagnalem pozyczke w tej firmie 5 tys byłem po prostu pod ścianą jak wiele osob do spłaty zażadali 15 tys spłacalem ale z powodu kłopotow finansowych zaprzestałem spłat Przyszedł sadowy nakaz zapłaty z weksla tryb nakazowy Złozyłem sprzeciw podniosłem w nim lichwiarskie odsetki itd Sad wezwal mnie do oplacenia zarzutow od nakazu zaplaty ale ja nie mam pieniedzy zeby to oplacic Napisalem wniosek o zwolnienie mnie z obowiazku oplacenia zarzutow od nakazu zaplaty dołaczyłem dokumenty o stanie rodziny majatkowym Z sadu w bielsku białej dostałem odpowiedz ze sad nie zwalnia mnie z tej oplaty Napisalem ponowny wniosek o zwolnienie mnie z kosztow oplacenia zarzutow oparty na nowych okolicznosciach Dostałem pismo od referendarza sadowego w bielsku białej że ponowny wniosek o zwolnienie od kosztow został ponownie odrzucony i na piśmie jest pieczatka że na powyższą decyzje zażalenie nie przysługuje art 107ustawa 2 z dnia 28 lipca 2005 mam pytanie co mam teraz zrobic ja nie mam pieniedzy na oplacenie tych zarzutow prosze o pomoc robert
Re: lichwiarski dług w profi credit
16 mar 2016 - 21:46:09
Już nic nie masz do zrobienia. Proces sądowy definitywnie zakończony. Trzeba dogadywać się z wierzycielem i spłacać ile się da.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować