Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

co dalej ?

co dalej ?
01 paź 2016 - 00:12:49
Jestem od 2010 ustanowionym przez urząd miasta Opiekunem Osoby Niepełnosprawnej Dorosłej, rezygnując prawnie z zatrudnienia, a co ze mną jak Podopieczna umrze?
Nic nie mam oprócz Specjalnego zasiłku dla Opiekuna, nic. Co dalej ? Ja uczciwie zgodnie Prawem ponoć jednakowym dla Każdego Obywatela RP wg. Pani Premier.

tylko dla Matki jestem Opiekunem Osoby Niepełnosprawnej Matka 81 lat -rak, cukrzyca, nadciśnienie , ja kręgosłóp daje o sobie znać 56 lat. Bieda , to zrobiłem tylko dla Schorowanej Matki , tylko. Tylko 520.- i nic, a co dalej ?????

Specjalny zasiłek, który wynosi 520 zł. Szlachetnie bo bez dochodu ale cóż skoro ja nie mogę podjąć pracy, a matka ma emeryturę około 1000 zł. Mam 56 lat, matka 81 lat.
Jak będę żyć dalej i z czego, gdyby to nie chodziło o matkę nie poświęcałbym swojej kariery zawodowej dla biedy.Ja jako ob. RP mam żyć zgodnie z Prawem,ale nie odwrotnie ? Czemu?

Sąd Okręgowy ustanowił mnie Pełnomocnikiem dla Poszkodowanej Matki. Gdzie prowadzę Sprawę , co zaginęły celowo karty z Akt Sprawy gdzie Poszkodowaną jest moja Matka, wnosiłem wszelkie pisma, odwołania do Sądu Okęgowego, Sądu Najwyższego, do RPO, do Władz o nic. Niczego pocztą do Wym.Sprawiedliwości, tylko osobiście za potwierdzeniem na tzw. Dz. Podawczy, to mam wszystko potwierdzone osobiście, a karty z Akt celowo usunięto z Akt i to w Sądzie , wstyd, to Prawo jest jednakowe? Nadal równi i równiejsi.
Re: co dalej ?
02 lis 2016 - 13:24:03
Ja tez opiekowałem sie osoba niepelnosprawna czyli moja matka, i nie pracowalem ale po jej smierci odziedziczylem jej srodki z OFE i to mi pomoglo stanac na nogi także zobacz czy twoja matka placi tylko do I czy tez do II filaru.
możesz sobie doczytać tutaj http://dziedziczenieofe.pl/dziedziczenie/dziedziczenie-pieniedzy-z-ofe/
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować