Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

*****Inicjatywa ustawodawcza*****

*****Inicjatywa ustawodawcza*****
17 paź 2010 - 23:14:02
Rusza inicjatywa ustawodawcza w sprawie zmiany ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, podpisy będą zbierane m.in. w kościołach. Może i my zorganizujmy podobną akcję?

Szczegóły akcji na stronie [www.lepszeprawo.pl] .

Napisalem maila do organizatorów tej akcji z zapytaniem, czy nie pomogliby oni nam w zorganizowaniu podobnej inicjatywy w sprawie zmian w prawie bankowym i spadkowym, tym bardziej, ze zdarzają się przypadki odbierania dzieci rodzinom za długi.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: *****Inicjatywa ustawodawcza*****
18 paź 2010 - 02:12:21
Przyłaczam sie do kazdej akcji ,sama o tym pisałam ,jestem gotowa do przyjazdu na kazde wezwanie ,na wiec ,manifestację ,wypełnienie każdej ankiety.
Całym sercem jestem za ,jeżeli tacy madrzy ludzie jak R.Sklepowicz,Gustlik,Słowacki,Tecza ,Flame i wielu wielu innych nas poprowadzą .
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie i Czekam tylko na Wezwanie.
Re: *****Inicjatywa ustawodawcza*****
18 paź 2010 - 09:13:07
Każda akcja jest zawsze lepsza niż brak jakichkolwiek starań.

Ja niestety nie mogę nigdzie pojechać, choć bardzo bym chciała, przy trójce dzieciaków jest to niemożliwe i niestety nie mam kasy na wyjazdy. Niemniej jednak bardzo chętnie poprę wszelkie starania, mogę zbierać podpisy, nie tylko w mojej małej miejscowości ale również po rodzinie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: *****Inicjatywa ustawodawcza*****
18 paź 2010 - 10:31:00
GUSTLIK,przyłączam się do tej akcji,ale ta akcja byłaby Warszawie czy w Poznaniu.POZDRAWIAM!!
Re: *****Inicjatywa ustawodawcza*****
18 paź 2010 - 11:36:35
W mojej diecezji biskup wyraził zainteresowanie sprawą. Wysłuchał z uwagą i troską tego, co miałam mu do przekazania. Zobowiązałam się, że przedstawię treść petycji najpóźniej do końca listopada. Odpowiedział, że czas Adwentu jest dobrym momentem na przemyślenie problemu. Będę upierdliwa i nie odpuszczę :) Trzeba próbować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-18 12:18 przez flame.
Re: *****Inicjatywa ustawodawcza*****
18 paź 2010 - 12:47:58
Szanowna Pani,

Dziekuję za Pani maila.
Biuro Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich zajmuje się wyłącznie
skargami przeciwko instytucjom Unii Europejskiej, jak Parlament Europejski
lub Komisja Europejska.
Pani sprawa dotyczy instytucji bankowych, których działalność jest
regulowana przez prawo krajowe. Mandat Rzecznika nie pozwala nam na
wykraczanie poza nasze kompetencje i ingerowanie w prawo krajowe.
W swojej sprawie może Pani albo zwrócić się do Urzędu Ochrony
Konkurencji i Konsumentów lub do Komisji Nadzoru Finansowego.

Z poważaniem,
Aleksandra Rychel

Biuro Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich

taka odpowiedż dostałam

eurodeptani maja nas gdzieś
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować