Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

karty

karty
21 paź 2010 - 06:26:08
Wlaśnie w city mam najwiekszy - ponad 1300 na m-c ,w tym połowa to kredyt do karty taki dziwny stwór, ale od przyszłego roku kredyt powinien być spłacony i zostanie 600, najgorsze są opóźnienia od tych wszystkich kart - doliczają karne preteksty za wszystko - jak zmienić - przesunąć termin płatności 0o ok 14-20 dni? miesiąc płatności bez zmian.
W jaki sposób próbować negocjować z bankami - gdy w oddziale próbuje rozmawiać to nic nie jest możliwe

Dzięki Barbar i dziśka za info - pozdrawiam.

O upss- coś weszło nie tak - gdy napisałem wiadomość - odpowiedź do istniejącego tematu system kazał mi się ponownie zalogować- mimo że bylem zalogowany - po ponownym zalogowaniu odpowiedź weszła jako nowy temat - co robię nie tak?

nie wiem co jest ale po ponownej próbie odpowiedź w końcu weszła prawiłowo do pierwotnego tematu- więc ten temat nie istnieje - bardzo proszę o wszelkie porady w temacie głównym "karty" gdzie jest opisana moja sytuacja - sorry - nie wiem do teraz czemu ta odpowiedź wskoczyła jako nowy temat.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-21 06:42 przez odys.
Re: karty
21 paź 2010 - 08:59:53
tez tak mam ale juz rozwiązałam zagadke
wpisuje odpowiedz
klikam wyslij
kaze sie zalogowac
klikam wyslij i strzałka wracam do mojej odpowiedzi
i klikam wyslij
Re: karty
21 paź 2010 - 17:09:47
@ dziśka
sorry - możesz krok po kroku jeszcze raz opisać , mimo twojej instrukci nie za bardzo mi to wychodzi - jakoś kilkanaście razy próbuję i w koncu wychodzi na zasadzie przypadku,ale sam nie wiem dlaczego jak, - a jak powinno być ?
dochodzę do etapu - każe się zalogować - i właśnie co dalej dokładnie?, -"klikam wyslij i strzałka wracam do mojej odpowiedzi " - tej części instrukcji nie rozwiązałem , sorry że jestem tak mało pojętny - możeśz mi to jeszcze raz wytłumaczyć dokładniej?

oooo - teraz weszło bez kombinacji i polecenia o ponownego logowania - nic z tego nie rozumiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-21 17:14 przez odys.
Re: karty
21 paź 2010 - 17:16:23
oki
pojawia sie okienko,gdzie wpsiujesz odpowiedz
piszesz ja
klik na wyslij wiadomosc
przechodzi do okienka ,,zaloguj sie,,
klikasz na wyslij
i strzałka zielona ( u mnie) na samej górze w lewym rogu daje wstecz do mojego wpisu
i wtedy znowu klik na wiadomosc w okienku gdzie ja pisałam
i wchodzi

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: karty
21 paź 2010 - 22:13:04
i znowu nic nie moge wyslac i nie mam zadnej zielonej strzalki
a ten post o dziwo wszedl a w glownym temacie karty nic nie wchodzi - cenzura?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-21 22:15 przez odys.
Re: karty
21 paź 2010 - 22:20:02
kredyt do karty w city to inna broszka niż kredyt w karcie.

kredyt do karty to podwyższenie twojego limitu ale wypłatę masz w jednym kawałku i stałą ratę, która jest doliczana do zapłaty minimalnej na karcie.

natomiast kredyt w karcie to rozłożenie zadłużenia na karcie na stałe raty z reguły niżej oprocentowane. Z tym, ze city ucieka od tego jak diabeł od święconej wody - ja tam mam 2 karty i teraz na każdej są po 2 raty zaległe i zobaczymy co bedzie dalej.

Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować