Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

KARTY KREDYTOWE-MBANK I BANK MILENNIUM !!

KARTY KREDYTOWE-MBANK I BANK MILENNIUM !!
27 paź 2010 - 10:51:53
Posiadam w tych bankach karty kredytowe,moje minimalne raty to jedna-260zł,a druga 150zł.Robię obrót tylko jak wpłacę minimalną.Jestem ciekawa czy bank millennium idzie na ugodę by była pomniejszona minimalna tak aby w końcu ją spłacić oraz mBank również idzie na ugodę,czy odrazu idzie się na ostrzał.I jeszcze jedno tak przy okazji ,Sygmą bank czy również można się dogadać czy nie.Bardzo proszę o poradę .POZDRAWIAM. ;BĘDZIE LEPIEJ -NIE GORZEJ'"
Re: KARTY KREDYTOWE-MBANK I BANK MILENNIUM !!
27 paź 2010 - 11:32:44
Ewiska
mogę tylko cos powiedzieć o Sygma ,ktory sie polaczył z Cetelem.
Pozostałych nie znam.
Kiedy strałam się o restrukturyzację ,firma oddluzeniowa pisała pisma w moim imieniu nie odpowiedzieli ,byl tylko raz telefon z windykacji ,poźniej przyszlo pismo do mnie do domu z wypowiedzeniem umowy,a później to juz po paru miesiącach BTE i Komornik.
Nie poszli na propozycję zmniejszenia rat.
Może u Ciebie bedzie inaczej ,probować zawsze można
POZDRAWIAM CIĘ
SERDECZNIE I POWODZENIA W NEGOCJACJACH.
Re: KARTY KREDYTOWE-MBANK I BANK MILENNIUM !!
27 paź 2010 - 11:43:41
o sygma ; nie można się do nich dodzwonić - nie zapłać raty - sami zadzwonią z ich windykacji - mi właśnie dziewczyna z windykacji obszernie wyjaśniła co zrobić , jak wypowiedzieć ubezpieczenie i jak zamknąć kredyt , sam się nigdy nie zamknie - stale będa ci coś naliczac - u mnie sygma juz z glowy. spokojnie rzeczowo porozmawiaj, poproś o wyjaśnienia, mi to wyszlo. zdóvko
Re: KARTY KREDYTOWE-MBANK I BANK MILENNIUM !!
27 paź 2010 - 11:58:49
DZIĘKI,ODYS ale ty wtrakcie jeszcze umowy wypowiedziałeś ubezpieczenie.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować