Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

SIŁA SYMBOLU!!!

SIŁA SYMBOLU!!!
17 lis 2010 - 03:46:23
Pokrzywdzeni przez System Bankowy i Prawny,Ukredytowani!
Poniewaz Słowo Pisane,Krzyczane,Petycje i Listy
nie docierają do Przedstawicieli Narodu
Należy Problem Zmaterializować,Uprzedmiotowić
Postawić jeszcze jeden KRZYŻ
KRZYŻ SYMBOL !!!
DLA POMORDOWANYCH I MORDOWANYCH PRZEZ BANKI,WINDYKATORÓW,KOMORNIKÓW,OPIESZAŁE SĄDY,ZŁE PRAWO.
Krzyż ustawić przed Gmachem na Wiejskiej.
Wtedy otworzą sie drzwi tego Gmachu
i PROBLEM WPADNIE
I WRESZCIE UDERZY.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
17 lis 2010 - 04:46:45
Lwico

Masz rację, tak należałoby postąpić. Nawet KRUK raczył już zauwazyć, że dłużnicy - po prostu - nie mają pieniędzy:

[www.hotmoney.pl]
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
18 lis 2010 - 02:43:30
Uparcie bede drążyć ten Temat.
Na Naszych Rządzacych działają tylko Symbole związane z tradycją religijna
i narodową.
Czas wyznaczyć datę ,godzine spotkania,zorganizować na Wiejskiej manifestacje Ludzi uwiklanych przez system bankowy w klopoty finansowe.
USTAWIC KRZYŻ.
Reakcja będzie natychmiastowa,medialny szum,turyści z zagranicy.
Krzyki,wreszcie
PROBLEM NASZ BĘDZIE NAJWAŻNIEJSZY.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
18 lis 2010 - 03:54:39
Długi to rzecz honorowa.Długi należy spłacać.
Panowie Bankierzy My to Wiemy.
Tylko Kto jeżeli nie Wy pozwoliliście się Zadłużyć ponad miarę Ludziom.
Ponad 6 milionów w tarapatach finansowych i To Wasza Wina .
To Wy macie wiedze ekonomiczną ,finansową,Wy powinniście mądrze dysponować powierzonymi pieniędzmi,Wy macie być Instytucją Zaufania Publicznego.
Tymczasem perfidnie wykorzystaliście Czas Transformacji ze wszystkimi przynależnymi mu zjawiskami społecznymi.To Wasza Nachalna reklama,ekspansja w pogoni za łatwym zyskiem,połaczona z brakiem reakcji Naszych Rządzących doprowadziła do Eksterminacji ponad 6 milionów Obywateli.W Państwie Prawa,unicestwia się ludzi.Bezduszne paragrafy,nieprzemyślane ustawy,spychają 6 milionów w niebyt społeczny i finansowy.
To Wy nie dajecie Eksterminowanym nikłej szansy na honorowe spłacanie Długów.
Dłużnicy to nie margines społeczny i patologia.To ludzie młodzi,trochę starsi i Ci całkiem starzy.Niewykształceni i świetnie wykształceni.Czy to Was nie zastanawia
nie zmusza do refleksji i konstruktywnych działań.
Pozwoliliście na taką skalę zadłużyć się społeczeństwu To pozwólcie na honorowe wyjście z zadłużenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-18 03:55 przez lwica.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 00:15:40
To byłby niezły pomysł, Lwico, może wreszcie nasz nierząd by nas zauważył. Pozdrawiam. *****

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 01:05:44
Lwico my mamy gdzie stawiać symbole np.przed każdym bankiem,ale powiedz mi gdzie mają postawić symbole i jakie, rządzący co zadłużyli Kraj i kto? każdy rząd mówi to nie my to oni, a te długi razem ze swoimi dziedziczymy my i nasze rodziny, czy ktoś się przejmuje??? Skoro rządy zadłużyły kraj, to nie mogą pokazać że społeczeństwo jest mądrzejsze od ekonomistów i pozwalają bankom zadłużać (za odpowiednie profity) Naród. Pokażcie mi cywilizowany demokratyczny kraj gdzie dzieci dziedziczą długi rodziców. Wszędzie długi spłaca ten co brał, no chyba, że tam obecnie też się popiep...ło.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 03:23:28
Myślę fel=x,że (KTO ?)- Historia.
Symbolem będzie caly ten okres od 1989.
Na tym przykładzie Następne Pokolenia będa uczyły się ,jak uniknąć błędów i jak nie należy zmieniać Państwa.
Zbyt wysoki koszt tych zmian ponoszą zwykli ludzie.
Ludzie Bezimienni dla Historii.

POZDRAWIAM CIEPŁO

i nadal liczę ,

że uda sie Nam
Któregoś Dnia
Zorganizowac Manifestacje na Wiejskiej,

jak juz wszystkie inne metody dotarcia do Naszych Wybrańców zawioda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 03:31 przez lwica.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 08:23:28
Lwico Przepraszam ale myślisz jak większość zwykłych ludzi naiwnie. Historia, Ojczyzna,Patriotyzm, Dobro Narodu, wszystko to,to slogany dla plebsu, rządzący mają to daleko w poważaniu, choć głoszą to na prawo i lewo. Ci ludzie żeby zaistnieć nie potrafią uszanować nawet śmierci "swoich", a co to dla nich ileś tam tys.zwykłych ludzi,przykre jest to, że większość pochodzi z plebsu, Ich korzenie tkwią w przedwojennych rynsztokach i gnoju,teraz myślą że jak na czyjejś krzywdzie pobudują pałace odetną się od korzeni, staną się panami, dlatego niszczą po drodze wszystkich i wszystko. Kochana lwico żadnej demonstracji, manifestacji nie będzie bo my swojej biedy po prostu się wstydzimy, zobacz ile było manifestacji rencistów, emerytów żyjących na granicy egzystencji, na życie za mało na śmierć za dużo, a odwagi brak??? Banki o tym wiedzą i pakują ich i ich rodziny (dziedziczenie) w spirale długów. Co z tego że rozliczy ich historia,nawet historię tworzą oni,a na naszych grobach rodziny zamiast płakać,będą przeklinać.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 14:11:32
Widzicie jak możemy ładnie pisać, widać że nikt nie jest głupi, jak uważają rządzący tylko. Kochani piszcie nie tutaj, bo oni tu nie wchodzą. Tyle razy apeluję piszcie do nich właśnie tak jak tu, niech wiedzą,że nie mają do czynienia z przedwojenną i powojenną ciemnotą tylko z ludźmi o wiele mądrzejszymi od nich, tylko mniej sprytnymi i z sumieniami, a jest nas + - 50%. piszcie niech nie liczą że rozliczy ich za 100lat Historia ale jak będą tak dalej robić to wcześniej rozliczy ich Naród,który nie będzie jak w latach 80tych walczył o lepszy byt, ale o przeżycie aby wśród masy jedzenia nie umierać z głodu.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 12:41:06
Masz racje "typ niepokorny"....Po wczorajszym programie "Sprawa dla reportera"
wykazano,jakie praktyki stosuja banki i ich firmy windykacyjne.Takich przykladow
powinno byc wiecej-naglasnianych we wszelkich mediach. Jak sie okazalo-po
wypowiedzi posla (zPO)- wszyscy wiedza,jakimi metodami banki uzyskuja swoj kapital.
Wszyscy zapewne w rzadzie wiedza, na co narazeni sa ludzie,gdy nie moga splacac
swoich dlugow.Wiedza tez, jakie metody stosuja firmy windykacyjne... wczoraj
pokazano jeden przyklad.
Tylko dlaczego nic nie robia w tym kierunku,by miec jakas piecze nad tym wszystkim?
Masz racje - powinna byc komisja sejmowa do zbadania tego "burdelu".
Z byle powodu potrafia powolywac wszelkie komisje ....a na przykladzie "schoppenki"
i wielu innych drastycznych przykladow tez powinni stworzyc komisje,do zbadania
w jaki sposob dochodzi do takich tragicznych zyciowych sytuacji.Powinni to
wszystko wyjasnic- i to na "oczach" milionow Polakow.Jako przestroga i jako
material dydaktyczny.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 13:09:55
Masz racje fel-x,ja rzeczywiście jestem bardzo naiwna i ciągle wierzę ludziom.Pomimo tego,ze już troche lat zyje na tym świecie i w tym Kraju.
To ,ze jestem w takiej sytuacji to tez miedzy innymi wynik mojej naiwności ,mojej ufności .Ciagle mi sie wydaje ,ze ludzie w gruncie rzeczy są dobrzy.Nie są perfidni
i jak coś mówią to mówia szczerze,że nie manipuluja drugą osoba myśląc tylko o swoich interesach.
POZDRAWIAM Wszystkich Bardzo Serdecznie
Chyba sie juz nie zmienię,glupota jest niestety nieuleczalna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 13:13 przez lwica.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 15:08:45
Ja pisałam do wszystkich ministerstw po kolei jak leci, do wszystkich posłów, senatorów, komisji sejmowych, Rzecznika Praw Obywatelskich, Amnesty Internationale, Rzecznika Praw Dziecka, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Prokuratora Generalnego, Prezydenta, Premiera, partii politycznych, organizacji pozarządowych, organizacji charytatywnych, wielkich koncernów i mniejszych firm, fundacji i stowarzyszeń, gazet, telewizji i radia, do samego Pana Boga i bram piekieł. Skutek ten sam, albo wcale nie było odzewu albo napisali że bardzo przepraszają ale nic nie mogą zrobić i odsyłali do innych instytucji.

Niemniej jednak, uważam że trzeba pisać i jeszcze raz pisać, ja co jakiś czas wysyłam ponowne pisma choćby mejlem.

Kiedyś na moje pismo zareagował Ziobro, był wtedy Ministrem Sprawiedliwości, i on jedyny próbował mi pomóc, między innymi wysłał zawiadomienie do prokuratury, ta oczywiście odmówiła prowadzenia postępowania, wówczas skierował do prokuratury apelacyjnej, niestety też z marnym skutkiem. Podpowiadał w jakich sytuacjach mam występować o adwokata z urzędu ale sądy miały go w ...., adwokata nie dostałam bo sąd stwierdził że jak prowadziłam działalność gospodarczą to znam się na prawie (w czasie sprawy byłam wysoko w zagrożonej ciąży i to też sąd olał). Kto wie, jakby się to wszystko skończyło, gdyby Ziobro był nadal Ministrem, teraz jest europosłem i nie ma czasu na sprawy maluczkich.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 18:24:58
a moze warto mu sie przypomniec?
teraz przed wyborami bedzie chciał przekonac do siebie ludzi
wiec pisz do niego i przypomnij sie
jest tez prawnikiem
a nóz
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 18:51:29
Tak samo jak schoppenka kilka lat temu pisałam wszędzie szukając pomocy dla córki i dla siebie.Nasza sytuacja była tragiczna. Miałyśmy szczęście i nieszczęście. Szczęście,ponieważ ówczesny minister sprawiedliwości przejął się naszym losem i poczynił wiele kroków dla naszego dobra. Nieszczęście bo zaczął i nie skończył, ponieważ rząd się zmienił a następny wypiął się na nas, tak samo Źiobro. Poznałyśmy tamtego ministra osobiście i pozostanie na zawsze w naszej pamięci bo był jedynym człowiekiem, który pochylił się nad nami i przytulił nas.
Każdy następny minister wysyłał pismo do prezesa sądu, który rozpatrywał sprawy i w związku z koneksjami nam szkodził.

Dziśiu masz rację Schoppenka powinna uderzyć ponownie, ponieważ Żiobro jako jedyny zauważył jej krzywdę i starał się cokolwiek zrobić. Teraz może jeszcze więcej więc warto spróbować.

Mimo moich doświadczeń, uważam, że pisać należy wszędzie a najlepiej zbiorowo z setkami podpisów, bo to ma największą siłę.
pozdrawiam
Re: SIŁA SYMBOLU!!!
19 lis 2010 - 14:56:39
I TAK TRZYMAJ,ja też nie mam odpowiedzi ale jak będzie tego dużo to wreszcie ktoś musi zadziałać, oni biorą na przetrzymanie, wiedzą, że ludzie szybko sie zniechęcają (aaa co to da)i koło się zamyka. Wreszcie powiedzmy nie! piszmy nawet 100 razy do tych samych, niech sprawy oddają do prokuratorów o nękanie,wtedy wyjdzie,że nie odpowiadając lekceważą obywatela i coś się ruszy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować