Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

wezwanie od adesora komorniczego

wezwanie od adesora komorniczego
19 lis 2010 - 22:46:03
Witam wszystkich

Dostalam dzisiaj wezwanie do stawiennictwa obowiazkowego podany jest adres i nr tel celem złozenia wyjasniej niezbednych do prowadzenia egekucjii . Wezwanie na podstawie art 761 kpc Wezwanie jest podpisane przez aseosora komorniczego .
Czy musze sie zglosic ???
podzrawiam i bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
Re: wezwanie od adesora komorniczego
19 lis 2010 - 22:57:42
Jeśli wezwanie otrzymałaś listem poleconym - powinnaś się zgłosić.

Chociaż ... asesor komorniczy nie ma prawa prowadzić czynności. Takie uprawnienia ma tylko komornik sądowy. Jednak mogę się mylić. Pismo zawierało pouczenie?

Jeśli to była zwykła kartka wrzucona "luzem" do skrzynki pocztowej lub pozostawiona na wycieraczce przed drzwiami - olej sprawę i nie reaguj na wezwanie.

Niemniej, uważaj! - zapaliło się "czerwone światełko", co znaczy, że komornik zaczyna węszyć i prawdopodobnie prowadzi p/o Tobie sprawę. Pomyśl o co może chodzić?



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 23:04 przez flame.
Re: wezwanie od adesora komorniczego
19 lis 2010 - 23:29:39
Dziekuje Ci za Odpowiedz

Wiem o co chodzi. Chodzi o niezaplacenie czynszu za wynajem laokalu . Ja nie mam za co zaplacic. Najemca wiedzial ze musze wytrzymac rok i dla jego korzysci materialnych nie wypowiedzial mi umowy choc mogl to zrobic po 2 miesiacach od niezaplacenia czynszu. Ja dla rarowania siebie i poreczyciela trzymala tao po co aby nie zwracac pozyczki bezwrotnej z Urzedu parcy. Dzisiaj jestem bankrutem . nie mam sklepu nie mam zasilku , ale przetrzymala 12 miesiecy.
Nie wiem jak wybnarc z tego problemu. Gdybm miala z czego placic ti bym placicla.
Re: wezwanie od adesora komorniczego
20 lis 2010 - 00:20:15
Stawić się musisz. Wyjdzie Ci to na dobre, bo po co komornik ma się pałętać po Twoim mieszkaniu i węszyć co może zabrać ? Pójdziesz na spotkanie, wyjaśnisz co tam chce a na pewno chce się od Ciebie dowiedzieć gdzie pracujesz i jaki majątek posiadasz i tyle.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: wezwanie od adesora komorniczego
20 lis 2010 - 06:29:35
calkiem jak ja
zaległy vat zaległy zus zalegle płatnosci ale rok wytrzymałam
Re: wezwanie od adesora komorniczego
20 lis 2010 - 10:04:31
Jakie chamstwo z ich strony.Ale już niedługo skończy im się wykorzystywanie ludzi.Kłopotka 43 trzymam za Ciebie kciuki.Nie martw se na zapas.Będzie dobrze.POZDRAWIAM.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować